2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 19 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2826825 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı cursedofdragon

Aynısını bu arkadaş da paylaşmış. Kaynakları aynı herhalde.

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

gitmez bu quaresma freddy krueger gibi korkulu rüyamız bizim.

Çevrimiçi ankarakartal06

bilgi alamayan ve duyum olarak paylaşamayanlar resmen yönetimi eleştiriyor.

İşte bu duruma kızarım ben arkadaş.

Devam ali naibi  :claps: :claps: :claps:

Çevrimdışı Arthur Dayne

İzlenebilecek en iç açıcı videolardan birisi bu herhalde  :)

Sonunda düzgün bir video  :claps:

Çevrimiçi MUSTAFA_

bilgi alamayan ve duyum olarak paylaşamayanlar resmen yönetimi eleştiriyor.

İşte bu duruma kızarım ben arkadaş.

Devam ali naibi  :claps: :claps: :claps:
Merakla yeni transferlerimizi bekliyorum. Umarım orta sahaya iyi birisini alırız.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi ankarakartal06

Merakla yeni transferlerimizi bekliyorum. Umarım orta sahaya iyi birisini alırız.
inşallah hocam .

Çevrimdışı tangaz

konuşulan rakamlar oyuncu ancak 10 gol 10 asist barajını geçerse makul aksi halde değil birde%50 ney yahuu %50 hiç bir koşulda makul değil isterse 50 gol atsın adamı 30 milyona satsak 5 milyonu düşsek 12,5 totnım alacak o parayı hak edecek napmış totnım gelişimine kısmi katkı bile sunamamış.

oyuncuya totnımın ödediği 11 milyon onlar için minik para 30+ yaş yedek kalecilere bile o paralar veriliyor orda 21 yaş lig1den gelen eleman için ve alt  orta sıra takım değil top klas takım olan totnım tarafından ödenen bonservis gözüyle bakarsak bizim 1 milyona anadoludan oyuncu almamıza eşdeğer bedelle aldıkları bi oyuncudur. bu bedellere fransadan daha az riskli bir seçenek kovalanabilirdi maaşıda 1 milyon olurdu üstelik kampa da yetişirdi. nereden baksan yönetim hatası...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi levitate

ben niye buluyorum len sen bul zencileri sen seviyorsun :D

zencilerim için kardeşlerim için de bul :D
araştırmacı kimliğin ön plana çıksın istedim :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

araştırmacı kimliğin ön plana çıksın istedim :D

al bunu buldum :D

adamların maç hikayesine bak bide bizimkine :D

Çevrimdışı caner.eryigit

Orta saha ve forvete paramız kalmıştır umarım  :tabe:

Valla almazlarsa öyle böyle patlamayız. En elzemleri onlar

Çevrimdışı tangaz

bu elemanı alacağıma ribery alırdım herif fio ya gitmiş 2 yıl
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

bu arada ben olsam kaleci almam artık bırakalım 2 genç yedek olsun, sene sonu karyusu gönderince bakarız sonrasına

Çevrimdışı uğur07

Quaresma kaldığı takdirde olabilecekleri bir düşünelim. İnşallah olmaz ama..

En fazla bir kaç maç sonra yedek kalacaktır. Yedek kulübesinde her yediğimiz golden sonra kameralar onun asik suratını ve yanindakiyle pozisyon u konuşup oyuncu gommesini çekecektir. Kazara sonradan oyuna girerse bilek bandını bir saatte bağlayıp gönülsüz gönülsüz oyuna girecektir.

Karius, vida, Ruiz, Douglas, Rebocho, Atiba, ljajic, Boyd, n'koudou, olası bir forvet ve olası altı numara, yedek stoper Roco, medelle birlikte 13 yabancı oluyor, Roco veya Medel den birisi yedek kulübesinde degerlendirilirse kadro dışı kalacak, antrenmanlarda huzursuzluk yaratacaktır.

Fanatikleri Boyd ve N'KOUDOU yu gömmek için sinekten yağ çıkaracak trubunde Quaresma tezahüratı yapacaktır. Takımın huzuru kacacaktir.

Yönetimin tutmasının sebebinin bu apaçi tayfayi tepkisiz bırakmak onları bu arkadaşla oyalamak olduğunu düşünüyorum. Aksi yönetimin Beşiktaş'ın kötülüğünü isteyen veya apaci adamlar dan olustugunu kabul etmek olur.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tangaz

mhk kaldıgı yerden dewam ediyor ilk maçımıza geçen sene 2.dewre erzurum maçında penaltımızı vermeyen 2 puanımızı çalan burakı cezalı duruma düşüren hırsız herifi vermişlerdi bu haftada posbıyıkı vermişler haftaya da cem papillayı bir maçlığına dawet ederlerse şaşırmam...

Çevrimiçi ankarakartal06

Quaresma kaldığı takdirde olabilecekleri bir düşünelim. İnşallah olmaz ama..

En fazla bir kaç maç sonra yedek kalacaktır. Yedek kulübesinde her yediğimiz golden sonra kameralar onun asik suratını ve yanindakiyle pozisyon u konuşup oyuncu gommesini çekecektir. Kazara sonradan oyuna girerse bilek bandını bir saatte bağlayıp gönülsüz gönülsüz oyuna girecektir.

