2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 61 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2752479 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimiçi tolga1903

Şampiyonluğu falan vermedik, biraz serinkanlı olun.

8 kişi kalan rakibe 105. dakikada  gol atabilen Galatasaray da 4 puanda, ama geberik Falcao'yla 4 senelik sözleşme imzaladılar diye şampiyonluk şarkıları söylüyor.

Bugünkü oyunu sezonun geneline yayarsak, hepsinin üstünden geçeriz.

Gs'nin şampiyonluk şarkıları söylemesi de çok konumuzla alakalı değil. Yarın fener yenerse 5 puan geriye düşmek yeni hoca yeni ekiple stres yaşatabilir. Milli takım arasından sonra sırayla gazişehir deplasmanı, içerde başakşehir, bratislava deplasmanı ve trabzon deplasmanımız var. Elimizdeki "golcü" vasfını taşıyan tek oyuncu sakat ve döndükten sonra ne vereceğini bilmiyoruz. Öldük bittik demiyorum ancak bu kadroya hala son 2 gün kala acayip şekilde takviye yapılması gerektiği de açık. Gs ne olursa olsun 30 gol atmış adamın yanına aldı geberik mi değil mi bilemediğim falcao'yu. Hali hazırda muriqi arkasına hala oyuncu alıyor fenerbahçe hem de tek kulvarda. Bu takımın güven burak ve biraz da umut nayır'dan oluşan santrafor rotasyonunu gerçekten facia görmüyor musun abi?

Çevrimiçi Necmi

Gs'nin şampiyonluk şarkıları söylemesi de çok konumuzla alakalı değil. Yarın fener yenerse 5 puan geriye düşmek yeni hoca yeni ekiple stres yaşatabilir. Milli takım arasından sonra sırayla gazişehir deplasmanı, içerde başakşehir, bratislava deplasmanı ve trabzon deplasmanımız var. Elimizdeki "golcü" vasfını taşıyan tek oyuncu sakat ve döndükten sonra ne vereceğini bilmiyoruz. Öldük bittik demiyorum ancak bu kadroya hala son 2 gün kala acayip şekilde takviye yapılması gerektiği de açık. Gs ne olursa olsun 30 gol atmış adamın yanına aldı geberik mi değil mi bilemediğim falcao'yu. Hali hazırda muriqi arkasına hala oyuncu alıyor fenerbahçe hem de tek kulvarda. Bu takımın güven burak ve biraz da umut nayır'dan oluşan santrafor rotasyonunu gerçekten facia görmüyor musun abi?
yok bu hoca puan olarak ileri gittiğinde strese giriyor :D

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu Hoca ile mi şampiyon olucaz :alala:

Geçen forumda bu Uefa gurubundan çıkamayız diyenlere kızıyordum ama haklılar biz bu hoca ile bu guruptan çıkamayız..
Bugün hocanın ne suçu var Yunus, sen de  bozuk plak gibi taktığın zaman takıyorsun cidden.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Hakemler art niyetli
Zemin kötüden de öte "kullanılamaz" durumda.
Hücumda gol atacak-attıracak futbolcu yok.

Beraberlik iyi bile.

Oyunu 90 dakika değil 190 dakika domine etsen yine bir şey üretemezsin. Üretecek oyuncu yok.
Klasik Fatih terim sözleri : hep oyuncular suçlu

Aman hocaya laf söyletmeyin aman , sakın ha !!!

Aynisi olayı Yaşasak Takımın başında Şenol Güneş olsa yerden yere vuruluyordu şuanda , kimse de Lens - Boyd - Güven yetersiz bisey beklemek lazım demezdi , yalan mi :bandit: :bandit:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tuncaboylu

Yahu 5 puan nedir, 31 hafta var daha arkadaşlar.

Kendinize gelin.

Beğenmediğiniz Galatasaray'ın aptal taraftarı geçen sene seferberlik ilan etti, 10 puan gerideki takımını hareketlendirdi.

Bizimkiler geriye çekmekle meşgul.

Çevrimiçi tolga1903

yok bu hoca puan olarak ileri gittiğinde strese giriyor :D

:)) Orasını karıştırmayalım abi şimdi:) ama gerçekten cok zayıf bi santrafor rotasyonumuz var alınmayacak mı sizce bölgeye oyuncu?

Ne alakası var abi Hoca ve oyun eleştirisi yapıyoruz burada :bandit:

Çevrimiçi uğur07

Bence ljajic i kanada atip yedegini guven yapmak diğeri ne de nkoudu yedegi boyd yapmak lazim. Lens i ise hic dusunmesinler aci ama malesef bu zarara katlanmak zorundayiz.

