2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 66 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2752375 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Tek umudum Abdullah hoca bu sezon, başkada hic birsey ümit vermiyor gelecegimiz hakkında. :iblush:
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı mrred

@38life
umut meraş'ın şiddetli deparlı koşuları
50 metrelik deparları maç başı kaç tane
birde toplam koşu mesafesi nedir ? Demek istediğim bir maçta ortalama ne kadar koşuyor 11 km mi 12 km mi ?
The great gig in the sky

Çevrimiçi murat

ben anlamıyorum biz umutu alıyoruz adamlar kolarov kovalıyor mali durum bizim bitikse onlarınki bitiğin bitiğiyken nasıl yapıyorlar seneye lig dahada kızışcak koç son kurşununu atacak görünen o ceza falan yemeyi göze alıp transfer yapcak gs desen çaldıkları şampiyonluktan gelen parayla bir tık daha iyi takım kurcaklardır bizimde bunlara cevap vermemiz lazım ts de akıllıca hamleler yapıyor bu sene daha iyi olurlar biz umut boyd douglas yada nazımı alıp kalan orta saha stoper ve bir kanadı ise daha sağlam oyunculardan kurmalıyız yoksa küçülerek büyüyemeyiz bizde oyunu kuralına göre oynamak zorundayız
kolarov kaç yaşında ve bundan sonra ne kazandırır.bizim hollanda, belçika portekiz takımları gibi genç potansiyelli oyuncuları üst tarafa satarak düzlüğe çıkmamız lazım.türkiyenin şartları şl seviyesinde mücadele etmeye müsait değil.devletin bir futbol politikası belirleyip maaşlarda bir kısıt ve kıstas koyması lazım.genel bütçenin yüzde 70 i filan çok fazla  bunun en fazla yüzde 50 olması lazım.kendi ffp mizi oluşturmamız lazım.

Çevrimiçi Samet Ç

Adı geçenler arasında Leonel Di Placido, Umut Meraş, Bolasie, Tyler Boyd, Dorukhan giderse Taylan Antalyalı gayet iyi transferler olur. Bunların yanında ön liberoya da Anderson Esiti'yi kapatabilirsek çok daha iyi olur.

Çevrimiçi sozkul

Futbolculara çöp demekten vazgeçin.

Katılıyorum. Biliyorum bu forumda yalnızca Beşiktaş futbolcusuna çöp demek yasak ama düşünün, yandaki rakip firmaya senin yaptığın işi yapan ama senden daha iyi yapan bir adam geldi örneğin, adam yetenekli ve zeki, uğraşıyorsun çabaliyorsun benzeri performans yakalamak için ama olmuyor, yaklaşıyorsun ama geçemiyorsun, dönüp sana çöp diyorlar diğerini gördükleri için, nasıl hissedersin?

Çevrimdışı f_madida

Futbolculara çöp demekten vazgeçin.

Yahu birakin bu political correctness ayaklarini. Dunyadaki futbolcularin ekseriyeti vasat alti aka cop futbolcular. Bunlara biz cop demeyince bunlar donup de super topcular olmuyor, bu lafi yumusatmak kimseye bir fayda saglamaz.

Iyi futbol kaliteli futbolcuyla oynanir, laflari yumusatarak dandik oyunculari kabul edilebilir hale getirmek sadece takima zarar verir.

Besiktas taraftari kendi beklentisini yuksek tutacak ki, yonetimden de kaliteli transferler gelsin. Sonra abuk sabuk adamlarla derbi macina cikip, 10 dakika dahi topa sahip olamadan maci bitiririz siz de hocaya gomersiniz. 

The world is better in black and white, and red.

