2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 57 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2752730 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı cursedofdragon

Eğer gelirse yeni Larinimiz hayırlı olsun diyebilir miyiz @mylife1903 @tangaz ?

Bana sormamışsın ama bende fikrimi söylüyeyim bence olur  :tabe:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sen zaten beğenmedim deyip böyle olacağını ön görmüşsün  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Sen zaten beğenmedim deyip böyle olacağını ön görmüşsün  :tabe:

Doğru 😊

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Bizim iki maçta tam olarka etmi balık mı anlayamadım ama yeni larinden ziyade fm profiline bakınca larinden farklı biri ama oyun sistemimize uymayan biri olur.

https://fmdataba.com/tr/19/p/53253/andraz-sporar/

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bizim iki maçta tam olarka etmi balık mı anlayamadım ama yeni larinden ziyade fm profiline bakınca larinden farklı biri ama oyun sistemimize uymayan biri olur.

https://fmdataba.com/tr/19/p/53253/andraz-sporar/
2019 atmışsın 2020 olanını daha önce paylaşmıştım  :tabe:

:)

Andraz Sporar

Daha fazla incelemek isteyenler buradan bakabilirler.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

2019 atmışsın 2020 olanını daha önce paylaşmıştım  :tabe:

Görmemiştim zaten nerdeyse aynı  :lol: Bu adam aradığımız farklı tip santrafor tipine uymuyor.

Çevrimdışı worns

Köln bırakırsa şahane alternatif santrafor

https://www.transfermarkt.com.tr/simon-terodde/leistungsdaten/spieler/36284/plus/0?saison=2019

ben olsam uğraşırdım çok yüksek olmayan maliyet kalemleriyle bitirilebilir bu transfer. oyuncuda yeni bir deneyim isteyebilir.

Çevrimdışı worns

İsmi geçen Sporar çok parlak bir adam değil kariyerine bakınca.

Daha önce de Slovakya'da çıkış yapmış Basel yatırım yapmış buna 3.8 milyon vermiş. Slovakya liginden alınan bir oyuncu için çok para. İsviçre liginde hiç bir şey yapamamış. Halbuki hücumcuların ekstra performans yapabildiği bir lig. Bundesliga 2'ye kiralanmış orda da pek dikkat çekici bir şey yok. Sonra köyüne geri dönmüş. Slovakyada attığı gol sayısının pek referans alınacak tarafı yok.

Avrupa ligi maçlarına filan da özel asılan oyuncular sonuçta kendilerini göstermek için. Bizim ilk maçta baya efekt yaratmıştı ama o maçta da çok dağınıktı bizim defans. Hırslıydı süratliydi etkili olmuştu. Ama o aralar ne bileyim Gazişehir'in atletizmden başka pek bir şeyi olmayan hücumcuları da bizi çok zor duruma düşüyordu vs. çok referans değil bence bunlar. Daha önceki lig dışı deneyimi büyük hayal kırıklığı sonuçta. Öyle pek izlediğim bildiğim bir oyuncu değil ama gol sayılarına filan bakılarak ilgilenilmemeli. Başka özel bir araştırma üzerinden umut besleniyorsa bilemem.

Çevrimdışı worns

Çek ligi, Ekstraklasa falan bunlar için aynı şeyi söyleyemem. Oralarda gayet iyi seviye mücadele ve takımlar var. Zaten oralarda parlayanlarda 10 küsür etmeye başladı. O Krmencik, Komlicenko filan yazılıyor çok ucuza bırakmaz kimse onları. Alex Kral 12'ye gitti. Ama slovakya ligi bu ligler seviyesinde değil. Çok düşük seviyeli bir lig.

Çevrimdışı mylife1903

Larini severim ben yahu
Babel ile lens abileri ile takilacagina hocasini dinleseydi kadroda tutulurdu
Belcikada zayiflamis biraz kendine geldi

Bu soparar midir nedir bizim genclerli sitankuyu andiriyir bana tipiyle sitiliyle
10 atar bizde

Çevrimdışı tangaz

ilk devre sağ çapraz karşı karşıyamsı pozisyonu atsaydı iyi derdim referans alınabilecek bir pozisyondu kötü vurdu gelmesine gerek yok larin boyd seviyesinden öte gitmez aç doyuracak kadar paramız kalmadı.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi tolga1903

Elimizde aynı özelliklere sahip Nkoudou var. O bölge dolu olduğu için gereksiz olur bu transfer  :tabe:

İstesek de vermez zaten henrique'yi flamengo yüksek bonservis ister. Onlardan arao'yu veya kiralık olarak gerson'u alabilsek keşke orta sahaya çok iyi olurdu.

Çevrimiçi sozkul

Olamaz, katılmıyorum. Sporar Larin'i aratır ve özletir.

Olamaz, katılmıyorum. Sporar Larin'i aratır ve özletir.

