2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 60 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2747371 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı enderersoy15

Hepsine katılıyorum. Bu hocanın gelmeden önce bizim 2 yıl boyunca maruz kaldığımız durağan ve tekdüze oyuna çare bulacağını da biliyordum tek anlamadığım nokta kanat oyuncularının bu kadar kötü gözükmesinin sebebinin plandan mı kaynaklı yoksa oyuncu özelliklerinden/formsuzluklarından mı bunu anlayamıyorum. Yoksa takım eksik oyuncuların da katılımıyla daha da iyiye gidecektir şüphem yok ancak özellikle iç saha maçlarında bundan sonra kayıp yapmamak çok önemli.
Hazirlik donemi dahil bu takim santrafor ile oynamadi. Gelsin santrafor ( Burak iyi donerse super) birde oyle izleyelim. Elestirimizi o zaman yapalim.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı enderersoy15

Bu arada hoca yeni oyuncular yeni. Bugun ruiz boyd yeniydi. Oguzhan lens ve guven gecen sene yedekti. 5 oyuncu demek bu. Daha burak elneny nkoudou atiba girecek bu takima. Ben hocanin atibayi mutlaka kullanicagini düşünüyorum. Malesef ki hala onun gibi orta saha yok takimda

SM-A260F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Caner de yeni :)

Çevrimdışı tuncaboylu

Abi umarım yaşanmaz da gazisehir deplasmanı başakşehir ve trabzon deplasmanı turnesinden 3 puanla çıkarsak ne olacak? Ayrıca bu sene tepedeki takım fener, başakşehir degil ki seferberlik ilan edip 10 puan geriden gelerek şampiyon olasın. Ona kalırsa biz hiçbir şey yapmadan sadece gs'yi yensek şampiyon oluyorduk ama örnekler aynı değil bu sene. Takımın oyununu çok beğeniyorum ama bunu bir an önce seri galibiyetlerle taçlandırmalı bu takım. 16 milyon euro harcadığın bir yılda şu santrafor rotasyonuyla sezona girme ki yaptığın yatırımın anlamı olsun.
Bu oyunu oynarsak, sonuç alırız.

Dünya kupası oynamıyoruz burada, oyun skordan daha önemli. 3 maçta elenip evimize dönmeyeceğiz. 34 maçta ne krizler yaşanacak bu ligde.

Şu ana çok önem veriliyor, büyük resme bakmıyor insanlar. Sezon boyu iyi oynamadan maç kazanırsın, ama şampiyon olman zor.

Tersi ise mümkün.

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Şampiyonluğu falan vermedik, biraz serinkanlı olun.

8 kişi kalan rakibe 105. dakikada  gol atabilen Galatasaray da 4 puanda, ama geberik Falcao'yla 4 senelik sözleşme imzaladılar diye şampiyonluk şarkıları söylüyor.

Bugünkü oyunu sezonun geneline yayarsak, hepsinin üstünden geçeriz.

Üstüne bir de uydurma penaltı. Kendin söylüyorsun teşhisi koyuyorsun ama çözümü ya da tedaviyi uygulamıyorsun.Herifler farkında riske atmadı gitti noktayı koydu. Aldı üst seviye golcü en büyük eksiğini de kapattı. Ha adam sakatlanır bir şey olur. O ayrı ama oynarsa çatır çatır atar golünü çıkarır parasını Gomez gibi.

Gelelim bize bizim olan penaltımız verilmiyor. Üstüne golü kim atacak sen mi ben mi  :) 20 şut 4 isabet 1 gol... Senin o fetosarayı geçebilmen için Falcao üstü bir adam alman lazım ki dengelensin ya da avantajlı olalım. Yoksa onların 2 senedir cl sponsorluğunu yapmaktan öteye gitmeyiz.

Ayrıca kötü olanla niye kıyaslıyorsun ki bizi biz en iyi olmalıyız ki saha dışı açığımızı kapatalım. Ben bizim hiç vura vura gitmeyip şampiyon olduğumuzu görmedim. Bu takım bu hücum hattı ile bunu yapamaz. belki Denizli ile olan şampiyonluk sayılabilir Sivas ile çekişiyorduk onda da. 
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimiçi tolga1903

Bu oyunu oynarsak, sonuç alırız.

Dünya kupası oynamıyoruz burada, oyun skordan daha önemli. 3 maçta elenip evimize dönmeyeceğiz. 34 maçta ne krizler yaşanacak bu ligde.

Şu ana çok önem veriliyor, büyük resme bakmıyor insanlar. Sezon boyu iyi oynamadan maç kazanırsın, ama şampiyon olman zor.

Tersi ise mümkün.

