2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 80 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2805871 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimiçi Necmi

Abi dediklerin çelişiyor beşiktaş gibi bir kulüp bir çok genç oyuncu keşfedip oynatamaz diyorsun güven ve dorukhanı örnek veriyorsun  :lol: Güven dorukhanı nasıl aldıysak umut meraşı da alabilirdik. 256 bin euro verip alabilirdik ki bak ne güzel diyorsun forvette ortasahada falan fırsatları değerlendirdiler falan sol bekte asıl bunu deniyebilirdik. Adrianonun sakatlığı geçen senede böyleydi yani diğer oyunculara göre en fazla şans vereceğimiz isim umut olurdu.
Dorukhan güven konusunda başarılılar tebrikler evet, ama bu onların umut konusunda başarısız oldukları gerçeğini değiştirmez. Bir yorumdada gsye gidiyomuş bursa çekmiş falan diyorlar, bursa çekiyorsa bizde çekebilirdik ellerinden. Buda bir bahane değil. Böyle yaparak sadece kendimizi kandırırız, yapmamız gereken şey neden önceden keşfedip almadıkları.
yoo çelişki değil her oyuncuyu sen keşfedemezsin bir çok genç oyuncuyla birden riskde alamazsın
geçen sene muhayirde alındı mesela ortada yok şu anda
her biraz boy göstermiş oyuncuya Beşiktaş daha önce neden keşvetmedi denmez. her oyuncu için Beşiktaş neden zamanında almadı denmez
transferin bir sürü nedenleri niçinleri var. transfer oyuncunun yeteneğine göre değil ihtiyacına göre yapılır.
sen sol bek diyorsun ben geçen sene sağ bek bile gereksiz alınmamalı demişdim hatırladınmı. herkes sağ bek diye tutturmuşdu.
sanıyorsunuzki takıma gençleri toplayacaksınız hepsi başarılı olacak başarı gelecek yok öyle birşey
hiç bir takım her sene birkaç genç oyuncu parlatamaz. günümüz futbolunda böylede başarı gelmez.
çok üst seviye yetenek bulacaksın bunlarla bir kaç sene sabredeceksin belki ondan sonra başarı gelir
ajax takımını 3-4 sene önce bize verseler şimdi o takımdan oyuncu olmazdı kadroda evet yetiştirici kulüpde başarılı olur ama
bu çok ender ve rastlantısal olur. Beşiktaş için doğru olan zar atmak değildir. bırak zarı başkası atsın sen onların elinden topla büyük kulüpler
böyle yapar. biz alt yapıdan oyuncu falan yetiştiremeyiz hiç bir zaman olmaz. herkes maf kadrosunu örnek gösteriyorda kaç tanesi alt yapıdan yetişme
Beşiktaş futbol tarihi yıldız katagorisinde alt yapısından topu topu 2 oyuncu çıkardı sergen ve nihat
toshak olmasa nihatta çıkmazdı mesela. ülke alt yapısından bir kaç oyuncu çıkıyor onlarda yurt dışına gidiyor
gidenlerin nerdeyse hepside başarısız oluyor. böyle bir alt yapısı olan bir ülkede ne oyuncusu bulacaksın
bilmem farkındamısın cengiz bile kaybolmaya başladı. benim milli takımda son izlediğim cengiz başak spor geçmişine göre çok gerilemiş.
parlamamış oyuncu doldursan ne olur takıma şans bulamazlar kaybolur giderler bırakın şans bulacakları takımlara gitsin orda
parlasınlar.

Çevrimdışı f_madida

Bu adam bana hep çok sakar ve savruk geliyor, beğenemedim gitti.

Pek begendigim bir oyuncu degil acikcasi. Ayagi da cok duzgun degil. Yabanci kisitlamasi gelmeyecekse gereksiz bir transfer.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimiçi celiker1

Umut Meraş transferi yattı. Sol bek lazım acil.
Hiç içime sinmiyor nedendir bilmem.Rıdvan Yılmaz'a güvenmeyi tercih ederim
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı 38life

Sol bek olarak Ivan Strinic yazılıyor. Adam 32 yaşında...
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Neden yattı acaba?
Tutarda mı anlasamadık acaba ?
Zaten Bursa olayın içindeyse bisey oluyor

Çevrimdışı 38life

Hiç içime sinmiyor nedendir bilmem.Rıdvan Yılmaz'a güvenmeyi tercih ederim

Rıdvan'ın adını bu forumda ilk yazan benim. Caner oynayacağına Rıdvan oynasın demiştim defalarca. Ancak maçlarını seyrettikten sonra gördüm ki Rıdvan A takım seviyesinde değil. O iş yaş. Bize acil kaliteli sol bek lazım.