Orta sahaya ya transfer gelecek. Yada elneny-atiba-oğuzhan uclusuyle onyayacagiz. Dorukhan kartal muhayer de yedek 'olacak

Sonuc olarak bir sekiz numara bir forvet bence olayi cok degistirir. Ljajic in kanatta olmasi sartiyla. Dorukhan oğuzhan  dan toplam bir orta saha anca cikar.

SM-A260F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi BJKTÜRK23

adamlar on kişi kapandı 90 dakika burda kanatlar çizgiye kaymalıki savunma açılsın biraz
bu quaresma mantığı değil o alıp kalabalık ceza sahasına orta açıyordu bu akşam kanatların yaptığı hep savunmanın arkasına sarkmak oldu
ama iki kişi kapadılar sürekli iki kanadıda hiç bire bir yakalanmadılar dikkat ettinmi böyle maçlarda golü erken bulmak önemli
bunu yapsan maç farka gider. kanat yetersizliği yoktu merkezde yaratıcılık eksikliği oldu ozi yoktu ljajic yavaş ve bencil kaldı
dorukhan yoktu oyunda güven desen ne yaptığını kendi bile bilmiyordur birtek vidaya kaldık içeri dalan oyuncu olarak.
yinede erken gol bulsak 5 olmaması işten değildi. onlar buldu en kötü bir puan deyip dahada kapandılar.
hazırlanalım buraya gelen her takım bundan sonra böyle olacak. tersine deplasmanda daha kolay maç kazanacağız gibi görünüyor
bir süre sonra deplasmandada böyle olacak rakip.

Abi kapalı savunmayı açmak için Sergen gibi Talisca gibi duran top silahın olacak. Ceza sahasında zbam diye gömecek şutör 8 in olacak. teknik adam eksilten içeri girebilen savunmayı dağıtacak dengesiz bırakacak karıştıracak gol vuruşu iyi kanatın olacak, ya da içeir girip penaltı alacak ama o penaltıyı çalacak hakemin olacak. Bitiriciliği yüksek şapkadan tavşan çıkaracak (Juve Napoli maçında daha taze Hiquain in attığı gol örneğin. Ki o bana göre elit bir golcü de değil.) bir net kutu golcün olacak veya elit santraforun. Bizde hiç biri yok.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı enderersoy15

Quaresma'nın gitme sebebiyle ilgilenmiyorum giderse gitsin bahsettiğim başka bişey. Takım geriden topla çıkarken çok fazla çizgiye bastırıyor hadi o da önemli değil takımı enine genişletecek mecburen ancak iki bekin basması gereken yere kadar geri çekiyor kanat oyuncularını. Bunlar birer sterling coman vs olmadığı için de topla bu kadar geride buluştuklarında mutlaka hücum organizasyonlarından uzak kalıyorlar. Yoksa baskıları topu kazanma süremiz vs oralarda çok memnunum takımdan. Ama boyd nkoudou ve lens üçü de aşırı yetersiz gözüküyor bu normal değil diyorum.
Birbirleri ile oynadikca acilacaklar. Bilic dönem inden sonra ilk kez rakip ataga kalkerken orta sahanin 15, 20 metre gerisinde pozisyon aldik. Tum pas acilarini kapattik. Coman yok, alaba yok. Bayern gibiydi takim. Tek eksikleri biraz zaman. 2 yarida gecen seneki 11 den lensi ve guveni de sayarsak ( gecen sene 11 de cok oynamadiklari icin) 5 oyuncu farkliydi. City guardiola ile ilk sene sampiyon oldu mu bugunku oyunlarini yuzde kacini oynadi( adam kalecisini bile pas yapmiyor diye yoladi)? Biz 1. Haftaki macla 3. Haftaki mac arasinda siyahla beyaz gibiyiz. İzleyen herkes memnundur bu mactan.( Suanda ligdeki en tehlike takimiz. Acik ara)Sahada izleyenler ciplak gozle seyredenler bizim gormedigimiz biseyleri gormus olabilir. Onlara diyecek biseyim yok. Ancak sabirgosterilmeli. Oyunculara da, teknik heyete de. (Gecen yil antalya maçı oynadik kendi sahamizda. O oyun 3 yillik oyundu bu 3 haftalik .)

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi uğur07

Ljajic malesef  cok super gozuken ama hic bir yere tam oturmayan adamlardan. Torinonun hocasinin onu kanatta oynatmasi bosuna degildi. Orada da tutunamadi malesef. Ergec bu noktaya gelinecek

Çevrimiçi tolga1903

Yahu 5 puan nedir, 31 hafta var daha arkadaşlar.

Kendinize gelin.

Beğenmediğiniz Galatasaray'ın aptal taraftarı geçen sene seferberlik ilan etti, 10 puan gerideki takımını hareketlendirdi.

Bizimkiler geriye çekmekle meşgul.

