Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 82 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2775625 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı tangaz

bütün futbolcularda bir düşüş var ama babılın sıkıntısı çok farklı galiba.
bugün koşmaya bile yeltenmedi.

yahudi tüccar gibi dolanıyor
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

Penaltı %90'ı psikoloji olan bir iştir. Hoca penaltıcıya antrenmandaki penaltı yüzdesine göre karar veriyorsa vah bize.

belki iyi görünüyordur idmanda penaltı anı psikolojisi nereden biliyorsun? yazımda yüzdesi yüksek demedim ki iyi atıyor ki sıralama böle olmuş dedim.

takıma hakemler yılda zaten 2 penaltı veriyor  takım penaltı kazanınca herkesin şaşırması normal, ozzinin de penaltı kaçırması 2 sene önceydi
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

hoca ismi olarak manyak kariyerli birini getiremiyorsan hocayı göndereceksek yanında quaresmayı da yollamalıyız yerli olsun guti olsun hiç biri quaresma ile baş edemez quaresma gidince meydan lense kalınca quaresmayı bile arayacağımızı da hep beraber seyrederiz.

Çevrimdışı caner.eryigit

haftalardır söylüyorum kadromuz iyi değil die kadronun tek iyi yönü oyuncuları mutlu eden yüksek maaşları

geçen sene eksikleri olan bi kadromuz vardı başta da santrafor eksikti  ligi bitirmiştik sonra yazın 10 numara eksikliği katıldı ardından 6 numara eksikliği sonra kaleci eksikliği derken transferşn son 2 günü kaleci ve 10 numara geldi kimse kusura bakmasında kaleci ortada yok yan toplarda musleradan beter çıktı fabriyi mumla aratıyor 10 numara desen o da ortada yok santrafor zaten alınmadı.

hocadan performans bekliyoruz tamam da malzeme de sıkıntılı babel bildiğin tüccar çıktı oynamıyor lens ne oynadı bugün lens sevicilerin hepsi sus pus tolgay konuşmaya değmeyecek biri bu kadar yokluk içinde hocayı gömmeye sıra gelmiyor

o kadar oyuncuyu parlatıp satarken ffp.den kıçımızı kurtarırken kiralıkları çatır çatır kullanırken iyiydi herkes için hoca.

şampiyonluklar gelirken burada 3 kişi eleştirirdik hocayı biri ben biri mylife diğeri necmi idi. eleştirenler arasında en makulümüz de mylife idi belli standartı var ligin bugını çözmüş ekmeğini yiyor diyordu.

gelinen nokta da ben ve mylife hocaya sataşmıyoruz çünkü başkan elinden aldıkları olsun eline verdikleri olsun 3 senedir hep hocayı çıldırtmaya yönelik hamle yapıyor takıma bunu gördüğümüz için ses etmiyoruz.
Sezon başında seninle görüşmüştük abi takım içinde ki sorunları.oyuncuların arasında ki sıkıntıları hocanın futbolcularla arasında ki problemleri yönetimin kendi içindeki kayıkçı kavgasını yönetimde ki bazılarının hocayı yemeye çalışmalarını uzun uzun konuşmuştuk.bu olay geçen sezon başından beri böyleydi şöyle bir ortamda da başarı olması da hayal zaten.

Çevrimdışı goktasoktay

haftalardır söylüyorum kadromuz iyi değil die kadronun tek iyi yönü oyuncuları mutlu eden yüksek maaşları

geçen sene eksikleri olan bi kadromuz vardı başta da santrafor eksikti  ligi bitirmiştik sonra yazın 10 numara eksikliği katıldı ardından 6 numara eksikliği sonra kaleci eksikliği derken transferşn son 2 günü kaleci ve 10 numara geldi kimse kusura bakmasında kaleci ortada yok yan toplarda musleradan beter çıktı fabriyi mumla aratıyor 10 numara desen o da ortada yok santrafor zaten alınmadı.

hocadan performans bekliyoruz tamam da malzeme de sıkıntılı babel bildiğin tüccar çıktı oynamıyor lens ne oynadı bugün lens sevicilerin hepsi sus pus tolgay konuşmaya değmeyecek biri bu kadar yokluk içinde hocayı gömmeye sıra gelmiyor

o kadar oyuncuyu parlatıp satarken ffp.den kıçımızı kurtarırken kiralıkları çatır çatır kullanırken iyiydi herkes için hoca.