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı 38life

Neden yattı acaba?
Tutarda mı anlasamadık acaba ?
Zaten Bursa olayın içindeyse bisey oluyor

Transferin niye yattığını ben yorumlayamam. Sonra forum yönetiminden uyarı geliyor  :) Başkaları yorumlasın.

Çevrimdışı sefaköykartali

Douglas, Umut, Marcelo(Ömer, Subotic) transferleri savunmayı toparlar. Orta merkeze Azubuike, kanatlara Boyd ve asıl adam bir kanat, yedeğe kiralık genç kanat ve forvet almamız lazım.

Bursa mevcut başkanı Ali ay şu an kimseyi satma durumumuz yok demiş:)
200-300 bin daha fazla kurtarmak için sözleşmeye şunu da koyalım bunuda ilave edelim derseniz böyle olur sayın ay..
Söz konusu Beşiktaş olunca istekleriniz ay değil de galaksi oluyor..

via : Beşiktaş istihbarat

Çevrimdışı 38life

Diego Laxalt'ta son durum ne acaba? Kiralayabilsek süper olur. Verilecek paranın karşılığını her türlü alırız.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bursaspor yeni yönetimi son kararı verecekmiş transfer hakkında. Henüz netleşmiş bir şey yok  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı 38life

Bursaspor yeni yönetimi son kararı verecekmiş transfer hakkında. Henüz netleşmiş bir şey yok  :tabe:

O iş yaş.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Bursaspor'un karakterine yakışan hareketler. Satmaya ihtiyaçları yokmuşmuş ulan elektrikleriniz bile kesin size yakın "birileri" olmasa onları da açtıramayacaksınız. Hoş sizi batıran da onlarda. İnşallah o ligtende düşersiniz.

Çevrimdışı yaço58

Bursaspor'un karakterine yakışan hareketler. Satmaya ihtiyaçları yokmuşmuş ulan elektrikleriniz bile kesin size yakın "birileri" olmasa onları da açtıramayacaksınız. Hoş sizi batıran da onlarda. İnşallah o ligtende düşersiniz.
bunlara verceğimizi direk boydu alalım bizde teklifi düşürürüz umarım öyle birşey yaparlarsa el sıkışıp dönmek nedir bizde teklifi düşürüp 1m teklif edelim kabul ederlerse etsinler zaten bataktalar onların eli mecbur bizim değil

bunlara verceğimizi direk boydu alalım bizde teklifi düşürürüz umarım öyle birşey yaparlarsa el sıkışıp dönmek nedir bizde teklifi düşürüp 1m teklif edelim kabul ederlerse etsinler zaten bataktalar onların eli mecbur bizim değil

Aynen öyle gidelim boydu alalım, sonra diyelim ki fikret orman desin yönetim kuruluyla papaz olmayayım 1me alalım diye. İptal olsun. Sanki marceloyu alıyoruz havalara bak ya. İnşallah batarlar daha da batarlar.

Çevrimdışı 38life

Sol bek Alberto Moreno'nun Liverpool ile sözleşmesi bitmiş. Şuan boşta.

bunların yapacağı bütün transflere sulanacaksın fiyat arttıracaksın gıcıklık değil mi.

Çevrimiçi Akil Emre

Şu adamlarla muhatap olmaya bile gerek yok, 1 verip bekleyelim her sene aynı terane, bu arada efsane başkan dursun özbeğinde parası verilsin adam zorda

Taraftar tesisi basmış satılmasın diye.Ondan da olmuş olabilir. Şu beyaz taraftarların yaptığına bak geçen sene sol beklerini emreyi beleşe bir önceki senelerde fernandao ozanlar falan komple set halinde gönderdiniz ağzınızı açmadınız, altı üstü bir sol bek için yaptığınız şeye bak.

Ayrıca demiştim sen oyuncuyu oynadıktan sonra "keşfedersen" böyle seni taca atarlar. Niye kaderimizi başkalarına bırakıyoruz onu anlatmaya çalıştım. Bu adamı neden önceden keşfetmiyorsunuz yaşı da 23.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Taraftar tesisi basmış satılmasın diye.Ondan da olmuş olabilir. Şu beyaz taraftarların yaptığına bak geçen sene sol beklerini emreyi beleşe bir önceki senelerde fernandao ozanlar falan komple set halinde gönderdiniz ağzınızı açmadınız, altı üstü bir sol bek için yaptığınız şeye bak.

