2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 63 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2809465 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı Alper1903

Katılıyorum bence de o kadar kötü değil. Bizim için zorlu deplasmanlar olan sivas,kasımpaşa,trabzon,konya deplasmanları ilk devreye denk geldi. Bence böyle olması daha iyi oldu, ilk yarı ne kadar puan toplayabilirsek toplayıp, ikinci yarı fire vermeden gitmemiz gerekli.

Ayrica derbi deplasmanlari da psikolojik olarak cokertmez ligin kaderini tayin etmez. Lig her halukarda vodafoneda bitecek gibi duruyor. Oraya kadar gelirsek cok buyuk avantaj.

Bir de Avci basaksehirde ligin ilk yarilarini iyi bitiriyordu. 2. yariya zor deplasman olmamasi da avantaj olabilir.
[ Son Düzenleme: 17 Temmuz 2019, 21:43:34 Alper1903 ]

Çevrimdışı cursedofdragon

Biz fikstür çekmiyoruz zaten. 3 numaran birini çekiyoruz. Fikstür yazılımımız çok eski. Almanya'da fikstür çekiminde kullanılan yazılıma geçmemiz lazım. Hava durumuna, yapılan festivallere, güvenlik durumuna bile dikkat ediyor onların programı  :tabe:

ya bizim ki hikaye açın bakın 3 senedir aynı fikstür hiç değişmiyor.

Numaralar hep numaradan çekiliyor.

En son bizi çektirdiler 3 tane yer kalmış atıyorum 2'si zor 1'i kolay ayarlıyorlar fikstürü.

O kolay olanı gs'ye diğerlerini fb,Beşiktaşa veriyorlar hep aynı hiç değişmiyor.Numara farklı çıksada fikstürü değiştirip yine veriyorlar değişen bir şey yok.

gs'nin fikstürü hep kolay çıkıyor neden acaba...

Çevrimiçi levitate

saçma puan kayıplarını durdurursak alırız bu sene ligi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Şu fenerin ilk 6 hafta fikstürü buraya gelse yıkardık burayı herhalde  :lol: Her takım aynı maçları oynuyor, çıkıp yeneceğiz. Ayrıca AA nın performansı daha sabit ilk yarıları daha iyi oynuyor kaç senedir ilk yarıları o lider kapatıyor  :lol: İkinci yarı da taraftar ittirmesiyle alır geçeriz ligi inşallah.

Okan Koç: "8 senedir Beşiktaş ligin ikinci yarısında hep Galatasaray deplasmanına gidiyor, bunun tesadüf olduğunu düşünmüyorum."

Çevrimdışı mylife1903

9. hafta: Beşiktaş-Galatasaray

16. hafta: Fenerbahçe-Beşiktaş
Sampiyonluk yarisi fb ile bizim aramizda gececek demek oluyor bu
Geleneksel llarak kupa karneyle verildigi icin fb ile gs yer degistirmis o maca 4 puan farkla cikmak lazim

Çevrimdışı yaço58

Fikstür gene bildiğimiz gibi fb-gs oynarken bu sefer biz başak değil ts ile oynuyoruz 4te4 ile lige başlayıp 5ile 6. Haftalarda en kötü 4 puan çıkarırsak çok iyi olur imkansız değil ayrıca Bi milyonda bir Olcak şeyler gene oldu gs maçından önce ankaragücü ile oynuyoruz oda zaten gsnin piyonu bize olabildiğinxe hasar verip gs maçına yollamak isteyecrkldrdir 2.yarı gene gs maçı Allahtan fb ile 33.hFta içerde oynuyoruz fikstür ayarlanmış bu bariz belli ama geçen seneki kadar kötü değil gibi duruyor hayırlısı bakalım

Çevrimdışı mylife1903

Süper Lig’de 2019/20 sezonu derbi haftaları;

3. Fenerbahçe - Trabzonspor
6. Trabzonspor - Beşiktaş
6. Galatasaray - Fenerbahçe
9. Beşiktaş - Galatasaray
13. Trabzonspor - Galatasaray
16. Fenerbahçe - Beşiktaş
Ibb maclari da onemli

Şu fenerin ilk 6 hafta fikstürü buraya gelse yıkardık burayı herhalde  :lol: Her takım aynı maçları oynuyor, çıkıp yeneceğiz. Ayrıca AA nın performansı daha sabit ilk yarıları daha iyi oynuyor kaç senedir ilk yarıları o lider kapatıyor  :lol: İkinci yarı da taraftar ittirmesiyle alır geçeriz ligi inşallah.

biz böyle düşündüğümüz sürece yönetime laf söylemeye hakkımız yok o zaman tv'ler yorumcular çıkıp 8 senedir gs maçı 2.ci yarıya denk geliyor imkansız diyorlar.Biz burda olur öyle şeyler çıkıp oynucaz diyoruz.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Katılıyorum. Biz hep ilk yarı performansımızdan kaybediyoruz.

