Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 58 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2774857 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı kyiv

Bu akşam Bursanın kazanması çok iyi olmuş. Eğer bu haftasonu Göztepe Sivası yenerse muhtemelen 39 puana ulaşamayan ligde kalamayacak.Sivasın son maçı Galatasaray ile kümede kalma maçı olabilir.

Daha herşey bitmedi!En azından 2. lik gelmeli/gelecek.

Pes etmek yok!

Çevrimiçi levitate

Bu akşam Bursanın kazanması çok iyi olmuş. Eğer bu haftasonu Göztepe Sivası yenerse muhtemelen 39 puana ulaşamayan ligde kalamayacak.Sivasın son maçı Galatasaray ile kümede kalma maçı olabilir.

Daha herşey bitmedi!En azından 2. lik gelmeli/gelecek.

Pes etmek yok!
rakiplerin bir yenilgisine bakar zaten abi

öyle bir şey olursa inancım tazelenir valla :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı kyiv

Sinerjiden sorumlu devlet bakanı mylife reis senden bir sinerji ateşi bekliyoruz.

Çevrimdışı mylife1903

Sinerjiden sorumlu devlet bakanı mylife reis senden bir sinerji ateşi bekliyoruz.
Sinerji minerji yok bam bam bam

Çevrimdışı AigleBordeaux

Mylife abiyi severizde sinerji işine falan girmesin, geçen sene Vodoo yaptı olmadı bu sene derbi öncesi sinerji sinerji dedi yine olmadı
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı kyiv

Mylife abiyi severizde sinerji işine falan girmesin, geçen sene Vodoo yaptı olmadı bu sene derbi öncesi sinerji sinerji dedi yine olmadı

Adamlar taçta uyuyorsa reis ne yapsın? :bandit:

1. bam Rize berabere
2. bam Ankagücü berabere
3. bam biz koyuyoruz.

devamı haftaya...sinerjiyi tazeleyelim.

Çevrimdışı huseyincelebi

Hürser bey fikret ormanın solcu versiyonu gibi geldi bana oda beşiktaş üzerinden kendi reklamını yapmak istiyor gibi 🤔

⠀⠀⢠⡤⢺⣿⣿⣿⣿⣿⣶⣄
⠀⠀⠉⠀⠘⠛⠉⣽⣿⣿⣿⣿⡇
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢉⣿⣿⣿⣿⡗
⠀⢀⣀⡀⢀⣀⣤⣤⣽⣿⣼⣿⢇⡄
⠀⠀⠙⠗⢸⣿⠁⠈⠋⢨⣏⡉⣳
⠀⠀⠀⠀⢸⣿⡄⢠⣴⣿⣿⣿
⠀⠀⠀⠀⠉⣻⣿⣿⣿⣿⣿⡟⡀
⠀⠀⠀⠀⠐⠘⣿⣶⡿⠟⠁⣴⣿⣄
⠀⠀⠀⠀⠀⠘⠛⠉⣠⣴⣾⣿⣿⣿⡦
⠀⠀⢀⣴⣠⣄⠸⠿⣻⣿⣿⣿⣿⠏
⠀⣠⣿⣿⠟⠁⢀⣼⣿⣿⣿⠟⠁
⢰⡿⣯⡟⢀⣴⣿⣿⡿⠟⠁

Çevrimiçi levitate

Hürser bey fikret ormanın solcu versiyonu gibi geldi bana oda beşiktaş üzerinden kendi reklamını yapmak istiyor gibi 🤔
herkes sırtımızdan geçinmeye çalışıyor olan bize oluyor :ı
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı murat baltacı

sol beke aziz behiç sağ beke şener haberleri çıkıyor seviyeye gel çay demle ondan sonra gesenin şampiyonlukları izle hey allahım akıl ver bu akıllılara hala küçülerek bir halt olmayacağını anlayamayanlara bol bol ver şu mübarek gününde amin
Elimizde Adriano kagava var yedek bekliyor bize mustehak. İddaa ediyorum gs maçına Adriano kagava oynamış olsa normal oyunumuzu oynar maçı alırdık sen defansif kadro çıkıp necip falan yapınca hakemde biniyor tepene fırsat vermiycen.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı mylife1903

