2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 103 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2767292 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı Egos

neyse bu lafın üzerine tartışmayada gerek kalmadı :bandit:

ağabey 38life senin gibi direkt, detaylarda kaybolup doğru söylediği şeyleri ıskalamamak lazım.

Sağol. Hayır derken? Ahmet Gülay değil mi o? Pozisyonda zaten sol tarafta, saçlar falan.. O olması lazım.

"1'e 1" konusuna dedim.

Çevrimdışı 38life

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Necmi

Kampta şuanda tanımadığım tek genç Ahmet Gülay. Rıdvanın yerine geldi. O olabilir. Saç tipleri aynı.

Farketmez. Söylediklerim halen 1'e 1 geçerli.
yok işde yanıldıysan yanıldım diyebilmen gerekiyor erdoğan değilmiş sen 1.80 diyordun ben değil o dedim çocuk tıfıl daha dedim tartışmanın ana
konusuda bu. ben gözümün gördüğünün yorumunu yapıyorum erdoğanı bende tanımam ama orda oynayan cocuk ufak ve u21 de bile o vücutla oynayamaz bu kadar netim işde
söylediklerinde geçerli olan birşey kalmadı. ben erdoğanı tanımıyorum o çocuk 1.80 değil diyorum ve yukarda mesajlarımı okursan oyuncuları karıştırmış olabilirsin dedim sanırım
yada düşünmüşde olabilirim hızlı yazarken
söylediğime geldi konu savunduğu şeyden emin olamayınca işde böyle agrasifleşir üste çıkmaya çalışır insan ama agrasif olunca haklı olunmuyor.

Çevrimdışı 38life

İkinci yarı sahaya çıkan kadro:

Utku
Kerem Kalafat
Alpay
Roco
A. Gülay
Erdem Seçgin
Necip
Muhayyer
Orkan
Oğuzhan Akgün
Umut Nayir

1 gol atıp 1 gol yediler 45 dakikada. Keşke seyredebilseydik.

Çevrimiçi Necmi

ağabey 38life senin gibi direkt, detaylarda kaybolup doğru söylediği şeyleri ıskalamamak lazım.

"1'e 1" konusuna dedim.
detayda kaybolmuyorum ana konu benim çocuk o daha o cüsseyle a takımda oynayamaz dedim bana 1.80 diye cevap verdi
bende o çocuk 1.80 değil dedim

Çevrimdışı cursedofdragon

formalarda forma tasarımı da güzel olmuş  :claps:

Hazırlık maçını 2-1 kazanmışız  :claps:

Fikstür çekimi 30 dakika sonra inşallah yine bir kata kulli yapmamışlardır/yapmazlar...

Çevrimiçi Samet Demir

detayda kaybolmuyorum ana konu benim çocuk o daha o cüsseyle a takımda oynayamaz dedim bana 1.80 diye cevap verdi
Merak etme abi. Adam 16 yaşında oynatmaz kimse onu a takımda daha.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Egos

yok işde yanıldıysan yanıldım diyebilmen gerekiyor erdoğan değilmiş sen 1.80 diyordun ben değil o dedim çocuk tıfıl daha dedim tartışmanın ana
konusuda bu. ben gözümün gördüğünün yorumunu yapıyorum erdoğanı bende tanımam ama orda oynayan cocuk ufak ve u21 de bile o vücutla oynayamaz bu kadar netim işde
söylediklerinde geçerli olan birşey kalmadı. ben erdoğanı tanımıyorum o çocuk 1.80 değil diyorum ve yukarda mesajlarımı okursan oyuncuları karıştırmış olabilirsin dedim sanırım
söylediğime geldi konu savunduğu şeyden emin olamayınca işde böyle agrasifleşir üste çıkmaya çalışır insan ama agrasif olunca haklı olunmuyor.

ağabey, arkadaşlar bizim kaybettiğimiz heyecanı taşıyor. sen geldin, konuyu hallaç pamuğu gibi dağıttın. altyapıdan çocukların adlarını sayelerinde öğreniyoruz. o beşiktaşlı gençleri savunuyor, sen neyi savunuyorsun?

hahahahaha

nasılmış?

Çevrimdışı 38life

Yanıldıysam yanıldım diyebilmem mi gerekiyor? Ben naptım az önce? Hayır o Erdoğan sen yanlış biliyorsun mu dedim? Kabul ettim yanıldığımı. Ahmet Gülay dedim hatta. Kamera açısından ve pozisyondan ötürü boyunun kısa gözüktüğünü düşünmüştüm, yanılmışım. Bunları illa "yanıldım" kelimesini kullanarak mı yazmam gerekiyor? Ahmet Gülaymış evet Erdoğan değilmiş" diyince yanıldığımı kabul etmiş olmuyor muyum? Abi gerçekten ilginçsin.

Bu arada Ahmet Gülay 16 yaşında ve açıkçası oradakinin Erdoğan değil Ahmet olması beni daha çok sevindirdi. 16 yaşında fiziğini kullanarak topu güzel şekilde saklaması çok iyi bir veri benim için.

Savunduğum şeyden eminim. Benim savunduğum şey boy ve cüsse değil çünkü. Sen sadece boy ve cüsseden bahsettiğin için bunun dışındaki hiçbir şeyi görmüyorsun.

Çevrimdışı 38life

Ha tartışmamız konunun odağı buydu yani öyle mi?

Çevrimiçi MUSTAFA_

Fikstür çekimini takip etmek için :bandit:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

doğru mu anladım derbiler neden otomatik 6,9,16.ci haftalar ayarlandı  :alala:

Çevrimdışı AigleBordeaux

Fikstür çekimini takip etmek için :bandit:

Gs deplasmanı ikinci yarı is loading
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi Samet Demir

doğru mu anladım derbiler neden otomatik 6,9,16.ci haftalar ayarlandı  :alala:
For bein...

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Kutay

Gs deplasmanı ikinci yarı is loading
Allah korusun en son istediğim şey .
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı 38life

Neden 3 büyükler en sona bırakılıyor?

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Sivas çekmeyi istiyordum, iyi yazın sivas deplasmanına gitmek güzel.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sivas çekmeyi istiyordum, iyi yazın sivas deplasmanına gitmek güzel.
İçerde olsa kötüydü ama dışarda olması iyi oldu Ocak ayındaki 2. yarı maçı için  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı AigleBordeaux

Allah korusun en son istediğim şey .
Ayarlıyorlar onu her sezon maalesef

Çevrimdışı Ripley

Çevrimiçi levitate

gs maçı erken en azından xd
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

gs ile yine deplasmanda oynuyoruz yine 2.ci yarı  :s20:

Çevrimdışı AigleBordeaux

Yine içerde bıktık artık şu hileli kuradan