Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 31 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1692376 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimiçi Necmi

Süreç sert bir Fb-Gs savaşı olarak tezahür edecek gibi. Fb'nin federasyon ve kurullarda hatırı sayılır bir gücü oluştu. Gs de buna siyaset-medya ekseninden karşılık üretmeye çalışacak. Bunlar sakin camialar değiller ve hem birbirlerini hem de kendilerini yıpratacaklar bu gündemlerle gibi gözüküyor.

Son 4 senenin saha içinde en başarılı takımı olduğumuz için Gs'nin karşısındaki odak biz olarak gözüküyorduk. Bir biçimde yürüyen soğuk savaşta ön cephedeydik. Yönetim bu didişmede ne denli başarılı oldu tartışılır. Olumlu olumsuz şeyler var yazılabilecek. Ama bunların ötesinde biz bu tür atmosferlerden beslenerek çıkabilen bir camia değiliz. Ne kadar sakin ve uzak, saha içine, kendi gündemlerimize odaklanmış vaziyetteysek o denli başarılı olduk. Kavganın merkezine kaydıkça belli kırılmalar yaşadık.

Şu an ki durum bizim için daha pozitif. Kavgada tarafın-pozisyonun olur ama kavga senin her şeyin olmaz. Biz şu bir kaç seneyi kendi gündemlerimize olabildiğince odaklı geçirirsek gergin atmosferi lehimize çevirebiliriz.
biz son iki sene fenerle didişirken kaybettik. Her fener maçına bir sıfır geride başlıyorduk. artık bu sıkıntı kalmadı. Zaten fenerinde bizimle didişmek gibi bir arzusu yok. Onlarda can derdinde şu an.
üçlü yarış her zaman bizim için avantajdır. Bu sene federasyon üç takımın eşit ağırlığıyla yürüyor Beşiktaş fener ts. gs nin federasyonda sayısal olarak az gücü var. hakemler sıkıntı bakalım değişen güç merkezine onlar nasıl cevap verecek. insanlar gs ye odaklanıyor ama yanlış yapılıyor. fenere ve ts ye odaklanmak lazım yanlış ata oynamamak gerekiyor. bu sefer gs ile uğraşırken bunlar aradan sıyrılır. şu anda en güçlü olan ts gibi görünüyor tff de fener 2,5 Beşiktaş 3 ts 3,5 o buçuklar fenerli olan biri ama aynı zamanda ts li iki gs li var.
sanırım hükümet kontenjanından girenlerde var onlar ne yönde bilmiyorum. iki tanede anadolu kulüplerinden var ama hiç biri sivri tipler değil. bu arada fenerli selim soydan var ama oda yarı Beşiktaşlı sayılır adam Beşiktaş hayranı :D tff başkanı azizin has adamı fenere ne yapar birlikte göreceğiz. diğer taraftan gs ye himmetcilikde yapabilir. göreceğiz bakalım daha birşey belli değil.

Çevrimiçi Necmi

mustafa rol play yapıyor geçen sene ki mağduruz ayaklarına yine yatıyorlar forumda ki herkes zeki insanlar diye düşünüyorum bu basit numaraları yemez diye düşünüyorum ama yiyenler çıkıyor demek ki.

senin güneş takıntın yine gün yüzüne çıkmış avcıya da yapılıyor aynısı bu sene ki hakemleri de mi göremiyorsun ? Hakemler bizi doğradığı kadar gs'yi ittirdiler zaten bunu hepimiz gördük ama sen görememişsin demek ki.

Biz ağlamayız gerçekleri söyleriz adamlar hakemler tarafından kollanırken çıkıp hakemler bizi doğruyor diye üste çıkıyorlar daha ses etmeyin mi diyorsun ?

Hakemler Beşiktaş'ı doğramıyorlar mı diyorsun ?

Biz 26'da kaybederiz 30 da o önemli değil.Benim bahsettiğim olay hakemler bizi doğruyorlar diyorum.Rakibimizi ittiriyorlar diyorum.Bizim maçı yöneten hakemler biz maçı kazanırsak ceza kaybedersek ödül alıyor diyorum aynı şey fb için de geçerli.Bizim puan kaybı yaptığımız yerler de geçen sene sarı kırmızı camia'da puan kaybedecekti yalnız hakemler müsade etmedi bunlara değinmeyelim mi ? Bu sene de aynısı oldu 1 mağlubiyet oldu 1 beraberlik oldu 1 galibiyet şart oğlu şarttı öğretmenoğlu diye biri çıktı 3 kırmızı 1 penaltı verdi +10 uzattı ve sen bunları söylediğimiz için bizi ağlamak ile mi suçluyorsun ? Kayserispor başkanı hocası da ağlıyor o zaman isyan ettiler çünkü ?  Yada biz kendi işimize bakalım avcı puan kayıpları mı yapıyor diyorsun diyeceksin ? Ee adamlar da puan kaybetmesi gerekirken hakemler tarafından maç kazandırılıyor sezon sonu böyle böyle şampiyon oluyorlar ?

Başkan çıkıp neyin açıklamaını yaptı o halde tff çeki düzen versin yoksa bizde onların dilinden konuşacağız diye ? Sen ağlamak ile değerlendiriyorsun orman'da mı ağladı o zaman ?

Kendinizle çelişiyorsunuz ben dedim diye olmuyor zaten gerçekler bunlar.Eğer gözleriniz tamamen kapalıysa göremezsiniz tabi yada görmek istemiyorsunuz diyelim..

