2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 86 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2809007 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimiçi murat

emreyi alırım diabinin opsiyonu kullanmam emreyi alırken boydu kiralarım fatihin bonservisi veririm başka ödeme yapmam boydda geri gelir nkudu boyd emre üçlüsünü kanat rotasyonu yaparım
emre pek kanat oyuncusu sayılmaz daha çok forvet arkası tipinde ama bir sosa değil biraz daha talisca vari.serbest oyuncu gibi.biraz bu verimi oynatılan oyun ve oyuncu grubuyla da alakalı dönerek oynuyorlar.attığı goller yaptığı sistler farklı farklı bölgelerde .bazen santrafor pozisyonunda bazen kanat bazen forvet arkası gol ve asistleri.mesela babel attığı gollerin belli bir imzası vardır genellikle veya burak yada ozi.ne yapacağını bilirsiniz.emre daha çok yönlü oyuncu.tabi o serbestiği de tanımak ta lazım.
[ Son Düzenleme: 28 Kasım 2019, 00:14:44 MURAT ]

Çevrimiçi murat

sivasta oynayan stoper caner osmanpaşa da gittiği her takımda formayı kapan  her zaman dikkatimi çekmiş vasat üstü bir oyuncu. yedek stoper için değerlendirilebilecek bir isim.

Çevrimiçi Koa_lAA

bruno henrique yi beğendim hee... neden avrupada yapamamış acep... bu seneki istatistiği 58 maç 34 gol 15 asist...  :steamed:

alsak ya böyle bi arkadaş

Çevrimiçi MUSTAFA_

:)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

bruno henrique yi beğendim hee... neden avrupada yapamamış acep... bu seneki istatistiği 58 maç 34 gol 15 asist...  :steamed:

alsak ya böyle bi arkadaş
Elimizde aynı özelliklere sahip Nkoudou var. O bölge dolu olduğu için gereksiz olur bu transfer  :tabe:

Bruno Henrique

Daha fazla incelemek isteyenler buradan bakabilirler.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

bol bol hollandalı geliyor desene o zaman yeni lensler h.o :)

Çevrimiçi MUSTAFA_

bol bol hollandalı geliyor desene o zaman yeni lensler h.o :)
Yeni dedemizin  45 kişilik scout ekibi varmış. Genç yeteneklilerinden 2-3 tane Hollandalı bulsa yeter  :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi sozkul

Yeni dedemizin  45 kişilik scout ekibi varmış. Genç yeteneklilerinden 2-3 tane Hollandalı bulsa yeter  :D

kaç para veriyoruz dedeye?

Çevrimiçi MUSTAFA_

kaç para veriyoruz dedeye?
Hiçbir yerde görmedim, yazmamışlar  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

gedson gel kurtar bizi krşm
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı worns

gedson gel kurtar bizi krşm

Adamın golü yok diyecektim ki Fener'e atmış. Bak bu olumlu referans. Zaten iki golünden biri galiba profesyonel seviyede. :) Bu tür oyuncuları düşünüyorsak en azından 1.5 senelik kiralık anlaşmak lazım.

Çevrimdışı worns

https://www.transfermarkt.com.tr/arnor-ingvi-traustason/profil/spieler/153237

Şu adamı nerde izlesem beğeniyorum. Bu akşam dehşet bi malmö kiev maçı oynandı. İkinci yarıya denk geldim. Bu yine çok iyiydi. Geçen sene bizim maçlarda ilgimi çekmişti bi  kaç grup maçında daha beğenmiştim. Atlet, güçlü, çalışkan bi adam izlanda'lı olmasına karşın kazma da değil hatta gördüğüm en yetenekli İzlanda'lı oyuncu olabilir. Bizim Boyd'dan iyi oyuncu bence. Scoutlar izlesin şu İskandinavyayı. Hem oyuncu çıkartmak çok pahalı değil hem de performans maliyet oranı çok yüksek olabilecek oyuncular var.

Çevrimdışı tangaz

https://www.transfermarkt.com.tr/arnor-ingvi-traustason/profil/spieler/153237

Şu adamı nerde izlesem beğeniyorum. Bu akşam dehşet bi malmö kiev maçı oynandı. İkinci yarıya denk geldim. Bu yine çok iyiydi. Geçen sene bizim maçlarda ilgimi çekmişti bi  kaç grup maçında daha beğenmiştim. Atlet, güçlü, çalışkan bi adam izlanda'lı olmasına karşın kazma da değil hatta gördüğüm en yetenekli İzlanda'lı oyuncu olabilir. Bizim Boyd'dan iyi oyuncu bence. Scoutlar izlesin şu İskandinavyayı. Hem oyuncu çıkartmak çok pahalı değil hem de performans maliyet oranı çok yüksek olabilecek oyuncular var.

istikrarlı skor konusunda, severim böle elemanları ne vereceği bellidir böle tiplerin 5 gol 5 asist kafadan yazarsın sene başında, fazlası olursa şukela. boyd filan gibi sürprize yatırım yapacağına böyleleri kovala daha mantıklı
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

gedson fernandes

iş yaparmı 20 yaşında diyor bize sanki daha net bir kanat lazım gibi yeterince genç var zaten bilemedim :)

Çevrimdışı tangaz

https://www.transfermarkt.com.tr/vincent-aboubakar/profil/spieler/147487

akşam özetlere baktım geçen seneye hatta sene başına göre kilo vermiş fitleşmiş, en son tosun gibi olmuştu
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

akşam özetlere baktım geçen seneye hatta sene başına göre kilo vermiş fitleşmiş, en son tosun gibi olmuştu

Sakatlığı ne durumda önemli olan o :)

Çevrimiçi levitate

iş yaparmı 20 yaşında diyor bize sanki daha net bir kanat lazım gibi yeterince genç var zaten bilemedim :)
kanattan çok orta saha abi

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Sakatlığı ne durumda önemli olan o :)

Sakat filan degil dün iki tane yasladi Porto'yu kurtardi. Yakinda ilk onbir cikmaya baslar.

Sakat filan degil dün iki tane yasladi Porto'yu kurtardi. Yakinda ilk onbir cikmaya baslar.

Sakat değilse Allah sahibine bağışlasın :)

🔥Beşiktaş, Sporar'ı transfer listesine aldı. Oyuncu bu sezon 22 maçta 17 gol attı.
(beIN Sports)

Ben bizim maçta pek etkili göremedim kendisini.

Çevrimiçi MUSTAFA_

🔥Beşiktaş, Sporar'ı transfer listesine aldı. Oyuncu bu sezon 22 maçta 17 gol attı.
(beIN Sports)

Ben bizim maçta pek etkili göremedim kendisini.
Eğer gelirse yeni Larinimiz hayırlı olsun diyebilir miyiz @mylife1903 @tangaz ?

Beşiktaş Tarihi
★★★