Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2788510 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

ben duymadım fikret orman gelecek 3 yıl için projelerini açıkladı mı?
Pilan piroce yok abi
Tesis yenilenmesi falan sadece eskide 6 senede
Yapilan tesis nargileci olmus falan deniyor arastirmak lazim olmus mu olmamis mi
Olduysu kiraya mi olmus kulup mu isletiyormus vs vs

Çevrimdışı mylife1903

şimdi yönetim ibra olmazsa hürser tekinoktay başkan mı olacak?

way arkadaş camiaya bak
Ya abi bu iste
Bizim camia bu
Gsye bah heriflere fetocu diyorlar bir tanesi bile cikip bisi demiyor hemen butunlesiyorlar
Bizim camia hala gs maci sonrasi hoca topcu falan gomuyor

Çevrimdışı mylife1903

sol beke aziz behiç sağ beke şener haberleri çıkıyor seviyeye gel çay demle ondan sonra gesenin şampiyonlukları izle hey allahım akıl ver bu akıllılara hala küçülerek bir halt olmayacağını anlayamayanlara bol bol ver şu mübarek gününde amin
Ismael sonrasi adriyano seviyesi abi ama tersten

Çevrimdışı mylife1903

Kulüpteki başıboşluk, muhalefetsizlik bundan güzel ifade edilemezdi. Şu başkan yeni bir feda bizi bekliyor cümlesini kulübü tanımayan birisine söylesen 'Herhalde kulübün başına selefinin bıraktığı enkazı alacak yeni birisi geçecek' derdi.

2 sene boyunca başarısızlığın kılıfını gazeteci, o şu bu çeşitli şekillerle Şenol Güneş olarak göstertirken onun sonrasında yeni mazeretimiz de belli oldu. Mazeretlerle 3 sene o koltukta rahat rahat oturacağını sanıyorsa şimdiden kolay gelsin.
Gelisme var en azindan basin sozcumuz olacak
Yahu 1 senesi dolmadi yeni yonetimin ben bunlarla calisamam diyor baskan
Sanki biz topladik onlari oraya

Çevrimdışı mylife1903

efsane bizim kaleci efsane

Livirpulin cl finali oynamasinin bizimkiylen bi alakasi olmadigi anlasilmistir herhalde ha clyi alamamasinin bizimkiylen ilgisi dogrudan ama

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

emekli oluyor diye suçu varsa serbest mi bırakalır zannediyorsun ?

Bende sana askerlikten bir örnek vereyim o zaman ?

Askerliğin son günü bitiyor artık saatleri sayıyorsun bir suç işliyorsun askerliğin 3 ay daha uzuyor nasıl ?

Sen şikayet et ne tv de yorumculuk yapabilsin diğerlerine de emsal olsun.
90 günden düştükten sonra bisey olmuyor , mahkeme yetişmiyor çok ağır bir suçun yoksa , tecrübe ile sabit :D

90 günden düştükten sonra 3 tane tutanağım var hiçbiri yetişmedi :D :D :tabe: :tabe:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı MUSTAFA_

90 günden düştükten sonra bisey olmuyor , mahkeme yetişmiyor çok ağır bir suçun yoksa , tecrübe ile sabit :D

90 günden düştükten sonra 3 tane tutanağım var hiçbiri yetişmedi :D :D :tabe: :tabe:
Daha yeni sayılabilecek bir zamanda askerliğimi yapmış ve bu tip durumlarla karşılaşmış biri olarak sizin hakkınızda tutanak tutan kişinin sizle uğraşıp uğraşmamak istemesine göre değişir. Eğer isterse son gün de tutanak yeseniz, askerliğiniz bitse bile sivil mahkeme karşısına çıkabilirsiniz. Bu duruma düşmüş çok asker gördüm Kıbrıs da askerlik yapmış olmama rağmen.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

Daha yeni sayılabilecek bir zamanda askerliğimi yapmış ve bu tip durumlarla karşılaşmış biri olarak sizin hakkınızda tutanak tutan kişinin sizle uğraşıp uğraşmamak istemesine göre değişir. Eğer isterse son gün de tutanak yeseniz, askerliğiniz bitse bile sivil mahkeme karşısına çıkabilirsiniz. Bu duruma düşmüş çok asker gördüm Kıbrıs da askerlik yapmış olmama rağmen.

evet :)

Çevrimdışı savaş altay

sol beke aziz behiç sağ beke şener haberleri çıkıyor seviyeye gel çay demle ondan sonra gesenin şampiyonlukları izle hey allahım akıl ver bu akıllılara hala küçülerek bir halt olmayacağını anlayamayanlara bol bol ver şu mübarek gününde amin
Bu donemde haberlere mi bakilir abi?  :D

Çevrimdışı savaş altay

şimdi yönetim ibra olmazsa hürser tekinoktay başkan mı olacak?

way arkadaş camiaya bak
Baskan kim olursa olsun sikintili.. Ikisi de umit vermiyor.

Futbol cozulecek, ekonomi cozulecek..Bu sezona fazla umit baglamasak mi acaba?

Çevrimiçi levitate

aras özbiliz'in sözleşmesini uzatmışlar vaaaay be
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mylife1903

aras özbiliz'in sözleşmesini uzatmışlar vaaaay be
Uzatsinlar tabi
Senol gunes ermeni diye oynatmiyor
Seneye oynar

Uzatsinlar tabi
Senol gunes ermeni diye oynatmiyor
Seneye oynar

haber doğruymuş iyi niyet aramıyorum yapılan bu işte.

2-3 gün sonra seçim var şurda.

Beşiktaşa kazık atılmaya calısılıyor.

Çevrimdışı mylife1903

haber doğruymuş iyi niyet aramıyorum yapılan bu işte.

2-3 gün sonra seçim var şurda.

Beşiktaşa kazık atılmaya calısılıyor.
Yaw oynasin cocuk
Seneye bi kanat lens bi kanat aras oynariz
Sampiyonluk sirayla zaten
Seneye zorlamaya gerek yok fbye verirler
Azicik borc oderiz bizde

Yaw oynasin cocuk
Seneye bi kanat lens bi kanat aras oynariz
Sampiyonluk sirayla zaten
Seneye zorlamaya gerek yok fbye verirler
Azicik borc oderiz bizde

sinan kurumuş,gökhan süzen,nianglarda geri dönsün!

Çevrimdışı mylife1903

sinan kurumuş,gökhan süzen,nianglarda geri dönsün!
Ekrem dag lazim

Ekrem dag lazim

fenere attığı gol gözümün önüne geldi :D

360 derece dönerdi fena değildi o yav :D

Çevrimdışı Culpable

Milliyet te bir haber var Aras in  sozlesmesi 2020 de bitiyormus ama  2021 yilina kadar uzatilmis

Çevrimiçi levitate

normalde 2021 kadar değilmiydi ki zaten söçzleşmöesi  :alala:
abi yazıyor ya orada dönem harici diye

Çevrimiçi levitate

vay bee 2

ne kadar hoş bir his olsada şampiyonluğa ve 50 milyona mal oldu

transferleri ekle 70 falan eder :(