2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 61 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2749508 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı tangaz

Beşiktaş'ın aradığı futbolcu Konoplyanka

Konoplyanka bunu çözebilecek özellikte bir oyuncu. hem orta saha gibi oynar, hem pasördür, hem asist yapar, hem de gol atar. Konoplyanka sanki Beşiktaş'ın aradığı futbolcu. Bolasie de yetenekli bir futbolcu ama tümden Beşiktaş'ın sorunun çözebilecek kanat forvet tanımına uyan bir oyuncu değil. Muhammed Beşiktaş için doğru bir isim. Bana göre Türkiye'nin gelecekteki en iyi kaleci olabilecek adayım. Ayaklarını geliştirmeli.

Serkan reçber bunları demiş.

adamlar ısrarla yanılıyor konop hususunda. konopun bunları yapabilirliği var bu nedenle doğru profil deniyor ama atladıkları detay şu adam bu denilenleri ukrayna milli takımında yapıyor liglerde değil.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

adamlar ısrarla yanılıyor konop hususunda. konopun bunları yapabilirliği var bu nedenle doğru profil deniyor ama atladıkları detay şu adam bu denilenleri ukrayna milli takımında yapıyor liglerde değil.

Gelirse yanılmaz inşallah, gelmesse de inşallah yanılmıştır demekten başka bir şansımız yok  :lol:

Hocanın en iyi döneminde iki kanatında cengiz ve visca vardı ikiside içe kat edendi. Bu yüzden kono olmaz diyenlerdenim.

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Yav bu adam hala devam ediyor  :lol:

Şimdi burdaki arkadaşlar ortasaha vidal için ohoo süper falan diyorlar bekliyolar, bence yanlış yapıyoruz. Şimdi burada nasıl Pepe o kadar para verecek lüksümüz yok falan diyosa da aynı durum ortasaha için geçerli arkadaşlar, bu ligte bu kadar ortasaha için bu şartlarda para verilmez. Verilirse bir tek forvete verilir, umarım gelmez vidal falan.

cl seviyesinde tandem kurmuştuk 1 haftalığına da olsa GG-Marcelo-Pepe-Adriano bozdular. Üstüne gidip en elzem yere kısır forvet koydular. Pepe cl maçlarından sadece çıkardı parasını. Ha şu konuda katılıyorum. Burak geçen sene ki performansını verir mi Ljacic 2. devre performansını verir mi bunlar da önemli. Bence zor. O yüzden Vidal gelirse ki ihtimal vermiyorum. Bir golcü ile desteklenmesi şart. Çünkü Cl de yok Uefa ile Vidal in parasını çıkarmak mümkün değil. Şampiyonlukla çıkartır anca  :evillol:
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı kyiv

güven sanırım kampta çok ışık vermedi hocanında özellıkle santrafor istemesi bunu gösteriyor şayet güven kampta parıldasaydı hoca bu kadar net santafor istemezdi, hazırlık maçlrında da güvende bi parıltı yoktu umarım ligde parıldar.

Güven Yalçın bu sene geçen sene attığı 8 golün üzerine kesinlikle çıkacaktır. Ama 4-5 maç 2,3 gol atıp sonrasında etkisiz kalması bir çuval inciri berbat eder. Atacağı 12-13 golü tek tek maçlara yaymalı.

Adiler değiştirmişler. Ama rüzgarı arkamıza almalıyız aslında, görmeliyiz bizi dağıtmak isteyen insanları. Bu olayı kesinlikle hemen kapamamalı ve avantaja çevirmeliyiz.

Çevrimdışı tangaz

Güven Yalçın bu sene geçen sene attığı 8 golün üzerine kesinlikle çıkacaktır. Ama 4-5 maç 2,3 gol atıp sonrasında etkisiz kalması bir çuval inciri berbat eder. Atacağı 12-13 golü tek tek maçlara yaymalı.

katılıyorum golcünün 1er 1er sokuşturanı makuldür.

bu arada sizin sturridge solakmış aman diyim...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Beşiktaş'ın aradığı futbolcu Konoplyanka

Konoplyanka bunu çözebilecek özellikte bir oyuncu. hem orta saha gibi oynar, hem pasördür, hem asist yapar, hem de gol atar. Konoplyanka sanki Beşiktaş'ın aradığı futbolcu. Bolasie de yetenekli bir futbolcu ama tümden Beşiktaş'ın sorunun çözebilecek kanat forvet tanımına uyan bir oyuncu değil. Muhammed Beşiktaş için doğru bir isim. Bana göre Türkiye'nin gelecekteki en iyi kaleci olabilecek adayım. Ayaklarını geliştirmeli.