Valla tamamen objektif konuşuyorum gs'nin 2 yıldır "iyi" oynadığı toplam 15 maç sayamam sana yaklaşık 70 maçını falan da izlemişimdir. Ama iş skor almaya gelince hakem vs bir şekilde alıp 2 yıldır da şl gelirlerine bir güzel çöktüler. Gördüğün üzere önermen bu takım özelinde geçerli değil abi.

Çevrimdışı tuncaboylu

Üstüne bir de uydurma penaltı. Kendin söylüyorsun teşhisi koyuyorsun ama çözümü ya da tedaviyi uygulamıyorsun.Herifler farkında riske atmadı gitti noktayı koydu. Aldı üst seviye golcü en büyük eksiğini de kapattı. Ha adam sakatlanır bir şey olur. O ayrı ama oynarsa çatır çatır atar golünü çıkarır parasını Gomez gibi.

Gelelim bize bizim olan penaltımız verilmiyor. Üstüne golü kim atacak sen mi ben mi  :) 20 şut 4 isabet 1 gol... Senin o fetosarayı geçebilmen için Falcao üstü bir adam alman lazım ki dengelensin ya da avantajlı olalım. Yoksa onların 2 senedir cl sponsorluğunu yapmaktan öteye gitmeyiz.

Ayrıca kötü olanla niye kıyaslıyorsun ki bizi biz en iyi olmalıyız ki saha dışı açığımızı kapatalım. Ben bizim hiç vura vura gitmeyip şampiyon olduğumuzu görmedim. Bu takım bu hücum hattı ile bunu yapamaz. belki Denizli ile olan şampiyonluk sayılabilir Sivas ile çekişiyorduk onda da.

Onların teşhisi yanlış, sorunları santrafor değil.

Diagne ilk yarı 2 kere topla buluştu. İkinci yarı onun yerine geçen Babel ise 4 kere tola buluştu.

Falcao gelsin, o sistemle 4-5 hafta sonra homurdanmalar başlayacak. Zaten Fatih'i eleştirmeye başlamışlardı bile, o dünkü gol olmasa şenlik olacaktı.

Çevrimiçi tolga1903

Çok uzağa gönderemedik ama, o üzdü biraz. :)

Degaj kısa düştü. Ben 5000 kilometre uzağa gider diyordum, 5 kilometre uzağa gidebildi.

Tam takımına gitti ama arkadan klarnet tef çalan muhteşem kasimpasa taraftarıyla orta açar durur artık bomboş ceza sahasına:)

Çevrimdışı tuncaboylu

Takımda güzel hoca dokunuşları görüyorum. İki haftadır Vida oyunun doğal akışı içinde gizli santrafor gibi ceza alanına girip gol atıyor (geçen haftaki gol Caner'e yazılsa da, Vida'nın rolü var).

Bu tarz hamleler, zeki teknik direktör işi. Avcı'ya kanım ısınmaya başladı.

Çevrimdışı tuncaboylu

Santrafora sakat makat da olsa, Aboubakar'ı istiyorum.

Şu oyunun tam adamı o bence. Takım halindeki prese güzel katılır, rakip savunmayı da yorar ve yıpratır.

2 milyona bir sene kiralayalım. Avrupa listesine bildirmeye bile gerek yok, sadece ligde oynasın. Şağlam kalıp bazen Burak'la bazen Burak'ın yerine  20-25 maçta oynasa, ezer geçeriz.

Çevrimiçi mellfred

Yayıncı ısrarla bizim maçın tekrarını vermiyor

Çevrimiçi mellfred

Santrafora sakat makat da olsa, Aboubakar'ı istiyorum.

Şu oyunun tam adamı o bence. Takım halindeki prese güzel katılır, rakip savunmayı da yorar ve yıpratır.

2 milyona bir sene kiralayalım. Avrupa listesine bildirmeye bile gerek yok, sadece ligde oynasın. Şağlam kalıp bazen Burak'la bazen Burak'ın yerine  20-25 maçta oynasa, ezer geçeriz.

