2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 65 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2749896 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ayağı düzgün bir stoper geldi. Peki marcelo oguzhanli sistem, vitor oguzhanli sistem olur mu? Oguzhan a bu sene guvenirlermi?

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben Oğuzhan'ı 6 numarada kullanabileceğimizi düşünmüyorum. Özellikle Dorukhan - Oğuzhan - Ljajic orta sahası hücumda iş yapsa bile savunmada sıkıntı yaşaması muhtemel  :tabe:

Bu arada profiline yaşını girersen seviniriz  :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Bir ben mi beğeniyorum anlamadım. Utkunun ayakları çok temiz geliyor :dontknow:

Kale boş sarkık libero kullanacaksak olur. Torpilli o çocuk tipi falan düzgün maşallah ama kalecilik yok. Ersin i görmek lazım.

Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Bu arada kaleci konusu açılmışken bir şahsi duyum vereyim Bursaspor un içinde yönetici bir müşterimden aldım duyumu üstüne yanımda çalışan bir gencin de ki o da amatör takımda kaleci arkadaşlıkları var. Ona sordum o da söyledi. Muhammed Şengezer ile ilgileniyoruz. Bursa 2 m euro fiyat çekmiş. İlk defa duyum veriyorum ama inşallah tutmaz. Çocuk gs ye giden Okan Kocuktan da bizde ki kalecilerden de daha iyi ama Bursa ya para vermemizi istemem.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Ben Oğuzhan'ı 6 numarada kullanabileceğimizi düşünmüyorum. Özellikle Dorukhan - Oğuzhan - Ljajic orta sahası hücumda iş yapsa bile savunmada sıkıntı yaşaması muhtemel  :tabe:

Bu arada profiline yaşını girersen seviniriz  :)

Siz hala şenol hocanın dönemindeki gibi düşünüyorsunuz, başakşehiri hatırlayın mos-irfan-emre. Bu kadro zafiyet vermediyse bizim kadro hayli hayli vermez.

Çevrimdışı yaço58

bende çok güvenirim o ayrı ama az önce yayında kendisi de önemli bi şey söyledi.artık bilgi kulüpten kolay kolay sızmıyor ulaşmak güçleşti dedi.önemli
adam bilgi alırsa yazıyor almazsa en azından sallamıyor en iyi beşiktaş habercisi kolpası yok ben 2-3 senedir takip ediyorum adam cizgisini bozmadı helal olsun kagawayı falanda ilk murat özen dediydi

Çevrimdışı mrred

adam bilgi alırsa yazıyor almazsa en azından sallamıyor en iyi beşiktaş habercisi kolpası yok ben 2-3 senedir takip ediyorum adam cizgisini bozmadı helal olsun kagawayı falanda ilk murat özen dediydi
Evet o bakımdan saygıyı hak ediyor. Bilgi yoksa sallamak gibi bir derdi yok.
The great gig in the sky

Çevrimdışı tuncaboylu

Herkes abu gelsin abu diyor herşeyi unuturuz diyor ama o iş öyle olmaz.

öncelikle gelirse buralar yanar orası doğru fakat;sakatlanmadan form tutana kadar ilk yarı biter

bide sakatlanırsa vay yönetimin haline

Beşiktaşın parasını sakat adama verdiniz ,sakat olsa gelirmiydi, sarper çetinkayayı gönderirseniz böyle olur, Yönetim gitsin﹗

diye sürer gider bu yazı maalesef.
Katılıyorum.

Türkiye'de sosyal medya çok ilginç değil mi?

Aboubakar ilk geldiğinde ne gömüyorlardı, aman yarabbi. Ne kazmalığı kaldı, ne aptallığı.

Kiev, Olympiakos ve Antalyaspor maçlarında kırmızı kart görünce, millet nasıl asıp kesiyordu. Ne hainliği kaldı, ne (Hakaret Yasak)₅.

Sonra adam gitti, 2 senenin tekini sakat geçirdi; ama şimdi gelecek diye söylenti çıkınca her yerde coşku var.