Çevrimiçi Necmi

Abi dur gözünü sevem sen üç yıldır bu lafları gs için dedin adamlar anamızı ağlattı. Şimdi de feneri devreye sokacan.
gs bizim anamızı falan ağlatmadı biz kendi anamızı ağlattık gs nin yaptığı
kalan enkazdan ganimeti toplamak oldu.
ben 3 senedir bu lafları gs için söylemedim bitik diye fener için söyledim gs için söylediğim şey
başakla falan yarışıp şampiyon olumduğunda biz bu şekilde rakip gs olsa duman oluruz demekti.
hatırkarsan başakla yarışta en az 3-4 defa başağa fırsat verdik ama değerlendiremedi
sen o fırsatı gs ye bir kere verirsen affetmez.
benim burda hep savunduğum şey fenerin sürekli şişirildiği aslında ne basında nede farklı yerlerde
bir gücünün olmadığı bunu fenerle yarışırken söyledim gs olayı farklı onunla yarışa girdiğinde
onunla girmezsin onlar sessiz kalır ne yaparsa gizli gizli yapar mücadeleyi onlardan çok himmetçiler
yürütür. o nedenle gs ile yarışsan bile döner fenerle kavga edersin iki senedir bakıvar biz gs ile yarışıyoruz değilmi
peki kiminle uğraşıyoruz. bizim iki senedir sorunumuz fener oldu. hocanın fener takıntısı bizi iki senede bu noktaya getirdi.
bu sene ilk yarı sonunda gs linç yedi 5-6 hafta dağıldılar. biz ne yaptık o fırsatı değerlendirdikmi.
bizi vuran gs falan değil daha ilk yarılarda hocanın darbesini yedik zaten ilk yarılarda havlu attık
hiç hikaye yazmayalım önceki sezon aldığımız puan 30 geçen sezon aldığımız puan 26 ve bu puanlarla şampiyon falan
olamazsın. hiç lafı gs ye falan bağlamayalım. sadece kendimize balondan bir dev yaratmış oluruz.
zaten bütün yaptığımız yıllardır bu. kendi hatalarımızı görmeyip hep suçu başkalarında aradık.

Çevrimdışı f_madida

Katılıyorum. Biliyorum bu forumda yalnızca Beşiktaş futbolcusuna çöp demek yasak ama düşünün, yandaki rakip firmaya senin yaptığın işi yapan ama senden daha iyi yapan bir adam geldi örneğin, adam yetenekli ve zeki, uğraşıyorsun çabaliyorsun benzeri performans yakalamak için ama olmuyor, yaklaşıyorsun ama geçemiyorsun, dönüp sana çöp diyorlar diğerini gördükleri için, nasıl hissedersin?

Burada taraftarlar arasinda yaziyoruz, futbolcularin okudugunu sanmiyorum ama futbolcular da okuyorsa ve kiriliyorsa kirilsin ayrica ne yapalim yani. Simdi ben bu futbolcunun duygulari incinmesin diye Besiktas'in lig yarisini kaybetmesini kabul mu edeyim? Yetersizse yetersizdir bir oyuncu, cop demezsin vasat alti dersin, yetersiz dersin vs. Ben cop demeyi tercih ediyorum cunku vurgu daha dramatik. Vasat alti, yetersiz bilmemne yazdiginda illa bir grup cikiyor; ama bir hoca oynatsin, bir kamp yesin, bir su olsun bir bu olsuncu tayfa geliyor futbolcunun yetersizligini hocaya, yonetime bagliyor. Sonra yillar geciyor biz de gsnin fenerin sampiyonluklarini izleyerek saclarimizi agartiyoruz.

The world is better in black and white, and red.

Çevrimiçi 38life

@38life
umut meraş'ın şiddetli deparlı koşuları
50 metrelik deparları maç başı kaç tane
birde toplam koşu mesafesi nedir ? Demek istediğim bir maçta ortalama ne kadar koşuyor 11 km mi 12 km mi ?

