2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 111 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2767226 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimiçi yaço58

Canere haksızlık ediyorsun abi bence.
Çalışan çabalayan bir futbolcu gökhan gönülle
Defoları var mı var, fakat koşuyor hırslı da.
Hırs nedir Caner Erzurum maçında 3.golde sol bek pozisyonunda oynayan oyuncumuz olmasına rağmen rakip bizim ceza yayında iken orta sahada sahilde yürüyüşe çıkmış gibi tempolu geri yürüyordu hani hırs hırsı olan oyuncu takım gol yiyecek diye kendini parçalar depara kalkar canerin önceliği asistmi yoksa takımın gol yememesimi Caner olduğunda sol beke büyük bir kara delik oluşuyor maalesef oyunumuzda canere yer olduğun u düşünmüyorum kaos futbolunu iyi oyıinuyor 70lsrde girip oyun sıkışıkken Bi orta ile gol artırabilir ama daha fazlası değil seneye x-Rıdvan sol bek rotasyonu yapmalıyız

Çevrimdışı cursedofdragon

Sergen Yalçın, Beşiktaş'a kendi ekibiyle gelecek. (beIN Sports)

▪️ Murat Şahin, Çağdaş Atan, Stefano Marrone, Gürsoy Yalçın, Levent Açıl, Murat Kaytaz.

Çevrimiçi yaço58

?s=19
Bugun niye direk itiraz etmiyoruz olay sıcağı sıcağınayken sonra arada kanyayıp gidiyor bugun itiraz etsen ne zaman karar verecekler oda meçhul hemen itirazını yap

?s=19
Bugun niye direk itiraz etmiyoruz olay sıcağı sıcağınayken sonra arada kanyayıp gidiyor bugun itiraz etsen ne zaman karar verecekler oda meçhul hemen itirazını yap

neyi bekliyoruz insan merak ediyor.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

▪️ Murat Şahin, Çağdaş Atan, Stefano Marrone, Gürsoy Yalçın, Levent Açıl, Murat Kaytaz.

Stefano marrone kondisyon antrenörü sanırım. Tam bir italyan kondisyon antrenör ismi var  :lol:

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Stefano marrone kondisyon antrenörü sanırım. Tam bir italyan kondisyon antrenör ismi var  :lol:
Yanliş bilmiyorsam, zaten bizde calışmişligi var
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı Zafer55

Ağabey gibi ağabey be..gardaşını da getirmiş... :)

Sergen hayırlı olsun. :ok:

italyan kondisyon antrenoru  :tabe:

Beşiktaş,fb,gs,göztepe de çalışmış Türkiye de.

Avrupada M.City ve Everton

Mehmet Demirkol: "Hüseyin Göçek, maçın sonucunu etkileyen ciddi bir kural hatası yapmış. Eğer bu maç yenilenmezse, artık hiçbir maç yenilenemez."

Çevrimdışı Zafer55

Ozi de hollandaya gidiyomuş  :halay:
Lensi de hediye versek  :)

Çevrimdışı Fikret

Yanliş bilmiyorsam, zaten bizde calışmişligi var
Denizli donemi sampiyonlugunun mimarlarindandir Morrone. Yanlis hatirliyorsam duzeltin. Ernst falan deriz ama o sezonki takimin genel kondisyonu cok cok iyiydi. 70ten sonra alirdik maclari. GS maci dahil. 2.yarilar Yusuf girer dugumu cozerdi ama takim diri olur atak yapardi. Yoksa fizik olarak bitmis takima 35lik Yusuf girse de fayda etmezdi.
[ Son Düzenleme: 27 Ocak 2020, 19:42:24 Fikret ]

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Denizli donemi sampiyonlugunun mimarlarindandir.
Aynen, m. Denizli zamani idi.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi MUSTAFA_

Mehmet Demirkol: "Hüseyin Göçek, maçın sonucunu etkileyen ciddi bir kural hatası yapmış. Eğer bu maç yenilenmezse, artık hiçbir maç yenilenemez."
Bu da videosu  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı autopsy