Elimizde Adriano kagava var yedek bekliyor bize mustehak. İddaa ediyorum gs maçına Adriano kagava oynamış olsa normal oyunumuzu oynar maçı alırdık sen defansif kadro çıkıp necip falan yapınca hakemde biniyor tepene fırsat vermiycen.
DEfansif kadroyla hakemin yonetiminin ne alakasi var yahu
Hakem isini bir hafta onceden cozmusler
Nejip oynarsa boyle yonet, kagava oynarsa boyle yonet falan denmiyir
Gsyi uzmeyelim, son derbide biraz canlari yandi, anladin mi bulent, deniyor

Çevrimdışı Liquidator

ÖZEL - Beşiktaş yöneticisi Metin Albayrak: "Benim tek derdim Beşiktaş'ın menfaati. Beşiktaş'ta iyi transferler arkadaşlara, kötü transfer bize yazılıyor. Umut Güner ile aynı kefeye konuyoruz. Umut Güner ile 6 senedir konuşmuyorum."

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi Akil Emre

ÖZEL - Beşiktaş yöneticisi Metin Albayrak: "Benim tek derdim Beşiktaş'ın menfaati. Beşiktaş'ta iyi transferler arkadaşlara, kötü transfer bize yazılıyor. Umut Güner ile aynı kefeye konuyoruz. Umut Güner ile 6 senedir konuşmuyorum."

Metin beye çok haksızlık edilmiş, ayrılık iyi olmuş keşke bukadar beklenmeseydi, 6 sene kendini yıpratmış koca yürekli Beşiktaş aşığı Metin abimiz. Daha Brezilyadan topçu izleyecekti karnaval zamanları.

Çevrimdışı almanci

Ben hep adalete inanmak isteyen, insanlarin, dünyanin bu kadar riyakar olduğunu kabullenemeyen birisiymişim. Maç günü de herkesten çok bizimkilere kizgindim ama bu sefer herşey o kadar vahim bir boyut aldi ki aramizda saf ve temiz düşünmek isteyenlerin çoğu bile uyandi. O açıdan pozitif bakabiliriz olaya. Evet yine bir Şampiyonluk gitti ama bu sefer bizi durdurmak için sinirlari sonuna kadar zorlamak mecburiyetinde kaldilar ve istemeden tarafli tarafsiz sayisiz insanin uyanmasina sebep oldular.

Galatasaray sadece türk futbolunun değil Türkiye'nin kanseridir. Bu artik ortaya çikmiştir. Hatta genel olarak Dünyada kötülüğün en büyük temsilcilerindendir. Ne yazık ki bu Dünyada ve özellikle Türkiyede sayilmak ve başarili olmak için kötü olunmalidir. Şimdilik yazabildiklerim bu kadar.

Hepimize geçmiş olsun.
[ Son Düzenleme: 11 Mayıs 2019, 08:54:13 almanci ]

Çevrimdışı mylife1903

Ben hep adalete inanmak isteyen, insanlarin, dünyanin bu kadar riyakar olduğunu kabullenemeyen birisiymişim. Maç günü de herkesten çok bizimkilere kizgindim ama bu sefer herşey o kadar vahim bir boyut aldi ki aramizda saf ve temiz düşünmek isteyenlerin çoğu bile uyandi. O açıdan pozitif bakabiliriz olaya. Evet yine bir Şampiyonluk gitti ama bu sefer bizi durdurmak için sinirlari sonuna kadar zorlamak mecburiyetinde kaldilar ve istemeden tarafli tarafsiz sayisiz insanin uyanmasina sebep oldular.

Galatasaray sadece türk futbolunun değil Türkiye'nin kanseridir. Bu artik ortaya çikmiştir. Hatta genel olarak Dünyada kötülüğün en büyük temsilcilerindendir. Ne yazık ki bu Dünyada ve özellikle Türkiyede sayilmak ve başarili olmak için kötü olunmalidir. Şimdilik yazabildiklerim bu kadar.

Hepimize geçmiş olsun.

Anca filmlerde oluyordu o bile yok artik ulkede

Çevrimdışı mylife1903

Voleybolcu yoneticiyi basin sozcusu yapsinlar da sesini duyalim

Çevrimiçi levitate

bide aynı yönetimde olacaksınız püü

Çevrimdışı mylife1903

bide aynı yönetimde olacaksınız püü
Bi piroce icin toplanmislar iste
Baskan da cikmis simdi tek yurek olmamiz falan filan
Yahu maca gideydin once

Çevrimiçi MUSTAFA_

İşte Orman'ın yaptığı açıklamalar:

