Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 61 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2751543 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimiçi 38life

Hayyam'ı sever. @levitate @38life Benden sufle olsun:

Geçmiş olan dünden hiç yad etme,
Yarın da gelmemişken feryad etme,           
Düşünme geleceği de geçmişi de
Şimdi şen ol da yaşamı berbad etme.

Var olan zaten geçti yok da ortada yok
Şen ol da var için yok için üzülme.

Tam nükteymiş.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı mylife1903

bombayı yönetime veren hoca ama, madem gitmek istiyodun milli takıma söyleseydin ayrılsaydın

onun yerine yok ben bilmem yönetim bilir, yok efendim uygun olmaz vs.
Hocanin bisi verdigi yok
Senin nisanlin var
Pesinde de baska biri
Evlilik teklif edecem diyorsun oyaliyorsun etmiyorsun
Nisanlin sana diyor
Bana gorucuyu gelecekler
Gelsinler gorusun diyorsun

Adama teklif yapacaz dediler
Adam teklif gelmedi dedi
Gorusemem baskanin izni olmadan dedi
Baskanin izin vermedigini ve senol gunesin gorustugunu mu dusunuyorsun

Adami tepkiyi goguslesin diye tutmaya calisiyorlar secime kadar
Secimden 2 hafta once de kovarlar
Butun kabahati hocaya yikarlar
Taraftarin cogu zaten zokayi yutmus durumda
Deprem olsa senol yapti diyecekler

Insallah adan zye anlatir senol gunes olanlari sonra istifa eder
Bu yonetim o istifayi da kabul etmeyebilir sira onlara gelecek cunku

Çevrimdışı mylife1903

Razvan Lucescu olmaz mı ya? Paokla yunanistanı kasıp kavuruyormuş bu sene 23 maçta 20 galibiyet 3 beraberlik.
Keyfi yerinde adamin
Calisan teknik direktor calistigi takimi birakip buraya zor gelir
Aciktakilere bakmak lazim

Konte morinyo falan yani

Çevrimdışı atalay

Ben demiyorum; Hayyam diyor.

Gökte bir öküz var adı pervin,
Bir tane de var altında yerin.
Siz asıl tepişmesini seyredin
O iki öküzün arasındaki eşeklerin.

Çevrimdışı Ömer Kaan

Keyfi yerinde adamin
Calisan teknik direktor calistigi takimi birakip buraya zor gelir
Aciktakilere bakmak lazim

Konte morinyo falan yani
CL potasına girsek koşa koşa gelir bence.

Çevrimdışı atalay

Dört yıla yakın prosesin son iletisini de atayım. Problemler içinde taraf olmayın, bu şekilde problem çözülmez. Bir tane Beşiktaş var. Kalıcı. Gerisi gelip-geçecek.

Benim en büyük umutsuzluğum genel taraftar yapısı. Başkanı, teknik direktörü geçip-gidecek ama maalesef sorun kalıcı.

Çevrimiçi 38life

Ben demiyorum; Hayyam diyor.

Gökte bir öküz var adı pervin,
Bir tane de var altında yerin.
Siz asıl tepişmesini seyredin
O iki öküzün arasındaki eşeklerin.

öf öf!  :)
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi levitate

Hocanin bisi verdigi yok
Senin nisanlin var
Pesinde de baska biri
Nisanlin sana diyor
Bana gorucuyu gelecekler

Adam teklif gelmedi dedi

e abi teklif gelmiş hatta adamı tesislerden alıp riva'ya götürmüşler? bizimkilerde teklif yaptık dedi siteden açıklama yaptılar hoca çıktı "bana bişey gelmedi" dedi

yönetim kendine kalkan olarak kullanmaya çalışıyor haklısın ama hoca hiç masum değil bence

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Orhan_

Hocanin bisi verdigi yok
Senin nisanlin var
Pesinde de baska biri
Nisanlin sana diyor
Bana gorucuyu gelecekler

Adam teklif gelmedi dedi

Oğlan kıza "görücüler gelsin de  bir görüşün" diyecek ve kız da o noktada çocuğu bırakmayacak. Kimse bu çift, ağır karakter problemleri yaşıyor olabilirler.