Bil mukabele

Çevrimiçi levitate

Caner de yeni :)

fazla iyi oynuyor fişeq be
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

Ne alakası var abi Hoca ve oyun eleştirisi yapıyoruz burada :bandit:
Ben hoca eleştirdiğini görmedim :alala:
hiç bir eleştiri getirmiyorsun hoca nerde hata yapmış neden
bu hocayla olmazmış hiç birşey yok sadece kötülüyorsun
Ben avcıyı istemiyorum bunu başta deklare ettim o nedenle gönül rahatlığıyla savunmasını yaparım
yahu hocalık ne vardı maçta. oyunun eleştirecek nesi vardı domine ettiğimiz oyun gol atamadık
rize diri güçlü bir takım adamlara adım atacak ne bölge bıraktık nede güç takım performansı iyiydi güçlüydü
dominant oynadı gol atamadık buda forvet yetersizliği burda hocaya söylenecek ne laf var.
sadece boş boş konuşmuş olursun altını doldurmadan salla babam salla. Bir sen izlemedinki maçı
burda herkes izledi. Daha önce kendi yarı sahamızda top çeviriyoruz diye kızıyordum ama bu maç öyle birşeyde
yok hoca yeni gelmiş takıma 6 oyuncu girmiş ve daha üçüncü maç bu takımın bu dominant oyunu hepde ligin iyi ekiplerinden birine karşı oynaması
bence alkışlanacak bir durum. Beklediğimden hızlı toplamış Şenol güneşin arkasını.
şimdi deniyor şenol hocaya transfermi yapılıyordu. aslında durum öyle değil transfer yapacaklardı ama bunu engelleyen hoca oluyordu.
her oyuncuya şenol güneş vetosu geliyordu zorlayıp aldıklarınıda oynatmıyordu. yada düşmanca davranıyordu.
bir sen gözlemci değilsin yunus herkes gözlemleyebiliyor olayları.
Ben avcıyı sevmem istemediğimide beyan ettim ama bu oyunun hocanın bu takıma birşeyler verdiğinin inkarı
kötü niyettir. ocu bucu değilim herşeyden önce Beşiktaşlıyım bir eksik görsem oyunda herkesden öncede ben söylerim
ne avcı savunurum nede gömerim. Bence çok başarılı bir takım ortaya çıkarıyor eksikler varmı evet var
ama daha üç maçlık takım bu. ve ortaya konan şey bence çok güzel. Bir gol atsan şimdi sabahlara kadar övülüyordu takımın oyunu
eksiklerde belli forvet yetersiz takım uyumu tam sağlanamamış orta saha yetersizliğini eleştiriyorum ama yinede beklediğimden daha iyi mücadele ettiler.
zaten eksik yerlere müdahale etti oyunu takipde ediyor oyundaki eksik yanlarıda görüyor oyuncu değiştirmek için dakikanın 60 olmasınıda beklemiyor.
herşeyi geçtim adam quaresmayı paketledi. :D
ben hocanın Beşiktaşa yakışmadığını düşünüyorum ama bu Beşiktaşı kötü yönetiyor demek değil. Dürüst olmak gerekiyor
takım beklentimden hızlı toparlanıyor ben devre arasına kadar toparlanacağını düşünmüyordum hocanın sistemine tepki veriyor takım
bunlar iyi şeyler.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bu oyun oturursa ilerde çok rahat ederiz  :tabe:

37 Orta :alala:

Şenol Hocam sanmısin :D
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Boyd ile N'koudou yu kesinlikle bir tutmuyorum bence çok farklı seviyedeler. Oyuncu bana göre oldukça yetenekli, kendi tarzında bir adama göre tekniğini de kötü bulmuyorum. Öyle olmasa topla bu kadar hızlı olamaz. Bana göre en göze çarpan ofansif oyuncuydu sahadaki, o kötüyse diğerlerini ne denir bilemiyorum, oturmuş bir kadroyla 11 oynadığı takdirde hem gol hem asist yapar diye düşünüyorum.

Lens bitmiş. Boyd bence yönetimi de çok şaşırttı, amatör takım futbolcusu gibiydi. Udinese hazırlığında bir ufak ışık görmüştüm ama zaten ümit vermemişti asıl maçlarda. Bugün bu seviyenin adamı olmadığını kanıtladı gözümde. Bu arada Lens'in neden solda olduğunu anlayamadım çok, içe giren 'girmeye çalışan' oyuncu olduğu halde neden Boyd'u solda tercih etmediğini bilmiyorum hocanın. Daha da mı etkisiz oluyor acaba... İstisnalar haricinde Anadoludan yabancı futbolcu transferine zaten kafadan karşı bir kişiyim ama gol ve asist sayısı dolayısıyla yönetimi bu transferde çok suçlayamıyorum. Bana kalsa ben de kendi bulduğum oyuncuyu getiririm ama var işte bizim klüplerde bu tarz kontenjandan adam alma huyu.

