2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 67 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2751650 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimiçi Necmi

şimdi şenol hoca olsaydı ne kadar genç varsa sahadaydı. hoca takımı hazırlamak için değil gençleri eğlendirmek için kamp yapıyordu

Çevrimiçi 38life

Erdoğan Kaya 180 cm
Quaresma 175 cm

Beline geliyor...
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

ulan yine gol yemişiz 1-1

Çevrimdışı KARA BOĞA

Tek kelimeyle Süper!

sagdaki mavi mi beyaz mi gri mi ne oldugu anlasilmiyo
Beşiktaş kimsenin babasının çiftliği değildir!

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı El Nino

Pendikspor'dan bile gol yiyen bir kalecimiz var.

Çevrimiçi Necmi

Tamamen taraflı yorum yapıyorsun. Söylediğin şeylerin gerçeklikle alakası yok. Yıllardır Quaresmayı antrenmanlarda seyretmesem kandıracaksın beni.
neyin tarafını yapayım ya Beşiktaş alt yapısından bir çocuk o bırak a takımı u21 de bile
oynayamaz burda iki sene önce rıdvan için konuşuyorlardı çocuk daha 15 yaşındaydı sanırım
oynayacak oyuncu var oynamayacak oyuncu var. her alt yapıda oynayan oyuncuyu a takımda oynasın diyorsunuz
olacak iş var olmayacak iş var çocuk bu gelişmemiş oyuncu değil onda kas kütlesi falan olmaz daha olgunlaşma seviyesine gelmemiş görmüyormusunuz
en az iki senesi var şu durumda büyükler ligi için iki çalım atsa 12 yaşındaki çocuğuda a takıma yazacaksınız bundan korkuyorum :D
bunlar a takıma antrenmana çıktıysa yıllardır spor yapıyor demektir o kaslar oluşmadıysa demek oluşacak yaşta değil
yok vücudu gelişirse deniyor bunları pazardan toplamıyoruz Beşiktaş alt yapısından geliyor vücudu gelişebilse orda gelişir zaten

Çevrimiçi 38life

İkinci yarı sahaya çıkan kadro:

Utku
Kerem Kalafat
Alpay
Roco
A. Gülay
Erdem Seçgin
Necip
Muhayyer
Orkan
Oğuzhan Akgün
Umut Nayir

Çevrimiçi 38life

neyin tarafını yapayım ya Beşiktaş alt yapısından bir çocuk o bırak a takımı u21 de bile
oynayamaz burda iki sene önce rıdvan için konuşuyorlardı çocuk daha 15 yaşındaydı sanırım
oynayacak oyuncu var oynamayacak oyuncu var. her alt yapıda oynayan oyuncuyu a takımda oynasın diyorsunuz
olacak iş var olmayacak iş var çocuk bu gelişmemiş oyuncu değil onda kas kütlesi falan olmaz daha olgunlaşma seviyesine gelmemiş görmüyormusunuz
en az iki senesi var şu durumda büyükler ligi için iki çalım atsa 12 yaşındaki çocuğuda a takıma yazacaksınız bundan korkuyorum :D
bunlar a takıma antrenmana çıktıysa yıllardır spor yapıyor demektir o kaslar oluşmadıysa demek oluşacak yaşta değil
yok vücudu gelişirse deniyor bunları pazardan toplamıyoruz Beşiktaş alt yapısından geliyor vücudu gelişebilse orda gelişir zaten

Daha önce söylediklerinin tarafındasın. Tutarlı olduğuna kendini ve insanları inandırmak için... Herkesin yaptığı bu değil mi zaten?

Söylediğin hiçbir şeye katılmıyorum. Cevap vermeye değer de görmüyorum. Çünkü dayanak yok. Her alt yapıda oynayan oyuncu a takımda oynasın diyor muşum. peh peh peh. İftiraya bak. Tek bildiğin oyuncunun vücudunu konuşmak. Bunun cevabını zaten önceki sayfalarda verdik. Konuşacaksak teknik konuları konuşalım. Yoksa uzatmak gereksiz.

Çevrimiçi levitate

İkinci yarı sahaya çıkan kadro:

Utku
Kerem Kalafat
Alpay
Roco
A. Gülay
Erdem Seçgin
Necip
Muhayyer
Orkan
Oğuzhan Akgün
Umut Nayir
mvp team
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

Erdoğan Kaya 180 cm
Quaresma 175 cm

Beline geliyor...
ne olmuş boyunu zıplayarakmı ölçtürmüş görmüyormusun videoda quaresmanın koltuk altına geliyor boyu
zorlasan en fazla omuz olur ya bu o dediğin kişi değil yada bir tuhaflık var o çocuk 1.80 falan olamaz 1,80 ciddi bir boydur.
şu anda bizim takımda bile 1,80 lik oyuncuyu bakıp ayırırsın belli eder kendini

Çevrimiçi 38life

Pendikspor'dan bile gol yiyen bir kalecimiz var.

