Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 20 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1680853 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimdışı yaço58

Çebi başkan hayırlı olsun. Ilk sandıklar sonucu verir genelde.

5 6 7.sandoklarda da önde Allah utandırmasın inşallah tekrar şaha kalkar camia hayırlı olsun erken mi konuştuk bilmiyorum ama

Çevrimiçi MUSTAFA_

Eğer Ahmet Nur Çebi seçilirse böyle bir hamle görebiliriz  :tabe:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mrred

Ahmet Nur Çebi hayırlı olsun. Dürüst adamdan zarar gelmez. Çebi soyadı zaten hayata soldan bakanlar için yeterince iyi bir referanstır. Bilen bilir. Futbol operasyonları ile idari operasyonu umarım birbirinden ayırır ve futbol operasyonlarının başına profesyonel insanları koyar ve arkasında durur.
The great gig in the sky

Çevrimiçi ferdi1903

Görünen oki yeni baskan ahmet bey oldu 8 sandikta önde cikmis 500 küsür oy fark atmis. Hayirli olsun i

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Kac  sandikta oy  kullanildi, 20  mi  ??
Yorgo

Çevrimiçi MUSTAFA_

Evet 20 sandıkta oy kullanıldı  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

20 Abi

Son durum

12. sandık: 

Ahmet Nur Çebi: 280
Serdal Adalı: 152
Hürser Tekinoktay: 46

Toplam

Cebi ---> 2740

Adalı----> 1932
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Umarim adali artik Besiktasdan tamamen uzaklaşir ve birdaha ne baskan adayi nede birinin yönetiminde olur
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

12 sandık toplamı:

ANÇ:2739   :super:   :steamed:

SA:1931       :angryrazz:

HT:297     :kop:
Yorgo

Yorgo

13. Sandık

Ahmet Nur Çebi: 375
Serdal Adalı: 71
Hürser Tekinoktay: 47  Son sandiklar  sanirim ANC nin kuvvetli  oldugu sandiklardi ama bu  kadar da...  ezmis gecmis yani
Yorgo

Çevrimiçi MUSTAFA_

Geçmiş olsun...

Beşiktaş Tarihi
★★★

13. SANDIK SONUÇLARI

Çebi: 375
Adalı: 71
Tekinoktay: 47

15. SANDIK SONUÇLARI
Çebi: 312
Adalı: 94
Tekinoktay: 46

16. SANDIK SONUÇLARI
Çebi: 247
Adalı: 101
Tekinoktay: 24

GENEL DURUM
Çebi: 3673
Adalı: 2197
Tekinoktay: 414
Yorgo

13-14-15-16. SANDIK
FARK 1703...

Yorgo

Çevrimdışı Alper1903

Taraftarın istediği oldu, taraftara rağmen bir seçim olmadı. İnadına yapılan işlerden çok sıkılmıştım. Umarım Beşiktaş için hayırlısı olur.

Çevrimdışı celiker1

Menejerlere,derneklere,şahıslara hizmet döneminin bittiğini düşünüyorum..Ahmet Nur Çebi ve ekibinin Türk futbolunda devrim yapacaklarına inanıyorum.Özellikle Adnan Dalgakıran ve Mesut Urgancılar bu inancımı çok kuvvetlendiren şahıslar.Bu sefer kendi fikirlerini destekleyecek başkan ile beraber bu devrimi gerçekleştirebilecekler  :ok:
[ Son Düzenleme: 20 Ekim 2019, 21:32:52 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi MUSTAFA_

Menejerlere,derneklere,şahıslara hizmet döneminin bittiğini düşünüyorum..Ahmet Nur Çebi ve ekibinin Türk futbolunda devrim yapacaklarına inanıyorum.Özellikle Adnan Dalgakıran Mesu Urgancılar bu inancımı çok kuvvetlendiren şahıslar.Bu sefer kendi fikirlerini destekleyecek başkan ile beraber bu devrimi gerçekleştire :ok:cekler
Özellikle Adnan Dalgakıran'ın üyelikle ilgili söyledikleri çok iyi. Umarım sözlerinin arkasında durur ve projelerini gerçekleştirir.

Beşiktaş Tarihi
★★★

16 sandık sonucu:
Ahmet Nur Çebi: 4015
Serdal Adalı: 2311
Hürser Tekinoktay 458.
Yorgo

Taraftarın istediği oldu, taraftara rağmen bir seçim olmadı. İnadına yapılan işlerden çok sıkılmıştım. Umarım Beşiktaş için hayırlısı olur.
+1903
Yorgo

Menejerlere,derneklere,şahıslara hizmet döneminin bittiğini düşünüyorum..Ahmet Nur Çebi ve ekibinin Türk futbolunda devrim yapacaklarına inanıyorum.Özellikle Adnan Dalgakıran ve Mesut Urgancılar bu inancımı çok kuvvetlendiren şahıslar.Bu sefer kendi fikirlerini destekleyecek başkan ile beraber bu devrimi gerçekleştirebilecekler  :ok:
+1903
Yorgo

Dun puan kaybi cok koymustu  ama bugun biraz  ferahaldim  ouzoyu actim ANC baskanin sagligina iciyorum!  :super: :biggrinking: :ok: :ishock: :halay: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :claps: :claps: :claps:
Yorgo

Çevrimiçi blackeagle35

Adnan Dalgakıran ve Mesut Urgancilar ilk yönetim kurulunda da insanları epey umutlandirmişlardi,ancak erken ayrıldılar,pasifize edildiler her neyse..Bu sefer istediklerini yapabilirler umarım..

Çevrimiçi MUSTAFA_

Tebrikler gelmeye devam ediyor  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hayırlı olsun  :)

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Egos

hayırlısı olmayacaksa bile taraftarın istediğinin olması önemli; yönetime, takıma, hatta hakemlere rağmen bir yere gelebiliyorsun, ama eşik taraftarsız geçilmiyor. seçim sonucu umarım kötü gidişatın nedenlerinden tribünü çıkartacak, bu koşulla ve az şansla yönetim de kervana dahil edilebilir. kötü yönetileceksek de, istediğimiz adamlar tarafından yönetilelim.

ahmet nur çebi'den gerekmedikçe kamera karşısına geçmemesi dışında hiçbir şey beklemiyorum. zaten beşiktaş'ın her kazancı ondan, kaybı ise eski yönetimden bilinecek; bu itibarı iyi kullansın. yoksa kendisinin de eski yönetimin bir parçası olduğunu hatırlayanların sayısı tahmin edemeyeceği kadar hızlı artar.