Öyle çok etkili bir golcü alacak bütçe kalmadıysa bulabilirsek amrc/fc tarzı bir adam bizim için en iyisi olacaktır ama o da nasıl bir şey olur bilemiyorum o kadar yerde oynayabilecek işimizi de çözecek :)

Nkodou boyd dan iyi tabi de. herkesin hücumculardan beklentisi farklı Nkodou bugün kovaladı golü mesela altı pastan kaçırdı. Gol kaçar normaldir laf etmem de bu sezon boyu çoğunlukla böyle olacak. Dar alanda önü kapalıyken topla gidemeyecek ilerleyen maçlarda göreceksiniz açık alan da sürer ki hızlı oyuncu ama topla buluşurken bile bilinen tabirle ayağına alırken bile dezavantajlı konuma düşüyor. Atletik özellikleri artısı gider gelir rakibi yorar vs  Asist yönü daha ağır basıyor ama içeri nadiren sokar. Herkesin fikrine saygım var. Ama ben şuan elde ki kanatlardan hiçbirini 11 e yazacak seviyede bulmuyorum.

Lens gitsin basket takımında son sn lerde hücum faul yapsın. Boyd beni hiç şaşırtmadı hatta fazla gömülüyor. Nedeni de q7 ve lens den sonra kim gelse iş yapar mantığı öyle olmadığını görecek insanlar zamanla. Adamın hayatında yarım sezon a. gücü ile yaptığı istatistik var işte Beşiktaş 11 ine diye transfer bu kadar kolay olmamalı. 2 sene önce larin 1 maç hat trick yaptı. yeni golcümüz 10 senemizi kurtardı dendi. geçen sene Dorukhan ve Güven i olduklarından çok çıkardılar daha 3. hafta bitiriyoruz çocukları. Güven böyle oynatılmaya devam ederse sene sonu topa tutulacak çocuk maalesef. Böyle taraftar önüne yem edilerek genç oyuncu çıkarılmaz yetiştirilmez.

Ya yeter ki istesinler. Bütçene göre alırsın da doğru adam alırsın. 8 mi lazım Eriksek De bruyne alacak halimiz yok ama gidip Boyd aldığımız gibi 1.5 m luk topçu alırsan seneye yine adam bakarsın daha da borca batarsın. Takım ağırlıkla tamam olur genç potansiyelli doğru tipleme alırsın ya da artık oraya fırsat transferi kovalarsın Vidal gibi Khedira gibi Rafinha gibi. Golcü Aguero alacak halin yok ama Falcao-Gomez-Zlatan-Huntelaar gibi net golcülere verirsin maaşı yüksek getirirsin ya da satarsın Dorukhan ı yerini Mehmet özcan ile doldurur kalan paraya gelecek vaat eden brobbey gibi adam alırsın. Burak var diye düşünüp ki çok yanlış bir mantık üst seviye almayalım arkasında beklesin deniyorsa da kamil wilceski Carbonier gibi üst seviye olmayan ama mütemadiyen pozisyona giren girdi mi de sokan daha düşük profilli adam alırsın. Onları da alamıyorsak zaten şampiyonluk falan hikayedir masal anlatmış oluruz burada birbirimize.  :) Ama sana golcü lazım, golcü değil de yok fizikli yok güçlü yok atletik yok hızlı vs diye epl fransa ligi yedek oyuncularına bulduklarına ya da sakat olan yine bu saydığım özellikleri olan ama golcülüğü iyi olmayan abou alırsan transfer yapmak için yapmış olursun. Tam tersi lazımsa tam tersi bak vs. Yoksa anca borcuna borç katarsın.

Çevrimiçi Necmi

Kredisi yok çünkü :ok:
kredi dediğin şey allah vergisi değil yunus kazanılıyor
oda kazanır merak etme.

Çevrimiçi Necmi

37 Orta :alala:

Şenol Hocam sanmısin :D
havadan orta çok azdı orta dediklerinin çoğu ceza sahası sınırı yada içinden yerden kesilen sert paslardı
zaten ondan fazlası korner bunların.

Çevrimiçi tolga1903

Yeri burası mı bilemiyorum bura aslında. Twitter'da tt olmuş cenk tosun, ilk başta biz istiyoruz sandım ancak gs kiralamaya yakın gibi haberler çıkmış. Bu kadar ihtiyacımız varken bir de Beşiktaşlı olduğunu her seferinde dile getirmişken böyle bir ihanete uğramayız umarım.

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Onların teşhisi yanlış, sorunları santrafor değil.

Diagne ilk yarı 2 kere topla buluştu. İkinci yarı onun yerine geçen Babel ise 4 kere tola buluştu.

Falcao gelsin, o sistemle 4-5 hafta sonra homurdanmalar başlayacak. Zaten Fatih'i eleştirmeye başlamışlardı bile, o dünkü gol olmasa şenlik olacaktı.