Gol yememek sadece kalecinin sorumluluğu değildir. Bazen kalecinin yapacağı bir şey yoktur. Bu arada kimden bahsediyorsun? Gol esnasında kalede Utku vardı çünkü.

Çevrimiçi 38life

ne olmuş boyunu zıplayarakmı ölçtürmüş görmüyormusun videoda quaresmanın koltuk altına geliyor boyu
zorlasan en fazla omuz olur ya bu o dediğin kişi değil yada bir tuhaflık var o çocuk 1.80 falan olamaz 1,80 ciddi bir boydur.

Güzel abim. Rica edicem inat etme. Biz mesai harcıyoruz burada gençler üzerinde. Sen çıkıp beline geliyo, dizine geliyo, üflesen düşüyo, havaya uçuyo, kimse antrenmanda müdahele etmiyo gibi tamamen gerçek dışı şeyler söyleyerek atıp tutuyorsun.

Çevrimiçi Samet Demir

Abi pozisyona iyi bak. Adam dizlerinden kırmış kendisini top vermemek için. Hala aynı yanılgıdasınız. Birde ısrar ediyorsun :)

Lensin kimseye top vermemesi lazım o mantıkla. Benim boyda 170 ama 190 lik adamlar halı sahada gelsin karşıma.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi 38life

Avrupadan önemli kulüplerin izlediği oyuncuya "u21de bile oynayamaz" deniyor. Sonra vay efendim Muharrem neden sinirleniyor neden sakin kalamıyor...

Çevrimdışı kyiv

#temizligi̇çinadilfikstür

Çevrimiçi 38life

Abi pozisyona iyi bak. Adam dizlerinden kırmış kendisini top vermemek için. Hala aynı yanılgıdasınız. Birde ısrar ediyorsun :)

Lensin kimseye top vermemesi lazım o mantıkla. Benim boyda 170 ama 190 lik adamlar halı sahada gelsin karşıma.

Rakibe sırtın dönük şekilde top saklamaya çalışırken dizlerini kırar bacaklarını öne atar gövdeni arkaya, rakibe verirsin. Böylece rakibin ayaklarını kullanarak topa yetişemez. Quaresmanın kaldığı gibi öyle kalır. Konuşacaksak bunları konuşalım. Bunu Caner yapabiliyor mu mesela? Bunu konuşalım. 30 yaşına gelmiş oyuncularımız bunu ne kadar doğru yapıyor? Erdoğan ne kadar doğru yapıyor? bunları konuşalım. 100 metre öteden göz ucuyla bakıp "bu a takımda üflesen uçar ya" diyip kestirip atarak futbol konuşmuş olmuyorsunuz.

Çevrimdışı Egos

Güzel abim. Rica edicem inat etme. Biz mesai harcıyoruz burada gençler üzerinde. Sen çıkıp beline geliyo, dizine geliyo, üflesen düşüyo, havaya uçuyo, kimse antrenmanda müdahele etmiyo gibi tamamen gerçek dışı şeyler söyleyerek atıp tutuyorsun.

yalnız o erdoğan değil, erdoğan antremanda beyaz takımda oynadı.

Çevrimiçi Necmi

Daha önce söylediklerinin tarafındasın. Tutarlı olduğuna kendini ve insanları inandırmak için... Herkesin yaptığı bu değil mi zaten?

Söylediğin hiçbir şeye katılmıyorum. Cevap vermeye değer de görmüyorum. Çünkü dayanak yok. Her alt yapıda oynayan oyuncu a takımda oynasın diyor muşum. peh peh peh. İftiraya bak. Tek bildiğin oyuncunun vücudunu konuşmak. Bunun cevabını zaten önceki sayfalarda verdik. Konuşacaksak teknik konuları konuşalım. Yoksa uzatmak gereksiz.
kimse salak değilki ben inandırmaya uğraşayım herkes okur ve kendi yorumunu yapar sıkma canını
tabiki daha önce söylediğim şeyin tarafında olacağım her yazdığım mesajla tarafmı değiştirmem lazım
insanlar zaten başkalarını inandırmak için yorum yapar inanıp inanmamak insanlara kalmışdır.
katılma sewninle sadece karşıt görüş sunarak tartışıyordum tartışmayı bilmiyorsan hiç yorum yazıp uzatmayacaksın o zaman
senin söylediğini kabul etsem bir cevap yazmam zaten fikir çatışması böyle bir şey oluyor
istiyorsunuzki bir laf edelim herkes kabul etsin karşı görüş olmasın oluncada işinize gelmiyor saygısızlaşmaya başlıyorsunuz
sana birşey söyleyeyim biri saldırganlaşmaya başladıysa fikri kendi için tutarsızdır savunamıyordur bunu kapatmak içinde karşısındakine saldırıyordur
insanlar okuduğunda anladığı bu olur. ikili tartışmalardada kimin doğru düşündüğü kimin tutarlı olduğu tartışmanın tarafları değil dışardan okuyanlar
tarafından değerlendirilir. o nedenle değer görüp görmemen hiç önemli değil benim için bir çok kişi okuyor isteyen alır isteyen almaz
ben burda mesajları birtek sana yazmıyorum. yazarkende şahsına saldırıp saygısızlıkta yapmıyorum.
biriyle tartışmaya girmeden büyü biraz önce tartıştığın kişiye saygı göstermeyi öğren köşeye sıkışınca saygısızca davranma
istiyorsunuz kimse sizinle tartışmasın karşı fikir söylemesin sadece yazın bunu yapmak istiyorsanız gidin kendinize blok açın burası forum her görüşün karşısında bir görüş olur
nasıl başkaları senin görüşüne saygı gösterip tartışmaya değer buluyorsa sende bulacaksın hemen saygısızlık yapıp aradan sıyrılmayacaksın
bu mesajı foruma yazdığın anda artık foruma aittir ve herkes o mesajla alakalı yorum yapar. karşı görüş bildirir.
bunu kaldıramıyorsan yazmayacaksın.

