2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2773764 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimiçi 38life

Dayanamadım Wyscout'a daldım yine :D Ruiz'i biraz daha iyi tanımanızı sağlayacak bir video yükledim. Buyrun:

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Erman1903

Dayanamadım Wyscout'a daldım yine :D Ruiz'i biraz daha iyi tanımanızı sağlayacak bir video yükledim. Buyrun:

Çok iyi oldu eline sağlık.

Çevrimiçi BJKTÜRK23

senin kadro yaşlı ve sakatlar ile dolu :D

benim kadro ilk yarı da sana 3 atar :D

Sakatlar iyileşir elbet bu final kadrosu  :D GG yerine Douglas oynar Atiba yerine Dorukhan Burak yerine Güven ya da Boyd iyileşene kadar  :) İlk yarı öne geçerse evet zorlarsın da  senin kadro da golü kim atacak  :alala: benim golcüler 4 kere buluşunca topla 1  ini atıyor  :nargile:
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimiçi BJKTÜRK23

X

X.          X.             X.        X

Atiba.      Fernandes

Abu.           Adem.        Burak

X

Her mac fernandesin basinda en az iki kisi olacagindan mac 11'e 9 oynanir ve bu kadro kazanir  :D

6 kişi eksik sende hükmen yenildin  :D

Çevrimiçi ferdi1903

Çok sağlam bilgilerim var ama paylaşmama izin yok ama şu an iddiasız gösterilen Beşiktaş bu transferler tamamlandığında ligin en önemli favorisi olarak gösterilecek o kadar diyorum
Paylas yaw biraz neselenelim

Çevrimdışı mrred

eline sağlık çok faydalı olmuş
The great gig in the sky

Çevrimiçi BJKTÜRK23

Aslında cevap belli ama hangisine tribünlerden tepki önce gelecek Fikret Orman mı? Abdullah Avcı mı?

Objektif bakan herkes tabi ki de Yönetime ve transfermarkt scout una tepki gösterir de. Tepkiyi şimdi göstermek lazım tahta kapandıktan sonra gelecek tepkinin bir esprisi yok. Avcı ya 1 sene tepki göstermem ben maç içi bariz hatalı olduğunu düşündüğüm değişiklikler hariç o da maç siniri ile olur.

Çevrimdışı savaş altay

Çevrimiçi Necmi

Ruiz transferini duyuran Murat Özen :)
ne zaman duyurdu iş bittikten sonra kulüp yaydı bilgiyi bu transfer duyumu değil haber artık
o kadar keskin kulakları bunca zaman neden duymamış bir onun için söylemiyorum bunu
kulüp istemezse transfer bilgisi sızmaz sızdığındada herkese sızıyor biri erken biri geç almıyor haberi emin ol
ilk kim yazarsa artık

Çevrimiçi 38life

ne zaman duyurdu iş bittikten sonra kulüp yaydı bilgiyi bu transfer duyumu değil haber artık
o kadar keskin kulakları bunca zaman neden duymamış bir onun için söylemiyorum bunu
kulüp istemezse transfer bilgisi sızmaz sızdığındada herkese sızıyor biri erken biri geç almıyor haberi emin ol
ilk kim yazarsa artık

Senin adamı sevmediğini biliyoruz. O yüzden fazla söze gerek yok :)

Çevrimiçi BJKTÜRK23

Oyunculuguna nlaf eden yok zaten sevmeyeni azdi, efsane kaptandir
Kaptan riza efsanedir
Td riza ise capsizdir
Besiktasliligi tartismaya acilacak yakinda

Renklilere gucu yetmiyor, bir tane faul poozisyonuna 2 sene agliyor adam renkliler bununtokatliyor hakemlerle tek kelime etmiyor

Bir şey olmuş işte ama ne  :D  düşman kesildi bize resmen.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Bu arada sponsor konusunda bugün Trabzonspor yıllık 3 milyon Euro’dan anlaştı bizim anlaşma bunun yanında komik duruyor
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi 38life

@Erman1903 @mrred  siz sağolun. Gece bir kaç video daha yüklücem.