Çevrimiçi levitate

bugün forum çok sessiz :(

yarına mı hazırlanıyoruz acaba :D

Çevrimdışı Ayberk

hoca, milli takım td liği için 1 milyon daha önüne atıldığı andan beri 2017 de Beşiktaş ile sözleşme uzatmasının hayıflanmasını yaşadı hep. her soru sorulduğunda "başkan bilir, izin verirlerse giderim" diye dile getirdi zaten güle oynaya gideceğini. o zaman izin verilseydi vay sen 2 sene şampiyon yapmış adamı nasıl bırakırsın denecekti, şimdi daha fazla parayı seçti gitti diye süreç yönetilemedi hayıflanması yapılıyor garip bir şekilde

net forvetimiz yok iken bile 3 forvetin (vagner, larin, pektemek) aynı anda oynadığı zamanlar oldu, sahamızda erzurum ile oynarken orta sahayı sadece layiç ile savunmaya kalktık, hiç vazgeçemediği q7 yi bi anda yedek soyundurup bi anda lens' i 11 oynatmaya başladı, fb maçının 2. yarısında yanalın değişikliklerine zerre karşılık veremedi, lens ve kagawayı maçın sonunda oyundan aldı. hocanın bariz git geller yaşadığı ve motivasyonun zerresi olmadığı aşikar. bu sezonki puan kayıplarının en büyük sorumlusu kendisidir
Beşiktaş tek, siz hepiniz

Çevrimiçi yaço58

insanın ağrına gidiyor 2.devreye iyi girip hava yaakalamışken bi derbide ilk yarıyı 3-0 kapatıp muhteşem bir gece geçirip rüzgarı arkamıza alıp gitmek yerine berbat bir 45 dakika ve sonun başlangıcı şenol güneşi artık kimsenin istediğini sanmıyorum yarında ayrılacağını söylesin gitsin bu saatten sonra daha kötü olcak biz onun için maça çıkmayalım destek olalım camia olarak adam kendine resmen tiyatrocu diyenlere çanak tutanların kayığına binsin çıkıp bu sene sonu emekli oluyorum mlli takımı istemiyorum deseydi hiçkimsenin gram itirazı olmazdı yapılan bize ayıp ayrıca artık konsantrasyonu gitmiş kenarda oda bizim gibi izliyor 2.lik şansımız varken maalesef şenol güneşle bu şansıda taca atıyoruz artık hocaya tahammülüm kalmadı yarın tamemen milli takıma odaklandığını açıklasın ve karşılıklı olarak tribünlerle sıkıntı çıkmadan herkes önüne baksın artık bizde gutiyle devam edeli sene sonuna kadar ayrıca son kayseri maçında quaresmaya 90 dakika sabrederek gözümde tamamen bitti bakalım milli takımda ne yapcak benim seneye içinde hoca adayım abdulah avcıdır adam mertten epriyanudan mahmuttan viscadan falan alabileceği maksimum verimi almayı başardı  bu konuda takdiri hakediyor bir sistemide var bu sistemi bizde geliştirme imkanıda var milli takımın başındaki avcı değil artık daha tecrübeli oda daha göz önünde olmayı isteyebilir bizle birde başakda maaşı ne kadar bilmiyorrum ama 2 m versek gelmezmi bu adam diyede düşünüyorum bence en garanti tercih abdullah avcı olur gazeteler dalga geçer gibi conteyi yazıyorlar birde adamın maaşı isteyecekleri falan ortada bize eldekilerden maksimum verimi alcak adam lazım oda abdullah avcıdır işte görüyoruz mert ıskartaya çıkmıştı şimdi yeniden parladı irfancandan viscadan falan maksimum verimi alıyor gelcek teknik adamla inşallah oğuzhanda yeniden çıkışa geçer

Çevrimdışı tangaz

Ben de diyorum ki, biz öyle bir enayi bulamayız.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

pek öyle demiyordun ileti başlangıcın 150 milyon yuroydu algıyı ordan kesmiştin  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

Tandem değişiyor falan diye bahane üretmeye gerek yok, ilk sene Rhodolfo-Ersan ile başlayıp sene ortasında Marcelo-Alexis'e döndük ve şampiyon olduk.

Üstelik kalede Tolga ve sol bekte İsmail vardı. Hoca ilk sene İsmail'den aldığı verimi bu sene Adriano ve Caner'den alamıyorsa, ben burada hocayı suçlarım.

Kaldı ki geri dörtlüde son 1 senede değişen tek şey Pepe-Mirin. Bir de Fabri yerine Karius işte. Kalan tüm savunma  oyuncuları aynı.

Başkanın hesapları nedir bilmiyorum, kafası nerede onu da bilemem. Ama kurulan kadro mevcut şartlarda iyi.

