Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 75 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2748280 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

Başağı yenince kupa vermiyorlar başak takılacak zaten bizim takım böyle devam etsin.

Bu istek ile oyunun üstüne koyalım bazı oyuncuların yerine başka oyuncular gelsin.Devre arası takviye de gelir.

Şampiyon oluruz.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Abicim allah aşkına şu futbol cahili arkadaşın yazılarını paylaşmayın burada.. Kendisini ekşi sözlükten de tanırım acayip iyi bir Beşiktaşlıdır. Ama taktik teknik analizleri falan feci. Geçen hafta 9 kişilik takıma karşı oyunumuzun uzun uzun analizini yapmıştı. Bu hafta da iyi oynamışız gibi analizler yapıyor. Bu gün söylediğine göre 5 tane karşı karşıya gol kaçırmışız. Maçı izlemesem ne oynamışız vay be dicem. Bu adam Dünya Kupası başlamadan İzlanda'yı favori gösterdi bayrağını nickinin yanına yapıştırdı vs adamlara o günden beri gelen giden 5-6 çakıyor.. Romantik tutarsız analizden anlamayan iyi bir Beşiktaş'lı sadece.

Öyle deme çok iyi oynadık.
Tam 35 defa ceza sahasında topla buluşmuşuz.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Hoca farklı seyler- oyuncular- sistemler deniyor ama yinede olmuyo su Avcının takımına. Devre arası iyi bir forvet lazım.

Çevrimdışı mylife1903

Cok takildi bugun fazla yorum yapamayacam da herifler ortasahayi gecemedi
Isteyen kendi tercihleri gomuldu der
Digerleri besiktas cikartmadi der
Futbol bu sebeple guzel baktigin yere gore degisir

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Beşiktaş’ın, Başakşehir’i yendiği son maçta savunma ikilisi Rhodolfo ve Ersan’dı.
Rhodolfo’nun maaşı €1.4M
Ersan’ın maaşı ise €750b şeklindeydi ama forvetinde Mario Gomez vardı.
Bugün Pepe’nin €4.5M, Vida’nın €3M maaşı var, forvetinde oynayan ise Love.
(Alıntı)

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Başağı yenince kupa vermiyorlar başak takılacak zaten bizim takım böyle devam etsin.

Bu istek ile oyunun üstüne koyalım bazı oyuncuların yerine başka oyuncular gelsin.Devre arası takviye de gelir.

Şampiyon oluruz.

Katılmıyorum şampiyonluk için en önemli rakiple puan farkın 3'ten 6'ya çıkıyor. Böyle direkt rakipleri yenemediğimiz için sonra başkasının eline bakıyoruz şu Başakşehir'i bi yenseler vs diye. En azından 1 puan alınmalıydı bu maçtan, arada 3 puanlık fark korunmalıydı.

Çevrimdışı caner.eryigit

MİLYON KERE YAZDIK Teknik direktör değişikliğinden önce futbol şubesinde profesyonelleşmeye odaklanın bu yönde yönetim üzerinde baskı kurulmalı
müteahhitler galericiler kurdu bu kadroyu!!!
Olay tamamen Budur!!!
Yoksa hoca gitse ne olacak ne değişecek hiçbirşey

Çevrimdışı caner.eryigit

Katılmıyorum şampiyonluk için en önemli rakiple puan farkın 3'ten 6'ya çıkıyor. Böyle direkt rakipleri yenemediğimiz için sonra başkasının eline bakıyoruz şu Başakşehir'i bi yenseler vs diye. En azından 1 puan alınmalıydı bu maçtan, arada 3 puanlık fark korunmalıydı.
Daha çok erken yenilmemek önemliydi haklısın

Çevrimdışı mylife1903

Beşiktaş’ın, Başakşehir’i yendiği son maçta savunma ikilisi Rhodolfo ve Ersan’dı.
Rhodolfo’nun maaşı €1.4M
Ersan’ın maaşı ise €750b şeklindeydi ama forvetinde Mario Gomez vardı.
Bugün Pepe’nin €4.5M, Vida’nın €3M maaşı var, forvetinde oynayan ise Love.
(Alıntı)
Bin sefer yazdik
Defansta pepe degil pepe ramos al solbek marselo koy sagbek kafu koy gene gol yiyeceksin
20 tane yersin gene muhim olan atabilmektir
Defansta tosic aleksiz oyna ama santraforun gomez olsun 8 milyon maas ver arkasina taliskayi koy 4 miylon maas ver
Pepe 4.5 aliyor tamam da tusubasa mi bu gidip gol de atiyor falan ama adama da yazik