Kayseri 2-1 alsaydı çok iyi karışırlardı 0 puan alacak maçtan 3 puan aldılar o gol gelmese 1 puanla girseler araya çok karışırlardı ama herifler işi biliyor getirdiler Falcao yu maçı da alacaklarını biliyorlar dı o gol olmasa iki gs li çarpıştı ya ona da penaltı çalarlardı merak etme  :) Skorer oyuncu eksikleri var onlarında. babel taksidi gecikene kadar sırtlar. Sonra her maç adem büyük geçen sene ki mitroğlu vs bulamayacaklar illa ki. Neyse ne halleri varsa görsünler.

Ya 2 güne 3 net transfer yapacağız. Bence mümkün değil. Ya maliyetleri azaltıp bu sene beklemede kalacağız. Ama ülke puanı kasmasınlar bizimkiler bu sene 1-2 seneye takım sokamaz bizim lig cl ye bu şikecilere sponsor oluyoruz başka bir şey değil...

Çevrimdışı enderersoy15

Macta 11 korner kullanmisiz 3,4 de frikik vardi galiba tam sayisini bilmiyorum. 15  civari orta burdan yapmisiz kalan 20 orta %70 topa sahip olan ilk yari 5.2 ikinci yari 9.10  saniyelerde topu kazanan takim olarak ve oyunu tamamen domine eden takim olarak az bile yapmisiz ve yine gecen yil actigimiz her ortadan sonra ozellikle ikinci yarinin baslarindan itibaren kale onune kadar rakibin ataklarinin bitmesini izlemedigim icin cok mutluyum.  2 penaltimiz verilmedi ilk yari. (Rize simdi bizim oyuncularin kartlarini, ayak basma vs kirpip paylasmiz) en son boyle oynadigimiz mac 2 yil onceki gs maçıydi galiba. hakem yine dogradi bizi, bizde ilk yari atamadik ama ikinci yari duvar ile 3 lemistik.  O maci begenenler, o gun senol gunesi ovenler bu gun nerde ?

Çevrimiçi Necmi

Yeri burası mı bilemiyorum bura aslında. Twitter'da tt olmuş cenk tosun, ilk başta biz istiyoruz sandım ancak gs kiralamaya yakın gibi haberler çıkmış. Bu kadar ihtiyacımız varken bir de Beşiktaşlı olduğunu her seferinde dile getirmişken böyle bir ihanete uğramayız umarım.
daha yeni açıklama yaptı Türkiyeyi düşünmüyorum diye boşver
milli maçlar geldi ya onun üzerinden bir süre haber çıkaracaklar başka türlü haber  bulamazlar.

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Abou ya da yapacaklardı istemedi. Cenk gitmez onlara gelirse bize gelir. Onlar da biliyor gerçi ya Amaç bizi karıştırmak Kötü gidiyoruz. Transfer yok. Feto nun troll ekibi tt de olur başka şeyler de olur.  Bizim taraftar gazla çalışıyor hemen galeyana gelir.

Çevrimiçi tolga1903

daha yeni açıklama yaptı Türkiyeyi düşünmüyorum diye boşver
milli maçlar geldi ya onun üzerinden bir süre haber çıkaracaklar başka türlü haber  bulamazlar.

Everton dünden razı olur göndermeye aslında da bu adam gerçekten karakterli insan biz öyle biliyoruz ve Beşiktaşlı olduğunu da bilmeyen yoktur. Gelmek gibi fikri olsa bize gelirdi diye düşünüyorum. Hatta şu yoklukta çok da güzel olurdu.

Çevrimiçi tolga1903

Abou ya da yapacaklardı istemedi. Cenk gitmez onlara gelirse bize gelir. Onlar da biliyor gerçi ya Amaç bizi karıştırmak Kötü gidiyoruz. Transfer yok. Feto nun troll ekibi tt de olur başka şeyler de olur.  Bizim taraftar gazla çalışıyor hemen galeyana gelir.

Galeyana gelmekten ziyade ikisinden biri olsa hiç fena olmaz şu durumda. Ama biri sakat biri de gelmeyi düşünmediğini belirtti biz kimi alacağız ya bu santrafora

Çevrimiçi Necmi

Galeyana gelmekten ziyade ikisinden biri olsa hiç fena olmaz şu durumda. Ama biri sakat biri de gelmeyi düşünmediğini belirtti biz kimi alacağız ya bu santrafora
onun sakatlığıda şehir efsanesi gibi gerçekten böyle sakatsa porto nun elinde patlayacak oyuncuyu
porto bize vermemek için niye cebelleşti. unuttunmu nuh dediler peygamber demediler.
yok sakat futbol hayatı bitecek porto bunu bilmiyormu.