şampiyonluklar gelirken burada 3 kişi eleştirirdik hocayı biri ben biri mylife diğeri necmi idi. eleştirenler arasında en makulümüz de mylife idi belli standartı var ligin bugını çözmüş ekmeğini yiyor diyordu.

gelinen nokta da ben ve mylife hocaya sataşmıyoruz çünkü başkan elinden aldıkları olsun eline verdikleri olsun 3 senedir hep hocayı çıldırtmaya yönelik hamle yapıyor takıma bunu gördüğümüz için ses etmiyoruz.
Abi söylediğinin anahtarı son paragrafta. Hocayı, yönetim çıldırttı ve hocanın film koptu. Kimse hocanın teknik ve taktik yönden hiçbir şey bilmeyen biri olduğunu iddia edemez, eden de ayıp eder. Biz burada yazıp çiziyoruz, teknik analiz yapıyoruz, rakip teknik direktör şu analizleri yapmış vs yazıyoruz. Hoca bunları bilmiyor mu? Teknik taktik değerlendirme ve planlama yapamayacak çapta biri mi? Bence hoca artık pes etti ve günü kurtarıp sezon sonunu getirmeye çalışıyor. O yüzden telaşlı ve gergin. Bu da teknik taktik çok bocalatıyor hocayı. Yani hocanın kafasında beşiktaş macerası bitmiş. Oyuncular da bunun farkında.
Hocaya geldiği günden beri inanan ve destekleyen biri olarak çok üzgünüm bu durumdan dolayı...

Çevrimdışı caner.eryigit

hoca ismi olarak manyak kariyerli birini getiremiyorsan hocayı göndereceksek yanında quaresmayı da yollamalıyız yerli olsun guti olsun hiç biri quaresma ile baş edemez quaresma gidince meydan lense kalınca quaresmayı bile arayacağımızı da hep beraber seyrederiz.
Duruma isyan eden Yok sıkıntı o abi.

Çevrimdışı 38life

belki iyi görünüyordur idmanda penaltı anı psikolojisi nereden biliyorsun? yazımda yüzdesi yüksek demedim ki iyi atıyor ki sıralama böle olmuş dedim.

takıma hakemler yılda zaten 2 penaltı veriyor  takım penaltı kazanınca herkesin şaşırması normal, ozzinin de penaltı kaçırması 2 sene önceydi

"İdmandaki penaltı anı psikolojisi" derken? Penaltının psikoloji işi olması zaten idmanda atanla maçta atanı birbirinden ayırıyor. İdmanda penaltı atmak psikoloji işi değildir. Maçta atmak psikoloji işidir.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı tangaz

Sezon başında seninle görüşmüştük abi takım içinde ki sorunları.oyuncuların arasında ki sıkıntıları hocanın futbolcularla arasında ki problemleri yönetimin kendi içindeki kayıkçı kavgasını yönetimde ki bazılarının hocayı yemeye çalışmalarını uzun uzun konuşmuştuk.bu olay geçen sezon başından beri böyleydi şöyle bir ortamda da başarı olması da hayal zaten.

aynen öyle yıllardır yöneticilik yaparım bir personele doğru çalışma koşulları sağlamamışsam verimsizliğinde ona göre değerlendiririm. ozzi penaltı kaçırır tolgay gevşek gevşek top kaybeder karius tek yan topa çıkmaz ama biz huraaa hocayı gömelim.

