Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 75 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2778360 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı ozankarakoc

Tamam hoca berbat, futboldan hiç anlamıyor, peki...

İyi de kardeşim, yanındaki adama pas veriyorsun, sonra elini kolunu sallaya sallaya geziyorsun,
'top benden çıktı, artık arkadaş ne yaparsa yapsın' der gibi.

Bir tane boşa kaçan oyuncu yok, bir tane verdiği pasın bir sonraki adımıyla ilgilenen yok.

Ljajic denen büyük oyun kurucumuz, şanlı 10 numaramız, 30 top aldı 28'ini rakibe verdi.

Kimsenin ayakta duracak hali yok.

Quaresma denen ruh hastası, top kaptırınca namus cinayeti işlemeye dönüyor en kritik dakikalarda...

Bütün bunların sorumlusu da mı hoca?

Bu takımı bu hale kim getirdi?
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı mellfred

stoper stoper değil
Sağ bek sağ bek değil
Sol açık sol açık değil kaldı ki santrafor da değil
Santrafor love denen adamdan çok daha verimli olan larin  Akhisar’ın oynatmayacağı kalitede adam
Dediğin gibi bu kadronun elenmesi müstehak ve olması gerekendir
@Osvaldonun saçı

Çevrimdışı Nartallo

Trabzon maçında manevi evladı yine oynarsa iş çirkinleşecek artık.

Çevrimdışı Blackmd1

Şimdi medya maymunlarına futbolcularınızı yedirtin. Kulübün uçurumdan aşağı yuvarlanma sürecini iyice hızlandırın. Islıklanmadık futbolcu bırakmayın, sosyal medyada futbolculara küfür edin, Futbolun f'sinden haberi olmayan yorumculara asist yapın onlarda futbolcuları gömsünlerin yerin 7 kat dibine. Ama hocaya, yönetime toz kondurmayın.
+1903 :claps:

Çevrimdışı mellfred

fikret orman enkazını naapacaz peki? maaşını ödeyemeyeceği veteran oyuncuları sen mi aldın ben mi hoca mı?
Bugün pepe Babel Tolgay gibi 3 kilit oyuncunun olmaması bir sağ bekin alternatifsizliği gibi
yönetimin plan-bütçe ayarsızlığıdır

Çevrimdışı mrred

Trabzon maçında manevi evladı yine oynarsa iş çirkinleşecek artık.
Hiçbir şey olmaz tribünler yine kuvareejma diye bağırır
The great gig in the sky

Çevrimiçi blackeagle35

Maaş yükünü azaltıp yeniden yapılanma sağlamak şart ancak yapilan saçma sapan ücretli ve uzun süreli kontratlar bunun önünde engel..Tolgay,Oğuzhan,Lens,Quaresma zamanında yapılan Veli,Pektemek gibi sozleşmelerle bu sorunu kendimiz oluşturuyoruz..

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Su mactaki forvet alternatiflerimiz Larin-Love-Pektemek  :claps: :claps: :claps: :claps:

Yani su oyuncu listesini gorsem hoca olarak derim ki tek forvet mi cikartayim, yoksa forvetsiz mi oynatayim..Hoca gidiyor cift forvete donuyor bunlarla. 

Yonetime boyle berbat bir kadro kurdugu icin, hocaya da bu kadronun icinden is yapacak onbirleri bulmasina, denemesine ve bu onbirleri bilmesine ragmen israrla ve israrla yumusak ortasaha tercihleriyle (Oguzhan + Medel / Oguzhan + Atiba) onune Ljajic, ve her geriye dustugumuz macta cift forvete donerek Besiktas'i maglubiyete mahkum ettigi icin kizginim..

Su maci bu kadro alabilirdi ama duzgun dizilis lazim. Vagner Love'la Oguzhan oynasin diye takimi direncsiz ortasaha ve pressiz forvetle baslatmak nasil bir mantiktir anlamiyorum. Simdi ne oldu, daha mi iyi oldu? Yetti mi artik bu denemeler hocam, yoksa Trabzon macinda da yine kadayif gibi ortasahayla mi oynayacagiz?

Oyuncuların ne önemi var? Gol yemeyecek bi kadro çıkaracaksın. Ben olsam forvetsiz çıkarım zaten forvet yok ki ortada. Cılız Oğuzhan'la başlayarak orta sahayı rakibe teslim ediyorsun. En sıkı tutman gereken yeri. 

Çevrimdışı ozankarakoc

Su mactaki forvet alternatiflerimiz Larin-Love-Pektemek  :claps: :claps: :claps: :claps:

Yani su oyuncu listesini gorsem hoca olarak derim ki tek forvet mi cikartayim, yoksa forvetsiz mi oynatayim..Hoca gidiyor cift forvete donuyor bunlarla. 

Yonetime boyle berbat bir kadro kurdugu icin, hocaya da bu kadronun icinden is yapacak onbirleri bulmasina, denemesine ve bu onbirleri bilmesine ragmen israrla ve israrla yumusak ortasaha tercihleriyle (Oguzhan + Medel / Oguzhan + Atiba) onune Ljajic, ve her geriye dustugumuz macta cift forvete donerek Besiktas'i maglubiyete mahkum ettigi icin kizginim..

Su maci bu kadro alabilirdi ama duzgun dizilis lazim. Vagner Love'la Oguzhan oynasin diye takimi direncsiz ortasaha ve pressiz forvetle baslatmak nasil bir mantiktir anlamiyorum. Simdi ne oldu, daha mi iyi oldu? Yetti mi artik bu denemeler hocam, yoksa Trabzon macinda da yine kadayif gibi ortasahayla mi oynayacagiz?

Kim oynamalıydı peki daha güçlü orta saha için? Dorukhan'ı alsan sağ bek yok. Necip'i sağ bek yapsan stoper yok. Atiba listede yok. Vagner Love'ı oynatmasan kimi oynatacaksın? Larin iki pozisyonda defansı rahatsız etti, sağolsun, zahmet oldu. Ona bakıp 'Love'ın yerine Larin'le başlasaydı' diyebilir miyiz? Dersek hocaya haksızlık olmaz mı?

Çevrimdışı f_madida

O zaman ne diyoruz
Kuvareeejjjmaaaa
Ben takımı ilk yarı beğenmiştim ama hocayı çok iyi tanıdığım için mutlaka bir değişiklikle oyuna negatif anlamda müdahale edeceğine adım gibi emindim ve öyle de oldu :D
Senoool Güneeeeş Şenoolll Güneeeeş

Ilk yari neyi begendin yahu? Macin ilk 15 dakikasi, Oguzhan oyundan dusene kadar ortasahada toplari aldik, uc bes pas yaptik bir iki gol pozisyonuna girdik..Sonra adamlar yavas yavas ortak oldu, iki cok net korner pozisyonunda biraz kazmaliklarindan oturu golu atamadilar, elemanlarin hakimiyetinde gecti gitti. Sahaya cikan kadro yanlisti, veteran Love, hicbir hava topunu alamayan, yerden tek bir pas atamayan, pres desen hak getire bir adam...Oguzhan zaten ayri hikaye, sonuc daha kadro yazildigi an belliydi aslinda. 
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı tugozcan

Tamam hoca berbat, futboldan hiç anlamıyor, peki...

İyi de kardeşim, yanındaki adama pas veriyorsun, sonra elini kolunu sallaya sallaya geziyorsun,
'top benden çıktı, artık arkadaş ne yaparsa yapsın' der gibi.

Bir tane boşa kaçan oyuncu yok, bir tane verdiği pasın bir sonraki adımıyla ilgilenen yok.

Ljajic denen büyük oyun kurucumuz, şanlı 10 numaramız, 30 top aldı 28'ini rakibe verdi.

Kimsenin ayakta duracak hali yok.

Quaresma denen ruh hastası, top kaptırınca namus cinayeti işlemeye dönüyor en kritik dakikalarda...

Bütün bunların sorumlusu da mı hoca?

Bu takımı bu hale kim getirdi?

Kimsenin ayakta duracak hali yoksa sorumlu benim zaten. Yada sensin. Ne bileyim bufedeki amcada olabilir.

Quaresma denen musvetteye bu kadar sorumluluk.veren her hatasini yok sayan ugruna tum oyun planindan vazgecende baska biri.

Kimse bosa kacmiyor cunku o topun uzun vurulacagini herkes biliyor. Herkes suc Canerde Pepede saniyordu bi ara. Muhtesem sistemimiz 0 kafa topu hakimiyeti olan forvetlere (!) Uzun top sisirmek. Bunu da ben istiyorum sende haklisin.

Hoca pirlanta

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mrred

İlk yarı topa baya sahip olduk yerden oyun kurduk pozisyonlara da girdik
olgunlaşmayan 2 atağımız var direkten dönen toplar var mustafanın pozisyonu var organize ataklarımız var. Ama işte kenarda hoca olunca ikinci yarı yine işleyen düzeni bozdu.
The great gig in the sky

Çevrimdışı 38life

91:10 saniyesinin Scrren Shot'ını alıp atabilecek var mı? Karius ileri uzun top atıyor, rakip savunma herzamanki gibi karşılıyor ve bizim takımın oyuncuları sahaya dikine bir şekilde ardarda dizilmiş durumda. dönen topu almamak için yapabileceğiniz en iyi şey bu. Aşağı yukarı şöyle bir tablo vardı bahsettiğim anda.