Çevrimdışı mylife1903

MİLYON KERE YAZDIK Teknik direktör değişikliğinden önce futbol şubesinde profesyonelleşmeye odaklanın bu yönde yönetim üzerinde baskı kurulmalı
müteahhitler galericiler kurdu bu kadroyu!!!
Olay tamamen Budur!!!
Yoksa hoca gitse ne olacak ne değişecek hiçbirşey

Hoca gidince bu kadro super falan diyenleri piste alacaz
Yeni gelecek hoca yabanci olsun mesela yetersiz₁ 10 adam yazar
Biraz orta halli hoca 15 adam yazar listeye
Yerli bi yetersiz₁ getirsen 7-8 transfer ister

deplasmanlarda onlarda iyi değil @Osvaldonun Saçı.

Üst üste rize ve göztepe deplasmanlarına gidiyorlar.

Evlerinde süpriz puan kaybıda yapabiliyorlar malatya'ya evinde 2 puan bıraktı.

Evimiz de yeneriz artık yapıcak bir şey yok :)

Biz kendimize bakalım bu arzu iştah ile oynarsak va bazı oyuncu değişiklikleri ile ve devre arası takviye ile şampiyon olabiliriz.

Beni en çok üzen kaybetmeye alışmamız. Geçen günlerde de yazmıştım özgüvenimiz gitti diye. Eskiden geri düşsek bile alırız derdik, yenilsek bile iyi oynadık derdik, takımda sorun görünce hoca toparlar derdik.. Şimdi hiç birini diyemiyorum. Başakşehir maçına yenilince kahrolmuyoruz zaten yeniliriz diye bakıyoruz, haftaya Sivas'a puan kaybetsek eskisi kadar üzülmicem sadece biraz kızıp geçicem.. Bu döngüyü kırmak tekrar özgüveni yakalamak da 3-5 maçla olacak iş değil.

deplasmanlarda onlarda iyi değil @Osvaldonun Saçı.

Üst üste rize ve göztepe deplasmanlarına gidiyorlar.

Evlerinde süpriz puan kaybıda yapabiliyorlar malatya'ya evinde 2 puan bıraktı.

Evimiz de yeneriz artık yapıcak bir şey yok :)

Biz kendimize bakalım bu arzu iştah ile oynarsak va bazı oyuncu değişiklikleri ile ve devre arası takviye ile şampiyon olabiliriz.

İnşallah dediğin gibi olur  :ok:

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Devre arasında da transfer konusunda doğru hamleler atabileceğimizi düşünmüyorum.
Koca yaz döneminde saz çalan yönetimden devre arasında doğru transfer beklemek mucize ötesi.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

İnşallah dediğin gibi olur  :ok:

Benim fikrime göre olmayacak.

Neden :

1-) Herkes kötü Basak herkesten bir adım önde.

2-) Herkes deplasmanda da kötü.

3-) Basak suanda tek kulvarda.

4-) Adamlar resmen Atletico Madrid oldular. 1-0 bulup üzerine yatıyorlar. Sanırım 6. Kez 1-0 kazandılar.

5-) Spikerin dediği gibi : Bireysel beceriden cok oturmus bir sistemleri var.

Bu şekilde zaten şampiyon oluyorlarsa bidede alkışlamak düser

Çevrimdışı caner.eryigit

ŞenoL Güneş'in gitmesiyle = Gökhan GönüL-Atiba gençleşecek,Tolgay top kaptırmamayı öğrenecek,Larin-Love gollerini sıralamaya başlayacak,Q7-Caner uzun top huyundan vazgeçecek lens uçup kaçacak diyorsanız gönderelim ŞenoL Güneş'i....
FUTBOL planmadır,öngörüdür,gelecektir yönetimin becEremediği bu!!!
Bende aynen böyle düşünüyorum.
Stadı açtığımız ilkmaç olan Bursa maçından bir tek atiba oynadı bugün çok değil 2.5 sene geçmiş bir büyük takım bu kadar sirkülasyona uğramaz @mylife1903 abiminde dediği gibi

Çevrimdışı mylife1903

Beni en çok üzen kaybetmeye alışmamız. Geçen günlerde de yazmıştım özgüvenimiz gitti diye. Eskiden geri düşsek bile alırız derdik, yenilsek bile iyi oynadık derdik, takımda sorun görünce hoca toparlar derdik.. Şimdi hiç birini diyemiyorum. Başakşehir maçına yenilince kahrolmuyoruz zaten yeniliriz diye bakıyoruz, haftaya Sivas'a puan kaybetsek eskisi kadar üzülmicem sadece biraz kızıp geçicem.. Bu döngüyü kırmak tekrar özgüveni yakalamak da 3-5 maçla olacak iş değil.
Santraforun lokomotif olursa geri donebilirsin
Gunayin bombaladigi gs macini hatirla
Gomez nasi el kol yapiyordu
Nasi santraya tasiyordu takimi

Çevrimdışı mylife1903

Devre arasında da transfer konusunda doğru hamleler atabileceğimizi düşünmüyorum.
Koca yaz döneminde saz çalan yönetimden devre arasında doğru transfer beklemek mucize ötesi.
Fikret orman devre arasi taylanda falan tatile gider
Ikinci yarinin fikisturunu hakem atamalarini yaparlar yusuf abisi ve ft ile

Çevrimdışı Orhan_

2 sene geçti dediğin takım geçen sene şampiyonlar liginde kimleri yeniyordu.
Sen o he he yi verdiği çeki ödemeyen yönetime anlat.

Yahu rica ediyorum cevabı karşılar bir şeyler yaz. Cl ile lig birbirinden ayrı, karşılaştığın rakiplerin oynama şekilleri ayrı, ama oyunlar aynılaştığı vakit Avrupa lig fark etmeksizin yaşadığımız problemler aynı.

Çekin ne işi var ikimizin konuşmasında? Ne alaka?

Hem bana bir maçtan hocaya çakma diyorsun, hem de Türkiye'de her kulübün başına gelen Beşiktaş'ın başına gelince asrın yüz karası olayı gibi lanse edilen çek olayı üzerinden yönetime çakmaya çalışıyorsun. Abi ne diyorsunuz siz? Ne anlatıyorsunuz?

Benim fikrime göre olmayacak.

Neden :

1-) Herkes kötü Basak herkesten bir adım önde.

2-) Herkes deplasmanda da kötü.

3-) Basak suanda tek kulvarda.

4-) Adamlar resmen Atletico Madrid oldular. 1-0 bulup üzerine yatıyorlar. Sanırım 6. Kez 1-0 kazandılar.

5-) Spikerin dediği gibi : Bireysel beceriden cok oturmus bir sistemleri var.

Bu şekilde zaten şampiyon oluyorlarsa bidede alkışlamak düser

1-)Başak önde değil o da kötü.Başağında deplasmanda yendiği tek takım bizim gibi erzurum ha bi de konyayı yenmiş bir tek.Paşa'ya yenilmiş.Bursa ile berabere kalmış bizim gibi biz bireysel hatadan verdik puanı.Fener ile berabere kalmış 0-0 bizde berabere kaldık.Evinde malatya ile berabere kalmış.Şimdi üst üste rize ve göztepe deplasmanına gidiyor işi zor rize de iyi göztepe de.

2-)Evet herkes kötü en kötüsü gs o tarihi fark yiyor 3-4 yiyor sürekli :D Biz aslında kötü değiliz bireysel hatalar yapıyoruz bursa maçı kazanbilirdik elimizden kaydı.Konya maçı 2-1 çevirdik saçma sapan bir gol 2-2 bitti.Fener maçı aynı şekilde kazanabileğimiz bir maçtı.

3-)Tek kulvarda kadrosu yaşlı ve yetersiz.Cengiz gittikten sonra emre de artık oynayamadıktan sonra o eski başak yok.

4-)Bizle yarışırken de 1-0 larla gidiyorlardı ama fazla gidemediler :)

5-)Evet oturmuş bir sistemleri var.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Fikret orman devre arasi taylanda falan tatile gider
Ikinci yarinin fikisturunu hakem atamalarini yaparlar yusuf abisi ve ft ile

Devre arası alınabilecek zenci tripod ayıboğan tarzında bir santrafor var mı ki acaba?
Şöyle sırtına defansı alıp topla beraber kaleye sokacak tarzda biri.

Çevrimdışı caner.eryigit

Yahu rica ediyorum cevabı karşılar bir şeyler yaz. Cl ile lig birbirinden ayrı, karşılaştığın rakiplerin oynama şekilleri ayrı, ama oyunlar aynılaştığı vakit Avrupa lig fark etmeksizin yaşadığımız problemler aynı.

Çekin ne işi var ikimizin konuşmasında? Ne alaka?