Serkan reçber bunları demiş.

Ben izledim Muhammed için dediklerine katılıyorum ama Başakşehir için dedi. 9 m tl peşin istiyormuş bursa. Bize de 2 m euro çekmişlerdi zamanında. 1m euro vermişiz diye haberler çıktı. Bizim hem o paraya hem de peşin bursa ya verme durumumuz yok verilmemeli de tranfer yasaklarını kaldıracaklar çünkü. Biz çekilelim diye başak babacan ı verme sözü veriyor anladığım.

Konop u 4 sene önce ki ile değerlendiriyor. Q7 nin genci kumaş olarak daha kötüsü takım oyununa uyum sağlamada ve sorunluluk da 1 tık altı. 2.5 m bons 2.4 m maaş 3-4 gol 5-6 asist yapacak adama verecek lüksümüz yok.  Golcü alınsa zaten 2 mevki de çözülecek.  :)
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı tangaz

Ben izledim Muhammed için dediklerine katılıyorum ama Başakşehir için dedi. 9 m tl peşin istiyormuş bursa. Bize de 2 m euro çekmişlerdi zamanında. 1m euro vermişiz diye haberler çıktı. Bizim hem o paraya hem de peşin bursa ya verme durumumuz yok verilmemeli de tranfer yasaklarını kaldıracaklar çünkü. Biz çekilelim diye başak babacan ı verme sözü veriyor anladığım.

Konop u 4 sene önce ki ile değerlendiriyor. Q7 nin genci kumaş olarak daha kötüsü takım oyununa uyum sağlamada ve sorunluluk da 1 tık altı. 2.5 m bons 2.4 m maaş 3-4 gol 5-6 asist yapacak adama verecek lüksümüz yok.  Golcü alınsa zaten 2 mevki de çözülecek.  :)

konop çakma pop yıldızı kıwamında bir profil q7nin aldıgı sorumluluğun yarısını dahi almaz o paralar da çöpe gider konop alacağımıza q7 lensle yola dewam edelim bi kaybımız olmaz paramızda cebimizde kalır

Özür dilemekte yok biz yanlış algılıyoruz demişler

Çevrimdışı tangaz

Özür dilemekte yok biz yanlış algılıyoruz demişler

utanmaz adiler resmen aslında 13ama çok ağlamayın hadi 15 dielim demeye getirmişler

utanmaz adiler resmen aslında 13ama çok ağlamayın hadi 15 dielim demeye getirmişler

Aynen öyle abi, bunlara işte cevabı vermemiz gerek. Gerçekten yani koşulsuz şartsız yönetimin yanında olmamız lazım, ama hep diyorum yönetim bunları lehine çeviremiyor. Al sana herkesi ortak noktada getirecek olay, fikret orman çık konuş, taraftarlarımız bize yapılan şeyleri görmekte, biz ise hala farklı gruplardayız, küslükler kırgınlıklar olabilir ama herkesten destek bekliyoruz, şampiyon olacağız olduğumuzda yanlışlar doğruları oturup konuşalım de. Küçülmezsin ya bir şey olmaz hatta tam tersi herkesin desteğini alırsın sen de hoca da yardımcıları da.

Çevrimdışı tangaz

Aynen öyle abi, bunlara işte cevabı vermemiz gerek. Gerçekten yani koşulsuz şartsız yönetimin yanında olmamız lazım, ama hep diyorum yönetim bunları lehine çeviremiyor. Al sana herkesi ortak noktada getirecek olay, fikret orman çık konuş, taraftarlarımız bize yapılan şeyleri görmekte, biz ise hala farklı gruplardayız, küslükler kırgınlıklar olabilir ama herkesten destek bekliyoruz, şampiyon olacağız olduğumuzda yanlışlar doğruları oturup konuşalım de. Küçülmezsin ya bir şey olmaz hatta tam tersi herkesin desteğini alırsın sen de hoca da yardımcıları da.

başkan birleştirici olmak istese sıksık fırsat geliyor ayagına ama bunları değerlendirmiyor diğer taraftan dewletin haber ajansına laf söyleme kudretinde bi profil de değil.

Çevrimdışı KARA BOĞA

hala ilk sampiyon Fener yaziyor, ben bunu saymam.
Beşiktaş kimsenin babasının çiftliği değildir!

başkan birleştirici olmak istese sıksık fırsat geliyor ayagına ama bunları değerlendirmiyor diğer taraftan dewletin haber ajansına laf söyleme kudretinde bi profil de değil.