Sergen'le ilgili bir iki kelam edelim madem geliyor. 
Öncelikle şu Anadolu'da sezon bitirmedi vs muhabbeti çok boş bir muhabbet bence.
Sergen karakterinde bir adamın o şark kurnazı ve saçma sapan egolara sahip esnaf zihniyetli başkanlarla uzun süre anlaşabilmesi zaten imkansız, bunda garip bir şey yok. Sergen direkt adamdır, aklına geleni söyler, lafını esirgemez. Anlaşamamaları çok doğal.
Kaldı ki sanki Anadolu kulüpleri uzun vadeli planlamalarla başarıdan başarıya koşuyor da bir Sergen istikrarsız. Arkası boş bir önerme.
Bu bir veri değil benim için özetle.  Sergen'den başarılı bir hoca olacaksa burada olur zaten, Anadolu'da değil.
Ayrıca tembellik muhabbetine de katılmıyorum, istese yorumculuk yaparak rahatlıkla hayatını idame ettirebilir, İstanbul'dan da burnunu çıkartmazdı.
Belli ki bir şeyler arzuluyor.  Adam 50 yaşına geliyor. Hayata bakış açısının 25-30 yaşındaki haliyle aynı olduğunu düşünmüyorum.
Erken vs diye bir şey yok, olacaksa şimdi olacak ya da hiçbir zaman olmayacak . 70 yaşında mı getireceğiz adamı.
Yeterince Anadolu takımı gezdi, 3 yıl daha gezmesi hiçbir şey katmaz artık.
Düşünülenin aksine Sergen için doğru zaman olduğuna inanıyorum.
Zaten herkes kadroyu yetersiz buluyor, daha yeni başka bir hoca gönderildi ve dolayısıyla işler kötü giderse oklar oyunculara dönecek .
Bir şeyleri yavaş yavaş bile ilerletse kredisi daha da artacaktır .
İyi mi olur kötü mü olur gerçekten bilmiyorum ama bildiğim bir şey var ki şu an tam zamanı.
Ya çok çılgın bir hikayenin başlangıcı olur, ya da beceremez ve konu kapanır.
İzleyip göreceğiz .

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ülkenin resmi kanalında böyle bir şey konuşulması tarafsız olması gereken bir kanalın taraf tuttuğunu gösteriyor. Keşke Beşiktaşlılardan bu vergiyi almasalar. Hiç de bizim konumuzda tarafsız olmuyorlar  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Sinan23

Ülkenin resmi kanalında böyle bir şey konuşulması tarafsız olması gereken bir kanalın taraf tuttuğunu gösteriyor. Keşke Beşiktaşlılardan bu vergiyi almasalar. Hiç de bizim konumuzda tarafsız olmuyorlar  :money:

Tff yetkilisi fb amigosu ersin dir.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Orhan ak vol2

Çevrimiçi levitate

Orhan ak vol2
arada fark var bence
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi yaço58

Bahri Havadir kesin bilgiyi TFF danisman arkadasi Ersin Düzen’den almistir

Çevrimiçi yaço58

Orhan ak vol2
Ne Orhan akı kardeşim ne yapmış cağdaş yapmayın böyle valla ya adamın herkesi gömelim herkesi ıslıklayalım ne yapmış bu çağdaş atan bize ne kalleşlik yapmış