Karius, vida, Ruiz, Douglas, Rebocho, Atiba, ljajic, Boyd, n'koudou, olası bir forvet ve olası altı numara, yedek stoper Roco, medelle birlikte 13 yabancı oluyor, Roco veya Medel den birisi yedek kulübesinde degerlendirilirse kadro dışı kalacak, antrenmanlarda huzursuzluk yaratacaktır.

Fanatikleri Boyd ve N'KOUDOU yu gömmek için sinekten yağ çıkaracak trubunde Quaresma tezahüratı yapacaktır. Takımın huzuru kacacaktir.

Yönetimin tutmasının sebebinin bu apaçi tayfayi tepkisiz bırakmak onları bu arkadaşla oyalamak olduğunu düşünüyorum. Aksi yönetimin Beşiktaş'ın kötülüğünü isteyen veya apaci adamlar dan olustugunu kabul etmek olur.

takımdan gidecek₁ o da . :claps:

Çevrimdışı mylife1903

mhk kaldıgı yerden dewam ediyor ilk maçımıza geçen sene 2.dewre erzurum maçında penaltımızı vermeyen 2 puanımızı çalan burakı cezalı duruma düşüren hırsız herifi vermişlerdi bu haftada posbıyıkı vermişler haftaya da cem papillayı bir maçlığına dawet ederlerse şaşırmam...
Cem papilayi bizim yonetici agirliyor isletmesinde
Kariyer forumumu bisiydi
Besiktasi kesip bicim yaptigi kariyeri anlatmistir herhalde

Çevrimdışı tangaz

quaresma kadro dışı kararı doğru ise çok saçma zaten son senesi ver maaşını tek taraflı gönder  :alala:

Çevrimdışı mrred

?s=20
The great gig in the sky

Çevrimdışı tangaz

Cem papilayi bizim yonetici agirliyor isletmesinde
Kariyer forumumu bisiydi
Besiktasi kesip bicim yaptigi kariyeri anlatmistir herhalde

yönetimin  her bir bireyini ele alsak benzer veya yakın vukuatı çıkar bii fener kombinesi alır öteki papilla ağırlar yarın başkası da çıkıp fatoşu danışman yapsa şaşırmam

Çevrimiçi BJKTÜRK23

Sence bu dar zumre bilgili yd orman cevresi cok uye ister mi?

Kendilerine guveniyorlarsa her kombine alana uyelik versinler her sene kartal yuvasindan 2000tl alis veris yapan uyeye de secme hakki versinler. Bak kulup fezaya nasi cikiyo
4 gunde 5000 kisinin aidatini oduyorlar secime girsen nolcek

TaraftAr olmasa ne guzel yonetirlerdi bu kulubu

Blok oycular istemez de imkanı olan herkes üye olsa işleri zorlaşır. 5000 kişinin aidatını verirsin 600.000 tl yapıyor para değil başkanlar için. 20000 bin üye de 5000 üyen oldu mu seçimi alırsın da 50.000-100.000 üye de 5.000 inin etkisi az olur. Yeter ki organik üye olsun insanlar tek tek. Üyeliğin asıl avantajı direkt kemiksiz para 25-30 bin liralık formadan 1 üyelik kadar para kalıyor.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

quaresma kadro dışı kararı doğru ise çok saçma zaten son senesi ver maaşını tek taraflı gönder  :alala:

gitmek istemezse kadro dışı abi.

Çevrimdışı uğur07

Yabancıların şu anki mevcut durumu

Çevrimdışı tangaz

gitmek istemezse kadro dışı abi.

istemesine ihtiyacın yok ki verirsin parayı tek taraflı feshedersin yarın gider napacak burda kalıp açlık grevi mi yapacak  :D
kadrodışı bırakıncada 1 yıl aynı parayı ödeyeceksin bugün feshetsende.

+adam kadrodışı bırakılmayı hak edecek bişey yapmadı.

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Hayırlı olsun zenci olsun çamurdan olsun. Orta saha nerede orta saha aaaaa

Zenci var zenci var. Lens ve Love da zenciydi güya  :lol:

Çevrimdışı tangaz

Sence bu dar zumre bilgili yd orman cevresi cok uye ister mi?

Kendilerine guveniyorlarsa her kombine alana uyelik versinler her sene kartal yuvasindan 2000tl alis veris yapan uyeye de secme hakki versinler. Bak kulup fezaya nasi cikiyo
4 gunde 5000 kisinin aidatini oduyorlar secime girsen nolcek

TaraftAr olmasa ne guzel yonetirlerdi bu kulubu

geçen gün bu mealde bişiler karalamıştım

taraftar kimse aday olmadı die madem eleştiriyorsunuz ormanın karşısına çıksaydınız aday olsaydınız vbvb gibi  yorumlar yapıyor. ben imkanım olsa orman istifa etmeden aday olmazdım kaybedeceğinin %100 oldugu bir seçime girmek ahmaklıkdır

Çevrimdışı tangaz

Zenci var zenci var. Lens ve Love da zenciydi güya  :lol:

sanırım bu zencilerin tek bir ortak noktası var :evillol: