Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 85 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2776129 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimiçi sozkul

şenol hocam için puan kaybı ortamı oluştu.

Başak kazandı.
gs,fb kaybetti.
Sıra bizde.

Kötüyü çağırmayalım lütfen... yarın kazanmalıyız.

Çevrimdışı mylife1903

Kagawa ve Gomez gelsin ligi rahat alırız.

Onlar genc yahu
Biz riberi ile roben aliriz

Çevrimdışı caner.eryigit

İlhan cavcav sezonun da Gençlerbirliği küme düştü şuan Lefter sezonu oynanıyor yoksa
Şaka bir yana acayip kötü bir ligimiz var.3-4 maç seri yapan alır götürür Başak 2 maç üst üste aldı lider oldu...yrn bir başlangıç olsun artık.

Çevrimdışı mylife1903

Kötüyü çağırmayalım lütfen... yarın kazanmalıyız.
5 atariz abi
Goller
Oguzhan
Tolgay
Quaresma
Cenk tosun
Taliska

Çevrimiçi sozkul

Kagawa ve Gomez gelsin ligi rahat alırız.

Kagawa'ya gerek yok Gomez ve artı olarak  ve ondan daha hereketli ve pire gibi ama o nedenle biraz sakar genç bir santrafor lazım, Afrikalı tabiiki, ana kıtada aslanların arasında büyümüş olanından..

Çevrimiçi ferdi1903

Parasi yokmis abi tedavi olacak ona mahsuben
Devre arasinda da tedavisine berazilyada devam edecekmis kokulari cikiyormus yani
Bencede gidici ayak yapmaya basladi, kimseyi zorla tutmaya gerek yok emeği icin tesekpr edeip iyi paraya paketlemek iydir

Çevrimdışı tangaz

bizim yapmamız la oluyorsa.

"Şenol hocam bizi şampiyon yap!"

kötüyü çağırmaktansa pozitiflik iyidir.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Kursad_Duran

Onlar genc yahu
Biz riberi ile roben aliriz
Kanatta quaresma var kesemezler onu

Çevrimdışı Kursad_Duran

Kagawa'ya gerek yok Gomez ve artı olarak  ve ondan daha hereketli ve pire gibi ama o nedenle biraz sakar genç bir santrafor lazım, Afrikalı tabiiki, ana kıtada aslanların arasında büyümüş olanından..
Bence gerek var. Ljajic den fazla beklentim yok. Şu ana kadar maalesef hayal kırıklığı.

Çevrimdışı cursedofdragon

Fenerbahçe'nin kaderi bizim elimizde yarın yenilirsek küme düşecek :D

Çevrimiçi sozkul

5 atariz abi
Goller
Oguzhan
Tolgay
Quaresma
Cenk tosun
Taliska

Olmayacak birşey söylediğine bakılırsa kazanamayacağımızdan sende eminsin.!

Çevrimdışı tangaz

Parasi yokmis abi tedavi olacak ona mahsuben
Devre arasinda da tedavisine berazilyada devam edecekmis kokulari cikiyormus yani

para veren varsa gönderilmesi taraftarıyım yerine de layiçi koyalım geçen underworld paylaşmıştı sol kanatta adem yardırmış hem gol hem asist anlamında iyi işler yapmış
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Orhan_

Gelen geçen fb'yi yeniyor. Bi biz yenemedik.

Çevrimdışı mylife1903

Insan etiyle beslenmis olanindan agir kabile abisi olsun anasi da buyucu falansa hemen gelsin baslasin

Çevrimiçi Ahmet Kömürcüler

Yarin kazanicaz lami cimi yok. Mazeret yok. Biz tribunde olucaz. Sahada hirs mucadele ve iyi oyun gormek istiyoruz. Top Senol hoca ve oyuncularda artik.
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Yarin kazansak ne olacak acaba cidden merak ediyorum. Hoca da futbolcular da bitmis okeye dönüyorlar adeta. Samet Aybaba zamanindan beri ilk kez takimdan umudumu kestim.

Çevrimiçi ferdi1903

Cocuyu kovmus koclarin alisi

Çevrimdışı Kartal Ç

cocu da gittiğine göre bize iş düşmeyecek haftaya gs maçında kendiliğinden küme düşecekler  :bandit:
gerçi bizim de haftaya belalımız daha doğrusu şenol hocanın belalısı başakşehir maçımız var.

Yarin kazansak ne olacak acaba cidden merak ediyorum. Hoca da futbolcular da bitmis okeye dönüyorlar adeta. Samet Aybaba zamanindan beri ilk kez takimdan umudumu kestim.

samet aybaba döneminde neden umudunu kesmiştin o FEDA dönemine rağmen o kadroya rağmen çok iyi işler yapmıştı samet aybaba  :alala:

cocu da gittiğine göre bize iş düşmeyecek haftaya gs maçında kendiliğinden küme düşecekler  :bandit:
gerçi bizim de haftaya belalımız daha doğrusu şenol hocanın belalısı başakşehir maçımız var.

haftaya yeni hocanın gazı ile gs'yi yensinler :D

Antremanda bile orta çalışmışız  :uyucam:

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Geçmiş olsun  :)

Bu arada kazanırsak şampiyon olucaz ve Fb kümede kalacak, kaybedersek 3. olucaz Fb küme düşecek. Hangisini tercih ederdiniz  :D
[ Son Düzenleme: 28 Ekim 2018, 23:14:53 Osvaldonun Saçı ]

Çevrimdışı underworld

Şenol hocam artık son noktadayız.
Yarın işler değişmezse...
Gerisini daha öncede yazdım

Çevrimdışı Kursad_Duran

Geçmiş olsun  :)

Bu arada kazanırsak şampiyon olucazve Fb kümede kalacak, kaybedersek 3. olucaz Fb küme düşecek. Hangisini tercih ederdiniz  :D
Tabiki sampiyon olmayı

Çevrimdışı Eray_Steiermark

samet aybaba döneminde neden umudunu kesmiştin o FEDA dönemine rağmen o kadroya rağmen çok iyi işler yapmıştı samet aybaba  :alala:

Yanlis ifade ettim. O takim bile daha istahli ve istekliydi. Kazanma arzusu yüksekti.