Adamlar hakemlerle kazandıkları maçtan sonra bile çıkıp ağlıyorlar diyorum...

Senin bu düşünce yapın ile bizi liğme liğme doğramaya devam ederler Allahtan taraftarın büyük bir bölümü seninle aynı düşünce de değil de hakkımızı aramaya calısıyor.İsyan ediyor 8.ci hafta VAR'a filan bakılıyor sen onlara da ağlama gerek yok diye nitelendirmiş olabilirsin.Senin gözünde doğruları söylemek ağlamak olarak algılanıyor ilginç bir şekilde...

Saygılar
yoo çok ağlıyorsunuz diyorum biz hep bu yüzden kaybediyoruz
savaşmayı değil köşeye çekilip ağlamayı seçiyoruz. bu şekilde konuşarak
hakem protesto etmiyorsunuz sürekli yakınarak tepki verilmez.
siz sürekli şikayet ediyorsunuz. bu dünyanın bir kuralı var haklı olup olmadığına bakılmaksızın sürekli mızmızlanan
sürekli şikayet eden insanlar sevilmez herkese itici gelir.
sürekli ezik ezik konuşan insanda sevilmez tersine iyice ezilir. zayıf insanı kimse sevmez.
bu halkın takımı edebiyatı bize iyice zarar vermeye başladı. Bundan sıyrılmak lazım
tıpkı halk gibi arabesk olduk. insan hakkı yeniyorsa savaşcı olur hakkını söke söke almaya çabalar
bir köşeye çekilip mızmızlanmaz. Böyle kendi kendimizi yiyip tüketiyoruz yetmiyor pasif bir nesilinde gelmesine ön ayak oluyoruz.
şu forumda iki senedir okuduğumuz tek şey sizin ağlamanız. ne futbol konuşuluyor ne sahadaki doğrularımız yanlışlarımız konuşuluyor
yanlış olandan bahsetsek hemen çıkıp hakem diyorsunuz.
Ben bıktım artık bu kadar eziklikten. öyle mağdura düşmüşsünüzki bak burda lehimize birşey oldu dediğimizde bile olmadığını kanıtlamak için özel çaba gösteriliyor. mozajistmisiniz anlamıyorumki. öyle transa girdikki maçta izliyorum hakemi faullerde sövmeye başlıyorum
sonra eve geliyorum bakıyorum gerçekten faulmüş. diğer taraftan bakıyorum iki kırmızıyı bize es geçmiş.
öyle duruma geldinizki yanlış taç kararı verse hakem doğramış oluyor. ön yargılı oldunuz buda doğru kararlar vermenizi engelliyor
bu kadar çok şikayet edip ağlayınca gerçekten yaşanan olaylarda verdiğin tepkide boşa çıkıyor.
kendi kendimizi etkisiz kılıyoruz. şampiyon olduğumuz iki sene neden hakemler gündem olmadı
aynı hakemlerdi. ama herşey yolunda gidiyordu. ne zaman sahada biz kötü olmaya başladık hemen hakemlere suç atıldı.
haklı olduğunuz maçlar elbette var ama o kadar çok konuştunuzki haklı olduğunuz anlarda gürültü içinde kayboluyor.

Çevrimdışı cursedofdragon

siz sürekli şikayet ediyorsunuz. bu dünyanın bir kuralı var haklı olup olmadığına bakılmaksızın sürekli mızmızlanan
sürekli ezik ezik konuşan insanda sevilmez tersine iyice ezilir. zayıf insanı kimse sevmez.
bu halkın takımı edebiyatı bize iyice zarar vermeye başladı. Bundan sıyrılmak lazım
tıpkı halk gibi arabesk olduk. insan hakkı yeniyorsa savaşcı olur hakkını söke söke almaya çabalar
bir köşeye çekilip mızmızlanmaz. Böyle kendi kendimizi yiyip tüketiyoruz yetmiyor pasif bir nesilinde gelmesine ön ayak oluyoruz.
şu forumda iki senedir okuduğumuz tek şey sizin ağlamanız. ne futbol konuşuluyor ne sahadaki doğrularımız yanlışlarımız konuşuluyor
Ben bıktım artık bu kadar eziklikten. öyle mağdura düşmüşsünüzki bak burda lehimize birşey oldu dediğimizde bile olmadığını kanıtlamak için özel çaba gösteriliyor. mozajistmisiniz anlamıyorumki. öyle transa girdikki maçta izliyorum hakemi faullerde sövmeye başlıyorum
sonra eve geliyorum bakıyorum gerçekten faulmüş. diğer taraftan bakıyorum iki kırmızıyı bize es geçmiş.
öyle duruma geldinizki yanlış taç kararı verse hakem doğramış oluyor. ön yargılı oldunuz buda doğru kararlar vermenizi engelliyor
bu kadar çok şikayet edip ağlayınca gerçekten yaşanan olaylarda verdiğin tepkide boşa çıkıyor.
kendi kendimizi etkisiz kılıyoruz. şampiyon olduğumuz iki sene neden hakemler gündem olmadı
aynı hakemlerdi. ama herşey yolunda gidiyordu. ne zaman sahada biz kötü olmaya başladık hemen hakemlere suç atıldı.
haklı olduğunuz maçlar elbette var ama o kadar çok konuştunuzki haklı olduğunuz anlarda gürültü içinde kayboluyor.

wow.

