2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 21 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2823670 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı 38life

Ben başkanın benim dediğimi seçeceğini düşünüyorum. En son Trabzon Yusuf'u satarken benim dediğim gibi anlaşma yaptı. Senin dediğin satan kulüp için karlı, alan kulüp için karlı değil.

Bizim başkanın neyi seçeceği değil, Tottenham'ın neyi seçeceği önemli :)
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı mylife1903

Abi başkan yıllık aidatsız kart kullanıyordur.. Onda puan birikmiyo taksit yapmıyo hatta bazılarının sanal kartı bile olmuyo :kop:
Bonus kart olaydi iyiydi bunun yaninda birini piromosyon yapardik

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bizim başkanın neyi seçeceği değil, Tottenham'ın neyi seçeceği önemli :)
Başkana olan inancım azalsa da bu anlaşmayı böyle yapmayacağını düşünüyorum, düşünmek istiyorum  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı haluk.m

Bu adamda yazdıysa 5m €  + %50 pay diye vah vah vah..

N'Koudou geldi ya da gelmek üzere..

Çevrimiçi MUSTAFA_

İşte o riski alıyorsak oyuncu tutmayınca 5m € satıp kurtulabilecek potansiyelde olmalı. N'Koudou tutmazsa zarar etmeden elden çıkarabilir miyiz ? 5m€ kar edebilmek için 13m€'luk sözleşme fazla riskli.
Bize şampiyonluklar kazanmamızda yardımcı olsun da gerisi teferruat." Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez." Biz bunu transferi geç yaparak uyguluyoruz  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu adamda yazdıysa 5m €  + %50 pay diye vah vah vah..

N'Koudou geldi ya da gelmek üzere..
Dedikleri konusunda haklılığı olsa da akşam pazarında ipler senin değil menajerlerin elinde. Sen bunu kabul ederek akşam pazarına gidiyorsun  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı huseyincelebi

Dedikleri konusunda haklılığı olsa da akşam pazarında ipler senin değil menajerlerin elinde. Sen bunu kabul ederek akşam pazarına gidiyorsun  :tabe:

Umut meraş haberlerini hatırlatıyor bana  :alala: hedef şaşırtıyoruz bence

⠀⠀⢠⡤⢺⣿⣿⣿⣿⣿⣶⣄
⠀⠀⠉⠀⠘⠛⠉⣽⣿⣿⣿⣿⡇
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢉⣿⣿⣿⣿⡗
⠀⢀⣀⡀⢀⣀⣤⣤⣽⣿⣼⣿⢇⡄
⠀⠀⠙⠗⢸⣿⠁⠈⠋⢨⣏⡉⣳
⠀⠀⠀⠀⢸⣿⡄⢠⣴⣿⣿⣿
⠀⠀⠀⠀⠉⣻⣿⣿⣿⣿⣿⡟⡀
⠀⠀⠀⠀⠐⠘⣿⣶⡿⠟⠁⣴⣿⣄
⠀⠀⠀⠀⠀⠘⠛⠉⣠⣴⣾⣿⣿⣿⡦
⠀⠀⢀⣴⣠⣄⠸⠿⣻⣿⣿⣿⣿⠏
⠀⣠⣿⣿⠟⠁⢀⣼⣿⣿⣿⠟⠁
⢰⡿⣯⡟⢀⣴⣿⣿⡿⠟⠁

Çevrimdışı haluk.m

Bize şampiyonluklar kazanmamızda yardımcı olsun da gerisi teferruat." Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez." Biz bunu transferi geç yaparak uyguluyoruz  :ebebe:

N'Koudou o profilde biri değil, inşallah yanılırım da şampiyon yapar bizi  :by2:

Çevrimiçi levitate

%50 pay işine hiç inanmıyorum
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=19

hmm
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

N'Koudou o profilde biri değil, inşallah yanılırım da şampiyon yapar bizi  :by2:
Fikrine güvendiğim biri bak böyle yazmış. Alttaki yorumlara verdiği cevapları da oku  :tabe:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

solda da oynayabiliyo ama adamı almaya çalışırken amacımız sağ bek işini çözmekdi alamadık uçaktan indi ama onun yerine caneri almadık onun yerine önce becki sonra gg yi aldık
hayır aslında onu almadık aynı gün yerine opareyi aldık.

Çevrimdışı haluk.m

Fikrine güvendiğim biri bak böyle yazmış. Alttaki yorumlara verdiği cevapları da oku  :tabe:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Benim karşı çıktığım N'Koudou'nun alınması değil saçma anlaşma şartları.  (%50 ?)

