2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 48 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2768051 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı Kutay

Gökhan Keskin: "Beşiktaş'ta çalışırken Cengiz Ünder, Çağlar Söyüncü, Dudu ve Ahmet Kutucu'nun alınması için rapor verdik. Kendi işi tekstil olan bir yönetici geldi, her işe karıştı." (TRT Spor)

Gökhan Keskin: Biz Çağlar Söyüncü ve Cengiz Ünder'i almak istedik. Ahmet Kutucu'yu 2 sene izledik. Biz raporu veriyoruz gerisi yöneticiye kalıyor. Çağlar Söyüncü'nün imzaya kaldığını biliyorum. Almadılar.

Ekonomik kurtuluşun tek yolu gençler. Lakin iş bilen yönetici lazım.
Hangi yönetici acaba aşırı merak ettim tahmin yürütebilir misiniz abi ?
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı Liquidator

Kagawa senelik 2.5 m istiyorum demiş..
2 m önermişiz..
Son 10 gün..
Bizim teklifimizin yanına yaklaşan ve istediği bir kulüp yok..
İlk kez fiyat konusuna girdi menejeri..
Bakalım neler olacak..

Beşiktaş istihbarat

Отправлено с моего MI 8 Lite через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı Liquidator

Sol bek için net
Sağ bek için Gökhan ı yedekleyecek oyuncu alınmasına karar kılındı..
Filipe Luis maliyet açısından olmaz diye düşünüyoruz..
Flamengo nun sol beki
Lazio nun sol beki öne çıkan isimler..

Sağ bek için Kerim alıcı mert Yılmaz..
Mert i bayern satmayı düşünmüyor..
Oyuncu ile görüşüyoruz..
Anlaşırsak kolaylık sağlayabilirler..
Kerim için satış opsiyonunda ve istenen rakamda henüz anlaşma sağlanmış değil..

Beşiktaş istihbarat

Çevrimdışı 38life

İsim vermek yerine 1 Haziran 2018 – 30 Kasım 2018 Yönetim Kurulu Faaliyet Raporundan bir bölümü paylaşayım:

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı 38life

İlkay İşler - Tyler Boyd

Çevrimdışı Liquidator

Atınç ı hoca istemiyor
Yönetim anlaştı..
Henüz imza atılmadı..
Geçen hafta da yazdık..
Durum bu..
Ne olur bilmiyoruz..

Yeni stoperimiz Hugo..
Amerika’da fiorentina ile kampta..
Sözleşmeler henüz imzalanmadı..
İmzalar atıldıktan Sonra bir kaç güne gelip sağlık kontrollerinden geçecek..
İkinci etap Avusturya kampında takımla birlikte olur..

Tigres kulübüyle Roco için takas söz konusu değil.
Stoper ihtiyaçları var..
Onlar kiralamak biz ise satmak istiyoruz..

Tigres stoperleri sakatlandığı için daha önceden takas için kabul etmediği Roco yu istedi..
Onlar opsiyonlu kiralamak biz satmak istiyoruz..
Roco nun görüştüğü başka kulüplerde var..
Büyük ihtimal 1 haftaya kadar yollar ayrılır..

Hoca Lens ten memnun..
Quaresma giderse kanat alınır..
Yoksa 8-10 oynayabilen bir isim talep etmiş..
Duruma göre Ljajic i sola çekebileceğini söylemiş..

Kariyerinde 10 numaradan fazla solda oynayan Ljajic i orada da kullanabileceğini düşünüyor.
Bu yüzden kagawa holtby gibi isimlerle ilgileniyoruz.
Holtby den dönüş yok henüz..

Ali Naibi Belçika ya gitti..Mirin i isteyen 2 kulüp var..
Scoutlarında teknik ekibe önerdiği 4 oyuncu var..
Hangi kulüp yada hangi oyuncular şu aşamada bilgimiz yok..
Sallamak yersiz.
Görüşmelerde aşama kaydedilirse öğrenir paylaşırız.

Beşiktaş istihbarat

Çevrimiçi levitate

albayrak :)
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Lens Quaresma desen hocanın zaten 1000 kere lens diyeceği kesin. Şöyle bir kumarda deneyebilirler, lensi denerler baktık tuttu belki fenerdeki lense yakın bir performans sergiledi, sene sonunda iyi bir fiyata satarız. Quaresmanın artık hiç bir yolu yokta, en fazla işte yedekten falan. Sol taraf boyd ljajic var, ljajici bakmayın şenol hocanın sistemine uygun diye kullanamadı solda, belki aa daha iyi kullanır onu orda. Kagawa holtby tarzı biri gelirse sol kanat almadan transferi kapatabilirler.

