2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2938917 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı MUSTAFA_

Şimdi Konoplyanka daha iyi transfer olurdu diyen çıkar mı acaba  :alala: Sosyal medyada çok var  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı haluk.m

Oyuncu tutsa en iyi ihtimalle kazanacağımız para 4-5m€  :kop: (3 kuruş için oyuncunu satmak zorunda kalacaksın)

Oyuncu tutmasa 3 yıl daha 1,5-2m€ arası para ödeyeceksin  :alala:

Bu durumu savunan onlarca Beşiktaşlı var 😕

1+1 kiralık +8m€  opsiyon mantıklıydı,  Tottenham bizi dolandırıyor  :busted_cop:
[ Son Düzenleme: 21 Ağustos 2019, 13:14:52 jokerhm ]

Çevrimdışı mrred

Şimdi Konoplyanka daha iyi transfer olurdu diyen çıkar mı acaba  :alala: Sosyal medyada çok var  :tabe:
O paralara hiçbir zaman iyi transfer olmaz. 1 milyon euro bonservis 2 milyon maaş 2+1 yıllık olsaydı iyi transferdi. O şartlar çok ağır.
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Hoca en başından beri Konopu istemedi bence.
The great gig in the sky

Çevrimdışı haluk.m

Hoca en başından beri Konopu istemedi bence.

Konop istemiyorsa N'Koudou da istememiştir, madem ciddi para harcayacağız Elyounoussi zorlasınlar.

Çevrimiçi tolga1903

Bu paraları ancak yanında wanyama'yı kiralık falan vereceklerse versin yönetim.

Çevrimdışı 38life

su-i misal emsal olmaz
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bu arada yanlış bir bilgi dolaşıyor. Sonraki satıştan yüzde 50 pay derken, sonraki satıştan elde edilen kardan yüzde 50 pay denmek isteniyor.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı 38life

El-Younoussi'den neden vazgeçildi gerçekten anlamıyorum...

Çevrimdışı Nartallo

Fırsat transferine bak, yarısını alabiliyoruz, fırsat olmasaydı çeyrek porsiyon alacaktık heralde.

Çevrimdışı MUSTAFA_

su-i misal emsal olmaz
Ben bu şartlarda bile olumlu bakıyorum hala N'Koudou'ya :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Bu arada yanlış bir bilgi dolaşıyor. Sonraki satıştan yüzde 50 pay derken, sonraki satıştan elde edilen kardan yüzde 50 pay denmek isteniyor.
O zaman başkan tüm yediği içtiği tesiste kullandığı tuvalet kağıdına kadar fiş biriktirsin satarken masrafları kardan düşer oyle paylaşırız :D

Çevrimdışı MUSTAFA_

El-Younoussi'den neden vazgeçildi gerçekten anlamıyorum...
Onun bir sıkıntısı yoksa ki yoktur en son İtalya'dan satın almak isteyen ciddi talipleri olduğunu okumuştum  :tabe: Büyük ihtimalle kiralığa yanaşmamıştır kulübü  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mrred

Çocuğu 10 milyona sattığımızda karımız 5 milyon oluyor bunun yarısı 2.5 vercez Totthenhama. Bu şekilde ise kabul edilebilir. Çocuğu 5 e satarsak kar etmezsek Totthenhama para vermicez. Mantıklı
The great gig in the sky

Çevrimdışı 38life

Aksiyon özelinde analizleri bırakıp biraz maç analizi seyredelim.

vs. Bastia (2016)

https://vk.com/video464250692_456239038

vs. Crystal Palace (2019)

https://vk.com/video464250692_456239039

Çevrimdışı mylife1903

Fırsat transferine bak, yarısını alabiliyoruz, fırsat olmasaydı çeyrek porsiyon alacaktık heralde.
Kiredi kartina 69 taksit yapdiysa totnim ondandir

Çevrimdışı 38life

Kim diyor "kârdan" olduğunu?

Çevrimdışı MUSTAFA_

O zaman başkan tüm yediği içtiği tesiste kullandığı tuvalet kağıdına kadar fiş biriktirsin satarken masrafları kardan düşer oyle paylaşırız :D
Maalesef bu anlaşma sadece bonservisi kapsıyor  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Kim diyor "kârdan" olduğunu?
Ben diyorum  :tabe: Bu anlaşmalar o şekilde yapılıyor. Diğer türlü 3 milyona sattın diyelim 1.5 milyon mu alacaksın. Öyle mantıksız iş olmaz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı haluk.m

15m€ teklif gelse adam beni bırakın diye zırlamaya başlar  :kop:

Pay, yetiştirme ücreti ve komisyon derken bize 15m€ dan kalacak 8*9m €  5m€  bonservisi çıkınca  karımız 4-4,5m€ işte  :bawling:
[ Son Düzenleme: 21 Ağustos 2019, 13:23:13 jokerhm ]

Çevrimdışı MUSTAFA_

15m€ teklif gelse adam beni bırakın diye zırlamaya başlar  :kop:

Pay, yetiştirme ücreti ve komisyon derken bize 15m€ dan kalacak 8*9m €  5m€  bonservisi çıkınca  karımız 4-5m€ işte  :bawling:
Herhangi bir EPL takımdan teklif gelse yine sıçrar. Maaşı da uygun çünkü. Ben transfer sezonu başından beri bunu diyorum. Yüksek maaş yerine yüksek bonservisi tercih ederim diye  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı 38life

Ben diyorum  :tabe: Bu anlaşmalar o şekilde yapılıyor. Diğer türlü 3 milyona sattın diyelim 1.5 milyon mu alacaksın. Öyle mantıksız iş olmaz.

Satış bedelinden pay ve satıştan elde edilen kârdan pay diye iki seçenek var. İkisi de olabilir.

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Kiredi kartina 69 taksit yapdiysa totnim ondandir
Abi başkan yıllık aidatsız kart kullanıyordur.. Onda puan birikmiyo taksit yapmıyo hatta bazılarının sanal kartı bile olmuyo :kop:

Çevrimdışı MUSTAFA_

Satış bedelinden pay ve satıştan elde edilen kârdan pay diye iki seçenek var. İkisi de olabilir.
Ben başkanın benim dediğimi seçeceğini düşünüyorum. En son Trabzon Yusuf'u satarken benim dediğim gibi anlaşma yaptı. Senin dediğin satan kulüp için karlı, alan kulüp için karlı değil.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı haluk.m

Herhangi bir EPL takımdan teklif gelse yine sıçrar. Maaşı da uygun çünkü. Ben transfer sezonu başından beri bunu diyorum. Yüksek maaş yerine yüksek bonservisi tercih ederim diye  :tabe:

İşte o riski alıyorsak oyuncu tutmayınca 5m € satıp kurtulabilecek potansiyelde olmalı. N'Koudou tutmazsa zarar etmeden elden çıkarabilir miyiz ? 5m€ kar edebilmek için 13m€'luk sözleşme fazla riskli.