İstese ne demek ya, istemeli, beşiktaş hiç bir zaman bölükken şampiyon olmadı, hep odaklandığında oldu. İstiyorsa vidal forvete suarez gelsin yine de şampiyon olmaz böyle bölünmüş durumdayken. Ondan kesinlikle tamamen beşiktaş menfaatlerine göre hareket etmeli.

Çevrimdışı cursedofdragon

an itibari ile yaş ortalamamız 25,5.

Çevrimdışı tangaz

Veri akışı kesilmiştir. :D

:lol:

onların ben akışına biiiiip biiiiiip biiiiiiiiip

Çevrimdışı Karabay

Abi benim tuhafıma giden bir durum var. Geçenlerde burada sayfalarca bize iki şampiyonluk hediye edildi diye yazılmadımı. E bizim bu forumda yazılırken iyide aspor yazınca niye kızdık onu anlamadım.

Çevrimdışı cursedofdragon

Futbolcularımızın Forma Numaraları Belli Oldu
2019-20 sezonunda Süper Lig, UEFA Avrupa Ligi ve Ziraat Türkiye Kupası’nda mücadele edecek Futbol Takımımızda oyuncularımızın kullanacakları forma numaraları belli oldu.

Futbolcularımızın formaya yazılacak isimleri ve forma numaraları sırasıyla şöyle:

Karius: 1
Roco: 3
Victor: 4
Douglas: 5
Medel: 6
Quaresma: 7
Umut: 8
O. Özyakup: 10
Boyd: 11
Hutchinson: 13
Orkan: 14
Isimat: 15
Burak: 17
G. Yalçın: 19
Necip Uysal: 20
M. Oktay: 21
Ljajic: 22
Rebocho: 23
Vida: 24
Dorukhan: 26
Lens: 27
Ersin: 30
Rıdvan: 33
Kerem: 34
Mertcan: 37
Kartal: 41
Erdem: 44
Doğukan: 53
Oğuzhan: 55
Gökhan: 77
Caner: 88
Utku: 97

Çevrimdışı savaş altay

Birazdan raydan cikacagim bipp bipp bipp

Ozurlu muyuz ulan biz okudugumuzu anlayamayacagiz?

Ne sifat yazsam sasirdim; ozurleri kabahatlerinden buyuk de yazilmaz kasitli oynuyorlar.

Uefa kupamiz var len ama kuralini tanimiya len. Yok oglum oyle bir dunya Ay'a tasinin, yapabiliyorsaniz!

... .. ... .... ... .. ... . .. .. . .....!

Çevrimdışı savaş altay

an itibari ile yaş ortalamamız 25,5.

Iq seviyesini de olcelim, @mylife1903 iyi olcuyor  :lol:

Çevrimdışı tangaz

Iq seviyesini de olcelim, @mylife1903 iyi olcuyor  :lol:

onun al dediğini alacan alma dediğini semte sokmayacan
örn.: lens

@38life

İşte Galatasaray Kulübü'nden yapılan açıklama:

"Bir süredir bazı medya organlarında yayınlanan Eskişehirsporlu futbolcu Mehmet Özcan’la ilgilendiğimiz yönündeki haberler gerçeği yansıtmamaktadır."

Beşiktaş da genç oyuncu ile ilgilenen kulüpler arasında yer alıyor.

Haber Kaynağı. ortacizgi.com

Sakin ol dedim reis, uydurmadır diye.

Bu ligte bütün şampiyonlukları helal olan tek takımız, hiç bir şampiyonluğumuzda 1 puan bile hediye edilmemiştir.

Son günlerde adı sıkça anılan kaleci Volkan Babacan ile ilgili bir gelişme olmadığını açıkladı.

-GELİŞME YOK-

Gümüşdağ, yaptığı açıklamada; "Volkan Babacan takımımızda devam ediyor, kendisiyle ilgili de bir gelişme yok." ifadelerini kullandı.

Haber Kaynağı: ortacizgi.com

Gözümüz aydın bu arada volkan babacan falan da gelmiyormuş.

Çevrimdışı savaş altay

hala ilk sampiyon Fener yaziyor, ben bunu saymam.
Birak yazsinlar, cizsinler. Yalniz kaldik camia olarak bir de kenetlenemiyoruz, sorun burda bize soyle baskan lazim.

Kurtlar vadisinden bir bukle birakmak istiyorum.

A.A : Tek kaldin diye saymayi mi unuttun F.Orman? Siz bir, hepimiz(!) bir.

F.Orman: Buraya saygi gostermeye degil saygisizlik etmeye gelmissin. Hic bir saygisizlik cezasiz kalmaz.

Bu saatden sonra sanada, senden kac tane varsa, sulalene istanbul'da basina buyruk hareket etme kapisi

kapanmistir.

Karadeniz damarin tutsun F.Orman artik.