2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 13 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2823552 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı sefaköykartali

Sol bek Alberto Moreno'nun Liverpool ile sözleşmesi bitmiş. Şuan boşta.
Çok maaş ister. Yönetim 2,5 milyonun üstüne çıkmayacaktır maaş için.

Çevrimdışı sosyalkartal

selamlar forum ailesi bomba bir duyumla geldim :)
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimiçi Samet Demir

selamlar forum ailesi bomba bir duyumla geldim :)
Evet seni dinliyoruz

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı sosyalkartal

Hiç kimsenin beklemediği bir haber öncelikle fakat abdullah avcının yoğun isteğiyle babel le görüşmelere tekrar başlandı
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimiçi Samet Demir

Larin Zulte Waregem e gitmiş.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Larin Zulte Waregem e gitmiş.

İnşallah iyi oynar piyasa yapar da satarız güzel bir paraya  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Ahmet Kömürcüler

Ulan bu ulkede sporundan siyasetine ekonomisinden egitimine gercekten herkes bi ergen tribi herkesin iq 15-20lerde geziyor. Vazgecmislermismismis.... Bu ulkede edep adap racon soz namustur falan bunlar hic duymamis mi? Anlastigin durumun uzerine kaypaklik yapilir mi? Gerci bu ulkede herhangi bi konuda yapilan hicbir seye sasirmiyorum artik.
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı 38life

Çok maaş ister. Yönetim 2,5 milyonun üstüne çıkmayacaktır maaş için.

Son 3 sezonda çıktığı maç sayısı 37. Zaten bu yüzden free olmasına rağmen oyuncuyla ilgilenen büyük bir kulüp yok. Ama bizim için iyi bir fırsat transferi olabilir. Çok yüksek maaş talep edebileceğini sanmıyorum Moreno'nun.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı 38life

Brezilyalı sol bek Natanael de serbestmiş. Neden düşünülmez ki?

Çevrimiçi MUSTAFA_

Brezilyalı sol bek Natanael de serbestmiş. Neden düşünülmez ki?
Daha önce görüşme yaptığımız bir oyuncu. Umut Meraş olmazsa büyük ihtimalle ibre yabancı alternatiflere dönecek. O zaman gündeme gelebilir  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Beşiktaş, forma göğüs sponsorluğu için Vodafone ile görüşmelerini sürdürüyor.

Siyah beyazlı yönetim ile Vodafone yetkililerinin kur artışı nedeniyle orta yolu bulmaya çalıştığı öğrenildi. #OrtaÇizgi

Çevrimdışı 38life

Sol bek için yoklanması gereken isimler.

Natanael (free)
Alberto Moreno (free)
Diego Laxalt (kiralık)
Blas Riveros
[ Son Düzenleme: 21 Haziran 2019, 20:21:28 38life ]

Çevrimdışı cursedofdragon

başladık yine kanser günlere.

Çevrimdışı 38life

Daha önce görüşme yaptığımız bir oyuncu. Umut Meraş olmazsa büyük ihtimalle ibre yabancı alternatiflere dönecek. O zaman gündeme gelebilir  :tabe:

Hiç vakit kaybetmemek gerek. Bedavaya Natanael baldan tatlı olur.

Çevrimdışı 38life

Sizce bu videodaki oyuncumuzun adı ne?

Çevrimiçi Samet Ç

Renan Lodi, Junior Tavares, Mathias Oliviera takımda görmek istediğim sol beklerden bazıları.

Çevrimdışı mrred

Sizce bu videodaki oyuncumuzun adı ne?

Emre yıldız olabilir
The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

Fena bir anlaşma değil. Opsiyon çok düşük ama maaştan kurtulmak adına iyi  :tabe:

Beşiktaş, Cyle Larin'i 2.5 milyon euro satın alma opsiyonuyla Zulte Waregem'e kiraladı. (TRT Spor)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı 38life

Emre yıldız olabilir

Değil :) İpucu vereyim, Beşiktaş altyapısından yetişme değil. Gerçi böyle diyince hemen belli oldu kim olduğu  :lol:

Çevrimiçi MUSTAFA_

BB Erzurumspor Başkanı Hüseyin Üneş: "Taylan Antalyalı için 3 milyon Euro transfer rakamı belirledik. Menajeri, Beşiktaş ile görüştü ama Beşiktaş'tan bize resmi veya gayriresmi bir dönüş olmadı."

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mrred

Larin gitmiş bence güzel haber
The great gig in the sky

Çevrimdışı 38life

Larin'in sözleşmesine 20 maçta oynatma zorunluluğu maddesi koydurmuşuz. Çok iyi olmuş bu maddenin koyulması.

Ayrıca 2.5 milyon da opsiyon koymuşuz.

Çevrimiçi sEuL

Çevrimdışı yaço58

BB Erzurumspor Başkanı Hüseyin Üneş: "Taylan Antalyalı için 3 milyon Euro transfer rakamı belirledik. Menajeri, Beşiktaş ile görüştü ama Beşiktaş'tan bize resmi veya gayriresmi bir dönüş olmadı."
3m nedir taylan 3mlik ne yaptı o kadar türkiyeden oyuncu alınmaz bu fiyatlara bak ya boydda ankaragücünde olsa 7den kapıyı açarlardı umutun olmamasıda hayırlısı olsun bizim için belki daha iyi oldu bizim için bursa kendi derdine yansın benim anlamadığım boydu hemen bitirmeye çalışacağımıza umutu bitirmeye çalışıyoruz teklfini yaparsın 750-1 diye beklersin onların el mahkum borç içindeler olmazsa free yada kiralik sol bek kovalarsın bence önceliğimiz boyd olmalı

Çevrimdışı f_madida

Aslında Rize başkanı kasmasa Vedat Muriqi de çok iyi olur. Burak 40 maç çıkartamaz, adam çok iyi bir bitirici.

Ben Muriqi'yi pek tutmuyorum sahsen. Burak'la rotasyona girecek bir eleman iyi olur ama bu adam istedigimiz eleman degil bence.
The world is better in black and white, and red.