Çevrimdışı caner.eryigit

aynen öyle yıllardır yöneticilik yaparım bir personele doğru çalışma koşulları sağlamamışsam verimsizliğinde ona göre değerlendiririm. ozzi penaltı kaçırır tolgay gevşek gevşek top kaybeder karius tek yan topa çıkmaz ama biz huraaa hocayı gömelim.
Bazılarının başka hesapları var zaman gösterecek herşeyi.gerçeklerin birgün ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır abi

Çevrimdışı tangaz

Abi söylediğinin anahtarı son paragrafta. Hocayı, yönetim çıldırttı ve hocanın film koptu. Kimse hocanın teknik ve taktik yönden hiçbir şey bilmeyen biri olduğunu iddia edemez, eden de ayıp eder. Biz burada yazıp çiziyoruz, teknik analiz yapıyoruz, rakip teknik direktör şu analizleri yapmış vs yazıyoruz. Hoca bunları bilmiyor mu? Teknik taktik değerlendirme ve planlama yapamayacak çapta biri mi? Bence hoca artık pes etti ve günü kurtarıp sezon sonunu getirmeye çalışıyor. O yüzden telaşlı ve gergin. Bu da teknik taktik çok bocalatıyor hocayı. Yani hocanın kafasında beşiktaş macerası bitmiş. Oyuncular da bunun farkında.
Hocaya geldiği günden beri inanan ve destekleyen biri olarak çok üzgünüm bu durumdan dolayı...

ben hocayı gelmeden önce istemeyenlerdendim ilk geldiği günlerde daha ilk basın toplantısı ile beni heyecanlandırmış ve umutlandırmıştı karşılığını da verdi fazlasını beklemiyordum bu bağlamda hayal kırıklığı yaşamıyorum. hocaya burada hiç bi halt bilmiyor taktik yok teknik yok şöle böle diyenlere gülüp geçiyorum o kadar da değil elbette ama ben ilk günden beri söylüyorum hocanın iyi bi A planı vardı bunu da süper uyguladı sonra sürekli oyuncular değişti ve daha kötüsü her sene yaşlandı kadrodaki kilit oyuncular genç kilitler ise kiralıktı geldi geçti takım boyunu kısaltan oyuncular satıldı yerlerine daha pahalıları alındı ama faydadan çok zarar verdiler.

Çevrimdışı tangaz

"İdmandaki penaltı anı psikolojisi" derken? Penaltının psikoloji işi olması zaten idmanda atanla maçta atanı birbirinden ayırıyor. İdmanda penaltı atmak psikoloji işi değildir. Maçta atmak psikoloji işidir.

anlamıyormusun? maçta penaltı atmıyor ki bu takım doğru düzgün kimin psikolojisini yakalayacak hoca hangi ara yakalayacak? idmanda görüp değerlendirmekten başka şansı mı var?

Çevrimdışı tangaz

Bazılarının başka hesapları var zaman gösterecek herşeyi.gerçeklerin birgün ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır abi

olan bize oluyor o kişiler yürümeyi bırak koşmaya başlıyorlar. bknz. yd

Çevrimdışı tangaz

hoca gömmekten kimse bişey dememiş ama maç kurtaran kaleciden hemen her yan topu içeri alan kaleciye evrildik beyler

Çevrimdışı tangaz

hoca da adalet yok takım bu nedenle salıyor diyor pek çok arkadaşımız.

geçen seneki kadro ile bu seneyi mukayese edelim gelenleri gidenleri mukayese edelim haydi...