Çevrimiçi mellfred

Sergen geldi sanırım hayırlı olsun

Çevrimdışı mylife1903

Sergen'le ilgili bir iki kelam edelim madem geliyor. 
Öncelikle şu Anadolu'da sezon bitirmedi vs muhabbeti çok boş bir muhabbet bence.
Sergen karakterinde bir adamın o şark kurnazı ve saçma sapan egolara sahip esnaf zihniyetli başkanlarla uzun süre anlaşabilmesi zaten imkansız, bunda garip bir şey yok. Sergen direkt adamdır, aklına geleni söyler, lafını esirgemez. Anlaşamamaları çok doğal.
Kaldı ki sanki Anadolu kulüpleri uzun vadeli planlamalarla başarıdan başarıya koşuyor da bir Sergen istikrarsız. Arkası boş bir önerme.
Bu bir veri değil benim için özetle.  Sergen'den başarılı bir hoca olacaksa burada olur zaten, Anadolu'da değil.
Ayrıca tembellik muhabbetine de katılmıyorum, istese yorumculuk yaparak rahatlıkla hayatını idame ettirebilir, İstanbul'dan da burnunu çıkartmazdı.
Belli ki bir şeyler arzuluyor.  Adam 50 yaşına geliyor. Hayata bakış açısının 25-30 yaşındaki haliyle aynı olduğunu düşünmüyorum.
Erken vs diye bir şey yok, olacaksa şimdi olacak ya da hiçbir zaman olmayacak . 70 yaşında mı getireceğiz adamı.
Yeterince Anadolu takımı gezdi, 3 yıl daha gezmesi hiçbir şey katmaz artık.
Düşünülenin aksine Sergen için doğru zaman olduğuna inanıyorum.
Zaten herkes kadroyu yetersiz buluyor, daha yeni başka bir hoca gönderildi ve dolayısıyla işler kötü giderse oklar oyunculara dönecek .
Bir şeyleri yavaş yavaş bile ilerletse kredisi daha da artacaktır .
İyi mi olur kötü mü olur gerçekten bilmiyorum ama bildiğim bir şey var ki şu an tam zamanı.
Ya çok çılgın bir hikayenin başlangıcı olur, ya da beceremez ve konu kapanır.
İzleyip göreceğiz .
Vallahi ne diyem ben oyle asiri yetersiz kadro gormuyorum
Gecen seneden ne eksigi var bi adriyano
Karijmanin yerine boyd gelmis diyabi gelmis
Babek yerine fisek gibi nekodu gelmis
Bi adriyano kaybedilmis o da zaten dolar cekmesinden zor bela rica minnet oynuyordu
Ksryus ayni karyus
Vida ayni vida
Burak layic hepsi duruyor

Normalde fonun
Vida layic ve buraki satip takimi avciya oyle vermesi lazimdi

Orhan ak vol2

ne orhan akı ya  :alala:

Çevrimdışı mylife1903

Ne Orhan akı kardeşim ne yapmış cağdaş yapmayın böyle valla ya adamın herkesi gömelim herkesi ıslıklayalım ne yapmış bu çağdaş atan bize ne kalleşlik yapmış
Onemskz bisi herhalde ben hatirlamadim
Keske kendi de hatirlarmasaydi

Su kurumsal hafiza isini cozemedigimiz bir gercek ama

Besiktas futbol a takimi kaptanina kafa atip yuzunu kiran adami aldik biz
Rikardinyoyu pusaya dusurup otoparkta tekme yumruk doven oyrelloyu aldik
Bedava gonderdigimoz sureyya abinin ustune iseyen quaresmayi bons verip geri aldik

Su isleri baskanlarin halletmesi lazim fo yapamadi senol gunes cikti kefilim buraga dedi
Ciksin baskanlar anlatsin

Bu oranak olayi neydi ya degermiydi camiayi germeye
Arda da gelsin yani

Çevrimiçi yaço58

Onemskz bisi herhalde ben hatirlamadim
Keske kendi de hatirlarmasaydi

Su kurumsal hafiza isini cozemedigimiz bir gercek ama

Besiktas futbol a takimi kaptanina kafa atip yuzunu kiran adami aldik biz
Rikardinyoyu pusaya dusurup otoparkta tekme yumruk doven oyrelloyu aldik
Bedava gonderdigimoz sureyya abinin ustune iseyen quaresmayi bons verip geri aldik

Su isleri baskanlarin halletmesi lazim fo yapamadi senol gunes cikti kefilim buraga dedi
Ciksin baskanlar anlatsin

Bu oranak olayi neydi ya degermiydi camiayi germeye
Arda da gelsin yani
Ne yapmış cağdaş neyin kurumsal hafıza bumu o zaman Sergen de gelmesin bizin tribünlere el hareketi çektiği video var o gelmesin onun oyu var bunun buyu var herkese geçirelim kurumsal hafıza o zaman oluşur gerçekten soruyorum adam ne yaptı bu çağdaş bir kesim tarafından istemeyecek kadar