Wyscout sürem doldu. Bi kaç hafta sonra yenilicem. İndirdiğim PDF dosyası var Umut'un ama orada koşu ile ilgili bilgi yok. Başka kaynaklara bakmak lazım. Elimde videolar var. onları burayı atarım zaten az çok fikir sahibi olursunuz.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Necmi

bizim yönetimin alameti farikası bu zaten. her transfer dönemi aynı şeyleri defalarca yaşarız. bi oyuncuya teklif yapılır, pazarlık yapılır, arada ufak rakamlar kalır. sakız gibi uzatılır pazarlık. blöfler havada uçuşur, rakam çeşitli yollarla düşürülmeye çalışılır. Sonra oyuncunun kulübü ilk teklif ettiği rakamdan daha yüksek bir rakam teklif eder ve transfer yatar. Rutindir bu. Her sene aynı filmi seyrediyoruz.
nerden biliyorsun böyle olduğunu transfer görüşmelerinemi katılıyorsun

Çevrimdışı yaço58

umut meraş hayırlı olsun ertan süzgün yazmış 1.5m bonservisle kadroya katmışız bence umarım boyduda alırız bu civar bi ücretle yıllık ücretleride makul olur

Çevrimiçi 38life

Aynı şekilde düşünüyorum. Ben Umut Meraş olsam, Taylan Antalyalı olsam ve biri bana çöp dese ana avrat söverim.

Çevrimiçi 38life

Yahu birakin bu political correctness ayaklarini. Dunyadaki futbolcularin ekseriyeti vasat alti aka cop futbolcular. Bunlara biz cop demeyince bunlar donup de super topcular olmuyor, bu lafi yumusatmak kimseye bir fayda saglamaz.

Iyi futbol kaliteli futbolcuyla oynanir, laflari yumusatarak dandik oyunculari kabul edilebilir hale getirmek sadece takima zarar verir.

Besiktas taraftari kendi beklentisini yuksek tutacak ki, yonetimden de kaliteli transferler gelsin. Sonra abuk sabuk adamlarla derbi macina cikip, 10 dakika dahi topa sahip olamadan maci bitiririz siz de hocaya gomersiniz.

Bu yazdıklarının benim söylediğim şeyle ne alakası var? Çöp demeyi doğru mu kılıyor bu yazdıkların? bin tane kelime var, biz kullanıyoruz, sen de kullan. Düşük profilli de, Beşiktaş seviyesinde değil de, anadolu takımı seviyesinde de. Beşiktaş için yeterli olmadığını ifade etmenin binbir tane yolu var. Çöp demek zorunda değilsin.

Çevrimiçi 38life

nerden biliyorsun böyle olduğunu transfer görüşmelerinemi katılıyorsun

Evet.

Çevrimiçi 38life

@f_madida Ayrıca bu political correctness değil, direkt corretness. Sokağa çık 8 yaşındaki çocuğun dilinde bu ifade var zaten. "çöp". o çöp ya, bu çöp ya. Beğenmediğine, iyi olmadığını düşündüğüne çöp demek şuan moda.

Çevrimiçi Necmi

Burada taraftarlar arasinda yaziyoruz, futbolcularin okudugunu sanmiyorum ama futbolcular da okuyorsa ve kiriliyorsa kirilsin ayrica ne yapalim yani. Simdi ben bu futbolcunun duygulari incinmesin diye Besiktas'in lig yarisini kaybetmesini kabul mu edeyim? Yetersizse yetersizdir bir oyuncu, cop demezsin vasat alti dersin, yetersiz dersin vs. Ben cop demeyi tercih ediyorum cunku vurgu daha dramatik. Vasat alti, yetersiz bilmemne yazdiginda illa bir grup cikiyor; ama bir hoca oynatsin, bir kamp yesin, bir su olsun bir bu olsuncu tayfa geliyor futbolcunun yetersizligini hocaya, yonetime bagliyor. Sonra yillar geciyor biz de gsnin fenerin sampiyonluklarini izleyerek saclarimizi agartiyoruz.