Hem bana bir maçtan hocaya çakma diyorsun, hem de Türkiye'de her kulübün başına gelen Beşiktaş'ın başına gelince asrın yüz karası olayı gibi lanse edilen çek olayı üzerinden yönetime çakmaya çalışıyorsun. Abi ne diyorsunuz siz? Ne anlatıyorsunuz?
Gs yensen Telekom’da şampiyonsun ne anlatıyorsun???kupa maçında ki yaşadığın travmalar onları saymıyorum bile!!!

Çevrimdışı mylife1903

ŞenoL Güneş'in gitmesiyle = Gökhan GönüL-Atiba gençleşecek,Tolgay top kaptırmamayı öğrenecek,Larin-Love gollerini sıralamaya başlayacak,Q7-Caner uzun top huyundan vazgeçecek lens uçup kaçacak diyorsanız gönderelim ŞenoL Güneş'i....
FUTBOL planmadır,öngörüdür,gelecektir yönetimin becEremediği bu!!!
Bende aynen böyle düşünüyorum.
Stadı açtığımız ilkmaç olan Bursa maçından bir tek atiba oynadı bugün çok değil 2.5 sene geçmiş bir büyük takım bu kadar sirkülasyona uğramaz @mylife1903 abiminde dediği gibi

Geometri taktik sistem analiz falan yapacak gelen hoca
Ozzi o taktikle ayakta duracak
Lens top istop edecek
Quaresma ve tolgay golleri siralayacak
Makine gibi takimin ustune ekleyeceyine silidnirle gec ustunden sonra hoca taktik yapsin
Neyin taktigi onnumerosi adamin 5 hafta mi geldi
Kaleci olsa antalya macini sa kaybetmezdin gittin garip bi kaleci aldin
Bunlar kamp falan gormedi

Çevrimdışı Fikret

Tum simsekleri ustume cekerek sunu soyleyeyim:
Bugun oynanan futbol bu sezonu kurtaracak formuldur.

Bu takimin pas futbolu oynamasi artik hayal.
Gomez'in Besiktas performansi, basarisi 2 tarafliydi.
V.Love'la nasil kotu duruma dustuysek Gomez'de Almanya'da kotu. Wolfsburg-Stutgart hocalari suclu degil. Adamlarin kadro yapisi pasli oyuna, oyunu rakip sahaya yikmaya uygun degil. Gomez-Wolfsburg basarisizligini gorduk. V.Love-Besiktas basarisizligi da surpriz degil.

Simdi personele en uygun oyunu secmek lazim. O da bence Aykut Kocaman vari bir oyun oluyor. Forvet sayisi degisebilir ama genel mantik pres gucunle top kap. Karambol yada set hucumu farketmez atak yap. Gucsuz takima set hucumuyla Q7-Caner ile sonuca git. Guclu takima karsi bugunku benzeri oyunda top kap yada duran toptan gol at.

Sosa-Atiba-Marcelo muadili ve de Cenk-Gomez-Abou gibi tipi cok onemli degil ama top tutabilen bir forvet gelene kadar pas oyunumuz islemeyecek.

Ronaldo gitti R.Madrid ne durumda bir bakin. R.Madrid kadrosu Ronaldo'suz bile cok cok iyi bence ama etkiliyor.
-Bir forvetin top almasi saklamasi 3 sn tum oyunu etkileyebilir. Rakip sahaya yerlesirsin.(Gomez)
-Bir forvetin kontra atak tehditi rakibin oyunu sikistiramamasina sebep olur. Araya top atilmasin diye geriye cekilirler. (Aboubakar)
-Verkaclara giren forvet, top tutan, kafa vuran adam gene oyununu etkiler. (Cenk Tosun)
Ronaldo da bu 3ude vardi tabi :D

Sosa-Marcelo-Atiba-Gomez gitti pas oyunu sisteminin temel direkleri coktu.
Talisca-Aboubakar-Cenk Tosun gitti oyunumuzdaki defolari kapayan unsurlar gitmis oldu. Defo kapayan az oyuncu kaldi o da kucuk maclarda Q7, her 5 mactan birinde Babel.
Sistem oyuncularini bir bir kaybettik. Pasli oyunun bel kemikleri gitti. O oyuna katki veren adamlarinda performansi dustu. Sosa gitti Olcay da kalmadi, Ozzie dustu. Aboubakar-Cenk gibi top tutan verkaca giren oyuncular gidince Ozzie de bitti.

Çevrimdışı mylife1903

Devre arası alınabilecek zenci tripod ayıboğan tarzında bir santrafor var mı ki acaba?
Şöyle sırtına defansı alıp topla beraber kaleye sokacak tarzda biri.
Yok
Tavsan cikartmak lazim