Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 63 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2775318 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

Geçmiş olsun  :)

Bu arada kazanırsak şampiyon olucaz ve Fb kümede kalacak, kaybedersek 3. olucaz Fb küme düşecek. Hangisini tercih ederdiniz  :D

Teşekkür ederim :)

Kazanıp şampiyon olalım fb ne yaparsa yapsın :)

Yanlis ifade ettim. O takim bile daha istahli ve istekliydi. Kazanma arzusu yüksekti.

aynen katılıyorum  :tabe:

Çevrimdışı mylife1903

Bu arada kazanırsak şampiyon olucaz ve Fb kümede kalacak, kaybedersek 3. olucaz Fb küme düşecek. Hangisini tercih ederdiniz  :D
Maca cikmam hic ugrasmam 300 sene dalga gececez ayrica gb kume dusse ordan cikamaz super lige bi 3 sene falan. Torunuma kadar ogretirim hatta evlatlik alirim 3 tane onlara da ogretirim geberince bile dalga gecerim fblilerle

Çevrimdışı tangaz

3.lük kötü bi netice değil bence :evillol:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

Şenol hocam artık son noktadayız.
Yarın işler değişmezse...
Gerisini daha öncede yazdım

q7 ve lens sahada adem yok ozzi var vbvb üstüne babel pepe sakatmış kalede karyus ne değişmesini bekliyosun ki. rakip zayıf die yenersek yeneriz yoksa bişey düzelmez bu kadar eksik varken
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Kartal Ç

haftaya yeni hocanın gazı ile gs'yi yensinler :D

yeni hoca ersun yanal olacaksa bir haftada kendi sistemini oturtabilir mi kardeş takımlarına çelme takabilirler mi şüpheli.
bambaşka bir hoca olacaksa imkansız gibi zaten.

Şenol hocam nolursun şu takımı kuruluş felsefesine geri döndür. orta açmayalım artık.

Çevrimdışı underworld

Lens cezalı
q7 ve lens sahada adem yok ozzi var vbvb üstüne babel pepe sakatmış kalede karyus ne değişmesini bekliyosun ki. rakip zayıf die yenersek yeneriz yoksa bişey düzelmez bu kadar eksik varken

Çevrimdışı mylife1903

yeni hoca ersun yanal olacaksa bir haftada kendi sistemini oturtabilir mi kardeş takımlarına çelme takabilirler mi şüpheli.

Şenol hocam nolursun şu takımı kuruluş felsefesine geri döndür. orta açmayalım artık.
Fb tokatlar gsyi
Derbi maclari cikis maclaridir
Hoca de gitti
Butun malzeme tamam
Yatirim tavsiyesidir

Çevrimdışı tangaz

Çevrimiçi tolga1903

Şu takımı yenemedik ya. Şu takıma karşı oyun üstünlüğünü alamadık ayakları titredi milyon euroluk futbolcuların 1 0'ı koruyamadık. Başkanları "Beşiktaş'ı ezdik" diye 4 hafta daha sabretti sırf o maç yüzünden teknik direktörüne. Ankaragücü kadar olamadık banane cocu'dan terim'den yarın yensek ne olacak bir tane Beşiktaşlı varmı basaksehir maçı için umudu olan? Adebayor irfan visca mossoro falan önde basacak bu baskıyı 1.50 santraforumuza uzun atarak kırmaya çalışacağız adamlar gelen her topu indirecek veya uzun bile atamadigimiz bir anda top kaybı gol sonuç bir abdullah avcı zaferi daha. Keşke pişman etse takım beni ama o kadar bariz ki her şey. Dönmüyor sakatlanan oyuncu da dönmüyor eskiden bi adam yerine konulurdu taraftarlar şu kadar hafta yok vs açıklanırdı adam haftalardır yok sadece doğum gününde pasta yerken görüyoruz. Toparlan artık takım şu umutsuzluğumuzu kır artık rakiplerin durumuna bile sevinemez oldum ben kendi durumumuza bakarak.

Çevrimdışı underworld

1- barbekü partisi
2- doğum günün kutlaması

Şunlardan nefret ediyorum

yok yeni hoca ne zaman gelse bir takımın başına oyuncular kendini göstermek için neyi var neyi yok gösteriyorlar.