Ben sahaya bakıyorum ve ortada bir düzen göremiyorum. Bu oynanan oyun bu kadroya yakışmıyor, bu kadar gol yemek de sadece kaleci hatası ve tandem değişimi ile açıklanamaz.

gerçekleri sıkıntıları dile getirmek bahane üretmek değildir. şimdi senden ev ahalisi otoyolda 200e basmanı istese senin altında da hacı murat olsa 140da kalsa sen hanıma motor teknolojisinden bahsetsen ve hanımda bahane üretme herif bas bas dese napacaksın? realiteler bahane değildir onur. ilk devreden örnek veriyorsun da tolga dediğin kaleci karyusun 2 katı iyi kalecidir adam daha geçen sene ŞLde gol kurtarma rekoru kırmış kaleci. sonra ismailden aldıgı verimi caner adriyanodan alamıyorsa demişsin gene halanın oğlunu savunmuşsun  :D onu da nereden çıkardın hoca ismailden aldıgı verimin 2 katını kırık dökük adri ile canerden alıyor zaten fazlası ile hemde o sene yediğimiz gollerin %40ı iso patentliydi ek olarak ilerde gol makinen vardı üstelik her maçatan türlüsü bir maç 3 atıp yatanı değil kritik anda devreye girip sokuşturup fişi çeken gomezin vardı öyle bi santrafrun varken tolga ve iso yetiyordu ama bu takımın 17 hafta santraforu yoktu kaledede geleni geçeni buyur eden karyus vardı.

sonraa öyle basite indirgemişsin ki değşen tek şey fabri karyus pepe mirin demişsin ayıptır yahu pepe ile mirini aynı cümle içinde kullanmak hakarettir futbol literatürüne karyusla fabri kıyaslama bence altından kalkamazsın o cümlenin bir de adrinin isi burda cismi yok geri 5linin yarısı tok fazla değişen bişey yok diyorsun.

söylediğin tek doğru şey bu kdar gol yemenin kaleci ve tandem değişikliğiile alakası yok kısmı. doğru artık eskisi gibi bir atiban yoktu ilk 8-10 hafta tolgay gereksizi ile sürekli alanını kaybeden medel vardı ama hoca suçlu tabii. kurulan bir kadro yoktu ilk devre gitmeyi kafaya koyan pepe aynı kafadaki babel onlara eşlik etmek isteyen adri umutsuz vaka love 6. hafta gönderilen negredo, larin pektodan oluşan forvet hattı sonra muhteşem transfer roco. maşallah püri pak kadro gerçekten.  bu kadar ufak sorunları bile çözemeyen hocanın canı cehenneme mi demek gerekiyor tavsiyen nedir?
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

32 gol yedik diyorum, 2 tane gol sayıyorsun. Sen 1.80'lik Sadık'a kafa vurdurursan, Hasan Ali'nin şutunu 2 mtre uzaktan seyredersen yersin golünü.

Boy falan da hikaye. Mirin 1.90, Vida 1.85. Alexis, Ersan ve Tosic'in boyları kaçtı? (Rhodolfo hepi topu yarım devre oynadı)

2 tane gol filan dediğimiz yok fener maçında yediği 3 gol de kaleci hatası zaten kaleyi bulan 3 top var gol olmuş başaksiti maçında yediği gol tüm zamanların en kötü kaleci performansıdır aynı golden 10 dk araya 2 tane yedi ki gerçekten çok çok kolay çıkarılabilecek bir goldü kasımpatıdan yedikleri falan fiyasko ötesi gollerdeki hatalarını saymaya kalksak sayfalar yetmez hasan alini şutunda o kadar çizgide durmasa yemezdi ya da tek elle uzasa gene yemezdi adam golün her türlüsünü yiyor kariyeri fiyasko zaten livirpulu şl.den eden kaleci yahu.

sonra boyları da gene yuvarlamışsın işine geldiği gibi mirin 187 rodolfo marcelo 195lik adamlardı ve ciddi iyi hava topu performansları vardı mirin demişken mirin zaten dün bir bugün iki ilk devre neciple medelle tandemi tamamladığımızı unutma

bu çarpıtma ve rakamlarla oynamayı ne zaman bırakacasın merak ediyorum ne zamandır yoktun dün bir girmişsin 150 milyon dolardn başlayıp 2 gol 190 die bayarakamları manipüle etmşsin gene.

huylu huyundan vaz geçmiyor...

Çevrimdışı tangaz

Hocanin bisi verdigi yok
Senin nisanlin var
Pesinde de baska biri
Nisanlin sana diyor
Bana gorucuyu gelecekler

Adam teklif gelmedi dedi

aynen böyle oldu gelinen noktada da başkan hocayı paravan olarak kullanıyor. son 1 senedir beşiktaşı boşladı başkan. 2 ay evvel yd Şenol Güneş görüşmesinde fo  da vardı

Çevrimdışı tangaz

CL potasına girsek koşa koşa gelir bence.

paokda 400binden bir kuruş fala aldığını sanmam burdaki parayı da babasından biliyor zaten her türlü gelir ben de sıcak bakıyorum

Çevrimdışı tangaz

hoca, milli takım td liği için 1 milyon daha önüne atıldığı andan beri 2017 de Beşiktaş ile sözleşme uzatmasının hayıflanmasını yaşadı hep. her soru sorulduğunda "başkan bilir, izin verirlerse giderim" diye dile getirdi zaten güle oynaya gideceğini. o zaman izin verilseydi vay sen 2 sene şampiyon yapmış adamı nasıl bırakırsın denecekti, şimdi daha fazla parayı seçti gitti diye süreç yönetilemedi hayıflanması yapılıyor garip bir şekilde

net forvetimiz yok iken bile 3 forvetin (vagner, larin, pektemek) aynı anda oynadığı zamanlar oldu, sahamızda erzurum ile oynarken orta sahayı sadece layiç ile savunmaya kalktık, hiç vazgeçemediği q7 yi bi anda yedek soyundurup bi anda lens' i 11 oynatmaya başladı, fb maçının 2. yarısında yanalın değişikliklerine zerre karşılık veremedi, lens ve kagawayı maçın sonunda oyundan aldı. hocanın bariz git geller yaşadığı ve motivasyonun zerresi olmadığı aşikar. bu sezonki puan kayıplarının en büyük sorumlusu kendisidir

ben katılmıyorum ilk paragraftaki görüşe ki zaten sözleşme uzatılmasını hataı bulanlardandım kapasitesi oranında alabileceğimizi almıştık fazlası olmayacaktı takım büyürken daha yüksek kalibre hocaya geçebilirdik ama başkan bunu seçmedi bunun başka nedenleri oldugunu düşünüyorum.

sonra hoca milli takım konusunda topu başkana attıgında başkan hocayı gönderip sonra taraftara hoca milli takımı bize tercih etti naapsaydım zorla mı tutsaydım deyip hocayı taraftarın önüne atsaydı taraftar başkanın arkasında olur hocayı da kalplerden kazırdı.

başkanın hocayı tutmasında farklı şeyler var mesela hiç bir ülkede şampiyon olan takım böyle sirküle olmuyor transferler geç yapılmıyor vbvb bu çalışma koşullarına uygun oyuncu satıldıgında pek ses etmeyen kalanlarla ve/veya gelenlerle dewam eden fazla hoca bulamazsın.

ayrıca bu kadar çok transfer işinin mide bulandırdıgı da başka bir sıkıntıdır. ne kadar çok transfer o kadar çok menajer hareketi / komisyonu.

Çevrimdışı Ayberk

ben katılmıyorum ilk paragraftaki görüşe ki zaten sözleşme uzatılmasını hataı bulanlardandım kapasitesi oranında alabileceğimizi almıştık fazlası olmayacaktı takım büyürken daha yüksek kalibre hocaya geçebilirdik ama başkan bunu seçmedi bunun başka nedenleri oldugunu düşünüyorum.

sonra hoca milli takım konusunda topu başkana attıgında başkan hocayı gönderip sonra taraftara hoca milli takımı bize tercih etti naapsaydım zorla mı tutsaydım deyip hocayı taraftarın önüne atsaydı taraftar başkanın arkasında olur hocayı da kalplerden kazırdı.

başkanın hocayı tutmasında farklı şeyler var mesela hiç bir ülkede şampiyon olan takım böyle sirküle olmuyor transferler geç yapılmıyor vbvb bu çalışma koşullarına uygun oyuncu satıldıgında pek ses etmeyen kalanlarla ve/veya gelenlerle dewam eden fazla hoca bulamazsın.

ayrıca bu kadar çok transfer işinin mide bulandırdıgı da başka bir sıkıntıdır. ne kadar çok transfer o kadar çok menajer hareketi / komisyonu.