Abi umarım yaşanmaz da gazisehir deplasmanı başakşehir ve trabzon deplasmanı turnesinden 3 puanla çıkarsak ne olacak? Ayrıca bu sene tepedeki takım fener, başakşehir degil ki seferberlik ilan edip 10 puan geriden gelerek şampiyon olasın. Ona kalırsa biz hiçbir şey yapmadan sadece gs'yi yensek şampiyon oluyorduk ama örnekler aynı değil bu sene. Takımın oyununu çok beğeniyorum ama bunu bir an önce seri galibiyetlerle taçlandırmalı bu takım. 16 milyon euro harcadığın bir yılda şu santrafor rotasyonuyla sezona girme ki yaptığın yatırımın anlamı olsun.

İşin kötüsü hocanın kredisinden yiyorlar şu anda. Böyle devam edersek ilk eleştirilecek kişi Abdullah hoca olur. Baksana mis gibi oynadığımız ilk yarıdan sonra eleştiriler başladı hocaya  :tabe:
Kredisi yok çünkü :ok:

Çevrimdışı enderersoy15

Bu Hoca ile mi şampiyon olucaz :alala:

Geçen forumda bu Uefa gurubundan çıkamayız diyenlere kızıyordum ama haklılar biz bu hoca ile bu guruptan çıkamayız..
Q 7 gidince biraz sıkıntı yapmis kardes sende. Sakin. Biz burdayiz. Taraftar burda. Burasi Q7 spor degil. BJK.

Çevrimiçi uğur07

Rafinha ve forvet süper  olurdu

Çevrimdışı Erman1903

Benim sıralama işte  :) Hiçbirini alamayız. kaleci sağ stoper vs daha sayarım da onlar da elimiz kolumuz bağlıydı zaten. Karius varken onu kesecek yabancı kaleci almak ya da 3 m alan vida yı kesecek stoper almak daha ilk 11 e koyacak adam bulamıyorken maalesef lüks kaçardı. Nkodou skorer değil top tekniği vs üst düzey değil Artıları var ama eksileri hücum oyuncusunda öncelik olarak  bakmak gerekilen özellikler. 1 taraf onun tam tersi olup skorer tekniği yüksek oyun zekası yüksek golü koklayan driblingçi biri olur o zaman belki de yine ben golcü alır Burak Güven kullanırdım Nkodou Boyd falan bizim gibi ekonomisi yüksek olmayan ama şampiyonluğa oynayan takımlara uygun oyuncular değil bu adamlar bizde anca 18 oyuncusu olur o paralar da kulebeye adam almak için çok. Ayranın (golcün yok-skorer in yok) tahtırevan ile gidiyon çeşmeye hesabı bizim ki.

P tesi ya giderler epl fransa ligi falan kısır bir forvet alırlar ya da yine golcülük yeteneği düşük forvet olan sakat Abou riskine girerler maalesef. Masraf kes nadas a çek olacak seneydi. 15 m harcadık. hala Atiba Burak gelsin diye dua ediyoruz.

Boyd ile N'koudou yu kesinlikle bir tutmuyorum bence çok farklı seviyedeler. Oyuncu bana göre oldukça yetenekli, kendi tarzında bir adama göre tekniğini de kötü bulmuyorum. Öyle olmasa topla bu kadar hızlı olamaz. Bana göre en göze çarpan ofansif oyuncuydu sahadaki, o kötüyse diğerlerini ne denir bilemiyorum, oturmuş bir kadroyla 11 oynadığı takdirde hem gol hem asist yapar diye düşünüyorum.

Lens bitmiş. Boyd bence yönetimi de çok şaşırttı, amatör takım futbolcusu gibiydi. Udinese hazırlığında bir ufak ışık görmüştüm ama zaten ümit vermemişti asıl maçlarda. Bugün bu seviyenin adamı olmadığını kanıtladı gözümde. Bu arada Lens'in neden solda olduğunu anlayamadım çok, içe giren 'girmeye çalışan' oyuncu olduğu halde neden Boyd'u solda tercih etmediğini bilmiyorum hocanın. Daha da mı etkisiz oluyor acaba... İstisnalar haricinde Anadoludan yabancı futbolcu transferine zaten kafadan karşı bir kişiyim ama gol ve asist sayısı dolayısıyla yönetimi bu transferde çok suçlayamıyorum. Bana kalsa ben de kendi bulduğum oyuncuyu getiririm ama var işte bizim klüplerde bu tarz kontenjandan adam alma huyu.

