Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 241 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2730763 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı Orhan_

Çevrimdışı İsmail Özyurt

patates eksinler para kazanırız belki
Sen geç dalganı. Vaktinde ne paraydı biliyon mu pattis  :lol:
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı atalay

Duran top savunmaları sıkıntılı. Topa çıkacak ve serbest defans oyuncusuna karşı perdeden çıkan vuruyor. Kalecinin de yan toplarda çıkış zamanlaması ve blokaj-yumruklama tercihleri sıkıntılı. Bunlara çalışılıyordur umarım.

Çevrimiçi mellfred

Bizim maç 3-1 bitmiş.
 vay arkadaş 90+1’de bitti zaten misafir var diye tv’yi kapattımdı

Çevrimdışı kyiv

Duran top savunmaları sıkıntılı. Topa çıkacak ve serbest defans oyuncusuna karşı perdeden çıkan vuruyor. Kalecinin de yan toplarda çıkış zamanlaması ve blokaj-yumruklama tercihleri sıkıntılı. Bunlara çalışılıyordur umarım.

Şenol Güneşin karşı takımın zaafları üzerine takımı çalıştırdığına inanmıyorum.Harun yan toplarda bariz kötü.Burada işlenecek bir maden var fakat pazartesi bütün ortalar kalecinin rahatlıkla alacağı noktalara ya da çizgi dışına yapılır. Adamlar kaç kere sıfıra inerek tehlike yarattılar sayamadım. Sıfıra inerek!!!!

Çevrimiçi mellfred

harbi  hocanın genç oyuncu takıntısı var, dorukhan  necipten çokmu kötü  kadroya giremiyor  yıllardır takımda  ne uzuyor ne kısalıyor  bari  genç dorukhanı   al kadroya   gelecege  yatırım olur    nasıl oyuncu kazanacaz  bu mantıkla, oguzhan aydogan, orkan çınar, utku şimdi de  dorukhan  güven    yatırım transferi ve altyapı   ama  bir adım  yol alamadılar  böyle giderse  yok olup giderler maalesef
Maalesef hocanın garanticiliği can sıkacak seviyede.
Necip’i kazanmaya çalışıyor sanırım

Çevrimdışı ekrembaser

Şenol Güneşin karşı takımın zaafları üzerine takımı çalıştırdığına inanmıyorum.Harun yan toplarda bariz kötü.Burada işlenecek bir maden var fakat pazartesi bütün ortalar kalecinin rahatlıkla alacağı noktalara ya da çizgi dışına yapılır. Adamlar kaç kere sıfıra inerek tehlike yarattılar sayamadım. Sıfıra inerek!!!!

Harun bugünden sonra bizim maçta hayatta oynamaz

Çevrimdışı yoruk

Livakovic’i ben begendım siz nasıl buldunuz ?

Çevrimdışı ozankarakoc

Lens'i gerçekten beğendiniz mi bugün? Yapmayın yahu... Bir doğru hareket yapıyor, sonra üstüste beş yanlış... Kahroluyorum resmen Lens'i izlerken. Quaresma sürekli orta yapıyor diye kızıyorsunuz ama, Lens orta da yapamıyor ki! Quaresma'ya gösterilen tepkiyi zaman zaman anlıyorum, ama 'Quaresma oynamasın da kim oynarsa oynasın' düşüncesini anlamıyorum. 100 üst düzey teknik direktör, takımla 1'er hafta geçirse, sağ kanatta Quaresma ve Lens'i görse, 100'ü de haftasonunda sahaya Quaresma'yla çıkar.

Bu da maçın özeti >>>

<<< ve Lens'in performansı:

1:18 - Lens'in korkunç kötü ortası
1:28 - Lens'in korkunç kötü şutu
1:32 - Lens'in etkisiz ortası
1:47 - Lens'in etkili ortası
2:11 - Lens'in idare eden gol pası, devamında yine kötü tercihi ve isabetsiz pası
3:01 - Lens'in gelişi güzel içeri doldurması, Larin iyi vurabilse asist olacaktı
4:12 - Lens'in bomboş pozisyonda plasesi ve golü
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Yenilmeleri çok iyi oldu.
Konya maçını zaten beleş gol ile almıslardı.
Es kaza bunuda alsalardı bizim macta farklı olabilirdi.
Moral olarak down oldular.

Senol Hoca su macı izleyip aynı kadroyu cıkarsın sorun olmaz. :super:

Çevrimdışı Karabay

Harun bugünden sonra bizim maçta hayatta oynamaz
Aynen katılıyorum. Allah cocuya Şenol Güneş inadı versin inşallah.