Çevrimiçi sefaköykartali

Gökhan Keskin: "Beşiktaş'ta çalışırken Cengiz Ünder, Çağlar Söyüncü, Dudu ve Ahmet Kutucu'nun alınması için rapor verdik. Kendi işi tekstil olan bir yönetici geldi, her işe karıştı." (TRT Spor)

Gökhan Keskin: Biz Çağlar Söyüncü ve Cengiz Ünder'i almak istedik. Ahmet Kutucu'yu 2 sene izledik. Biz raporu veriyoruz gerisi yöneticiye kalıyor. Çağlar Söyüncü'nün imzaya kaldığını biliyorum. Almadılar.

Ekonomik kurtuluşun tek yolu gençler. Lakin iş bilen yönetici lazım.
Şimdi Gökhan Keskin de bu işin ne kadar ehlidir orası da tartışılır ama bu tarz yönetici egolarından kurtulmanın tek yolu kulüplerin satılması. Borçlara karşılık bile satılsa 3-4 sene içinde ŞL de çeyrek yarı final kovalayan bir takıma dönüşebiliriz. Tabii (Hakaret Yasak)₂ gibi birinin değil profesyonellere yetki verecek, bir şirket gibi yönetebilecek, iyi yönetirse bu işten büyük karlar elde edebileceğini bilen birisine satmak gerek.

Şimdi Gökhan Keskin de bu işin ne kadar ehlidir orası da tartışılır ama bu tarz yönetici egolarından kurtulmanın tek yolu kulüplerin satılması. Borçlara karşılık bile satılsa 3-4 sene içinde ŞL de çeyrek yarı final kovalayan bir takıma dönüşebiliriz. Tabii (Hakaret Yasak)1 gibi birinin değil profesyonellere yetki verecek, bir şirket gibi yönetebilecek, iyi yönetirse bu işten büyük karlar elde edebileceğini bilen birisine satmak gerek.

Para verip alırsa zaten biri, seve seve profesyonellere vermez. İnsanların parası tatlıdır, Beşiktaş kendi şirketi olursa kimse tabatalar 8-9 milyon euro falan dağıtamaz.

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Adalı yıldız kovalıyor..Bir kaç önemli menejerle görüşüyor..
Herhangi bir isim sızmış değil..
İtalya ligindeki 20 m + olan sol ayaklı siyahi dışında da görüştüğü isimler varmış..
Ancak maaşlar aşağı çekilip kadro daralmaya giderken şartlar nasıl oluşur bilemiyoruz..
Biz çok olası görmüyoruz..

(Beşiktaş İstihbarat)

matuidi?

Çevrimdışı cursedofdragon

Lens Quaresma desen hocanın zaten 1000 kere lens diyeceği kesin. Şöyle bir kumarda deneyebilirler, lensi denerler baktık tuttu belki fenerdeki lense yakın bir performans sergiledi, sene sonunda iyi bir fiyata satarız. Quaresmanın artık hiç bir yolu yokta, en fazla işte yedekten falan. Sol taraf boyd ljajic var, ljajici bakmayın şenol hocanın sistemine uygun diye kullanamadı solda, belki aa daha iyi kullanır onu orda. Kagawa holtby tarzı biri gelirse sol kanat almadan transferi kapatabilirler.

lens-quaresma kalırsa.

lens-boyd yapar quaresma 60 dan sonra girer.

Çevrimdışı 38life

"Bitti gözüyle bakılan Vitor Hugo-Beşiktaş transferi olumsuz sonuçlandı. Fiorentina oyuncuyu kiralama fikrinden vazgeçti."

@RADIOBRUNO1

Çevrimdışı yaço58

"Bitti gözüyle bakılan Vitor Hugo-Beşiktaş transferi olumsuz sonuçlandı. Fiorentina oyuncuyu kiralama fikrinden vazgeçti."

@RADIOBRUNO1
bitti gözüyle bakıyorduk cidden çok yazık olur umarım kolpadır ama di marzioda girmiş çok kötü olur

Çevrimdışı Liquidator

@RADIOBRUNO1
Benim anlamadığım, oyuncuyla ve külübeyle anlaşıldıysa neden beklediler? Neden getirip sağlık kontrolünden geçirip imzalar atılmadı??

