Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

0 Üye ve 112 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1842474 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimdışı mylife1903

Hem paraları hem de itibarını yerle bir ediyor oğlu. Bence duruma el atmalı ve oğluna başkanlığı bıraktırmalı  :tabe: Yeni bir Aziz Yıldırım dönemi görsek fena olmaz  :ebebe:
Haftaya baslar bunlar
Senersen baskan fb sampiyon diye

Çevrimiçi Sinan66

Çevrimdışı cursedofdragon

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
baya baya tarafsız lig ha antalyalı oyuncu!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Haftaya baslar bunlar
Senersen baskan fb sampiyon diye
Bir sonraki maç tribünler bomboş olur. Bunlar kötü gidince maça gitmiyorlar  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

Hem paraları hem de itibarını yerle bir ediyor oğlu. Bence duruma el atmalı ve oğluna başkanlığı bıraktırmalı  :tabe: Yeni bir Aziz Yıldırım dönemi görsek fena olmaz  :ebebe:
başkanlığı ve fb taraftarlığını bıraksın parayı bize gömsün
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hakemlere bak çay demle. Çay deyince de aklımıza Rize değil Podolski geliyor  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Alper1903

gs'nin son maçı antalya deplasmanı. diyeceklerim bu kadar.

Çevrimiçi MUSTAFA_

başkanlığı ve fb taraftarlığını bıraksın parayı bize gömsün
FB'ye fazla Ali Koç. Onlara vereceği parayı bize verse taş gibi takım kurardık  :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mrred

yüzsüzlük bunu gerektirir giden F.T bir daha gelirsem .... dayım dedi :D Geri geldi gs taraftarı küfürlerle ile kovdu onlar yine geri çağırdı ben böyle bir camia görmedim :D
Sırf kazanmak için oynayan camiayı alt etmek için felsefen ve ilkelerin olacak. Yoksa o tarz camiaları alt edemezsin.
Barcelona Real Madridi sence nasıl alt ediyor ? İyi incelersen ne demek istediğimi anlarsın. Real Madrid Franco rejiminin kalesi olan Madrid şehrinin takımıdır ve Franco bu takıma açıktan destek vermiştir. Oysa Barcelona ? Franco rejimine karşı bir şehirdir ve takımdır. Akıl zeka ve çok çalışmayla Reali alt etmiştir. Akıl zeka ve çok çalışma parayı her zaman yener.
The great gig in the sky

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=19
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mylife1903

Bir sonraki maç tribünler bomboş olur. Bunlar kötü gidince maça gitmiyorlar  :tabe:
Marwton toribun kareyokrafisi izleriz
Fenerbahce yqziyor adamlar oraya maca gitmeyerek

Çevrimiçi levitate

FB'ye fazla Ali Koç. Onlara vereceği parayı bize verse taş gibi takım kurardık  :D
+1903

hem sergen var bizde ersunla napcak

Çevrimiçi MUSTAFA_

Fanatizm pişmanlıktır.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mrred

Fb nin Xg si 1.39
Gs nin Xg si 2.75 çıkmış
The great gig in the sky

Çevrimdışı Onur Küçük

Taraftara göre sportif karar mı alınır ? Şu olsa anlarım bak; İki tane teknik direktör var biri sıkıcı ama kazanan bir oyun oynatıyor diğeri coşkulu tempolu ama riskli oyun oynatıyor o sırada yönetim bir seçim yapamıyorsa taraftar işe karışsın ama öbür türlü o gitsin bu gitsin o gelsin şu gelsin gibi karaları taraftar falan veremez vermemeli. Herkes haddini bilecek.
O sıkıcı ama kazanan oyun oynatan teknik direktör hayatında hangi kupayı kazanmış? Seçimi yapacak olan yönetim zaten seçimini yapmış.  Başkan kankası olanı seçip takımı enkaza çevirip kaçmış. O başkan Mayıs ayında görevinden ayrılıp görevi ehline verecekti. Ahlâkî olarak yapması gereken oydu. Tabii o başkanın ajandasında başka başka şeyler vardı.

gs'nin son maçı antalya deplasmanı. diyeceklerim bu kadar.

oraya kalmaz iş ts'yi bizi toki arenada biçip şampiyon olurlar.

Çevrimdışı mylife1903

Aha efsane
Iyi oldu galiba fbye koymalari
Yalniz her hafta bir oenalti her hafta bir penalti

Feto sezonu rekorunu kirarlar bu gidislee

Çevrimiçi levitate

?s=19

başkanım napıyorsunuz

Sırf kazanmak için oynayan camiayı alt etmek için felsefen ve ilkelerin olacak. Yoksa o tarz camiaları alt edemezsin.
Barcelona Real Madridi sence nasıl alt ediyor ? İyi incelersen ne demek istediğimi anlarsın. Real Madrid Franco rejiminin kalesi olan Madrid şehrinin takımıdır ve Franco bu takıma açıktan destek vermiştir. Oysa Barcelona ? Franco rejimine karşı bir şehirdir ve takımdır. Akıl zeka ve çok çalışmayla Reali alt etmiştir. Akıl zeka ve çok çalışma parayı her zaman yener.

peki neden bu kadar F.T'yi savunuyorsun abi :)

Çevrimdışı mrred

O sıkıcı ama kazanan oyun oynatan teknik direktör hayatında hangi kupayı kazanmış? Seçimi yapacak olan yönetim zaten seçimini yapmış.  Başkan kankası olanı seçip takımı enkaza çevirip kaçmış. O başkan Mayıs ayında görevinden ayrılıp görevi ehline verecekti. Ahlâkî olarak yapması gereken oydu. Tabii o başkanın ajandasında başka başka şeyler vardı.
Kupa kazanmak TD seçiminde bana göre bir kriter değil.
Neyse ki sana kalsaydık Hamza Hamzaoğlu ya da Ertuğrul Sağlam falan da gelirdi bize
The great gig in the sky

Çevrimiçi levitate

Aha efsane
Iyi oldu galiba fbye koymalari
Yalniz her hafta bir oenalti her hafta bir penalti

Feto sezonu rekorunu kirarlar bu gidislee
damat vs gs görücez bakalım nolucak

Çevrimdışı mrred

peki neden bu kadar F.T'yi savunuyorsun abi :)
Savunmuyorum hakkını teslim ediyorum.
The great gig in the sky

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı Alper1903

oraya kalmaz iş ts'yi bizi toki arenada biçip şampiyon olurlar.

o zaten kesin. hatta maç sonunu da görüyorum. salaktan bi gaz almalı tweet atarlar "haramilerin saltanatını yıkacağız" şeklinde. taraftardan çok tepki gelirse bir kez daha "... dir" vakası daha görürüz.

ha oldu ki ts'yi biçemediler veya sivas başakla falan kafa kafaya geldiler 34. haftaya diyelim. böyle tweet atan adam oynar mı hiç çok sevdiği gs'ye karşı? oynamaz.