Çevrimiçi Necmi

Transferi kim yapıyorsa ondan alıyor. Bu duyumu da Ali Naibi'den aldı zaten. Ama transfer bittikten sonra... Fark bu.
ali naibi vermez girmez o topa hiç bir bilgi Beşiktaşda çalışanlardan çıkmaz emin ol
transfer bittiği anda bunu yayan yöneticiler olur yada sosyal medya bölümüne verirler onlar basının kulağına üflemeye başlar

Çevrimiçi Necmi

Bu arada sponsor konusunda bugün Trabzonspor yıllık 3 milyon Euro’dan anlaştı bizim anlaşma bunun yanında komik duruyor
nesi komik duruyor iyi oku anlaşmayı o paranın içinde göğüs reklamı tribün reklamı loca ve reklam panoları var

Çevrimiçi tolga1903

ali naibi vermez girmez o topa hiç bir bilgi Beşiktaşda çalışanlardan çıkmaz emin ol
transfer bittiği anda bunu yayan yöneticiler olur yada sosyal medya bölümüne verirler onlar basının kulağına üflemeye başlar

Ama adam bas bas bağırdı 2 3 gün içinde stoper duyurulacak diye. Muhtemelen stoper için uğraşıldığı uçuruldu ama isim verilmedi. Bolasie'nin menajeriyle görüşüleceğini söylüyor mesela şuan. Şu vitor hugo yüzünden yönetim yalnızca stoper için bu kadar ketum davranmış olabilir ona kesin diyorlardı olmadı ya son anda.
[ Son Düzenleme: 05 Ağustos 2019, 19:38:16 tolga1903 ]

Çevrimdışı mrred

Yalnız video baya ilginç adamın ayağına diyecek bir şey yok fakat neden bu kadar uzun pas deniyor ?
Oyunun yönünü değiştirmek açısından bu paslar önemli fakat Avcı bunu bir opsiyon olarak düşünür mü ?
Videoyu izledikten sonra bir kaç istatistiğini aradım

Ortalama pas mesafesi 21 metre
Ortalama uzun pas mesafesi 44 metre (Bu alanda açık ara La Liga'da önde)

Maç başına ortalama 6 kez uzun pas denemesi var
Bu denemelerinin yüzde 50 si başarılı

Maç başına 22 kez ileri pas deniyor
Bu denemelerinin yüzde 80 i başarılı (La ligada bu alanda ilk 10 stoperin içinde)

[ Son Düzenleme: 05 Ağustos 2019, 19:42:08 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimiçi Necmi

Senin adamı sevmediğini biliyoruz. O yüzden fazla söze gerek yok :)
ben Beşiktaşa düşmanlık eden hiç kimseyi sevmem
ve alemi cihan olsa ne adını alırım ağzıma nede reklamını yaparım.
bunu yağlayanlarada hiç anlam veremiyorum tut ki transfer haberlerini doğru veriyor
ondan öğreneceğime hiç öğrenmem olur biter.
Beşiktaşın süzme düşmanı olan birini bu kadar öne çıkarmanızada bir anlam veremiyorum.
sorun benim sevip sevmemem değilki.

Çevrimiçi 38life

Yalnız video baya ilginç adamın ayağına diyecek bir şey yok fakat neden bu kadar uzun pas deniyor ?
Oyunun yönünü değiştirmek açısından bu paslar önemli fakat Avcı bunu bir opsiyon olarak düşünür mü ?
Videoyu izledikten sonra bir kaç istatistiğini aradım

Ortalama pas mesafesi 21 metre
Ortalama uzun pas mesafesi 44 metre (Bu alanda açık ara La Liga'da önde)

Maç başına ortalama 6 kez uzun pas denemesi var
Bu denemelerinin yüzde 50 si başarılı

Maç başına 22 kez ileri pas deniyor
Bu denemelerinin yüzde 80 i başarılı

Başarılı olduğu için denemesine izin veriliyordur. Ortalama uzun pas mesafesi 44 metre olan bir adamın uzun pas başarı yüzdesi %50 ise bu çok iyi bir oran. Hiçbir hoca dur uzun pas atma demez böyle bir durumda.

Çevrimiçi Necmi

Ama adam bas bas bağırdı 2 3 gün içinde stoper duyurulacak diye. Muhtemelen stoper için uğraşıldığı uçuruldu ama isim verilmedi. Bolasie'nin menajeriyle görüşüleceğini söylüyor mesela şuan. Şu vitor hugo yüzünden yönetim yalnızca stoper için bu kadar ketum davranmış olabilir ona kesin diyorlardı olmadı ya son anda.
uçurulur ama isim söylenmez taraftarada bir şeyler vermek lazım
ama bunu ali naibi yapmaz haberde ancak yönetim isterse uçar. yıllardır hangi transfer bilindiki
hep böyle işde iş bitiyor bir anda yayılıyor haber.

Çevrimiçi murat

İşte Ali Naibi'nin yaptığı açıklamalar:

-TEKNİK EKİBİMİZ TARAFINDAN ÇOK İSTENEN BİRİSİYDİ-

"İspanya Ligi'nin en tecrübeli ve pas oyununda başarılı solak stoperlerinen birini kadromuza katacak olmaktan dolayı mutluyuz. Oyuncu, hem kulübümüzün scout ve data ekibi tarafından önerilen hem de teknik ekibimiz tarafından çok beğenilen, istenen birisiydi" ifadelerini kullandı.

Haber Kaynağı: ortacizgi.com
yok kesin menejer itelemesidir bizde scaut ne arar.şaka maka transferi ilk duyduğumda forumda şu tarz yazılacak diye bir beklentiye girdim ispanyadan gelen oyuncular tutmuyor,o parayı verbiliyorsan şunu niye almadın vs. genel olarak herkesin içine sinmiş en azından ilk maça kadar :D aslında  bir tablo yapsak ilk transferinde ne düşnüyor forum ahalisi sonra ilk maç ve en sonunda ilk sezonun ardından ne düşünüyor.

Çevrimdışı mrred

Ayrıca bu istatistiklere ek olarak ;

Maç başına 1.5 faul yapıp 0.4 sarı kart alıyormuş

Yani bir sezonda sarı kartlardan ötürü en az 2 maç kaçıracak gibi duruyor
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Başarılı olduğu için denemesine izin veriliyordur. Ortalama uzun pas mesafesi 44 metre olan bir adamın uzun pas başarı yüzdesi %50 ise bu çok iyi bir oran. Hiçbir hoca dur uzun pas atma demez böyle bir durumda.

Ligin ilk 5 maçında bu özelliği bize maç bile kazandırabilir.
The great gig in the sky

Çevrimdışı sozkul

Ruiz kariyeri boyunca iyi takımlarda oynamış bir adam. Düzgün pas atan, mental olarak kuvvetli, fizik gücü de yerinde. Ayrıca gerektiğinde hamle yapmaktan da çekinmeyen tipte bir stoper. İki sezondur sakatlık geçirmemiş, bir defa grip olduğu için maç kaçırmış.

Görünen tek eksi yönü hızlanma ve çeviklik olarak gözüküyor lakin senelerdir süratli forvetlerin bol olduğu İspanya'da. Bu açından da pek sıkıntı yaşatmayacaktır bence.

Futbolunun en verimli zamanlarında, eğer lige gelmiş diğer İspanyollar gibi o da uyum sorunu yaşamazsa gayet güzel performans alırız diye düşünüyorum.

Hugo biraz dan-dun oynayan bir adamdı, bu öyle değil. Kaliteli ve seviyesi yüksek bir adam aldığımızdan kimsenin şüphesi olmasın. 

Hayırlı olsun, darısı Sol-Bek'in başına.

Demekki oyun simetrisi sağdan sola değişiyor, Ruiz oyun kuracak Marcelo rölü oynayacak, Vida Tosiç rolünde.
Sol bek Caner olursa bu plan tutmaz, Ruiz zaman zaman öne çıkacak çünkü..

Çevrimdışı mrred

Şu konoplyankayı umarım almayız. Hiç ısınamıyorum
The great gig in the sky