Takımın havasıı değişiyor bir anda :)

Hiç olmadı beraberlik kadrosu götürürler oraya :D

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Lamı cimi yok, yarın U-21 kadrosu çıksa dahi döve döve yenecek.

Başka alternatif yok.

Çevrimiçi Savaş

Takımdan hiç ümidim yok. Belki Genk maçındaki taraftar tokadı bir gaz verir ama sanmıyorum..

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı kyiv

Galatasaray yenildi, Fenerbahçe yenildi. Yarın puan kaybı için herşey müsait. Ortam,Hoca,puan durumu. Benim bildiğim Beşiktaş ve Şenol Güneş yarın (bugün oldu artık) ne yapar eder puan kaybeder.

Mağlubiyet mi?Neden olmasın...

Çevrimdışı EMİR EMRE

1- barbekü partisi
2- doğum günün kutlaması

Şunlardan nefret ediyorum

barbekunun anlamini ogretsek de tiksinse futbolcular. orta cagda avrupalilarin avladiklari domuzlari popo ve sakalindan gecen sisle kizartmasindan dolayi bugune gelmis bir terim. (barba e que) :D

Çevrimdışı worns

Yarın yüksek ihtimalle kazanırız, Genk maçındaki protesto sonrası takımda biraz daha eforlu oynayacaktır. Dahası rakibimizin durumu da çok parlak değil.

Ancak bizim sorunumuz kronikleşen dertlerin üzerine gitmemek, bir yapısal çözüm arayışında olmamak. Antalya maçı ne bileyim penaltı gol olsa Göztepe maçı bile kazanılabilirdi. Ama yine de daha iyi durumda olmazdık tabloya bütünden bakınca.

Üstte bir arkadaş yazmış Başakşehir maçı için pek umudu olmadığını. Katılıyorum. Bir biçimde bireysel performanslar devreye girer, Karius coşar, Babel'in filan 30 metreden iki tane saplayası gelir, belki kazanırız. Ama o maçta oyunu alma ihtimalimiz olduğunu düşünen bir taraftar var mı? Hiç zannetmiyorum. Bilakis daha önce yaşadığımız Başakşehir maçlarına nazaran daha da dağınık ve savunmasız durumdayız. Ortalama Anadolu takımları bile zaaflarımızın üzerine oynayabilir hale geldi.

Hoca değişikliği konusunda aceleci olmamız gerektiğini söylememin bir nedeni de ligin içerisinde bulunduğu durum. Kadrodan alınabilecek maksimum verime yakın bir yerlere gelebilirsek hala kazanabileceğimiz bir lig duruyor önümüzde. Maksimum gücü belli bir seviyede olan, yani biz biraz iyi olsak bir biçimde altedilebilecek olan Başakşehir'i saymazsak 70 puan bile toplayabilecek takım yok ligde.

Çevrimiçi Necmi

Fırsat transferimiz Umut Nayır' da bizim scout ekibinin gördüğü cevheri(!) bursasporlular göremediği için 3 maçta sadece 22 dakika süre vermişler.
Bu bursaspor elindeki cevherin farkında değil, kullanamayacaklarsa bari biz geri alalım.  :bandit:
süper yetenek bile olsa bursa bize fayda sağlamasın diye oynatmaz bir kere bursaya kiralanması yanlışdı.

Çevrimiçi Necmi

teşekkürler abi :D

Göztepe maçına pek odaklanamadım hastane de yarın sabahında kesiceklerdi o yüzdendir belki  :ebebe:

Perşembe gün ki maçta da her şey bi anda oldu çok hızlı ceryan etti anlayamadım bile sabahleyin biraz olayın farkına vardım  :icool:
geçmiş olsun @cursedofdragon
neyi keseceklerdi  :nerd:

Çevrimdışı worns

Bir de Başakşehir'in kadrosunun iyi olduğuna dair bir şehir efsanesi var. Sadece istikrarlı bir biçimde taktik çalışan ve ortaya koyulan oyun planına uyumlu olduğu için iyi gözüken bir kadro. Yoksa maksimumu çok yüksek olan bir kadro değil. Bizim kadroyla filan karşılaştırmak abes olur.