fabri - karius : fabriyi mumla arıyoruz kariyus yan toplarda bildiğin fiyasko ilk golde orta gelirken çizginin 2 adım önündeydi kafa vurulurken hala geriye adım atıyordu

tosiç-vida/roco : tosiçin boşluğu doldurulamadı

adriano - caner : hiç konuşmaya bile gerek yok. bu mevkide de geçen seneden gerideyiz

talişca - layiç : daha arkadaşı göremedik ortada yok mukayese edemeyiz ama mevkisel skor yönünden çoook geride olduğumuz ortada

cenk/negredo/love/larin   - love/larin : nesini mukayese edeyim. ayıptır ayıp.

gg olsun pepe olsuz babel ozzi q7 lens 2 senedir oldukları için mukayese etmiyorum

görüldüğü gibi kadro geçen senenin epey gerisinde geçen sene bir iki defosu olan takım  talişkanın bolbol çilingirliği ile iyi bir ikinci devre yaşatmıştı bize ama o kadronun bir iki defosu vardı şimdi o defolara kaleci 10 numara ve sol bek eklendi

toparlayacak olursak ben empati yapıyor ve hocayı yanlışlarına rağmen gömemiyorum. defolu takımı daha defolu hale getirip hocanın kucağına bırakan yönetim bence daha ağır kusurludur.

Çevrimiçi mayguntr

geçen seneki kadro ile bu seneyi mukayese edelim gelenleri gidenleri mukayese edelim haydi...

fabri - karius : fabriyi mumla arıyoruz kariyus yan toplarda bildiğin fiyasko ilk golde orta gelirken çizginin 2 adım önündeydi kafa vurulurken hala geriye adım atıyordu

adriano - caner : hiç konuşmaya bile gerek yok. bu mevkide de geçen seneden gerideyiz

talişca - layiç : daha arkadaşı göremedik ortada yok mukayese edemeyiz ama mevkisel skor yönünden çoook geride olduğumuz ortada

gg olsun pepe olsuz babel ozzi q7 lens 2 senedir oldukları için mukayese etmiyorum

görüldüğü gibi kadro geçen senenin epey gerisinde geçen sene bir iki defosu olan takım  talişkanın bolbol çilingirliği ile iyi bir ikinci devre yaşatmıştı bize ama o kadronun bir iki defosu vardı şimdi o defolara kaleci 10 numara ve sol bek eklendi

toparlayacak olursak ben empati yapıyor ve hocayı yanlışlarına rağmen gömemiyorum. defolu takımı daha defolu hale getirip hocanın kucağına bırakan yönetim bence daha ağır kusurludur.
kadroyu kendi icinde degerlendirmek yanlis. ligde yarisiyoruz, rakiplerimizle karsilastirmak lazim. kardomuz goztepeden kotu mu ? antalyadan kotu mu ? galatasaraydan kotu mu ?

Çevrimdışı kyiv

Tespitler doğru da Hocanın bu takıma hiç dokunuşu olmayacak mı? Şenol Güneş dediğimiz kişi Türkiyenin 2,3 en iyi teknik direktöründen biri kaldı ki oynadığımız ve puan kaybettiğimiz rakiplerin hiçbirinin kadrosu ne bizden iyi ne de bu kadar uzun süredir bir aradalar. Şenol Güneşe görece eksik kadro verilmiş olabilir.O zaman Hoca ona göre oynatacak.Yenersin yenilirsin bu takımın coşkusu neden eksik? Oğuzhan bir 11 de, 1 yedek bir bakmışsın takımın penaltıcısı. Tek kelimeyle karman çorman gidiyoruz. Caner sorununu çözememesi başlı başına fiyasko.

Puan kaybettiğimiz takımlar : Bursa,Antalya,Konya,Fenerbahçe,Göztepe...Bu takımlardan Beşiktaşta oynamasını istediğimiz 1 tane futbolcu var mı? Kadro olarak bizle mukayese edilmeyecek kadar zayıflar.Ha Başakşehir ve Galatasaray maçlarına bgünkü kadroyla çıksak eyvallah hocayı eleştirmem ama rakipler kim? Geçen senenin kopyası oluyor. Deplasmanları çözemiyor hoca. Hiçbirşey yapamıyorsan kapan kontrayla birşeyler yap. O da yok. Takım Hocanın kontrolünde değil takıma hakim değil bu ortamı da adaletsizliği ile aşama aşama kendi yarattı.