Futbol geometri oyunudur. Bunu da en iyi bilenlerden biri aramızda @atalay dır. Bu sadece uzun top esnasında değil takımda 90 dakika boyunca geometri sorunu var. Sürekli bir kaç kişi eksik oynuyoruz etkisi yaratıyor bu durum. Çünkü birileri hep sahaya yanlış yerleşmiş durumda ve offline durumda. Kullanım dışı. Maalesef takımın başındaki hocanın donanımı bu problemi çözebilecek seviyede değil. Buyüzden Beşiktaş daima kötüye gidiyor ve gidecek.

Takımın yaptığı tek birşey var; uzun top atmak. Onu da olabilecek en başarısız şekilde yaptırıyor hocamız. Böyle bir durumda işte Beşiktaşımız. Ama o hoca alkışlanıyor, 3'lü çektiriliyor. E normal değil de diyemeyiz. Normal. Kalabalıklar futboldan anlamaz, kalabalıklar siyasetten anlamaz. Kalabalıkların kararları ve tepkileri tamamen hissi'dir.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı ozankarakoc

Oyuncuların ne önemi var? Gol yemeyecek bi kadro çıkaracaksın. Ben olsam forvetsiz çıkarım zaten forvet yok ki ortada. Cılız Oğuzhan'la başlayarak orta sahayı rakibe teslim ediyorsun. En sıkı tutman gereken yeri.

Doğru. Peki bugünkü kadro yerine gol yemeyecek alternatif bir kadro çıkarır mısın? Pepe, Roco, Gökhan Gönül ve Atiba'nın yokluğunda, gol yemeyecek kadroda başka kim olabilirdi ki? Fatih'i de ilk onbirde başlatıp 5'li defans oluşturmaktan başka bir çare, başka bir alternatif adım var mıydı? Bu adım atılsaydı, 'kendi sahanda, Malmö denen kıytırık takıma 5 defans oyuncusuyla çıkıyorsun' diye yerin dibine vurmayacak mıydınız/vurmayacaklar mıydı?

Çevrimdışı f_madida

Kim oynamalıydı peki daha güçlü orta saha için? Dorukhan'ı alsan sağ bek yok. Necip'i sağ bek yapsan stoper yok. Atiba listede yok. Vagner Love'ı oynatmasan kimi oynatacaksın? Larin iki pozisyonda defansı rahatsız etti, sağolsun, zahmet oldu. Ona bakıp 'Love'ın yerine Larin'le başlasaydı' diyebilir miyiz? Dersek hocaya haksızlık olmaz mı?

Fatih'i koyabilirdi sagbeke, Sarpsbourg macinda gayet de guzel oynadi cocuk.. Rakip oyuncular cok mukemmel elemanlar degil, defansif yonunu oynasa yeterdi zaten.

Dorukhan'i ortasahadan alip Oguzhan'i oraya koymak maci altin tepside rakibe sunmak demekti bugun, hoca da bunu yapti. Her top adamlarin ayagina indi dondu ilk 15ten sonra. Love zaten pres de yapmiyor, Quaresma bedava top pesinde, geriye kostugu yok. 

Çevrimdışı cursedofdragon

UEFA Avrupa ligin de bu kadroyla bu kadar.

Emeğe geçenlere teşekkürler başta yönetim.

Çevrimdışı birolbjk

futbolcular nerde babel pepe gerçekten sakatmı sakatsa ne sakatlığı yönetimden biri açıklasın  para sorunları yüzünden takım bu haldeyse kimse ağzını açıp hocaya tek laf edemez adamlar sahada resmen yürüdü 3 metreye pas atamadılar herkesin kafası başka yerde o kadar belliki

Çevrimdışı mrred

91:10 saniyesinin Scrren Shot'ını alıp atabilecek var mı? Karius ileri uzun top atıyor, rakip savunma herzamanki gibi karşılıyor ve bizim takımın oyuncuları sahaya dikine bir şekilde ardarda dizilmiş durumda. dönen topu almamak için yapabileceğiniz en iyi şey bu. Aşağı yukarı şöyle bir tablo vardı bahsettiğim anda.

Futbol geometri oyunudur. Bunu da en iyi bilenlerden biri aramızda @atalay dır. Bu sadece uzun top esnasında değil takımda 90 dakika boyunca geometri sorunu var. Sürekli bir kaç kişi eksik oynuyoruz etkisi yaratıyor bu durum. Çünkü birileri hep sahaya yanlış yerleşmiş durumda ve offline durumda. Kullanım dışı. Maalesef takımın başındaki hocanın donanımı bu problemi çözebilecek seviyede değil. Buyüzden Beşiktaş daima kötüye gidiyor ve gidecek.