Çevrimdışı Arthur Dayne

Buradaki kilit nokta zaten güçlü olabilmek.2 şampiyonlukta hem sahada,hem tribünde,hem de sosyal medyada çok etkindik.Bizim hakem bozuntuları da güç kimden esiyorsa ona göre tavır alıyorlar.Haketmiş olsak veya olmasak bir düşünün;magandaya verilen 10 maç ve dün verilen 4 maç avcı'ya ve şenol'a verilseydi bizim camiada neler olurdu...Ben tahmin etmek bile istemiyorum.Hakemler artniyetlidir ve renkli kardeşlerin şaibeli çok olayı vardır ama sürekli aynı şeyden mızmızlanmak bizi bir adım ileriye götürmüyor.Artı olarak halkın takımı edebiyatı konusunda haklısın çünkü artık bu mide bulantısının da ötesinde bir şey vermeye başladı.Hangi ülkede,hangi ligde,kimlerle çekiştiğimizin bilincinde olarak sadece işimize bakmalıyız artık.

Çevrimiçi Necmi

Elektrik üreten panellerin maliyeti çok düştü, artık çok karlı bir iş o.
o dönem işi bilenlere hesaplatmışdık verimli olanların fiyatı çok pahalıydı
yeni teknoloji üründü. mevcut olanlar daha ekonomik ama verimsiz.
evin çatısına panel döşeyip evin ihtiyaçlarını lokalde karşılıyorsun ama
stad öyle değil stadda verimsiz oluyor. verimli olanlarında maliyeti o zaman çok yüksekti.
unutmamak lazım bizim çatı zor bir çatıydı buda montaj maliyetlerini çok yükseltiyor
bezi bile zor gerdik. çelik yapı yapmak lazım ve yükselti kuralına uymuyordu zaten
engel çoktu sadece maliyetde değil.

Çevrimdışı Arthur Dayne

Geçen seneki attığımız golere bakıyorum da,adem'in burak varken ve yokken ki yüz ifadesi bile çok farklı.Burak geldikten sonra adamın yüzünde nurlar açmaya başlamış :lol: Son rize maçında da bir memnuniyetsizlik,asabiyet vardı üzerinde.Burak gelene kadar diaby idare eder umarım.

Çevrimdışı Arthur Dayne

Biz sizin yüzünüzden kaybederiyoruz bizim yüzümüzden değil.Sizin bu yaptığınızı yıllarca bize renkliler yaptı ne zaman Beşiktaş sesini çıkartmaya kalkışsa sen çok ses çıkarma Beşiktaş senin lobin yok gücün yok dendi.Yıllarca bu 2 takım fb,gs kollandı ben küçüktüm hakkımızın yenilişini izledim büyüdüm halen izliyorum.Senin dediğin gibi sesini çıkarmayıp sadece top oynamya çalışınca böyle oluyor o zamanlar sosyal medya da yoktu.En çok taraftar onlar da digiturk alıyor diye sonuna kadar 2'si götürülüyor bir birisi diğer sene diğeri şampiyon yapılıyordu.Yalnız günümüze geldiğimizde bu son 3 senedir iyice azıttı yani orta da öyle garip durumlar dönüyor ki artık gözümüzün içine baka baka yapıyorlar medyadan,tff ye mhk'ya,siyasete her yere sızmışlar adamların verdikleri tek mesaj ne kadar transfer yaparsanız yapın güç bizde biz şampiyon olacağız.Sadece biz tepki gösteriyor olsak bunu ağlamak olarak nitelenderebilirsin gs ile kim maç yaparsa adamlar isyan ediyorlar onlarda mı ağlıyor sana göre ? Akhisar kupa maçı ağladılar,kayseri ağladı,rize ağladı sana göre herkes ağlıyor bu nasıl bir yaklaşımdır vallahi yazık...Hakkını söke söke senin dediğin gibi alamazsın sadece top oynayarak olmaz o iş bizim dediğimiz gibi olması gerekiyor kazandığından maçtan sonra bile çıkıp hakemin en ufak hatasını dile getireceksin 2 yıldır nasıl şampiyon olduk demişsin ya anlamıyorsun ya anlamak istemiyorsu 2 sene şampiyon olduğumuz da bu fatoş ile abdürrahim yoktu ayrıca ilk şampiyonluğumuz da mhk'da kuddusi müftüoğlu vardı adamı anında fetöcü ilan ettiler yok ettiler 1 sene de şampiyon olmamız işlerine gelmedi 2.ci senesinde yusuf namoğlu geldi başta gs'yi ittirmeyi çalıştı ancak rezil durumdaydı daha sonra başağa yöneldi son ana kadar başağı ittirdi ama gücü yetmedi başağın.3.cü senesinde bütün şartlar oluşunca fatih terim geldi  bütün sözleri aldı gerçekten bunları göremiyormusunuz gerçi sen bunları ağlamak olarak nitelendiriyorsun.Halen hakemler diyorsun ne yazdığımıza filan hiç bakmıyorsun bence diyorum ki iş mhk'da ödül ceza sistemi var diyorum bunu gören hakemler de bilerek bizim puan kaybetmemiz için elinden geleni yapıyor diyorum bunu ısrarla görmüyorsun hoş gerçi ağlamak olarak nitelendiriyorsun.

Beşiktaş forumunda düştüğümüz duruma bak içler acısı bir haldeyiz...

Çevrimiçi Necmi

Niye. Onların taraftarı kendi işine bakmıyor mu?
onların taraftarı kendi başkanlarıyla değil uğraşmaları gereken şeylerle uğraşıyor.
bizim gibi sabah akşam kendisini dövmüyor bütün enerjisini kendisiyle kavga ederek harcamıyor.
hala farkı anlamıyorsunuz değilmi. Baksana çokmu mutlusun şu taraftarın görüntüsünden
sosyal medyada on mesaj okusan dokuzunda kendi başkanlarına küfreden dalga geçen bir taraftar
topluluğu olduk böylemi arayacaksın hakkını. tepki vermese başkana saldırılır tepki verir yine başkana saldırılır.
her şey yoluna girer biraz rahatlık gördüğünde hemen içimizden birilerini yemeye başlarız
biliyormusun içimizde sosyal medyada biraz mücadele eden insanlarıda hep taraftarımız yedi tüketti
mesela ankaralı atiba şu hakem tepkisini başlatan flodlar yayınladı adam o zamandan beri bazı büyük Beşiktaş
hesaplarının saldırısında renkliler mesele değil onlarla mücadele edebiliyorsun ama kendinden olanla mücadele edemiyorsun. sen Beşiktaşı savunacak  bir şeyler yapmaya çalışıyorsun anında ilk saldıran senden olan oluyor.
Düşün burda Beşiktaşı güçlü göstermeye çabaladığım için birileri sürekli bana saldırıyor.
insan hakkı yense bile mağrur olur erkekliğe bok sürdürmez. Mücadelesinide erkek gibi sürdürür.

Çevrimdışı Arthur Dayne

Biz sizin yüzünüzden kaybederiyoruz bizim yüzümüzden değil.Sizin bu yaptığınızı yıllarca bize renkliler yaptı ne zaman Beşiktaş sesini çıkartmaya kalkışsa sen çok ses çıkarma Beşiktaş senin lobin yok gücün yok dendi.Yıllarca bu 2 takım fb,gs kollandı ben küçüktüm hakkımızın yenilişini izledim büyüdüm halen izliyorum.Senin dediğin gibi sesini çıkarmayıp sadece top oynamya çalışınca böyle oluyor o zamanlar sosyal medya da yoktu.En çok taraftar onlar da digiturk alıyor diye sonuna kadar 2'si götürülüyor bir birisi diğer sene diğeri şampiyon yapılıyordu.Yalnız günümüze geldiğimizde bu son 3 senedir iyice azıttı yani orta da öyle garip durumlar dönüyor ki artık gözümüzün içine baka baka yapıyorlar medyadan,tff ye mhk'ya,siyasete her yere sızmışlar adamların verdikleri tek mesaj ne kadar transfer yaparsanız yapın güç bizde biz şampiyon olacağız.Sadece biz tepki gösteriyor olsak bunu ağlamak olarak nitelenderebilirsin gs ile kim maç yaparsa adamlar isyan ediyorlar onlarda mı ağlıyor sana göre ? Akhisar kupa maçı ağladılar,kayseri ağladı,rize ağladı sana göre herkes ağlıyor bu nasıl bir yaklaşımdır vallahi yazık...Hakkını söke söke senin dediğin gibi alamazsın sadece top oynayarak olmaz o iş bizim dediğimiz gibi olması gerekiyor kazandığından maçtan sonra bile çıkıp hakemin en ufak hatasını dile getireceksin 2 yıldır nasıl şampiyon olduk demişsin ya anlamıyorsun ya anlamak istemiyorsu 2 sene şampiyon olduğumuz da bu fatoş ile abdürrahim yoktu ayrıca ilk şampiyonluğumuz da mhk'da kuddusi müftüoğlu vardı adamı anında fetöcü ilan ettiler yok ettiler 1 sene de şampiyon olmamız işlerine gelmedi 2.ci senesinde yusuf namoğlu geldi başta gs'yi ittirmeyi çalıştı ancak rezil durumdaydı daha sonra başağa yöneldi son ana kadar başağı ittirdi ama gücü yetmedi başağın.3.cü senesinde bütün şartlar oluşunca fatih terim geldi  bütün sözleri aldı gerçekten bunları göremiyormusunuz gerçi sen bunları ağlamak olarak nitelendiriyorsun.Halen hakemler diyorsun ne yazdığımıza filan hiç bakmıyorsun bence diyorum ki iş mhk'da ödül ceza sistemi var diyorum bunu gören hakemler de bilerek bizim puan kaybetmemiz için elinden geleni yapıyor diyorum bunu ısrarla görmüyorsun hoş gerçi ağlamak olarak nitelendiriyorsun.

E fener 5 senedir şampiyon olamıyor :alala: Bu zamanında bir feneri bir gsyi şampiyon yapanlar fener'e küstülerde mi şampiyon yapmıyorlar artık?Artı olarak renklendirdiğim yerle ilgili bir şey daha var:mhk başakşehir'i nasıl korudu?Ne yaptılar,ben hatırlamıyorum.He sen gslilerin algı yapmak için başakşehir hükümet takımı olduğu için kollanıyor yalanlarına inanacak kadar safsan orasını bilemem tabi.
[ Son Düzenleme: 06 Eylül 2019, 15:35:27 Arthur Dayne ]

Buradaki kilit nokta zaten güçlü olabilmek.2 şampiyonlukta hem sahada,hem tribünde,hem de sosyal medyada çok etkindik.Bizim hakem bozuntuları da güç kimden esiyorsa ona göre tavır alıyorlar.Haketmiş olsak veya olmasak bir düşünün;magandaya verilen 10 maç ve dün verilen 4 maç avcı'ya ve şenol'a verilseydi bizim camiada neler olurdu...Ben tahmin etmek bile istemiyorum.Hakemler artniyetlidir ve renkli kardeşlerin şaibeli çok olayı vardır ama sürekli aynı şeyden mızmızlanmak bizi bir adım ileriye götürmüyor.Artı olarak halkın takımı edebiyatı konusunda haklısın çünkü artık bu mide bulantısının da ötesinde bir şey vermeye başladı.Hangi ülkede,hangi ligde,kimlerle çekiştiğimizin bilincinde olarak sadece işimize bakmalıyız artık.