Çevrimiçi 38life

Kampta şuanda tanımadığım tek genç Ahmet Gülay. Rıdvanın yerine geldi. O olabilir. Saç tipleri aynı.

Farketmez. Söylediklerim halen 1'e 1 geçerli.

Çevrimdışı Egos

Kampta şuanda tanımadığım tek genç Ahmet Gülay. Rıdvanın yerine geldi. O olabilir. Saç tipleri aynı.

Farketmez. Söylediklerim halen 1'e 1 geçerli.

hayır, ama önemi yok. birçok söylediğine katılıyorum.

Çevrimiçi Necmi

neyse bu lafın üzerine tartışmayada gerek kalmadı :bandit:

Çevrimiçi 38life

kimse salak değilki ben inandırmaya uğraşayım herkes okur ve kendi yorumunu yapar sıkma canını
tabiki daha önce söylediğim şeyin tarafında olacağım her yazdığım mesajla tarafmı değiştirmem lazım
insanlar zaten başkalarını inandırmak için yorum yapar inanıp inanmamak insanlara kalmışdır.
katılma sewninle sadece karşıt görüş sunarak tartışıyordum tartışmayı bilmiyorsan hiç yorum yazıp uzatmayacaksın o zaman
senin söylediğini kabul etsem bir cevap yazmam zaten fikir çatışması böyle bir şey oluyor
istiyorsunuzki bir laf edelim herkes kabul etsin karşı görüş olmasın oluncada işinize gelmiyor saygısızlaşmaya başlıyorsunuz
sana birşey söyleyeyim biri saldırganlaşmaya başladıysa fikri kendi için tutarsızdır savunamıyordur bunu kapatmak içinde karşısındakine saldırıyordur
insanlar okuduğunda anladığı bu olur. ikili tartışmalardada kimin doğru düşündüğü kimin tutarlı olduğu tartışmanın tarafları değil dışardan okuyanlar
tarafından değerlendirilir. o nedenle değer görüp görmemen hiç önemli değil benim için bir çok kişi okuyor isteyen alır isteyen almaz
ben burda mesajları birtek sana yazmıyorum. yazarkende şahsına saldırıp saygısızlıkta yapmıyorum.
biriyle tartışmaya girmeden büyü biraz önce tartıştığın kişiye saygı göstermeyi öğren köşeye sıkışınca saygısızca davranma
istiyorsunuz kimse sizinle tartışmasın karşı fikir söylemesin sadece yazın bunu yapmak istiyorsanız gidin kendinize blok açın burası forum her görüşün karşısında bir görüş olur
nasıl başkaları senin görüşüne saygı gösterip tartışmaya değer buluyorsa sende bulacaksın hemen saygısızlık yapıp aradan sıyrılmayacaksın
bu mesajı foruma yazdığın anda artık foruma aittir ve herkes o mesajla alakalı yorum yapar. karşı görüş bildirir.
bunu kaldıramıyorsan yazmayacaksın.

Başkalarını indandırmak için yorum yaptığın sürece kendi düşüncelerini ileriye taşıyamazsın.
Saldırganlaşan haksızdır argümanı son derece içi boş bir argüman. Önemsediği şeyler aşağılandığında saldırganlaşır insan.
Kimse karşı fikir söylemesin istediğim yok. Burada sürekli insanlarla karşı fikirde oluyoruz. Hiç de sorun olmuyor.

Çevrimiçi 38life

hayır, ama önemi yok. birçok söylediğine katılıyorum.

Sağol. Hayır derken? Ahmet Gülay değil mi o? Pozisyonda zaten sol tarafta, saçlar falan.. O olması lazım.

Çevrimiçi 38life

neyse bu lafın üzerine tartışmayada gerek kalmadı :bandit:

Konu "boy"dan ve "cüsse"den ibaret olunca zaten tartışacak bir şey olmaz.