Çevrimdışı mrred

Siz hala şenol hocanın dönemindeki gibi düşünüyorsunuz, başakşehiri hatırlayın mos-irfan-emre. Bu kadro zafiyet vermediyse bizim kadro hayli hayli vermez.
irfan 25
emre 37
mossro 36 yaşındaydı

oğuzhan 26
ljajic 27
dorukhan 23
atiba 36

her halükarda defansif zaaflarını koşu ve atletizm ile kapatmaları lazım. Bahane uydurmaya hakları yok.
The great gig in the sky

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu arada kaleci konusu açılmışken bir şahsi duyum vereyim Bursaspor un içinde yönetici bir müşterimden aldım duyumu üstüne yanımda çalışan bir gencin de ki o da amatör takımda kaleci arkadaşlıkları var. Ona sordum o da söyledi. Muhammed Şengezer ile ilgileniyoruz. Bursa 2 m euro fiyat çekmiş. İlk defa duyum veriyorum ama inşallah tutmaz. Çocuk gs ye giden Okan Kocuktan da bizde ki kalecilerden de daha iyi ama Bursa ya para vermemizi istemem.
Muhammet için 250 bin Euro teklif ederim, onu da 12 taksitle veririm.

Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor yedek kaleci kontenjanını doldurdu. Başakşehir'de zaten 2 as kaleci var.

Başka alıcı da yok. Bursaspor alt ligde turşusunu kurar, seneye sözleşmesi bitince de bize gelir.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Takım halinde savunma yapacağız diyorsan tamam fikrine katılırım. Ancak hazırlık maçlarında sahada takım göremedik. Transfersiz olarak iyi değildik. Lige kadar da nasıl oynadığımızı göreceğimizi göreceğimizi düşünmüyorum. Pandoranın kutusu gibiyiz. Ne çıkacağı belli değil. Hıyar da çıkabilir  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı sametbagan

Hem ispanyol hem de solak futbolcu bana bişeyler hatırlatıyor ama hadi hayırlısı bakalım  @mylife1903  :bandit:

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor yedek kaleci kontenjanını doldurdu. Başakşehir'de zaten 2 as kaleci var.

Başka alıcı da yok. Bursaspor alt ligde turşusunu kurar.

Gs ye niye bedava verdiniz dedim. Alacakları vardı Okan ın dedi. Bunun yok mu dedim çok yok dedi. Maaşı sormadım da daha düşük alıyordur zaten ondan. O durumu koz olarak kullanamayız da bence 250 bin tl bile vermesinler gideceklerse çocuk üzerinden gitsinler. Emre taşdemir gibi sorumsuzluk yapıp sorun çıkarır kadro dışı kalır beleşe alırız anca öyle olursa isterim  :D

Takım halinde savunma yapacağız diyorsan tamam fikrine katılırım. Ancak hazırlık maçlarında sahada takım göremedik. Transfersiz olarak iyi değildik. Lige kadar da nasıl oynadığımızı göreceğimizi göreceğimizi düşünmüyorum. Pandoranın kutusu gibiyiz. Ne çıkacağı belli değil. Hıyar da çıkabilir  :ebebe:
Hocanın vaatettiği istediğimiz de bu. Hazırlık maçında hiç bir şey göremedik ben de buna katılıyorum, ama hocanın istediği bu, takım halinde savunma takım halinde hücum ki topu ayağında tutarsan mantık olarak atakta yemiyorsun zaten. Emre mossoro irfan üçlüsü bu yüzden ligin en az gol yiyen ekibiydi çünkü onlara geriye dönme işi düşmeyerek  hem yaşının eksikliği olan  hem de teknik özellikleri sayesinde fiziğe gerek kalmıyordu .

Başka alıcı da yok. Bursaspor alt ligde turşusunu kurar, seneye sözleşmesi bitince de bize gelir.

Muhammed yerine okanı almamız lazımdı veriyorlarsa bunu da beleşe versinler ya da yol alsınlar.

Çevrimdışı doganay

Benimde aklımda şöyle bir soru var , Victor ruiz 90 dk bütün maçlarda oynamış ,villareal kendisinden neden vazgeciyor.

Hem ispanyol hem de solak futbolcu bana bişeyler hatırlatıyor ama hadi hayırlısı bakalım  @mylife1903  :bandit:

O forvet için  :lol:Benimde aklıma o geldi ama dillendirmeyelim.