-BEŞİKTAŞ'I DIŞARIYA KÖTÜ GÖSTERMEYELİM-
"Beşiktaş’ı dışarıya kötü göstermeyelim. Yarın seçimimiz var. Allah hepimize bol şans versin. Güzel bir seçim olmasını diliyorum. Üyelerimizin yüksek katılımlı seçime katılmasını temenni ediyorum”
-BU BENİM SON SEÇİMİM-
“7 yıl 2 ay süre içerisinde çok güzel günler geçirdiğimiz ve çok üzüldüğümüz dönemler oldu. Maalesef son 2 sene çok üzüldüğüm dönemler geçirdim. Bu benim son seçimim. Yarın Beşiktaş’ta yaşayacağım son seçim. Tüzük de böyle benim arzum isteğim de böyleydi.”
-ALINAN AVANSLAR BİR BORÇTUR-
"431 milyon borç var, 500 küsür gösteriliyor diye kavram kargaşası var. Net borcumuz biz geldiğimizde 431 milyon TL, 241 milyon Dolar’dı. Alınan avanslar bir borçtur. Bunu avans olarak göstermek doğru  değildir. 62 milyon TL avansı borç hanesine ekledik. 54 milyon TL alınan gelirleri de borç hanesine koyduk. 581 milyon TL dediğimiz 326 milyon Dolar borcun hepsini tek tek izah ettik.”
-2 MİLYAR 229 MİLYON TL BORÇ-
"Bugün olan 2 milyar 229 milyon TL, 424 milyon Dolar borç. Biz stadı yapmamıştık, 2 rakibimizin stadı yapılmış vaziyetteydi. Altyapıda konteynerlerda oyuncular soyunuyordu. Hiçbir sosyal tesisimiz yoktu. Vodafone Park’a yapılan yatırımlar, Ümraniye Tesisleri’ne harcadığımız para, müze, Kartal Yuvaları, Fulya Altyapı ve diğer tesislere 470 milyon TL yatırım yaptık. 75 milyon TL civarında KDV hariçtir."
-UEFA SIRALAMASINDA GELDİĞİMİZDE 66, ŞİMDİ 26. SIRADAYIZ-
“Mağazamızın cürosu 11 milyondan 112 milyona geldi. Geçen sene daha yüksekti. Ekonomik kriz etkiledi. 500 binden 420 bine forma düşüşü yaşandı. Bu dünyanın her yerinde böyledir, şampiyonluklarla yükselir.  UEFA sıralamasında geldiğimizde 66, şimdi 26. sıradayız. Marka değerimiz ölçümlere göre % 100’e yakına artış, Türkiye’de 40. sıraya geldik.”
-BİZİM ÜLKEMİZDEN BAKINCA FORMA FİYATLARI ÇOK PAHALI GÖRÜNÜYOR-
"Nevzat Demir Tesisleri'nin 1 tane sahasını hibrit saha haline getirdik. Bir türlü Orman Bakanlığı ile ön tarafımızdaki yerin problemini çözemedik. 3 senede Vodafone Park'ı yaptık ama altyapıyı Ümraniye'ye taşımakta bürokrasiyi geçemedik. Bizim ülkemizden bakınca forma fiyatları çok pahalı görünüyor ama Avrupa'da fiyatlar 100 euro. Yani 700 liraya denk geliyor. 250 lira evet pahalı ama maalesef ülkemizin bir gerçeği."
-HER HAFTA JAPONYA'DA BEŞİKTAŞ HABERİ ÇIKIYOR-
"İş birliği yaptığımız Sponichi grubu, Japonya'da dev bir medya grubu. Her hafta Japonya'da Beşiktaş haberi çıkıyor. Mart ayında orada forma satışına başladık. 500 forma satılsa ne olur, satılmasa ne olur? Ama insanların orada Beşiktaş forması giymesi, bir gurur."
-HAZİRAN AYINDA FULYA AVM'NİN AÇILIŞINI YAPACAĞIZ-
"Haziran ayında Fulya AVM'nin açılışını yapacağız İnşallah. 'Başkan neden inşaat yapıyor?' diyorlar. Orada hiçbir işe yaramayan bir arazimiz var. Öylece duruyor."
-ORMAN'DAN EZELİ RAKİPLERE FLAŞ GÖNDERME-
“Biz büyük bir mücadele verdik ve camiamız da bize sahip çıktı. Bazı rakiplerimiz mallarını sattılar, Hala bizden daha yüksek borç seviyesindeler. Biz Avrupa’ya gidemezken onlar Şampiyonlar Ligi’ne gitmesine rağmen 2 tane önemli mallarını sattılar. Şu anda kampanya yapıyorlar, biz kimseye gitmedik, kimsenin kapısını çalmadık. Şu an yeni başkanları ortaya büyük para koydu. Allah yar ve yardımcıları olsun. Atıp tutmak kolaydır ama ortaya para koymak öyle kolay değildir.”
-BEŞİKTAŞ'A YAKIŞAN KONGRE OLSUN-
"Herkese hayırlara vesile olan kongre diyorum. Beşiktaş’a yakışan kongre olsun. Ramazan ayı güzellik ayı, gerginlik ayı değil. Bu işler gelip geçiyor, herkes yüz yüze bakıyor. Birbirimizin yüzüne bakacak halde olalım. Beşiktaş’a yakışacak zarafet içinde olalım. Dışarıya Beşiktaş'ı kötü göstermeyelim. Hepinizi saygılarımla selamlıyorum." (YasaklıSite)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Umutcan Kaya

