2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 56 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2749014 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı worns

Payet baya ligi sallayacak bir oyuncu. Ama,

a. sol ön oyuncusu. n'kodouya yatırım yaptık. bizim seviyemiz için az buz bir bonservis vermedik. potansiyelini de hissettirmeye başladı. onun önüne oyuncu almak çok mantıklı görünmüyor.

b. west ham marsilya arasında dolansa da popülaritesi bir hayli yüksek bir oyuncu. yıllık ücreti marsilyada bile 5 milyondan aşağı değil deniliyordu. bu civarda yıllık ücretle çıkacağımızı hiç sanmam.

Haber de sallamadır kısacası. :)

Santrafor ve orta saha almamız gerektiğini düşünüyorum devre arası. Umarım doğru profillere gidilir.

Çevrimiçi MUSTAFA_

a. sol ön oyuncusu. n'kodouya yatırım yaptık. bizim seviyemiz için az buz bir bonservis vermedik. potansiyelini de hissettirmeye başladı. onun önüne oyuncu almak çok mantıklı görünmüyor.

b. west ham marsilya arasında dolansa da popülaritesi bir hayli yüksek bir oyuncu. yıllık ücreti marsilyada bile 5 milyondan aşağı değil deniliyordu. bu civarda yıllık ücretle çıkacağımızı hiç sanmam.

Santrafor ve orta saha almamız gerektiğini düşünüyorum devre arası. Umarım doğru profillere gidilir.
Payet orta sahanın hee bölgesinde oynayabiliyor. Ancak ben de haberin gerçekçi olduğunu düşünmüyorum.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

Payet orta sahanın hee bölgesinde oynayabiliyor. Ancak ben de haberin gerçekçi olduğunu düşünmüyorum.

2 yıllık daha sözleşmesi var iyi de oynuyor yüksek bonservis ücreti isterler olmaz gibi geliyor banada  :tabe:

Çevrimiçi MUSTAFA_

:)

Beşiktaş Tarihi
★★★

:)

marsilya ödeyemiyorsa maaşını biz nasıl ödeyeceğiz :)

Bana asparagas bir haber gibi geldi :)

Çevrimdışı worns

7.1 mil gibi bir rakam gördüm öeh. Gerçi bu Fransa'da vergi çok sanırım ama iyimser tahminle bile 4 4.5dan aşağı buralara gelmez geçelim. :)

Çevrimdışı worns

Gözlerim beni yanıltmıyorsa Emre Kılınç ve Mert Hakan'ın sözleşmeleri sezon sonunda bitiyor.

Sivas en önemli yerli değerleriyle bedavaya vedalaşmaktansa devre arası makul bir teklifle ikna edilebilir mi acaba? Güzel paket olur bu ikili.

Sağ bek için adayım.

Antalyaspor'dan nazım sangare 25 yaşında sezon sonu sözleşmesi bitiyor.Yerli olarak güzel olur.

https://www.transfermarkt.com.tr/nazim-sangare/profil/spieler/157113

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ben inanmıyorum zaten. Zaten Ali Ece'nin söylediğine göre sadece yedek forvet alacak bütçemiz varmış. Yeni bütçe oluşturmazsak işimiz zor olacak transfer döneminde  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sağ bek için adayım.

Antalyaspor'dan nazım sangare 25 yaşında sezon sonu sözleşmesi bitiyor.Yerli olarak güzel olur.

Şu an önceliklerimiz arasına girmez bile. Boşa kendimizi kandırmayalım. Ekonomik açıdan kötü durumdayız. Yeni bir sağ bek eldekilerden biri gitmeden imkansız  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Şu an önceliklerimiz arasına girmez bile. Boşa kendimizi kandırmayalım. Ekonomik açıdan kötü durumdayız. Yeni bir sağ bek eldekilerden biri gitmeden imkansız  :tabe:

gokhan gonulun sozleşmesi bitiyor sezon sonu :)

35 yaşında gokhan gonul.

Çevrimiçi MUSTAFA_

gokhan gonulun sozleşmesi bitiyor sezon sonu :)

35 yaşında gokhan gonul.
Henüz oynayabilecek düzeyde. Cüzi bir miktara tekrar anlaşıp devam ederiz gibi geliyor bana  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Henüz oynayabilecek düzeyde. Cüzi bir miktara tekrar anlaşıp devam ederiz gibi geliyor bana  :tabe:

yanlış tercih olur bence.

Çevrimiçi MUSTAFA_

yanlış tercih olur bence.
Hem ekeonimik durum hem de romantik kısmımız böyle bir karar almamıza neden olabilir. Gökhan daha ne kadar böyle oynamaya devam eder orası tartışılır ama iyi oynadığı da bir gerçek  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi murat

1 milyon civarına gg hayır demez sanırım.atiba gibi oyuncumuz varken şartları da atibaya göre güncellemek lazım.