daha üst kalibreli bir hoca nasıl olurdu ne şartlarda olurdu o kadar çok göreceli durumlar var ki yanlış ya da doğru demek çok zor. hoca milli takımı tercih etti ne yapalım denseydi, 2 senelik anlaşma yaptığın adamı nasıl bırakırsın diye mutlaka yine söylenirdi ya da elindekini nasıl kaptırdı beceriksiz, basiretsiz vs ..
ticaretle uğraşan biri olarak, yanlış tercihlerimden dolayı zarar ettiğim durumlar oluyor, bir de işin içinde insan faktörü varsa, insana yapılan yatırımlarda hata yapma olasılığı ya da tutmama şansı çok daha fazla. burada mutlak bir doğru yok maalesef. ffp zamanında ve ekonomik şartlardan dolayı kısıtlı tercih yapma zorunda olduğumuz çok açık, bu durumda kendinize ait bir strateji belirleyebilirsiniz, mesela yönetimin, bazı transferleri son zamanlara denk getirmesi plansızlıktan çok takımlarında yer bulamayacak iyi oyuncuları kadroya dahil etme çabasını izlemesi olabilir. bu mutlaka doğru değildir ama bir strajedir ve yerınde transferler de olmuştur. oyuncunun kampa geç katılması bir handikaptır ama hoca, geç gelen oyuncu için memnuniyetinden fedakarlık yapacak biri asla olamaz zira eldeki kadro ile en iyisini yapması için milyonlar ödeniyor kendisine, gönlünü hoş tutmak için değil. bugün milli takımın başına geçtiyse bu büyük camianın sayesinde oldu. trabzondayken ya da bursada iken elde edemediğini bizim sayemizde yapabildi
Beşiktaş tek, siz hepiniz

Çevrimdışı Liquidator

sabah sabah bu videonu izledim ve sinirlerim yine bozuldu. biz ki Vodafon parkda geleni gideni devirdik, şimdi geldiyimiz duruma bak. bitik fenerden 3 yedik 3.

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı worns

Çevrimiçi Necmi

ne demek kim söylüyor günlerce lang ismi konuşuldu rafael ismi geçti hiç tekzip çıkmadı sonra serkan reçber ekibe katıldı adam kaç tane seçenek sundu vbvb hoca lang ismini örneğin hem sağ bek hem stoper oynayabildiği için istedik oluyorduda ama adam almanyayı seçti die açıklaması var nedemek sağbek bakmamışız lütfen. sonra sağbek gelse bile benim sağbekim gg dir sözü özellikle dewre arası sağbek bakarken söylenen ifadedir sezon başı değil.

diğer taraftan elinde gg gibi bir sağ bek varken hoca ne diyecekti gg bi işe yaramıyor çöp zaten beni onla muhatap etmeyin gidin birinci sağbek alın mı diyecekti? tabiki bana gg.yi yedekleyecek hatta multi pozişın birini alın diyecek ama sen gidip gg.yi kesecek klasta birini alsan sonuç belli. bayernin sağ beki kimmichi getirirsen hoca da gidip gg.yi oynatmaz heralde.

penaltılarımız verilmediğinde burak öncesi hiç böle koruma yapmadın die suçlama yapmışsın el insaf. burda hakem gömüsünde beni geçen 2 kişi var sadece  ben negredonun bursa maçındaki penaltımız verilmeyincede söylenen sınırlı üyeden biriyim bak özellikle negredo bursa maçını seçtim daha vurgulu bi örnek olsun die.

biz ikinci devre 7de 7 yapamadıysak 2 sebebi var bir hakemler iki karyus
"günlerce kim söyledi :alala:
neyin savunmasını yapıyorsun hoca istemediğini açıklıyor sen yok istiyor diyorsun
madem GG elinde diye hassas davranıyor diğer oyuncular konusunda neden hassas davranmadı.
savunabilirsin bu hakkın ama bunu düzgün yap bari yada savun birileri sana katılmak zorunda değil
fikrini söyle geç sürekli haklı çıkmaya çabalıyorsun

Çevrimiçi Necmi

Insallah bi aciklama getirir herseye

Yonetim bombanin pimini cekip bombayi senol gunese verdi
Butun simsekler hocaya yoneldi

Adamin soylediklerini alt alta yazinca zaten bambaska bi tiyatro ortaya cikiyor
olaya ne niyetle baktığına göre değişir ben o bombayı hocanın Başkanın kucağına bıraktığını
görüyorum. Bomba gidenin değil kalanın kucağında olur.
bütün şimşekler hocanın üzerine yöneliyorsa bütün herkesmi yanılıyor.
ne açıklaması getirecek milli görev vs rededilemez gibi birşey söyler sanırım
bunun bir açıklaması yokki. olmayan şeyi nasıl açıklayacak.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Avci CL'yi birakip niye gelsin? En az bir sezon daha orda devam eder. Baska adaylara bakmaki lazim.