sen özel hayatında canın istediği gibi konuşur istediğin kelimeyi kullanabilirsin bu seni ilgilendirir istediğin tanımlamayı yap
ama burda yapamazsın buranın bir kuralı var burda yazmanın şartı o kurallara uymaktan geçiyor.
bir insanı çöp olarak tanımlamak çirkin bir şeydir en azından insana saygı açısından kullanılmaması lazım ve hoş olmadığını söylüyoruz
birde bunu Beşiktaşlı bir oyuncu üzerinde kullanırsan bu burdan atılma nedenidir.
vasat altı dersin Beşiktaş için tetersiz dersin bu onun oyununu tanımlar ama bir insana çöp diyemezsin. kimsenin kimseye hakaret etme hakkı yoktur
tanımları performans eleştirisiyle yapmak zorundasın.
kendine söylendiğinde kabul edemeyeceğin şeyleri başkasınada söylememelisin.
nasıl Beşiktaşın lig yarışını kaybetmesini kabul etmiyorsan bizde bu forumun kalitesinin düşmesini kabul etmiyoruz.
bu forumda insanların birilerine hakaret etme hakkı olursa bu sadece oyuncudada kalmaz bugün oyuncuya denir yarın sana denir.
bu ince bir çizgidir birileri bir insana hakaret etme hakkını kendinde buluyorsa o insanın kim olduğunun bir önemi kalmaz.

Çevrimiçi 38life

Fırata göre 1.838.000 euro'ya Umutu almışız. Maaş olarak 600 bin euro alacakmış. Ben 1,6 - 1,7'ye biter demiştim. Ama maaşı uygun baya. Adriano kaç alıyordu?

Çevrimiçi 38life

Adı bizimle geçene kadar Umut hakkında bir fikrim yoktu. Wyscout'tan biraz inceleyince baya pozitif düşünmeye başladım. Ama daha sonra derinlemesine inceleyince o pozitif görüşüm biraz kırıldı. Yine de kötü oyuncu değil. Yaşı da genç. Umarım futbol şansı da yanında olur ve Beşiktaşta gelişimini potansiyelinin en üst seviyesine yükseltir. Bu saatten sonra destek olup pozitif düşünmekten başka bir şeye hacet yok.

Çevrimiçi murat

Fırata göre 1.838.000 euro'ya Umutu almışız. Maaş olarak 600 bin euro alacakmış. Ben 1,6 - 1,7'ye biter demiştim. Ama maaşı uygun baya. Adriano kaç alıyordu?
ben 1.8 diye hatırlıyorum ama emin değilim.

Çevrimiçi Necmi

Evet.
her transfer dönemi basın yüzlerce oyuncu alır pazarlık yapar sonra bunlar fos çıkınca
söyledikleri şu kadar verildi bu kadar istendi anlaşma sağlanamadı olur nede olsa at yalanı inanan çok olur.
bu güne kadar Beşiktaş transferlerinden neyi bildiler zaten yapılan gerçek transferleri basında taraftarla birlikte öğreniyor
buda o saydıkları bütün haberlerin palavra olduğunu gösterir. nedense transfer pazarlık detaylarına kadar herşeyi öğrenebiliyorlar
ama gerçekten olan transferleri bir türlü öğrenemiyorlar.
insanları bir kere kandırabilirsin zorlarsan iki defada kandırabilirsin ama insanları sürekli kandıramazsın çünkü
kanması için artık o insanın aptal olması lazım olaya birde bu açıdan bak istersen
Beşiktaş kulübünde kulübe en yakın olan kişilerden bile bilgi gelmez Beşiktaş bu konuda çok ketum
o nedenlede sürekli yönetimle içli dışlı olan muhabirler bile sürekli çuvallıyor bir haber sadece Beşiktaş yönetimi bilinçli sızdırırsa
ortaya çıkar o zamanda zaten iş bitmiş oluyor.
bir düşünsene son 4-5 yıldır transfer dönemleride pazarlık yapıldığı söylenen ve pazarlıklar sonucu dillenmiş ismin alındığı bir transfer oldumu
basının söylediği pazarlıklardan hiç birimi olmaz alınan oyuncuyu en erken 24 saat önce duyuyoruz. duyduğumuzdada zaten imzalar atılmış oluyor.