Çevrimdışı tangaz

2016-17 sezonundan bahsediyorum ben o sezon şampiyon olmuşduk doğru yanlış bakmışım
kazandırdığı 12 puan var ne gömmüşlerdi ama şimdi attığını sokan golcü oldu.

konuyu dağıtmışsın konumuz Şenol Güneş.nin eline golcü ver gereğini yapsındı
16-17 de kadroda ilkdevre cenk işi görüyordu ikinci devre abuş talişka devreye girmiş ve babel ekibe dahil olmuştu.
sonraki sene negredo kazması gelince talisca yırtındı ama yetmedi

söylediklerin bi kere daha çürütülünce şimdi ne gömmüşlerdi die virajı dönmüşsün ama ordan da tutturamazsın. attıgını sokan golcü dien ben olduguma göre ne gömmüşlerdi die beni kastetmiş oluyorsun, taliscayı gömdüğüm mesajları getirirmisin? ne gömmüşlerdi dediğine göre onlarca iletim vardır  taliscayı gömdüğüm bi çırpıda getirirsin bu durumda. öyle desteksiz sallamakla olmaz bu işler getir lütfen gömdüğüm mesajları...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı yaço58

transfer açıklandı fatih doğan çıkmış trtde işte hocanın listede 3. sırasındaydı falan nasıl anlatıyor sizin kanal tonla stoper ismi verdi bu adamı biliyordun listede üstlerde olduğunu söyleseydin ya önceden en sevmediğim haberci tipi haberi yok ama varmış gibi yapıyor komik duruyor

Çevrimdışı tangaz

yeni transfer hayırlı olsun umarım ligin en iyi stoperi performansı verir tüm yıl.

yalnız 2li kısa kaldı biraz vidayı son dk satıp marcelo yapsak yerinde olur.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı haluk.m

Duyumcular Umut Meraş'ı işaret etmeye başladı, yarın için sol bek netleşir diyorlar.  Öncelikle bursalı olduğu için sonra menajerinden dolayı hiç içime sinmiyor bu oyuncu..

Çevrimdışı sametbagan

Bende bunu düşündüm oğuzhan gelirse o da süper bir transfer olur. ozi-victor-ljajic
Şu bizim oğuzhana güvendiğimiz kadar inandığımız kadar oğuzhan inansa olacak da iki senedir
 Ama maalesef ben oziden umudumu kestim.Adam demek ki en üst sevyesini 15-16 da sergiledi ve sonra düşüşe geçti.
İşte bu yüzden değerini bulan bütün oyuncular teklif geldiğinde satılmalıdır.Satmayınca elinde patlıyor maalesef.
Bide sanırım olcay ve cenk gittiğinden beri eski ozi yok sahada.

Çevrimdışı yaço58

Duyumcular Umut Meraş'ı işaret etmeye başladı, yarın için sol bek netleşir diyorlar.  Öncelikle bursalı olduğu için sonra menajerinden dolayı hiç içime sinmiyor bu oyuncu..
bunun yerine neden duhan aksu kovalamıyoruz acaba eğer türk olcaksa bursaya şu yoklukta 1 kuruş bile vermemk lazım işte okan kocuk falan beleşe gitti bize gelince 2milyona yakın para istiyorlar umutun ben fazla katkı sağlayacağını düşünmüyorum sol beki kiralık olarak halletmek daha mantıklı

Çevrimdışı Karabay

Vayy. Transfer yapmışız 🤩

Çevrimdışı sametbagan

e tamam da necmi abinin dediğine geliyor iş.
adam duyum vermiyor ki herkesin bildiği şeyi herkesle birlikte söylüyor.
tek farkı bu söylemiş olması ha 10 dakika önce ha 10 dakika sonra fark yok.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Orta saha ve sol kanat için sağlam transfer yapacağız. Bütçeyi oraya kaydırıyoruz diye düşünüyorlarsa kabulüm. Ancak Bursa ve para kazandırma işini tasvip etmiyorum. Dünyada oyuncu alacak başka takım mı kalmadı  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı ankarakartal06

bu adam nasıl iş yapar mı ?

gerçekten benim de içim sinmiyor . :akuma: