2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 23 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2823674 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı cursedofdragon

istemesine ihtiyacın yok ki verirsin parayı tek taraflı feshedersin yarın gider napacak burda kalıp açlık grevi mi yapacak  :D
kadrodışı bırakıncada 1 yıl aynı parayı ödeyeceksin bugün feshetsende.

+adam kadrodışı bırakılmayı hak edecek bişey yapmadı.

abi niye tek taraflı fesih edelim klüp bul demişiz adama :D

satacaz klüp bulamazsa fesh edicez işte :D

Çevrimiçi Samet Ç

Onyekuru N'Koudou'nun getir götürünü yapar.

Çevrimdışı tangaz

abi niye tek taraflı fesih edelim klüp bul demişiz adama :D

satacaz klüp bulamazsa fesh edicez işte :D

nerden tutsan hata sanki adamın zorla uzattık kontratını ahh orman ahh ormanı da kadrodışı bıraksak aslında çok şey düzelecek  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

Onyekuru N'Koudou'nun getir götürünü yapar.

kefilim diyorsun yani  :icool:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

Evet  :D

hey maşallah altı okka diyorsun yani

kefilim derken, bonservis bedelinden haberdarsın değil mi  :money:

dur bi  :photo: alayım da sonra inkar etmeyesin  :evillol:

Çevrimdışı karaoğlan

Konop'a 2.5 milyon bonservis bir o kadar da maaş vermek yerine bu çocuğa 3+1 milyon bonservis ve yıllık 1.6 maaş vermek sanki daha akıl karı - girilen risk kabul edilebilir bence. Tabii böyle transferler yapacak bütçemiz var ise neden önce ortas ahaya birini almadık sorusunun cevabını ben de merak ediyorum!

Çevrimdışı caner.eryigit

Zenci var zenci var. Lens ve Love da zenciydi güya 
Arada sırada çıkıyor öyle

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş'ın transferi için anlaşmaya vardığı Georges-Kevin N'Koudou, bu gece 00.10'da İstanbul'da olacak. (NTV)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi BJKTÜRK23

Tecrubeli ney la

Ya yıldız ya tecrübeli denir her zaman böyle düz topçulara yıldız diyememiş haberi yapan tecrübeli demiş normal bence.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimiçi BJKTÜRK23

Yabancıların şu anki mevcut durumu

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sivas maçı saha dizilimimiz gibi olmuş görsel  :D Buradan soruyorum golü kim atacak ? Ben mi... :alala: Atiba yı Burak ı çıkar 34 maç 34 gol atsın bu takım başarı sayacağım.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı Dr.Zeck

Quaresma ayrilmayi kabul ermis Sercan dikmeye gorr

Çevrimiçi levitate

Quaresma ayrilmayi kabul ermis Sercan dikmeye gorr
başkan: takımdan ayrılsana knk
q7: ok

şaka bi yana inş dorudur
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı sozkul

İzlenebilecek en iç açıcı videolardan birisi bu herhalde  :)

Kornerler tam vidalik, lütfen ceza sahası dışından şut çekmesin, bu adam gol atamaz attırız, santrafor lazım..

Çevrimdışı sozkul

bilgi alamayan ve duyum olarak paylaşamayanlar resmen yönetimi eleştiriyor.

İşte bu duruma kızarım ben arkadaş.

Devam ali naibi  :claps: :claps: :claps:

Haklılar, çocukların ekmekleriyle oynuyorlar.. Ne iş yapacak bunlar işsiz kalınca?   :icool:

Çevrimiçi Kapkarakartal

Q7 gitti diye haber dolanıyor ortada resmi açıklamanın 2-3 gün içerisinde açıklanması bekleniyormuş giden adam gider 2-3 gün ne.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Q7 giderse net en büyük 2. transferimiz olur  :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi doganay

10'a okutursun 5'i yine tottenhama sen aldığın fiyata satarsın doğru mu ?
Bence sattığımız bonservisin karin üzerinden %50 dir. Yani verdiğin parayı çıkardıktan sonra kalan miktar üzerinden yüzde 50.

Çevrimdışı yaço58

Q7 giderse net en büyük 2. transferimiz olur  :D

mükemmel haberde bunu keşke daha erken yapsaydık şimdi bi sağlam 6 numara birde forvet ile çok farklı hava yakalarız nkadu da iyi çıkacak gibi bir his var umarım olur adam bu lige uygun profilde kamp yemiş hazırlık maçlarında oynamış kono gelse herşeyi geçtim adam kamp yemeden gelcekti hazır olması milli aradan sonrayı en erken bulurdu lensi de psvye gönderebilirsek maaş baremide istediğimiz seviyeye gelir birde şu cumaki maçı kazasız belasız atlatmamız lazım

Çevrimiçi MUSTAFA_

mükemmel haberde bunu keşke daha erken yapsaydık şimdi bi sağlam 6 numara birde forvet ile çok farklı hava yakalarız nkadu da iyi çıkacak gibi bir his var umarım olur adam bu lige uygun profilde kamp yemiş hazırlık maçlarında oynamış kono gelse herşeyi geçtim adam kamp yemeden gelcekti hazır olması milli aradan sonrayı en erken bulurdu lensi de psvye gönderebilirsek maaş baremide istediğimiz seviyeye gelir birde şu cumaki maçı kazasız belasız atlatmamız lazım
Lens giderse (tapusuyla) bu sezonki en iyi transferimiz olur  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı sozkul

Bence sattığımız bonservisin karin üzerinden %50 dir. Yani verdiğin parayı çıkardıktan sonra kalan miktar üzerinden yüzde 50.

Örneği moral yükseltici biçimde verelim, 15 milyona satarsak 10 milyon bize kalıyor  :D

Çevrimiçi Kapkarakartal

Q7 zaten yedekken başarılı olmak imkansızdı oynarkende başarılı olmak imkansızken tek seçenek ayrılmaktı umarım haberler doğrudur çünkü yedek bir Q7 iç huzuru bozacaktır.

Çevrimiçi levitate

konop nkoudou boyd hepsi hikaye

tek gerçek quaaareeesmaaa
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Savaş

Çevrimdışı Arthur Dayne

konop nkoudou boyd hepsi hikaye

tek gerçek quaaareeesmaaa
Şaka yaptığını tahmin ediyorum?