bu forumda temel aldığımız bir konu var duyum yapılır adı üzerinde duyumdur yalan olur doğru olur önemi yok
ama Beşiktaşı aşağılayacak şekilde uydurma bilgi veremezsin senin yaptığın ordan burdan duyduğun seni kandırmaya yönelik palavra haberlerle
Beşiktaşı yıpratmak. Beşiktaş bu kadar ucuz ve değersiz değil. sizin yaptığınız Beşiktaşı yıpratmak beceriksiz ve aciz göstermek.

sana Beşiktaş transferlerindemi bulunuyorsunda bu detayları biliyorsun dedim
sende cevap olarak evet dedin
şimdi o zaman bu eveti kanıtla bana diyorum. burda öyle klavye delikanlılığı yapılmaz.
Beşiktaşla alakalı bir ithamda bulunuyorsan bunu kanıtlamak zorundasın.
Beşiktaşı veya yönetimini harcamak bu kadar ucuz olmamalı.

Çevrimiçi murat

Adı bizimle geçene kadar Umut hakkında bir fikrim yoktu. Wyscout'tan biraz inceleyince baya pozitif düşünmeye başladım. Ama daha sonra derinlemesine inceleyince o pozitif görüşüm biraz kırıldı. Yine de kötü oyuncu değil. Yaşı da genç. Umarım futbol şansı da yanında olur ve Beşiktaşta gelişimini potansiyelinin en üst seviyesine yükseltir. Bu saatten sonra destek olup pozitif düşünmekten başka bir şeye hacet yok.
atom parçalamayacak sonuçta.geçtiğimiz sezon adriano ,caner veriminin altına düşmesin ilk sene için yeterli.büyük takımda oynamak kolay iş değil.taraftarında sabırlı olması lazım.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Transfer haberleri  :)

🚨 | SON DAKİKA - Umut Meraş, Beşiktaş’ta. (TRT Spor)

🚨 | Beşiktaş, Sampdoria'da beklenen performansı sergileyemeyen 23 yaşındaki orta saha oyuncusu Jakub Jankto ile ilgileniyor. (Tutto Mercato)

🚨 | SON DAKİKA - Beşiktaş, Bursaspor’dan Umut Meraş’ı 1.5 Milyon € karşılığında transfer etti. (@ertansuzgun)

🚨 | Beşiktaş, Umut Meraş'ın transferi için Bursaspor kulübüyle 12 milyon TL karşılığında anlaşmaya vardı. (Futbolarena)

🚨 | Tyler Boyd İçin Beşiktaş'ın Teklifi 1.5 Milyon € , Kulübü 2 Milyon € Talep Edince ;

🔹 Beşiktaş Masadan Kalktı. (@ojogo)

🚨 | Beşiktaş'ın daha önceden anlaşmaya vardığı Umut Meraş, Lokman Gör ve Taylan Antalyalı ile son detayların masaya yatırıldığı ve imzanın yakın olduğu bildiriliyor. (Bein Sports)

🚨 | Beşiktaş geçtiğimiz sezon Ankaragücü'nde kiralık olarak forma giyen ve performansıyla dikkat çeken Tyler Boyd için Guimares'e teklifte bulundu. Portekiz kulübü 2 milyon euro istedi. (A Bola)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mrred

2.1 diye hatırlıyorum
The great gig in the sky

Çevrimiçi 38life

1.8 işte zaten. 12 milyon tl yazmışlar. 1.8 küsüre tekabül ediyor. Herhalde taksit yaptıkları için TL üzerinden anlaşmışlar.

Çevrimiçi Necmi

2.1 diye hatırlıyorum
bende ikinin üstünde diye hatırlıyorum