Öyle çok etkili bir golcü alacak bütçe kalmadıysa bulabilirsek amrc/fc tarzı bir adam bizim için en iyisi olacaktır ama o da nasıl bir şey olur bilemiyorum o kadar yerde oynayabilecek işimizi de çözecek :)
[ Son Düzenleme: 01 Eylül 2019, 02:16:05 Erman1903 ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kredisi yok çünkü :ok:
O senin için geçerli olabilir ama genellemeden kaçınmak lazım  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı enderersoy15

Klasik Fatih terim sözleri : hep oyuncular suçlu

Aman hocaya laf söyletmeyin aman , sakın ha !!!

Aynisi olayı Yaşasak Takımın başında Şenol Güneş olsa yerden yere vuruluyordu şuanda , kimse de Lens - Boyd - Güven yetersiz bisey beklemek lazım demezdi , yalan mi :bandit: :bandit:
Yunus emre dökmeci bu hesabı acaba birileri hackledi mi ?

yiyecekler...Güneşi yiyenler avcıyıda yiyecek.Guardiolayı getir onuda yerler.
Yok daha neler Guardiolayi kim kaybetmiş ki biz bulalım :lol: :lol:

Getir Jorge Jesusu , Angelottiyi , Jurgen kloopu ağzını acarsam namerdim :D

Yunus emre dökmeci bu hesabı acaba birileri hackledi mi ?

Yok hacklenmedi benim :D

Oyun ve sistemden kendi adıma hiç memnun değilim ve yine kendi adıma faturayı hocaya kesiyorum bu beni bağlar , katılırsınız , katılmazsınız o ayrı konu :tabe:

Ha hocadan daha suçlu yönetim var , daha doğrusu ortada yönetim yok orası da ayrı konu..

Çevrimiçi tolga1903

Birbirleri ile oynadikca acilacaklar. Bilic dönem inden sonra ilk kez rakip ataga kalkerken orta sahanin 15, 20 metre gerisinde pozisyon aldik. Tum pas acilarini kapattik. Coman yok, alaba yok. Bayern gibiydi takim. Tek eksikleri biraz zaman. 2 yarida gecen seneki 11 den lensi ve guveni de sayarsak ( gecen sene 11 de cok oynamadiklari icin) 5 oyuncu farkliydi. City guardiola ile ilk sene sampiyon oldu mu bugunku oyunlarini yuzde kacini oynadi( adam kalecisini bile pas yapmiyor diye yoladi)? Biz 1. Haftaki macla 3. Haftaki mac arasinda siyahla beyaz gibiyiz. İzleyen herkes memnundur bu mactan.( Suanda ligdeki en tehlike takimiz. Acik ara)Sahada izleyenler ciplak gozle seyredenler bizim gormedigimiz biseyleri gormus olabilir. Onlara diyecek biseyim yok. Ancak sabirgosterilmeli. Oyunculara da, teknik heyete de. (Gecen yil antalya maçı oynadik kendi sahamizda. O oyun 3 yillik oyundu bu 3 haftalik .)

Hepsine katılıyorum. Bu hocanın gelmeden önce bizim 2 yıl boyunca maruz kaldığımız durağan ve tekdüze oyuna çare bulacağını da biliyordum tek anlamadığım nokta kanat oyuncularının bu kadar kötü gözükmesinin sebebinin plandan mı kaynaklı yoksa oyuncu özelliklerinden/formsuzluklarından mı bunu anlayamıyorum. Yoksa takım eksik oyuncuların da katılımıyla daha da iyiye gidecektir şüphem yok ancak özellikle iç saha maçlarında bundan sonra kayıp yapmamak çok önemli.

Çevrimiçi uğur07

Bu arada hoca yeni oyuncular yeni. Bugun ruiz boyd yeniydi. Oguzhan lens ve guven gecen sene yedekti. 5 oyuncu demek bu. Daha burak elneny nkoudou atiba girecek bu takima. Ben hocanin atibayi mutlaka kullanicagini düşünüyorum. Malesef ki hala onun gibi orta saha yok takimda

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yok daha neler Guardiolayi kim kaybetmiş ki biz bulalım :lol: :lol:

İsimli hoca arıyorsan Bernd Schuster de gelmişti. Niye teneke bağlayıp gönderdik o zaman  :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tuncaboylu

Yok daha neler Guardiolayi kim kaybetmiş ki biz bulalım

Jorge Jesus'u bulabilirsen getirirsin, Arabistan'dan sonra Brezilya yollarına düşmüş.

Şu hoca takıntından kurtul. Adamdan 20. haftada beklediğimiz oyunu 3. haftada gördük.

Takım böyle oynamaya devam ederse, devire devire gider.

İsimli hoca arıyorsan Bernd Schuster de gelmişti. Niye teneke bağlayıp gönderdik o zaman  :)
Ya Gülhan Guardiola gelse beğenmezler demiş ya ona mahsuben espri maiyetinde yazdım, ciddiye mi aldın gerçekten :D