Çevrimiçi MUSTAFA_

:alala:

Vitor Hugo, Beşiktaş'tan daha yüksek bir teklifte bulunan Palmeiras'a transfer olmaya yakın. (via @DiMarzio)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı 38life

Eveeeet. gelelim fasulyenin faydalarına. Burada yönetimin yaptığı beceriksizliklerden bahsedince "delil göstermeden yönetimi suçlamak" ile suçlanıyoruz. Daha geçenlerde yazdım. Her yıl aynı şeyi yaşıyoruz. Bunu görmemek için gözleri kapatmak gerek. Yönetim transfer bitirmeyi beceremiyor. Anlaşılan oyuncuları anlamsız şekilde bekletiyor, süreci uzattıkça uzatıyor. Ufak detaylarda boğuluyor. Ağırdan alıyor. Karşı tarafın midesini bulandırıyor, tiksindiriyor. Ve transfer yatıyor. Her sene ya. Her sene yaşıyoruz bunu. Ama ders çıkarmak diye bir şey yok bizim yönetimin lugatında. 100 yıl aynı şeyi yaşasak yine de ders çıkarmaz Fikret Orman. Adım gibi eminim buna.

Çevrimdışı cursedofdragon

Benim anlamadığım, oyuncuyla ve külübeyle anlaşıldıysa neden beklediler? Neden getirip sağlık kontrolünden geçirip imzalar atılmadı??

timothee'ye mi yöneldik acaba  :alala:

Roco tigres haberleri çıkmıştı bugün tigres rocoyu istiyor diye.

Çevrimdışı 38life

Bütün transferlerde aynısı yapılıyor. Karşı taraf eğer normalse vazgeçiyor oyuncuyu vermekten. Yok gereğinden fazla anlayışlıysa transfer gerçekleşiyor.
[ Son Düzenleme: 18 Temmuz 2019, 22:18:30 38life ]

Çevrimdışı Kutay

:alala:

Vitor Hugo, Beşiktaş'tan daha yüksek bir teklifte bulunan Palmeiras'a transfer olmaya yakın. (via @DiMarzio)
Murat Özen'de aynı haberi girerse yıkılırım. :bandit:
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 11 İSTANBUL LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI

Çevrimdışı 38life

timothee'ye mi yöneldik acaba  :alala:

Roco tigres haberleri çıkmıştı bugün tigres rocoyu istiyor diye.

Kolo Saint Etienne'e gidecek çok büyük ihtimalle.

@RADIOBRUNO1

Direk gaza gelmek istemiyorum ama on beş milyun yiro diyen adamlar bile seriyi getirirken, biz bunu bu durumdan iptal ettirirsek, biz bitmişiz demektir.

Çevrimdışı Kutay

Eveeeet. gelelim fasulyenin faydalarına. Burada yönetimin yaptığı beceriksizliklerden bahsedince "delil göstermeden yönetimi suçlamak" ile suçlanıyoruz. Daha geçenlerde yazdım. Her yıl aynı şeyi yaşıyoruz. Bunu görmemek için gözleri kapatmak gerek. Yönetim transfer bitirmeyi beceremiyor. Anlaşılan oyuncuları anlamsız şekilde bekletiyor, süreci uzattıkça uzatıyor. Ufak detaylarda boğuluyor. Ağırdan alıyor. Karşı tarafın midesini bulandırıyor, tiksindiriyor. Ve transfer yatıyor. Her sene ya. Her sene yaşıyoruz bunu. Ama ders çıkarmak diye bir şey yok bizim yönetimin lugatında. 100 yıl aynı şeyi yaşasak yine de ders çıkarmaz Fikret Orman. Adım gibi eminim buna.
Yüzde yüz haklısın abi yönetim ilk geldiği günden beri aynı şeyi yapıyor başkana sorma imkanımız olsa boşa para harcamamak , kulübün menfaatlerini korumak , yedi yetim hakkı yedirmemek falan diye savunur kendini halbuki kaliteli oyuncuları  biraz daha fazla para vermemek uğruna kaçırıyoruz belki de kaçırdığımız oyuncular bize şampiyonluk getirecekti hiç bunu düşünmüyor başkan
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 11 İSTANBUL LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI

Çevrimiçi levitate

di marzio'ya gram güvenmiyorum ama bu yönetimden böyle bir saçmalık beklerim