Katılıyorum :)

Çevrimdışı tangaz

abubakar bu gece 11de sahaya çıkmış 38de sakatlanıp oyundan çıkmış. bilgilerinize...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi MUSTAFA_

abubakar bu gece 11de sahaya çıkmış 38de sakatlanıp oyundan çıkmış. bilgilerinize...
Bitti o rüya...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

Bitti o rüya...

aslında isabet oldu duygusal yaklaşıp yanlış hamle yapılabilirdi.

Çevrimdışı mylife1903

Mensah cice midir nedir falan kendilerini gostermek icin asiri zorladilar bir sikinti varmis
Adebayor beles gidecekse coksek, hoca da taniyor biraz oynar biraz oturur kaleciye de cokulur belesse
Karyusa guzel cocuk yakisikli azicik dagilmasa iyi de kaleci ama 8 milyon verecek luksumuz yok

Çevrimiçi mellfred

Mensah cice midir nedir falan kendilerini gostermek icin asiri zorladilar bir sikinti varmis
Adebayor beles gidecekse coksek, hoca da taniyor biraz oynar biraz oturur kaleciye de cokulur belesse
Karyusa guzel cocuk yakisikli azicik dagilmasa iyi de kaleci ama 8 milyon verecek luksumuz yok
Adebayor benim de aklımda reis avcıyla da çalıştılar
ikinci devre stresli maçlar olacak umut güvenle olmaz o işler

Çevrimdışı celiker1

Ikinci yarı aslında işimiz çok basit.Gideceksin Cenk Tosun'a;Sen bizim evladımızsın,ihtiyacımız var vs. alıp gelip ligin  fişini çekeceksin :super:
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı tangaz

Ikinci yarı aslında işimiz çok basit.Gideceksin Cenk Tosun'a;Sen bizim evladımızsın,ihtiyacımız var vs. alıp gelip ligin  fişini çekeceksin :super:

gel şampiyon yap geri git bir kupan daha olsun demek de lazım :D

Çevrimdışı celiker1

gel şampiyon yap geri git bir kupan daha olsun demek de lazım :D
Burak abinle 2020 Avrupa şampiyonasına hazırlık yapın.Maç eksiğin olmasın.Ne de olsa beraber oynayacaksınız deyip Şenol Guneş veya spor bakanının alo demesi yeterli
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı tangaz

Burak abinle 2020 Avrupa şampiyonasına hazırlık yapın.Maç eksiğin olmasın.Ne de olsa beraber oynayacaksınız deyip Şenol Guneş veya spor bakanının alo demesi yeterli

katılıyorum verdiğin akılda çok doğru anç'nin şenol hocadan rica etmesi kafi

Çevrimiçi yaço58

Kaldı 4 maç bu 4 maçta 10 puan güzel olur devreye bizi lider bile atabilir devrede santrafor takviyesi gerekli ve ?s=19 şöyle bir haber var eğer doğruysa doğru bir kontrat ile burağı hem yedekleriz hemde 2sini birden sahaya atabiliriz çoğu maçta devreye kadar kalan 4 maçı en iyi şekilde geçip devredede başkanımız güzel bir takviye yapacaktır diaby ve ljajic ve nkadou da bir tutukluk var anlamadığım şekilde inşallah düzelir performansı yükselir  ama mutlaka ileri hatta bir sağlam isim lazım buda en makul isim balo olabilir tribünle sinerjisi de uyarsa muazzam bir performans izleyebiliriz bırak ve balotelliden bakalım artık önümüzdeki 4 maçı 10 puanla geçelim de en kötü sonrası yönetimin işi birde şu oyunda keşke dorukhanda olsaydı sağ bekte gökhanı yedeklerdik Douglas neredeyse

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kaldı 4 maç bu 4 maçta 10 puan güzel olur devreye bizi lider bile atabilir devrede santrafor takviyesi gerekli ve şöyle bir haber var eğer doğruysa doğru bir kontrat ile burağı hem yedekleriz hemde 2sini birden sahaya atabiliriz çoğu maçta devreye kadar kalan 4 maçı en iyi şekilde geçip devredede başkanımız güzel bir takviye yapacaktır diaby ve ljajic ve nkadou da bir tutukluk var anlamadığım şekilde inşallah düzelir performansı yükselir  ama mutlaka ileri hatta bir sağlam isim lazım buda en makul isim balo olabilir tribünle sinerjisi de uyarsa muazzam bir performans izleyebiliriz bırak ve balotelliden bakalım artık önümüzdeki 4 maçı 10 puanla geçelim de en kötü sonrası yönetimin işi birde şu oyunda keşke dorukhanda olsaydı sağ bekte gökhanı yedeklerdik Douglas neredeyse
Balotelli hiç bulaşmamız gereken futbolculardan birisi. Gerek maaşı gerekse takım içi huzursuzluk çıkartma problemi yüzünden  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★