Çevrimdışı enderersoy15

Okan Koç: "8 senedir Beşiktaş ligin ikinci yarısında hep Galatasaray deplasmanına gidiyor, bunun tesadüf olduğunu düşünmüyorum."
Gs ilk hafta lige yeni cikan takim?

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fikstür gene bildiğimiz gibi fb-gs oynarken bu sefer biz başak değil ts ile oynuyoruz 4te4 ile lige başlayıp 5ile 6. Haftalarda en kötü 4 puan çıkarırsak çok iyi olur imkansız değil ayrıca Bi milyonda bir Olcak şeyler gene oldu gs maçından önce ankaragücü ile oynuyoruz oda zaten gsnin piyonu bize olabildiğinxe hasar verip gs maçına yollamak isteyecrkldrdir 2.yarı gene gs maçı Allahtan fb ile 33.hFta içerde oynuyoruz fikstür ayarlanmış bu bariz belli ama geçen seneki kadar kötü değil gibi duruyor hayırlısı bakalım

daha kurcuklansa neler çıkar bu fikstürden güzel yakalamışsın.  :claps:

Çevrimdışı Kutay

Çok umutsuz değilim hugo geldi sayılır gökhanı yedekleyecek bir sağ bek alıp q7'yi gönderirsek şampiyonluk işten bile değil.
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı kyiv

Soğuk havalarda iç anadoluda oynamayacak olmamız iyi olmuş.

Yarın sabah 7 de  Rıza Çalımbaydan Beşiktaş maçı için açıklamalar bekliyorum. Hatta belli olmaz belki de dayanamayıp bu gece de konuşabilir.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bizdeki hamamlık kişi belli olmuş.
Fener aşığı yöneticimiz bu sene kura çekmemiş Kavalcı' ya devretmiş.

Çevrimdışı Kutay

15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 11 İSTANBUL LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI

Çevrimiçi Özgür Gültekin

CL fikstürü belli mi?

Çevrimdışı Kutay

CL fikstürü belli mi?
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 11 İSTANBUL LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

biz böyle düşündüğümüz sürece yönetime laf söylemeye hakkımız yok o zaman tv'ler yorumcular çıkıp 8 senedir gs maçı 2.ci yarıya denk geliyor imkansız diyorlar.Biz burda olur öyle şeyler çıkıp oynucaz diyoruz.

Benim demek istediğim bu değil, biz buna tepkimizi koymaya devam edelim, ama lig gitti falan şampiyonluk gidecek diye düşüneceğimize o maçlara 4 puan nasıl önde çıkarız diye düşünüp, o moralle o şeyle hazırlanmalıyız. İtiraz etmeyelim demiyorum, ama bahane de olmasın.

Çevrimdışı Kutay

Beşiktaş Avrupa kupa maçlarından önce oynayacağı 6 lig maçını da deplasmanda oynayacak...  :bandit: :bandit:
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 11 İSTANBUL LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI

Çevrimdışı emre_1978

5. Hafta 20 Eylül - 23 Eylül tarihlerinde mi oynanacak, net olarak bilen var mı?

Milli maç arası var galiba bir hafta

Çevrimdışı kyiv

Fikstür belli oldu. Bakalım bu senenin Serkan Çınar, Bülent Yıldırım,Suat Arslanboğaları ve Ümit Öztürkleri kimler olacak? Kendini Galatasaray için kimler feda edecek?

Benim demek istediğim bu değil, biz buna tepkimizi koymaya devam edelim, ama lig gitti falan şampiyonluk gidecek diye düşüneceğimize o maçlara 4 puan nasıl önde çıkarız diye düşünüp, o moralle o şeyle hazırlanmalıyız. İtiraz etmeyelim demiyorum, ama bahane de olmasın.

bahane üretecek bir yer bırakmıyorlar ki zaten.

-Fikstür
-Hakemler
-Medya
-TFF
-MHK

her yeri kuşatmışlar bir tiyatro oynanıyor bunları yenemezsin.

Rüzgara karşı yürümeye calısıyoruz sürekli , onlar ise rüzgar arkalarında onları ittiriyor.

Fikstür belli oldu. Bakalım bu senenin Serkan Çınar, Bülent Yıldırım,Suat Arslanboğaları ve Ümit Öztürkleri kimler olacak? Kendini Galatasaray için kimler feda edecek?

isimler değişiyor sistem aynı işliyor tıpkı mhk'da olduğu gibi sabri gidiyor yusuf geliyor yusuf gidiyor ahmet geliyor sistem aynı.

Hakemler de aynı.