2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 91 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2806088 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimiçi Necmi

Dedikleri konusunda haklılığı olsa da akşam pazarında ipler senin değil menajerlerin elinde. Sen bunu kabul ederek akşam pazarına gidiyorsun  :tabe:
dediğin gibi olduğunu sanmıyorum aslında tam tersi menejerin elinde olmaktan çıkıyor
menejer elinde olsa zaten o zamana kadar bulurdu bir takım bulamadığına göre akşam pazarına düşüyor
son anda satılmak zorunda olan oyuncu kulübüyle sorunlu demektir. zaten menejer seninle
pazarlık yapıyorsa dibine kadar bu akşam pazarı olmasada olacak bu futbolcunun takımından ayrılmaya çokda
gönlü yok demektir. iyi şart olursa giderim olmazsa kulübümde devam ederim demek olur.
düşünsene bir oyuncu satışa çıkmış bütün yaz menejeri satamamış artık iş sona gelmiş
nasıl menejer elinde olabilir artık.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Biz bu kadar konuştuk da Konoplyanka transferi beklemedeymiş hala  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

Ali Naibi'nin altını kazıyorlar. Yönetimin içinden emir geldiği belli. Pasivize edilen Umut Güner olabilir. Daha önce de yaptıkları ortada.

yüksek ihtimalle o

Hic de demiyor ki o über "harika" anlasma asıl o cocugu hic tutmayacagi bir kulube transfer ederken yapildi. Bile bile ladesti. Bardağın taşmasinin gunahini son damlaya yukluyorlar kendilerince pehh.

umut yapsa şuan ne kadar iyi yaptı heyt be diye gazlıyorlardı
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

dediğin gibi olduğunu sanmıyorum aslında tam tersi menejerin elinde olmaktan çıkıyor
menejer elinde olsa zaten o zamana kadar bulurdu bir takım bulamadığına göre akşam pazarına düşüyor
son anda satılmak zorunda olan oyuncu kulübüyle sorunlu demektir. zaten menejer seninle
pazarlık yapıyorsa dibine kadar bu akşam pazarı olmasada olacak bu futbolcunun takımından ayrılmaya çokda
gönlü yok demektir. iyi şart olursa giderim olmazsa kulübümde devam ederim demek olur.
düşünsene bir oyuncu satışa çıkmış bütün yaz menejeri satamamış artık iş sona gelmiş
nasıl menejer elinde olabilir artık.
Burada anlatmak istediğim menajerlerin gelip oyuncularını sana sunduğu  :tabe: Zaten piyasası yüksek olan varsa sana yine düşmüyor son güne kalsa da  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tuncaboylu

Başkan neden her transfer dönemi sonunda İngiltere'ye gidiyor?

Git Almanya'ya, Fransa'ya, oradan al.

Rebocho'yu İngiltere'den almaya kalksan, 10 milyon bonservis, 2 milyon maaş vermen gerekirdi.

Artık şu ekonomide İngiltere'den uygun oyuncu alamazsın, hem oyuncuların maaşları fazla hem de kulüpler yedek kalecilerini bile 15-20 milyona satıyorlar.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Başkan neden her transfer dönemi sonunda İngiltere'ye gidiyor?

Git Almanya'ya, Fransa'ya, oradan al.

Rebocho'yu İngiltere'den almaya kalksan, 10 milyon bonservis, 2 milyon maaş vermen gerekirdi.

Artık şu ekonomide İngiltere'den uygun oyuncu alamazsın, hem oyuncuların maaşları fazla hem de kulüpler yedek kalecilerini bile 15-20 milyona satıyorlar.

Oraya gitmesinin nedeni orada transfer döneminin bitmiş olması ve ellerinde kalan oynatmayacakları oyuncuları düşük maliyetle alabilme düşüncesi  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tuncaboylu

Oraya gitmesinin nedeni orada transfer döneminin bitmiş olması ve ellerinde kalan oynatmayacakları oyuncuları düşük maliyetle alabilme düşüncesi  :tabe:
Heriflerin düşük maliyeti bile bize fazla işte.

Ülkede Transfer dönemi bitmese ne olur, git Fransa'ya ya da Almanya'ya al birilerini.

5 milyona Almanya'nın ya da Fransa'nın orta sıra takımlarından 2 tane oyuncu alırsın rahat rahat, biri kanat biri orta saha.

Adamlar Mirin'i kiralıyor işte, kapasiteleri ve maaş ödemeleri bize uygun.

Çevrimdışı yaço58

5m artı yüzde 50 pay çok fazla bize daha önemli gereken şey orta saha eğer bunların yanına wanyamayıda veriyorlar tamam yoksa çok fazla gidelim kanatlı kiralayalım 5m orta saha transferi için kullanalım çok daha makul olur

Çevrimdışı 38life

Rakamlardan ve maç eksiğinden bağımsız söylüyorum. N'Koudou umarım alınmaz. Yani kiralık falan olsa bile fikrim olumsuz. Eğer alınırsa umarım beni yanıltır ve şaşırtır.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Necmi

Özel haberimiz de geldi. Haberler doğruymuş anlaşılan  :tabe:

Siyah beyazlılar, Tottenham forması giyen Kevin N'koudou'yu kadrosuna katmaya çalışıyor.