Ayrıca demiştim sen oyuncuyu oynadıktan sonra "keşfedersen" böyle seni taca atarlar. Niye kaderimizi başkalarına bırakıyoruz onu anlatmaya çalıştım. Bu adamı neden önceden keşfetmiyorsunuz yaşı da 23.

Bursa, anlaşılan fiyatın üzerine fiyat arttırmış.
Klasik topoğlan hareketleri, aslında 1 tane bile iğne almayacaksın bunlardan zaten o maaş yüküyle de seneye daha da aşağıya düşerler.

1. lige düşen takım kaç yabancı oynatabiliyor?

Bursa, anlaşılan fiyatın üzerine fiyat arttırmış.
Klasik topoğlan hareketleri, aslında 1 tane bile iğne almayacaksın bunlardan zaten o maaş yüküyle de seneye daha da aşağıya düşerler.

1. lige düşen takım kaç yabancı oynatabiliyor?

İşte anlaşılan fiyatın üzerine fiyat arttırma sebebi bu taraftar baskını olabilir. Çünkü tesisleri basmış adamlar. O yüzden zaten çok dikkat çeken başkan ali ay ondan satmamak için fiyat arttırmış. Ne de olsa satmıyorum demektense fiyat arttırmak daha mantıklı çünkü hem satmıyorum demek bu hem de arttırırsa daha yüksek fiyata satıp kazıklama ihtimali olur.

5 yabancı oyuncu sahada 1 yabancı oyuncu yedekte olabiliyordu galiba.
[ Son Düzenleme: 21 Haziran 2019, 18:32:13 Sir Alex Ferguson ]

Çevrimiçi Özgür Gültekin

İşte anlaşılan fiyatın üzerine fiyat arttırma sebebi bu taraftar baskını olabilir. Çünkü tesisleri basmış adamlar. O yüzden zaten çok dikkat çeken başkan ali ay ondan satmamak için fiyat arttırmış. Ne de olsa satmıyorum demektense fiyat arttırmak daha mantıklı çünkü hem satmıyorum demek bu hem de arttırırsa daha yüksek fiyata satıp kazıklama ihtimali olur.

Bunların haziran sonu galiba yüklü bir ödemeleri var.
Zaten her yere borç takmış durumdalar, batmaları yakındır o zaman daha ucuza kapatırız.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kendi keyifleri bilir. Bizim için sıkıntı yok. Gider daha kaliteli boşta isimlerden birini alırız. Zaten verdiğimiz parayla ihya olacaklardı. Gitsin başka takıma satsınlar daha fazla paraya satıyorlarsa  :bandit:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu durumda zararlı çıkan kendileri olur. Türkiye şartlarında bizim dışımızda kimse bu kadar parayı Umut Meraş'a veremez. İçinde bulundukları kriz ortamını da düşünürsek anlaşmayı biz de aşağı bir rakama çekmeliyiz. Olursa olur olmazsa olmaz. Bizim için sıkıntı yok. Alanın bir yüzü vermeyenin iki yüzü. Gider Güney Amerika'dan birini buluruz  :bandit:

Umut'un durumu şu..
Ali Ay ile Umut Ggüner el sıkışıyor..
Sözleşmeler hazırlanıyor..
Sonra Başkan Umut Güner'e yönetim kurulu olarak aramızda görüştük 2.300 m ye bu transferi tamamlayalım onlarında bu iş de gönlü olsun sıkıntı yaşamayayım diyor..
Umut Güner durumu Fikret Orman'a iletiyor..
Başkan da öyle iş mi olur Ne kadara el sıkıştıysak o geçerlidir diyor..
Sonra Ali Ay çıkıp satmayı düşünmüyoruz diye açıklama yapıyor..
Bakalım şimdi neler olacak..
Resmî imza atılmadan büyük konuşmamak en sağlıklısı..Ancak Türkiye’de genel olarak Beşiktaş bu tutumla karşılaşıyor..
Sonra Türkiye’den neden oyuncu alamıyoruz..
Nasıl alalım..
Hafta sonu kongreleri bitince anlaşılan şartlarla dönerlerse Umut Meraş olur..
Yoksa yalan olur..
Özet bu...

(Beşiktaş İstihbarat)

Beşiktaş Tarihi
★★★