Takımın yaptığı tek birşey var; uzun top atmak. Onu da olabilecek en başarısız şekilde yaptırıyor hocamız. Böyle bir durumda işte Beşiktaşımız. Ama o hoca alkışlanıyor, 3'lü çektiriliyor. E normal değil de diyemeyiz. Normal. Kalabalıklar futboldan anlamaz, kalabalıklar siyasetten anlamaz. Kalabalıkların kararları ve tepkileri tamamen hissi'dir.
Çok net hatırlıyorum. Sahaya yanlış yayılmaya örnek pozisyon
The great gig in the sky

Çevrimdışı ozankarakoc

'Hoca uzun topu olabilecek en kötü şekilde oynatıyor' diyorsunuz. Ne diyor mesela hoca... 'Karius, sen şişir oğlum bütün topları ileri. Beyler, siz de dönen topu almaya çalışmayın, iyi pozisyon almayın, öyle yalandan zıplayın, Vagner, özellikle sen zıpla, çünkü sen en kısa boylumuzsun...' Böyle mi geçiyor maç önü toplantıları, taktik çalışmaları mesela...

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Devre arasında adam akıllı transfer bekliyoruz. Gelmesse işte o zaman ne Fikret Orman ne Senol Güneş kalır. Yetti artık kendileride yancılarıda.!

Çevrimdışı cursedofdragon

Fatih'i koyabilirdi sagbeke, Sarpsbourg macinda gayet de guzel oynadi cocuk.. Rakip oyuncular cok mukemmel elemanlar degil, defansif yonunu oynasa yeterdi zaten.

Dorukhan'i ortasahadan alip Oguzhan'i oraya koymak maci altin tepside rakibe sunmak demekti bugun, hoca da bunu yapti. Her top adamlarin ayagina indi dondu ilk 15ten sonra. Love zaten pres de yapmiyor, Quaresma bedava top pesinde, geriye kostugu yok.

bu hocanın suçu değil yönetimin sucu sol kanatta pektemek oynuyor yav pektemek!

Oğuzhan ile tolgay ile 5'er yıl hoca mı sözleşme imzaladı ? Ne yaptıda sözleşme imzalıyorsun adamlarla.

Demba ba-Gomez-Aboubakar-Cenk'ten geldiğimiz hale bak love-larin-pektemek.

Sağ kanadın 36 lık show busines Quaresma.

Hadi Quaresma'yı oynatmayım dedi hoca kimi oynatsın adam yok kenarda sol kanat'ta adam yok.Santrafor yok.

Kadro yaşlı ve doymuş ondan sonra suç hoca'da en son suçlu hoca'dır.

Çevrimdışı worns

Kimsenin ayakta duracak hali yoksa sorumlu benim zaten. Yada sensin. Ne bileyim bufedeki amcada olabilir.

Quaresma denen musvetteye bu kadar sorumluluk.veren her hatasini yok sayan ugruna tum oyun planindan vazgecende baska biri.

Kimse bosa kacmiyor cunku o topun uzun vurulacagini herkes biliyor. Herkes suc Canerde Pepede saniyordu bi ara. Muhtesem sistemimiz 0 kafa topu hakimiyeti olan forvetlere (!) Uzun top sisirmek. Bunu da ben istiyorum sende haklisin.

Hoca pirlanta

:ok: Bravo mevzuyu çözmüşsün.

Pepe'yle ben anlaşmıştım gizlice orta sahayı boşver her topu uzun at diye. Şenol hoca defanstan pasla çıkmak istemesine rağmen sağolsun anlaşmaya uydu. Hoca bir ara mevzuya uyandı Pepe'yi kesti Necip'i koydu ama Necip zaten bizim mahallenin çocuğu. Beni asla kırmaz. Bugün maç boyunca istediğim gibiydi.

Boşu boşuna hocayı suçlamayın. Onun yapacak birşeyi yoktu.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Bu kadro rahat bu gruptan çıkardı. Dalga geçtiğimiz Fener çıktı gruptan
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı f_madida

Negredo atmasa sezon basi gidiyorduk da yine bir katilim payi, naklen yayin parasi vs aldik en azindan ona da sukur.

Neyse, bu kadroyla maksimum bu kadar olur zaten.

Çevrimdışı tugozcan

'Hoca uzun topu olabilecek en kötü şekilde oynatıyor' diyorsunuz. Ne diyor mesela hoca... 'Karius, sen şişir oğlum bütün topları ileri. Beyler, siz de dönen topu almaya çalışmayın, iyi pozisyon almayın, öyle yalandan zıplayın, Vagner, özellikle sen zıpla, çünkü sen en kısa boylumuzsun...' Böyle mi geçiyor maç önü toplantıları, taktik çalışmaları mesela...
Buyuk ihtimalle oyle geciyor.