Twitter'da tutar diyenler kadar tutmaz diyen ve nedenleriyle bunları yazanlarda var. Bizim tek taşla iki kuş vurmamız lazımken  elimizdeki tüm taşları havaya saçıyoruz. (5m€)

Daha 6-8 numara ve forvet transferi yapıp elimizdeki bazı oyunculardan kurtulacağız..
[ Son Düzenleme: 21 Ağustos 2019, 13:46:55 jokerhm ]

Çevrimdışı 38life

Çevrimiçi Necmi

Tarih silsilesini yanlış hatırlıyor olabilirim orada vurgulamak istediğim şey adam kuzeyli ve gençti onu alsak iyi olurdu.
bırakalım artık renkli seviciliğini bir kenara
istediğin adam matah birşey olsa bari GG nin yarısı etmez
ve alsaydık vs değil aldık sözleşme imzaladık ertesi sabah
imzaladığımız sözleşmeyi yırttık. uğraşılmayacak kadar kaprisliydi
aynı günde opare ile imzaladık.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Benim karşı çıktığım N'Koudou'nun alınması değil saçma anlaşma şartları.   

Twitter'da tutar diyenler kadar tutmaz diyen ve nedenleriyle bunları yazanlarda var. Bizim tek taşla iki kuş vurmamız lazımken  elimizdeki tüm taşları havaya saçıyoruz. (5m€)

Daha 6-8 numara ve forvet transferi yapıp elimizdeki bazı oyunculardan kurtulacağız..
Bilemiyorum. Transfer dönemi başında 10 milyon eurodan fazla para vereceğiz transferlere deseler inanmazdım. Şimdi inanıyorum. Her şey olabilir  :tabe: Elimizde ne kadar para olduğunu, yeterli maaş bütçemizin olup olmadığını bilmiyoruz. Aldığımız oyuncular hakkında resmi bir maaş yada bonservis de görmüyoruz genelde. Belki oyuncu da satacak veya satmak üzere de olabiliriz. Geçen hafta Ali Ece programında Dorukhan'a gelen teklifleri değerlendirme kararı aldılar demişti. Daha ses çıkmadı  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

?s=19

birilerine emir gelmiş uh oh

Çevrimdışı haluk.m

Bilemiyorum. Transfer dönemi başında 10 milyon eurodan fazla para vereceğiz transferlere deseler inanmazdım. Şimdi inanıyorum. Her şey olabilir  :tabe: Elimizde ne kadar para olduğunu, yeterli maaş bütçemizin olup olmadığını bilmiyoruz. Aldığımız oyuncular hakkında resmi bir maaş yada bonservis de görmüyoruz genelde. Belki oyuncu da satacak veya satmak üzere de olabiliriz. Geçen hafta Ali Ece programında Dorukhan'a gelen teklifleri değerlendirme kararı aldılar demişti. Daha ses çıkmadı  :tabe:

Dorukhan için twitter'da Liverpool, Sevila gibi kulüplerin izlediğini yazıyorlar ama teklif yok  :alala: 

Birini satmamız lazım ve elimizde buna uygun 3 isim var; Dorukhan, Güven, Vida. 

Bakalım giden olacak mı ?

Çevrimiçi MUSTAFA_

?s=19

Ali Naibi'nin altını kazıyorlar. Yönetimin içinden emir geldiği belli. Pasivize edilen Umut Güner olabilir. Daha önce de yaptıkları ortada.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Dorukhan için twitter'da Liverpool, Sevila gibi kulüplerin izlediğini yazıyorlar ama teklif yok  :alala: 

Birini satmamız lazım ve elimizde buna uygun 3 isim var; Dorukhan, Güven, Vida. 

Bakalım giden olacak mı ?
Roco'yu satabilirsek bir stoper almayı düşündüğümüz de söyleniyor. Son 10 gün beklemediğimiz şeyler olabilir. Bekleyip göreceğiz  :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Savaş

3 sene oynamamış adama verilen rakamlar delilik.

Kiralık + opsiyon olsa anlarım. Bir bakarsın olmadi gönderirsin. Ama bir anda bu kadar para verip almak saçmalık. Hele pay? Şaşırmış bunlar.

Çevrimiçi Necmi

biliç dönemiydi kesin iyi transferdi ama son anda yattı uçakdan dönmüştü necmi abi burdan bilet filan paylaşmıştı sanırım ben stoper tandemlerinde de mesela gözü kapalı iskandinav ikili yaparım hatta defans dörtlüsünü yaparım tereddütsüz
bilet falan paylaşmadım transfer haberini yapmışdık
imzaladı gece sabah geldi şartlar sundu o zaman sinirlenip sözleşmeyi yırttılar aynı günde
gidip opareyi aldılar. bence lines iyi transfer değil sıradan bir oyuncu
iyikide iş bozulmuş bu taraftar becki beğenmedi linesi nasıl beğenecek

Çevrimdışı Kartal Ç

?s=19

Hic de demiyor ki o über "harika" anlasma asıl o cocugu hic tutmayacagi bir kulube transfer ederken yapildi. Bile bile ladesti. Bardağın taşmasinin gunahini son damlaya yukluyorlar kendilerince pehh.

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu arada yanlış bir bilgi dolaşıyor. Sonraki satıştan yüzde 50 pay derken, sonraki satıştan elde edilen kardan yüzde 50 pay denmek isteniyor.
O da fazla.

Parlatıp 15'e satsan, 5'i Tottenham'a gidecek.

Adamı 15'lik yapacağız, 5'ini biz 10'unu Tottenham alacak.

Çevrimdışı 38life