Hürser site kurmuş yeni haberim oldu bugün ibra edilecek mi cok merak ediyorum bazı üyeler twitter da kampanya başlatmış sonumuz hayırola

https://www.degisimbasliyor.org/
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi levitate

Hürser site kurmuş yeni haberim oldu bugün ibra edilecek mi cok merak ediyorum bazı üyeler twitter da kampanya başlatmış sonumuz hayırola

https://www.degisimbasliyor.org/
valla adamın en azından kötü de olsa kendince bir planı var, gelirse çok sıkıntı yapmam

başkanda o da yok sadece doğaçlama

Çevrimiçi levitate

Bi piroce icin toplanmislar iste
Baskan da cikmis simdi tek yurek olmamiz falan filan
Yahu maca gideydin once
giderse daha çok üzülür :(

Çevrimdışı huseyincelebi

Hürser Tekinoktay plan ve düşünceleri var ama pr olayını seven birisi gibi purolu pozlar bale transferi

⠀⠀⢠⡤⢺⣿⣿⣿⣿⣿⣶⣄
⠀⠀⠉⠀⠘⠛⠉⣽⣿⣿⣿⣿⡇
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢉⣿⣿⣿⣿⡗
⠀⢀⣀⡀⢀⣀⣤⣤⣽⣿⣼⣿⢇⡄
⠀⠀⠙⠗⢸⣿⠁⠈⠋⢨⣏⡉⣳
⠀⠀⠀⠀⢸⣿⡄⢠⣴⣿⣿⣿
⠀⠀⠀⠀⠉⣻⣿⣿⣿⣿⣿⡟⡀
⠀⠀⠀⠀⠐⠘⣿⣶⡿⠟⠁⣴⣿⣄
⠀⠀⠀⠀⠀⠘⠛⠉⣠⣴⣾⣿⣿⣿⡦
⠀⠀⢀⣴⣠⣄⠸⠿⣻⣿⣿⣿⣿⠏
⠀⣠⣿⣿⠟⠁⢀⣼⣿⣿⣿⠟⠁
⢰⡿⣯⡟⢀⣴⣿⣿⡿⠟⠁

Çevrimdışı Kartal Ç

Yeni sezonda formalar 250 tl olacak demek neyin kafasıdır yaa. avrupada 100 euroymus yani 700 tl ymiş. Çok ucuz bir kur çarpımı algısı klişesi. O adama 100 euro asgari ucretin yüzde 35ini veriyormuş gibi gelmiyor ama onu da söyle.
Arkadaş o zaman taraftar forması da çıkar. Isteyen orjinal alengirli tekstil teknolojileri içeren formayı alsın 250 tlye isteyen de
maç izlerken dışarda dolaşırken giyeceği uygun fiyatlı formayı alsın. Orjinali 100 se taraftar forması 60 olsun. 250 tl ye kaç forma satacan ülkenin gerçekleri ortada.
bu sene 400 bin sattın seneye 200bin satınca daha mı iyi olacak. Sanki ekonomik durum sadece futbol aş yi etkiliyor taraftarın cebini etkilemiyor.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hürser Tekinoktay plan ve düşünceleri var ama pr olayını seven birisi gibi purolu pozlar bale transferi
Yanına taraftar desteği çekmek istiyor. Reklamını yapmak için de  abartı sanatını kullanıyor. Elinde başka silahı yok. Desteklediğimden değil ama bu adam da olmasa seçimin sadece adı seçim olacaktı.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

Fikret Orman ilk seçilirken aynı şeyler onda da vardı bütün borçları ödeyecekti, Beşiktaş'ın adını oyuncular parasını alamadı diye hiç duymacaktık! vs..