Ortacizgi.com'un edindiği bilgiye göre; Beşiktaş'ın Fransız oyuncu için 5 milyon Euro bonservis bedeli teklif ettiği öğrenildi.

24 yaşındaki oyuncuya 4 yıllık sözleşme öneren siyah beyazlılar, ayrıca İngiliz kulübüne sonraki satıştan pay önerdi.

Kulüpler arasında görüşmelerin devam ettiği ve kısa süre içerisinde olumlu olaraK sonuçlanması bekleniyor.

N'koudou, son olarak Monaco'd kiralık olarak forma giyerken Tottenham ile 2021 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

Haber Kaynağı: ortacizgi.com ÖZEL HABER
özel haber nasıl ihtimal üzerine yapılır özel haberin net olması gerekmiyormu :D
fransızlardan copy past yapmış altına özel haber yazmış. :alala:

Çevrimdışı 38life

N'Koudou'ya para vereceğime Mehmet Özcan'a veririm.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı haluk.m

Mehmet Özcan + Emre Kılınç alırsın. 

Ben risk alıp parlatacağım kaymağını menajerler ve Tottenham yiyecek. (patlarsa olan bana olacak)

Ek: Öyle yada böyle birileri yabancı sınırını düşürecek, bu ikiliyi yapsalar kadroya şimdiden +2 Türk oyuncu yazmış oluruz.
[ Son Düzenleme: 21 Ağustos 2019, 14:42:14 jokerhm ]

Çevrimdışı savaş altay

Fırsat transferine bak, yarısını alabiliyoruz, fırsat olmasaydı çeyrek porsiyon alacaktık heralde.
:lol:

Çevrimdışı savaş altay

Ben bu şartlarda bile olumlu bakıyorum hala N'Koudou'ya :tabe:
Transfer yok ondan olabilir mi  :icool:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şimdi de Gervinho yazmaya başlamışlar zaten. Henüz birine odaklanıp bitirmeye uğraştığımızı düşünmüyorum  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Transfer yok ondan olabilir mi  :icool:
4 tane gelecek 10 gün içinde diyorlar :tabe: Ne zaman gelecekler acaba  :alala:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu da başka bir yorum  :tabe:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı savaş altay

Çevrimiçi Necmi

Bunu dediginde guzel gommustum fikret ormani yalan yok, orta guzel cunku top suzule suzule geliyor boyle sirtini kaleye veriyon bekliyon sortunu az cekiyon yukari sonra az yatarak gelisine bi cakiyon ayni cenkin benfikaya attigi

Sanki maas verecek olsak fikret ormana teslim edecez kulubu
Nasil bir havalanmadir bu, boyle havalaninca da dususu sert oldu.

Dedik ama biyle seyler soylenmez baskan cok konusuyir yapamayacagi seyleri soyluyor. Yapamayacagin seyi soylersen en iyi ihtimal itibar kayedersin
Yanindaki elemanlar baskana ne yardimci olabiliyor ne sirtindN yuku alabiliyor adam da yoruluyor ama kurulu da kendi kurdu bana ne, diyen de hakli

Isi zor baskanin zaten son donemi tatsizlik olmaz insallah
nasıl çarpıtıyorsunuz he.
bu lafı söylerken söylediği birşeyi neden atladınız benden sonra dedi.
kendisinden sonra gelecek yönetimler için kullandı bunu. ama o lafa gözünüzü
kapadınız başkan maaş istiyor diye

Çevrimiçi sozkul

Çocuğu 10 milyona sattığımızda karımız 5 milyon oluyor bunun yarısı 2.5 vercez Totthenhama. Bu şekilde ise kabul edilebilir. Çocuğu 5 e satarsak kar etmezsek Totthenhama para vermicez. Mantıklı

1 milyona satarsak 4 zarar edeceğiz,  bu durumda Totenham'a -2 milyon ödeyeceğiz değil mi?

Çevrimdışı cursedofdragon

konoplyankadan daha fazla ücret hmm :D

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bir de böyle bir duyum var. Menajer kokusu geldi burnuma  :tabe:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Tamamini izlemedim, ilk izlenim celimsiz oguzhan.
ozzy zaten çelimsiz :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı doctore

merhaba arkadaşlar;

çok uzun zamandır yoktum ama o kadar içim bunaldı ki, biraz dertleşmek birazda doğru bilgi edinmek için soluğu yeniden burada aldım. bu Aras Özbiliz ile iki ay önce sözleşme uzatıldığı haberi doğru mu, bilgisi olan var mı?
Bu sene O sene, bundan sonra her sene...