Dostum ne kadar güçlü olursan ol hakemleri yenemezsin...2 şampiyonlukta rakibimiz sarı kırmızılı takımda fatih terim ve abdürrahim albayrak yoktu.1.ci şampiyonluğumuzda mhk başkanı kuddusi idi 2.ci şampiyonluğumuzda yusuf namoğlu geldi başta bir gs'yi ittirmeye çalıştı ama çok rezil durumdaydılar o yüzden başağı ittirdi sonuna kadar olmadı yapamadı.Daha sonra fatih terime ve abdürrahim albayrak gerekli şartların oluştuğunu görünce hemen geldiler.Bizim hakem bozuntuları güç kimden tarafa ederse ona göre tavır almıyorlar mhk'nin ödül ceza sistemi var ; Beşiktaş,fb puan kaybederse hakemler diğer hafta ödüllendiriliyor yok kazanırsak ceza geliyor diğer haftalar da maç filan alamıylorlar aynı şey gs için ise tam tersi gs puan kaybederse hakem cezalandırılıyor kazanırsa ödüllenriliyor ee bunu gören hakemler de doğal olarak bizim maça verilince biz puan kaybedelim diye ellerinden geleni yapıyorlar.İşin garip tarafı bunu dile getirdiğin zaman ağlamak olarak nitelendiriliyor.Dostum tekrar söylüyorum bunun adı mızmızlanmak filan değil hakemi yenemezsin hakem senin kaybetmeni istiyorsa ki istiyorlar ödül - ceza sisteminden dolayı sen o maçı kazanamazsın maçı 100 kere durdurur uydurma sarılar verir verilmedi mi geçen sene gs maçın da 30 dakika lehimize faul çalınmadı ?
Bunlara ses çıkartmazsan sadece topunu oynarsan hakkın yenmeye devam eder ses çıkartırsan ağlamak olarak algılanıyor ? Ayrıca kendinizle çelişiyorsunuz hakkımız yendiğinde başkan çık Beşiktaşa sahip çıkıp diyorsunuz şimdi tam tersi hangisi sizsiniz ?

Çevrimdışı Arthur Dayne

Dostum ne kadar güçlü olursan ol hakemleri yenemezsin...2 şampiyonlukta rakibimiz sarı kırmızılı takımda fatih terim ve abdürrahim albayrak yoktu.1.ci şampiyonluğumuzda mhk başkanı kuddusi idi 2.ci şampiyonluğumuzda yusuf namoğlu geldi başta bir gs'yi ittirmeye çalıştı ama çok rezil durumdaydılar o yüzden başağı ittirdi sonuna kadar olmadı yapamadı.Daha sonra fatih terime ve abdürrahim albayrak gerekli şartların oluştuğunu görünce hemen geldiler.Bizim hakem bozuntuları güç kimden tarafa ederse ona göre tavır almıyorlar mhk'nin ödül ceza sistemi var ; Beşiktaş,fb puan kaybederse hakemler diğer hafta ödüllendiriliyor yok kazanırsak ceza geliyor diğer haftalar da maç filan alamıylorlar aynı şey gs için ise tam tersi gs puan kaybederse hakem cezalandırılıyor kazanırsa ödüllenriliyor ee bunu gören hakemler de doğal olarak bizim maça verilince biz puan kaybedelim diye ellerinden geleni yapıyorlar.İşin garip tarafı bunu dile getirdiğin zaman ağlamak olarak nitelendiriliyor.Dostum tekrar söylüyorum bunun adı mızmızlanmak filan değil hakemi yenemezsin hakem senin kaybetmeni istiyorsa ki istiyorlar ödül - ceza sisteminden dolayı sen o maçı kazanamazsın maçı 100 kere durdurur uydurma sarılar verir verilmedi mi geçen sene gs maçın da 30 dakika lehimize faul çalınmadı ?
Bunlara ses çıkartmazsan sadece topunu oynarsan hakkın yenmeye devam eder ses çıkartırsan ağlamak olarak algılanıyor ? Ayrıca kendinizle çelişiyorsunuz hakkımız yendiğinde başkan çık Beşiktaşa sahip çıkıp diyorsunuz şimdi tam tersi hangisi sizsiniz ?
Şu anda farklı bir şey demiyorum ki zaten?Benim bahsettiğim şey sürekli derin güçler,lobiler arayıp kendimizi aciz göstermemizin yanlış olduğu.Bu leş sarı kardeşlerin neler yaptıklarını biliyorsun,ülkedeki düzeni biliyorsun, e o zaman çık oyunu kurallarına göre oyna artık demek istiyorum.Seba gideli 20 sene oldu ama ben dahil birçoğumuz hala bazı şeyleri kabullenemiyoruz.Düzen artık bu,yapılacak şey;nasıl bu düzende güçlü olur,hakkımızı yedirmeyiz olmalıdır.

E fener 5 senedir şampiyon olamıyor :alala: Bu zamanında bir feneri bir gsyi şampiyon yapanlar fener'e küstülerde mi şampiyon yapmıyorlar artık?Artı olarak renklendirdiğim yerle ilgili bir şey daha var:mhk başakşehir'i nasıl korudu?Ne yaptılar,ben hatırlamıyorum.He sen gslilerin algı yapmak için başakşehir hükümet takımı olduğu için kollanıyor yalanlarına inanacak kadar safsan orasını bilemem tabi.

Eskiden digiturk satımı için sadece bu 2 camia korunuyordu diyor okumanda anlamanda bir sıkıntı yoksa anlarsın diye düşünüyorum.Hakemler sadece gs'yi kolluyorar artık sebebi ödül ceza sistemi.

Mhk'nin başakşehiri nasıl koruduğunu maçlara açıp tekrar bakarak görebilirsin.Gazetecileri dövüp 1 maç ceza almaları şampiyonluk yarışında diye uydurma fauller filan.Sadece tek maçı izlemezsen görebilirsin benim gibi bütün takımların maçlarını izle anadolu takımların maçlarını filan da izle 1 hafta öncesinde gs ile oynaacak anadolu takımının gerekirse oyuncularına kırmızı verip cezalı duruma nasıl düşürülüyor filan moralleri nasıl bozuluyor filan onları izle.

Ben saf değilim de sen safsın ; Bak bakalım başakşehirin sahibi göksel gümüşdağ kimin damatı yöneticiler nereye bağlı..Yaptıkları transferlerin parası gökten zembil ile iniyor.

Şu anda farklı bir şey demiyorum ki zaten?Benim bahsettiğim şey sürekli derin güçler,lobiler arayıp kendimizi aciz göstermemizin yanlış olduğu.Bu leş sarı kardeşlerin neler yaptıklarını biliyorsun,ülkedeki düzeni biliyorsun, e o zaman çık oyunu kurallarına göre oyna artık demek istiyorum.Seba gideli 20 sene oldu ama ben dahil birçoğumuz hala bazı şeyleri kabullenemiyoruz.Düzen artık bu,yapılacak şey;nasıl bu düzende güçlü olur,hakkımızı yedirmeyiz olmalıdır.

Bunun adı kendimiz aciz göstermek değil aksine bir şeyleri farkında olduğumuz göstermek bunları görüyoruz ve isyan ediyoruz ses çıkartıyoruz baş kaldırıyoruz.Eğer susarsak bunları yapmaya devam edecekler lütfen biraz mantık sen bu ülke de sustuğunda bir şeylerin yoluna girdiğini ne zaman gördün ?

İşte bizde kuralına göre oynuyoruz oynayalım diyoruz kazandığımız maçtan sonra bile çıkıp hakemin en ufak hatasını dile getirelim diyoruz burda çark böyle işliyor diyoruz.Adamlar hakemler tarafından kollanıp tv'ye çıkıyor hocası operasyon var düşmanlar var diyor başkanı hakemler bize karşı çok rahatlar diyor bak görüyormusun asıl mızmızcılar ağlaklar bunlar.Bunlara yüklenilmesi gerekildiği yerde bize kendi taraftarına yüklenilmesi garip bir durum.

Bu düzende sesin daha fazla çıkacak...
[ Son Düzenleme: 06 Eylül 2019, 15:50:20 cursedofdragon ]

Çevrimiçi Necmi

mafya bozuntusunun ceza almasını sürekli vurguluyorsun geçen sene de aynını yapıyordun günün sonunda noldu ondan neden haber vermiyorsun ligin final haftalarında adamlar bağırta bağırta şampiyonluğu çalmadılar mı???

sonraa şu gençlere verdiğin mesaja gelecek olursak gençler açıp bakmasın ben yaşayan biri olarak direkt aktarayım gerçekleri. ey gençler gese lobisi  denen illet yapı olmayaydı şu an 25 şampiyonluğumuz vardı malatyaya giden arabalar denizliye giden teşvikler ankaragücüne 92-93de 8-0 yatışları filan bizzat yaşayan gözlemleyen fatoşun 96-97de çalmaya başlayışını falan filan hepsini yaşayan gözlemleyen biri olarak üzülerek söylüyorum ki bizim yöneticiler hep beceriksizdi hep kötüydü gese lobisi de hep çeşitliliğine çeşitlilik katarak yürürdü biz de bakakalırdık. ben küçükken ergun gürsoy yurdeşen karahasan alp yalmana söverdim sonra yerlerine adnan polat eçti  şimdiki ergenler gençler de abdürrahime albayraka sövüyor döngü devam ediyor...
hayır bağıra bağıra almadılar sen ilk yarıda bağıra bağıra verdin
ne zamandan beri şikenin adı lobi oldu senin saydığın bütün olaylar lobi değil şike oluyor
bunu bir kişide yapar yeterki parası olsun. lobisi olan böyle bir gücü elinde bulunduran salakmı para harcayıp şike yapsın :alala:
becerikli olmak lobi değildir beceriksizlikte lobisizlik değildir.
gençlere aktardığın gerçekler bunlarmı şike teşvik böylemi olmalıyız.
bu arada şike yapmak hırsızlık beceriklilik olmuyor.

Çevrimiçi Necmi

Bunlara ses çıkartmazsan sadece topunu oynarsan hakkın yenmeye devam eder ses çıkartırsan ağlamak olarak algılanıyor ? Ayrıca kendinizle çelişiyorsunuz hakkımız yendiğinde başkan çık Beşiktaş a sahip çıkıp diyorsunuz şimdi tam tersi hangisi sizsiniz ?
şampiyon olamazsa çok rezildi ittirmeyle de olamadı şampiyon olursa bu rezil takım ittirerek şampiyon oldu oluyor :alala:
hakemi yenmeye uğraşma sorun orda zaten sen rakibi yenmeye uğraş hakemle uğraşırsan maçı veriyorsun özel çaba göstermesine gerek kalmıyor.
Başkan neden çıkıp tek başına Beşiktaşa sahip çıkacak hepimiz Beşiktaşlı değilmiyiz. hep birilerinden birşey bekleyerekmi şampiyon olmayı düşünüyoruz.

Çevrimiçi Necmi

Bunun adı kendimiz aciz göstermek değil aksine bir şeyleri farkında olduğumuz göstermek bunları görüyoruz ve isyan ediyoruz ses çıkartıyoruz baş kaldırıyoruz.Eğer susarsak bunları yapmaya devam edecekler lütfen biraz mantık sen bu ülke de sustuğunda bir şeylerin yoluna girdiğini ne zaman gördün ?

İşte bizde kuralına göre oynuyoruz oynayalım diyoruz kazandığımız maçtan sonra bile çıkıp hakemin en ufak hatasını dile getirelim diyoruz burda çark böyle işliyor diyoruz.Adamlar hakemler tarafından kollanıp tv'ye çıkıyor hocası operasyon var düşmanlar var diyor başkanı hakemler bize karşı çok rahatlar diyor bak görüyormusun asıl mızmızcılar ağlaklar bunlar.Bunlara yüklenilmesi gerekildiği yerde bize kendi taraftarına yüklenilmesi garip bir durum.

sen ağlamayı baş kaldırı olarakmı görüyorsun :D
ben başkaldıran bir taraftar görmüyorum

Çevrimiçi Necmi

ne olmuş düştüğünüz duruma Burası Beşiktaş forumu söylediğin gibi
israildeki ağlama duvarı değil.

Çevrimiçi tolga1903

onların taraftarı kendi başkanlarıyla değil uğraşmaları gereken şeylerle uğraşıyor.
bizim gibi sabah akşam kendisini dövmüyor bütün enerjisini kendisiyle kavga ederek harcamıyor.
hala farkı anlamıyorsunuz değilmi. Baksana çokmu mutlusun şu taraftarın görüntüsünden
sosyal medyada on mesaj okusan dokuzunda kendi başkanlarına küfreden dalga geçen bir taraftar
topluluğu olduk böylemi arayacaksın hakkını. tepki vermese başkana saldırılır tepki verir yine başkana saldırılır.
her şey yoluna girer biraz rahatlık gördüğünde hemen içimizden birilerini yemeye başlarız
biliyormusun içimizde sosyal medyada biraz mücadele eden insanlarıda hep taraftarımız yedi tüketti
mesela ankaralı atiba şu hakem tepkisini başlatan flodlar yayınladı adam o zamandan beri bazı büyük Beşiktaş
hesaplarının saldırısında renkliler mesele değil onlarla mücadele edebiliyorsun ama kendinden olanla mücadele edemiyorsun. sen Beşiktaşı savunacak  bir şeyler yapmaya çalışıyorsun anında ilk saldıran senden olan oluyor.
Düşün burda Beşiktaşı güçlü göstermeye çabaladığım için birileri sürekli bana saldırıyor.
insan hakkı yense bile mağrur olur erkekliğe bok sürdürmez. Mücadelesinide erkek gibi sürdürür.

Valla bilmiyorum ne kadar doğru da nefret etmeye başladım ben bu yeni nesil sosyal medya taraftarından. Sürekli bir saldırı sürekli bir yerme küçük görme. Gs başkanı gibi iki cümleyi bir araya getiremeyen başkan lazım bunlara sanırım. Kim var abi seçenek de sunan yok bu işin altına girmek isteyen kim var söyleseler de tartışsak ethem sancak mı ahmet nur çebi mi rahmi koç mu kim üstlenecek bu kulübün yönetim kurulu başkanlığını? Seçim yapıyorlar herif sanki kasaba takımına adaylık koyuyor vaade bakar mısın bale getirecekmiş dalga geçiyor. E getir seçilemesen de bu kulübün seveni destekleyeni değil misin getir tutan var mı seni? Yok yani koskoca camiada bir bu adam var elle tutulur bunu da her gün yıpratma çabası. Yahu tiran değil ki bu adam zaten diğer dönemde aday olamayacak madem bu kadar şaibeli işleri var yeni gelen yönetim geçmiş yönetimi ibra etmez iş mahkemeye taşınır şimdiden yıpratmanın ne anlamı var.

Kimse farkında değil ama biz yeni bir anlaşmaya imza attık bu sene personel ödemesi haricinde öyle fazla bir ödemesi yok kulübün mesela bu sene de karius gider alacakları için fifa'ya başvurursa tamam artık yönetim güle güle beceremedin deriz. Ama şu an böyle bir durum yok tek yapmaları gereken stadyum zeminini düzeltip personel ücretlerini ödemek gerisi takıma hocaya kaldı. "Federasyona süre verdik o süre doldu" açıklamasının akabinde çaktılar hanzoya 4 maç belki hiç alakası yok ama algı o yönde şu an. Ağzını açtırmayacaklar bu sene gs'ye öyle tahmin ediyorum. Bir de şu maçlarımızın gerçekten adil şekilde yönetilmesine katkı sağlarsa ne isteyeceğiz başka yönetimden. Mesela son maçta benim penaltimi versinler de nkoudou'yu atsınlar atacaklarsa bence net haketti kırmızıyı ama senin penaltıyı vermezse oyuncuyu da atamaz bu kadar basit.

