2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 61 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2753022 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı f_madida

İşini iş ahlakı çerçevesinde elinde geldiğince yapmaya çalışan herhangi bir insana mesleği her ne olursa olsun çöp demek terbiyesizliktir ve bu tartışmaya kapalıdır. Çöpün kelime anlamı bellidir.  Bunun politically correctness'la falan da uzaktan yakından alakası yoktur. Garipsiniz gerçekten.

çöp: işe yaramaz, pis ya da zararlı olduğu için atılması gereken şeylerin tümü.

işe yaramaz desek daha mi iyi yani.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimiçi yaço58

umuta 1.8 verip boydu  1.8e falan alamazsak kötü olur 1m teklif etmişiz boyda boyda 1.8 teklif et umuta 1 ver beklemeye geç ben boydu alamayacağımızı düşünüyorum inşallah yanılırım

Çevrimiçi BJKTÜRK23

Yok artık  :)

Zor iş ama bir isim buraya bırakayım... Sami Khedira. (via. Murat Özen)

Sayfa açıldığında yazmıştım Kanadın birine Robben gibi diğerine fransa 2 liginden atletik topçu orta sahaya juve de artık oynama şansı neredeyse kalmayan üst düzey yarışmış winner Khedira diye. bakalım ne zaman bize yazacaklar diyordum. :D Murat Özen yazınca umutlanmadım değil ama o da yasaklı siteden ayrılınca eskisi gibi garanti olanları değil önüne geleni yazmaya başladı. Kalp sorunu vardı bir de sakatlık geçirmişti Gomez gibi Adriano gibi oyunundan şüphe etmeyeceğimiz ama ne kadar oynayacağından şüphe edeceğimiz üst seviye topçulardan tam da bizim orta saha da ki açığımızı kapatacak tipte. Şartları bilmem ama bu tarz adamlarla şampiyon olunur. Futbol kaliteli oyuncularla oynanır.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hayırlı olsun  :)

Umut Meraş... 2milyon Euro bonservis... 4 yıllık anlaşma... Yıllık 400 bin Euro... Yarın son detaylar konuşulacak. (Murat Özen - @ortacizgicom)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Umut Meraş... 2milyon Euro bonservis... 4 yıllık anlaşma... Yıllık 400 bin Euro... Yarın son detaylar konuşulacak... (@ortacizgicom ÖZEL HABER)

Umut Meraş... 2milyon Euro bonservis... 4 yıllık anlaşma... Yıllık 400 bin Euro... Yarın son detaylar konuşulacak... (http://Ortacizgi.com  ÖZEL HABER)

Çevrimiçi yaço58

Hayırlı olsun  :)

Umut Meraş... 2milyon Euro bonservis... 4 yıllık anlaşma... Yıllık 400 bin Euro... Yarın son detaylar konuşulacak. (Murat Özen - @ortacizgicom)
2m çok bursa şu dar boğazdayken 1 teklif et bekle öncelik kanat olmalıydı boyda yatırmak daha mantıklıydı bu parayı ne diyelim hayırlısı olsun maaşı düşük bu iyi en azından

Çevrimiçi sozkul

Yahu birakin bu political correctness ayaklarini. Dunyadaki futbolcularin ekseriyeti vasat alti aka cop futbolcular. Bunlara biz cop demeyince bunlar donup de super topcular olmuyor, bu lafi yumusatmak kimseye bir fayda saglamaz.

Iyi futbol kaliteli futbolcuyla oynanir, laflari yumusatarak dandik oyunculari kabul edilebilir hale getirmek sadece takima zarar verir.

Besiktas taraftari kendi beklentisini yuksek tutacak ki, yonetimden de kaliteli transferler gelsin. Sonra abuk sabuk adamlarla derbi macina cikip, 10 dakika dahi topa sahip olamadan maci bitiririz siz de hocaya gomersiniz.

"political correctness" nasıl bişey oluyor? Doğrucu Davutluk gibi mi? Aklıma Kamer genç geldi bu arada.

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

2m mi? Az olmus yanina dorukhan guven falanda verseydiniz bu ne arkadas? Simdi bizim zekiler gider boyda max bons 1.4 derler bizde kafayi yeriz.
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi sozkul

Burada taraftarlar arasinda yaziyoruz, futbolcularin okudugunu sanmiyorum ama futbolcular da okuyorsa ve kiriliyorsa kirilsin ayrica ne yapalim yani. Simdi ben bu futbolcunun duygulari incinmesin diye Besiktas'in lig yarisini kaybetmesini kabul mu edeyim? Yetersizse yetersizdir bir oyuncu, cop demezsin vasat alti dersin, yetersiz dersin vs. Ben cop demeyi tercih ediyorum cunku vurgu daha dramatik. Vasat alti, yetersiz bilmemne yazdiginda illa bir grup cikiyor; ama bir hoca oynatsin, bir kamp yesin, bir su olsun bir bu olsuncu tayfa geliyor futbolcunun yetersizligini hocaya, yonetime bagliyor. Sonra yillar geciyor biz de gsnin fenerin sampiyonluklarini izleyerek saclarimizi agartiyoruz.