Haaa kadroyu hepten yetersiz görüyorsa bu kadar kötü kadroyu haketmediğini düşünüyorsa kendi kariyeri için istifa etsin ya da mazaret üretmesin.Kimse Hocadan bu kadroyla 3er 4 atsın beklemiyor fakat en azından seviye olarak kendimizden düşük takımları hiç olmazsa 1-0larla veya 2-1 lerle geçebilecek futbolu oynatsın.

Çevrimiçi ferdi1903

Havalimaninda Vagner love kendisine go home diyen taraftarlar gülerek orta paramak göstermis

Çevrimdışı kyiv

Havalimaninda Vagner love kendisine go home diyen taraftarlar gülerek orta paramak göstermis

Taraftar da kimmiş? Biri orta parmak gösterir diğeri attığı golden sonra kulaklarını tıkayarak sizin eleştirilerinizi duymuyorum hareketi yapar. Takım rayından çıkmış.

Çevrimdışı mellfred

Pazar maçlarından nefret ediyorum
uykusuz bir geceden poğ gibi mesai gününe uyanıyoruz her defesında

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

hoca birinci penaltıcı ozzi ikincisi love babel ise listede yok dedi.

idmanlarda en iyi penaltıyı ozzi atıyorsa birinci penaltıcı o olmuş işte.
Babel ve Lens var , Caner de duran toplarda oldukça iyi

Yanımdaki Fenerli arkadaşa izleyemeyecegim %100 kaçıracak al telefonu , telefonu firlatirim dedim , arkadaş yok lan atar Oğuzhan dedi bende benim futbolcumu bana mı ogretiyorsun dedim

Penaltı özürlüsü adam israrla penaltı atıyor delirmemek elde değil

Penaltı atmak cidden farklı bir meziyet bunun yetenekle , sut kalitesi ile Golculuk ile hiç alakası yok

30 Gol atan Gomis bir sezonda 4-5 tane Penaltı kaçırdı , keza Gomez de penaltı özürlüsü böylesine soğuk kanlı ve golcü bir adam penaltı atamıyor..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Penaltı %90'ı psikoloji olan bir iştir. Hoca penaltıcıya antrenmandaki penaltı yüzdesine göre karar veriyorsa vah bize.
Psikoloji işi de değil bence penaltı atmak baya farklı bir meziyet

Gomez gibi soğukkanlı bir adam penaltı atamıyordu topa zibammm diye vuran Gomis 5 tane penaltı kaçırdı 1 sezonda ki bu 2 adamda soğukkanlı ve harbi Golcü adamlar..

Cenk de ilk zamanlar iyi penaltı atamıyordu sonra sonra çok iyi atmaya başladı , Demba Ba dan taktik aldı galiba..

Kötü oyunun sebebi olarak Hep Quaresma gösterildi al işte Lens oynadi ne oldu ? Ne yaptı..

Konya maçında çok iyiydi orası ayrı konu

Gemisini Batiran Kaptanı bir daha 11 de görmemek dileğiyle , cümleten iyi geceler :bye: :bye:
[ Son Düzenleme: 22 Ekim 2018, 02:02:19 Yunus Emre Dökmeci ]

Buyrun beyefendinin superlig de kullandığı 6 penaltinin görseli 5 tanesi aynı yere 1 ı dışarıya..

3 atmış 3 kaçırmiş %50 yani , 1 tane de süper kupa da kaçırdi toplam 7 penaltı = 3 Gol , 4 karavana ve hala Topun başına geçebilecek ozguvene sahip :akuma:

[ Son Düzenleme: 22 Ekim 2018, 02:15:29 Yunus Emre Dökmeci ]