Özetle yönetimi eleştirecek yer var bir de arkasında duracak yer var. Bizimkiler başkana söven diğer takım taraftarlarına bile katılır oldu ya bu kadar da ayaklar altına aldırmayın istediğiniz futbolcu gelmedi diye koskoca Beşiktaş başkanı ya bu kişinin çok önemi yok makama saygın olsun biraz yıllarca aziz gibi birini canhıraş savundu ya milyonlarca fenerbahçe taraftarı siz neden böylesiniz? Tepkim buradaki makul mantıklı eleştiri yapan abilerim kardeşlerime değil ben de çok eleştiriyorum ama sosyal medya bilhassa twitter'da küfür eden kitle midemi bulandırıyor.

ne olmuş düştüğünüz duruma Burası Beşiktaş forumu söylediğin gibi
israildeki ağlama duvarı değil.

hakkımızı aramayı "ağlamak" olarak nitelendiriyorsun.Ağlamadığımızı hakkımızı savunmaya çalıştığımızı seni ikna etmeye çalışıyoruz.

Çevrimiçi Necmi

kimse sana sesini çıkartma demiyorki
sesini nasıl çıkarttığın önemli sen ağlarken çıkarıyorsun.
hiç bir mücadele haykırma yok sadece sızlanma var sızlanarak hak aranmaz
bak sayfalardır yazıyorsun tek yaptığın mızmızlanıp ağlamak
ortaya koyduğun bir itiraz yok haklı olabileceğin ergüman kullanmıyorsun tek dediğin hakkımız yendi
olur birbirimize sarılıp birlikte ağlayalım o sırada renklilerde şampiyon olmaya devam etsin.

sen ağlamayı baş kaldırı olarakmı görüyorsun :D
ben başkaldıran bir taraftar görmüyorum

ne yapalım abi ?

Senin gibi hakemler bizi doğrarken biz zaten güzel oynamıyoruz mu diyelim ?

Yada güneş yüzünden mi verdik diyelim ? Bu sene ne diyeceksin avcıya mı suç bulacaksın ?

Bu mu doğrusu ?

kimse sana sesini çıkartma demiyorki
sesini nasıl çıkarttığın önemli sen ağlarken çıkarıyorsun.
hiç bir mücadele haykırma yok sadece sızlanma var sızlanarak hak aranmaz
bak sayfalardır yazıyorsun tek yaptığın mızmızlanıp ağlamak
ortaya koyduğun bir itiraz yok haklı olabileceğin ergüman kullanmıyorsun tek dediğin hakkımız yendi
olur birbirimize sarılıp birlikte ağlayalım o sırada renklilerde şampiyon olmaya devam etsin.

tamam senin gibi yapalım ;

-hakkımız yeniyor mu ?
-yeniyor
-Ne yapalım ?
-Sesimizi çıkartmayalım sadece topumuz oynayalım.Yapılanları söylemeyelim dile getirmeyelim onlar yapmaya biz görmemezlikten gelmeye devam edelim.(Tam pizzasarayın istediği gibi)
-Ee hakemler bizi doğramaya devam edecekler.
-Olsun ağlama.Suçlu belli avcı onun yüzünden şampiyon olamadık.

Gerçekler hakemler sana göre suçlu avcı olacak...

Orman, "Bu işin çözümü için TFF'ye süre verdik ama bu süre artık bitti. Eğer bu işin önünü kesemezlerse biz de bu düzene uyacağız" dedi.

Başkanımız neden böyle bir açıklama yapmış ki bu necmi abinin gözünde ağlamak...

Çevrimiçi Necmi

hakkımızı aramayı "ağlamak" olarak nitelendiriyorsun.Ağlamadığımızı hakkımızı savunmaya çalıştığımızı seni ikna etmeye çalışıyoruz.
hahaha sen böyle hakmı aradığını sanıyorsun ağlayarak mağdur edebiyatı yaparak hak aranmaz hak aramanın birinci koşulu karşındakine kendini güçlü göstermektir sürekli biz güçsüzüz diyerekmi hak arıyorsunuz.

hahaha sen böyle hakmı aradığını sanıyorsun ağlayarak mağdur edebiyatı yaparak hak aranmaz hak aramanın birinci koşulu karşındakine kendini güçlü göstermektir sürekli biz güçsüzüz diyerekmi hak arıyorsunuz.

mağdur edebiyatı yaparak hak aranmaz diyorsun pizzasarayın teknik direktörü kazandıkları maçtan sonra çıkıp "bize karşı düşmanlar var organize işler var diyor." hakem kayseriyi katlettiği maçtan sonra.Kayseri başkanı,yöneticisi isyan ediyor..
Başkanları, hakemler onları daha çok kollamalarına rağmen çıkıp " hakemler bize karşı çok cesurlar" diyorlar.
Geçen sene fener maçından sonra hakemlik bir şey olmamasına rağmen mağdur edabiyatı yaratıp sezon sonu şampiyon oldular.

Emin misin mağdur edebiyatının işe yaramadığından ?

Tutturmuşsun bir ağlıyorsun ağlıyorsun diye esas ağlayanlar bak yukarda ki pizzasaray yöneticileri,teknik direktörleri...

[ Son Düzenleme: 06 Eylül 2019, 16:22:04 cursedofdragon ]