Vurgu dramatik evet, herkes beğenmediğine çöp dedikçe etki azalıyor ama, çöp gibi çok negatif bir tanımlama yetersiz kalıyor sonra leş diyorlar, sonra ....

Çevrimiçi MUSTAFA_

2m mi? Az olmus yanina dorukhan guven falanda verseydiniz bu ne arkadas? Simdi bizim zekiler gider boyda max bons 1.4 derler bizde kafayi yeriz.
Bonservis geri elde edilebilir ancak maaş geri elde edilemez. Maaşı düşük bonservisi yüksek oyunculara alışmamız lazım. Yabancı sınırı gelecek söylentileri ve milli takımda oynamaya başlaması yüzünden böyle arttı fiyatı oyuncunun  :tabe: Taksitli olarak ödeyecek isek mantıklı buluyorum transferi. Bu biraz da taksitli alış-verişin maliyeti  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Euro değil de TL olarak aldık büyük ihtimalle  :tabe:

Beşiktaş, 13 milyon TL bedelle Umut Meraş'ı kadrosuna kattı. (beIN SPORTS)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

illllginç bir bilgi

umut meraş ve lokman gör'ün menajeri aynıymış. menajer umut güner ile yakın arkadaşmış hadi bakim
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

"political correctness" nasıl bişey oluyor? Doğrucu Davutluk gibi mi? Aklıma Kamer genç geldi bu arada.
farklı dil, din, kültür ve cinsiyetten kişileri incitmemek amacıyla, özenle kullanılan ifade, düşünce ve uygulamaları tanımlamak amacıyla kullanılan bir terim

tabi bunu savunanlar bile bu tanıma uygun hareket etmiyor. en ufak eleştiride ırkçı, nazi, kadın düşmanı damgası yiyorsun bu tayfa tarafından

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

illllginç bir bilgi

umut meraş ve lokman gör'ün menajeri aynıymış. menajer umut güner ile yakın arkadaşmış hadi bakim

foto ile beraber ooh

Çevrimiçi sozkul

Çöp dememek yani böyle düşük profilli falan tarzı kelimeler kullanırsak insanların kafasında farklı şeyler canlanabiliyor. Türkiyede yaşıyoruz ve gerçekler var. Şimdi düşük profilli desek olsun geliştirilir kamp yesin tarzı bir ümit oluşturulabiliyor (en azından bazılarında). Ama bu kelimeyle tam anlamıyla kimsenin aklında soru kalmayacak şekilde cevaplayabiliyorsun.

Ben çok kolay ona buna çöp diyenleri görünce aklıma başka şeyler geliyor, muhtemelen kendini beğenmiş bir adam bu galiba diyorum, nekadar öyleysen o kadar çöpleşiyor çevrendekiler çünkü. Ya da düşüncelerini yeterince ifade edemiyor galiba diyorum. Yani senin söylediğin etki oluşmuyor bende. Başka etkiler oluşuyor.
Şöyle bir durumda var tabiiki, bir-iki defa gscimbom forumuna girmiştim orada kendi futbolcuları dahil her beğenmedikleri futbolcuya çöp deyip duruyorlardı. Beşiktaş forumunun gözünü seveyim demiştim 3-5 sayfa okuduktan sonra..

Çevrimiçi levitate

en sevdiğim bu hayatta negatif şeyleri hiç sevmiyorum :D

şaka bir yana hepsine bakıcam milli takımda fransa karşısında ki oyunuda oldukça etkiliydi onu da yapabilirsin aslında @38life :)
fransa'ya karşı oynamadı ama

illllginç bir bilgi

lookman mi lokman mı :D

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

M.ozene biri yazmis bu haberin boydlu olanini istiyoruz diye(meras haberine yanit) o da birazdan geliyor demis. Hayirdir boyd da mi bitti?
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi sozkul

farklı dil, din, kültür ve cinsiyetten kişileri incitmemek amacıyla, özenle kullanılan ifade, düşünce ve uygulamaları tanımlamak amacıyla kullanılan bir terim

tabi bunu savunanlar bile bu tanıma uygun hareket etmiyor. en ufak eleştiride ırkçı, nazi, kadın düşmanı damgası yiyorsun bu tayfa tarafından

sınav iyi geçti galiba? :)

Çevrimiçi Akil Emre

çöp: işe yaramaz, pis ya da zararlı olduğu için atılması gereken şeylerin tümü.

işe yaramaz desek daha mi iyi yani.
6 yıldır bizde olup dünyaları kazanan Pektemek için ne kullanalım.

Çevrimiçi levitate

sınav iyi geçti galiba? :)
yani sayılır çok daha iyi olabilirdi ama :D 60-80 bin arası bir sıralama yapar giderim diye düşünüyorum :)