Epureanu (30 yaş üstü ortalama Rus ligi stoperi), Attamah (fizikli, dengesiz), Da costa (30 yaş üstü eski Sivas oyuncusu), Clichy (belki bi bu bizde olsa Adriano çok sakatlandığı için oynardı) beğenilen orta sahaları Mahmut, Soner, İrfan, 1000 yaşındaki Mossoro (kariyer zirvesi Braga filan), en dikkat çeken transferleri Jojic geçen sene Bundesliga'da açık ara farkla küme düşen Köln'ün çok parlak olmayan orta sahasıydı vs. Adebayor 6 ay takım bulamamıştı, Frei, Elia falan üst seviye takımlardan teneke bağlanılıp gönderiliyordu. Hamle adamları Napoleoni Yunan ligi orta sıra takımlarının elemanıydı. (O takımların yıldızları bile ptt 1.lige geliyor)

Eğer iş tek tek oyuncu kalitesine bakmaksa Ts'den bile iyi olduğu tartışılır bu kadronun.

ve bizim taraftarın büyük kısmı ben de dahil bu Başakşehir'i yenme ihtimalimizi çok çok düşük görüyoruz. Hadi Avcı yıllardır takımda e bizim hoca da yeni geldi diyemeyiz herhalde. Sadece bu durum bile teknik kadronun takımı getirdiği durum üzerine sonuçlar çıkartmak için yeterli benim gözümde.
[ Son Düzenleme: 29 Ekim 2018, 02:13:17 worns ]

Çevrimiçi Necmi

biz bir daha gene şampiyon olabiliriz ama feneri bir daha böyle yakalayamayız :D

Çevrimiçi Necmi

Maca cikmam hic ugrasmam 300 sene dalga gececez ayrica gb kume dusse ordan cikamaz super lige bi 3 sene falan. Torunuma kadar ogretirim hatta evlatlik alirim 3 tane onlara da ogretirim geberince bile dalga gecerim fblilerle
:kop: :kop: :kop:
böyle fırsat düşmüş önüme saniye düşünürsem namerdim.

Çevrimdışı underworld

Bir de Başakşehir'in kadrosunun iyi olduğuna dair bir şehir efsanesi var. Sadece istikrarlı bir biçimde taktik çalışan ve ortaya koyulan oyun planına uyumlu olduğu için iyi gözüken bir kadro. Yoksa maksimumu çok yüksek olan bir kadro değil. Bizim kadroyla filan karşılaştırmak abes olur.

Epureanu (30 yaş üstü ortalama Rus ligi stoperi), Attamah (fizikli, dengesiz), Da costa (30 yaş üstü eski Sivas oyuncusu), Clichy (belki bi bu bizde olsa Adriano çok sakatlandığı için oynardı) beğenilen orta sahaları Mahmut, Soner, İrfan, 1000 yaşındaki Mossoro (kariyer zirvesi Braga filan), en dikkat çeken transferleri Jojic geçen sene Bundesliga'da açık ara farkla küme düşen Köln'ün çok parlak olmayan orta sahasıydı vs. Adebayor 6 ay takım bulamamıştı, Frei, Elia falan üst seviye takımlardan teneke bağlanılıp gönderiliyordu. Hamle adamları Napoleoni Yunan ligi orta sıra takımlarının elemanıydı. (O takımların yıldızları bile ptt 1.lige geliyor)

Eğer iş tek tek oyuncu kalitesine bakmaksa Ts'den bile iyi olduğu tartışılır bu kadronun.

ve bizim taraftarın büyük kısmı ben de dahil bu Başakşehir'i yenme ihtimalimizi çok çok düşük görüyoruz. Hadi Avcı yıllardır takımda e bizim hoca da yeni geldi diyemeyiz herhalde. Sadece bu durum bile teknik kadronun takımı getirdiği durum üzerine sonuçlar çıkartmak için yeterli benim gözümde.
Ee bu işi nereye bağlıyacaz ustad?

Bir tarafta skoru kaybetse bile oyunu kazanma üzerinde duran.
Bir tarafta şanssızlıkların, tesadüflerin, anların üzerinde duran.

Çevrimdışı kyiv

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız hepimize kutlu olsun.

Çevrimiçi celiker1

biz bir daha gene şampiyon olabiliriz ama feneri bir daha böyle yakalayamayız :D
Su tutan itfaiyenin hortumunu  :evillol:
Hayatta Beşiktaş