Çevrimiçi MUSTAFA_

1 milyon civarına gg hayır demez sanırım.atiba gibi oyuncumuz varken şartları da atibaya göre güncellemek lazım.
Atiba'ya  gerçekten çok ayıp oluyor. Verdiği katkı ve kazandığı paraya bakarsak en verimli oyuncumuz açık ara  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı worns

Sağ bek için adayım.

bence de mantıklı hamle olurdu sene sonu için.

ben gökhan'la devam edeceğimizi düşünüyorum ama seneye daha az süre alır ve nazımda ilk 11 yapabilecek potansiyel var aslında.

sorun douglas'a verilen 3 senelik sözleşme o sıkıntı olacak gibi gözüküyor. (...) nazım çok mantıklı olur.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Senelerdir şu pilot takım konusunda bir türlü somut adım atılamadı. Umarım bu sefer atılır da oyuncu yetiştirme işinde yol katederiz  :tabe:

Sene sonu pilot takım konusu yeniden masaya yatırılacak. Erdal Torunoğulları Hollanda 2'de bir kulüp alma ihtimali üzerinde duruyor. Altınsay ve Naibi de bu hususa sıcak bakıyorlar. Alternatif ülke olarak Belçika da var. Bu iki ülkeden bir ortaklık ya da takım alınmazsa, Türkiye alt liglerinden bir pilot takım alma durumu söz konusu olabilir. (via. Beşiktaş İstihbarat Facebook)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Vira bismillah  :)

Torunoğulları ve Kocadağ ara transfer dönemi için çalışmalara başladı. Hedefler belirlendi. Görüşmeler başladı:

Bir kanat
Bir santrafor
Bir merkez orta saha ( 8 numara )

İbrahim Altınsay bizzat başkana 10 oyuncudan oluşan ( genç yetenek ) bir liste verdi. Listedeki oyuncuların maliyetlerinin düşük olması dikkat çekiyor. Başkan listeyi Ali Naibi'ye verecek ve Torunoğulları - Kocadağ ikilisi görüşmelere başlayacak. (via. Beşiktaş İstihbarat Facebook)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mylife1903

Bizim verecegimiz para payenin mazotuna yetmez

Çevrimdışı mylife1903

Torunoğulları ve Kocadağ ara transfer dönemi için çalışmalara başladı. Hedefler belirlendi. Görüşmeler başladı:

Bir kanat
Bir santrafor

İbrahim Altınsay bizzat başkana 10 oyuncudan oluşan ( genç yetenek ) bir liste verdi. Listedeki oyuncuların maliyetlerinin düşük olması dikkat çekiyor. Başkan listeyi Ali Naibi'ye verecek ve Torunoğulları - Kocadağ ikilisi görüşmelere başlayacak. (via. Beşiktaş İstihbarat Facebook)
Altinsayi fazla dinlersen vefaspor olursun semt takimindar beter
Hersey kararinda guzeldir
Altinsayi dinleyecen iyi analiz edecen ama her dedigini de yapmayacan fazla romantiktir o bize romantizm degil is bitirici adam lazim

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Bir kanat
Bir santrafor

Altınsay listeyi önce haberi yazan arkadaşa vermiş onu onayını aldıktan sonra başkana çıkmış galiba. Okurken öyle bi hava verdi :D

Çevrimiçi MUSTAFA_

Altınsay listeyi önce haberi yazan arkadaşa vermiş onu onayını aldıktan sonra başkana çıkmış galiba. Okurken öyle bi hava verdi :D
Bana da listeyi verecm bak haberin olsun deyip listeyi vermiş gibi geldi. Ancak çalışmaya başlandığı da bir gerçek. Başlamazlarsa hata ederler zaten. Şimdiden gelecekler ve gidecekler belli olmuştur. Eksiklerimizi zaten hoca da söyledi. Gerekli adımlar atılmaya başlandı ki söyledi. Bu sadece duyum. Her dedikleri doğru olsa zaten transfer döneminin tadı çıkmaz. Herkes her şeyi bilirse herkes maçlar başlasa da demeye başlar. Bu aktivite gibi düşün. Heyecanını taze tutmanı sağlıyor  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Bana da listeyi verecm bak haberin olsun deyip listeyi vermiş gibi geldi. Ancak çalışmaya başlandığı da bir gerçek. Başlamazlarsa hata ederler zaten. Şimdiden gelecekler ve gidecekler belli olmuştur. Eksiklerimizi zaten hoca da söyledi. Gerekli adımlar atılmaya başlandı ki söyledi. Bu sadece duyum. Her dedikleri doğru olsa zaten transfer döneminin tadı çıkmaz. Herkes her şeyi bilirse herkes maçlar başlasa da demeye başlar. Bu aktivite gibi düşün. Heyecanını taze tutmanı sağlıyor  :tabe:
Bakalım sosyalkartal ne yapacak yönetim komple değişti adam direkt başkanın yanındaymış gibi anlatıyordu. Şimdi yeni yönetime de sızmış mıdır bu başkanla da kanka olup haberleri herkesten önce bizimle paylaşacak mı? :D Merak içindeyim

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bakalım sosyalkartal ne yapacak yönetim komple değişti adam direkt başkanın yanındaymış gibi anlatıyordu. Şimdi yeni yönetime de sızmış mıdır bu başkanla da kanka olup haberleri herkesten önce bizimle paylaşacak mı? :D Merak içindeyim
Bence o efsane bitti  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★