Çevrimdışı Orhan_

Lens'i gerçekten beğendiniz mi bugün? Yapmayın yahu... Bir doğru hareket yapıyor, sonra üstüste beş yanlış... Kahroluyorum resmen Lens'i izlerken. Quaresma sürekli orta yapıyor diye kızıyorsunuz ama, Lens orta da yapamıyor ki! Quaresma'ya gösterilen tepkiyi zaman zaman anlıyorum, ama 'Quaresma oynamasın da kim oynarsa oynasın' düşüncesini anlamıyorum. 100 üst düzey teknik direktör, takımla 1'er hafta geçirse, sağ kanatta Quaresma ve Lens'i görse, 100'ü de haftasonunda sahaya Quaresma'yla çıkar.

Bu da maçın özeti >>>

<<< ve Lens'in performansı:

1:18 - Lens'in korkunç kötü ortası
1:28 - Lens'in korkunç kötü şutu
1:32 - Lens'in etkisiz ortası
1:47 - Lens'in etkili ortası
2:11 - Lens'in idare eden gol pası, devamında yine kötü tercihi ve isabetsiz pası
3:01 - Lens'in gelişi güzel içeri doldurması, Larin iyi vurabilse asist olacaktı
4:12 - Lens'in bomboş pozisyonda plasesi ve golü

Lens'in bugün attığı gole bak sadece. Quaresma orada olur muydu? Lens deniyor, hata yapıyor, deneyecek ve hatalar yapacak. Ama o top ceza sahası içine girdiğinde bileceksin ki ayağı taç çizgisinde değil arka direkte bekliyor olacak. Ve oynama süresi arttıkça performansı da artacaktır.

Bunu Lens çok yeterlidir diye yazmıyorum, yanlış anlaşılma olmasın. Bence henüz o kadar şans vermedik bu adama. Ancak 1 maç içinde başarılı ya da başarısız olduğu şeyler diğer oyuncumuza kıyasla hep daha pozitifi işaret ediyor.
[ Son Düzenleme: 21 Eylül 2018, 00:24:24 Orhan_ ]

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

inşallah derbide Quaresma'yı oynatmazsın hocam.
Heralde kimse inanmiyordur oynatmayacagina , pazartesi günü %100 ilk 11 de :bandit: :by2:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Maç sonunda hoca , 1-0 dan sonra aslında q7 de alacaktım ama 2-0 olunca vazgeçtim demiş. İyi ki atmışız yoksa Lens yine çıkıcakmış
Hic şaşırtmıyor hoca sağolsun..

Fırat atanmışken herkes diken üstünde olacak.
Var in başında Ali posbiyik varmış buyur birde  burdan yak şimdi :akuma: :akuma: :steamed: :steamed:

Çevrimdışı kyiv

Lens halen daha yetersiz Quaresmanın oyun stilinden o kadar bıkmışız ki çok kötü oynayan Lens'den vasata yükselen Lens'e bugün iyiydi diyebiliyoruz. Lens bugün iyi değildi sadece gol attı 1 buçuk senedir ama kendinden ama hocadan iyi futbolunu oyunu domine ettiğini göremedik.İnşallah attığı gol özgüvenini arttırmıştır.

Çevrimdışı kyiv

İddaada Beşiktaşın kırmızı kart görme ihtimali kesin olduğu için iddaa dışı bırakılmış.Sağır sultan duydu biliyor atılacağını. Quaresmanın kırmızı göreceği kaçıncı derbi kaçıncı maç olacak bu?

Çevrimdışı ozankarakoc

Lens'in bugün attığı gole bak sadece. Quaresma orada olur muydu? Lens deniyor, hata yapıyor, deneyecek ve hatalar yapacak. Ama o top ceza sahası içine girdiğinde bileceksin ki ayağı taç çizgisinde değil arka direkte bekliyor olacak. Ve oynama süresi arttıkça performansı da artacaktır.

Bunu Lens çok yeterlidir diye yazmıyorum, yanlış anlaşılma olmasın. Bence henüz o kadar şans vermedik bu adama. Ancak 1 maç içinde başarılı ya da başarısız olduğu şeyler diğer oyuncumuza kıyasla hep daha pozitifi işaret ediyor.

Quaresma orada olmayabilirdi, içe kat etmemesi önemli bir eksik gerçekten, ama Lens'in ezdiği bir sürü topu da ezmeden, isabetli bir şekilde içeri ortalamış olurdu. Lens, özetin içinden listelediğim bu pozisyonların dışında da bir çok pozisyonda atakları kesti, yanlış tercihlerle pozisyonların olgunlaşmasını engelledi. Sorun 'kalite' bana göre. Kumaş bu...

Quaresma'nın 10 artısı, 7 eksisi varsa, Lens'in 2 artısı, 20 eksisi var. Dengelemesi mümkün değil ne yazık ki...

Çevrimdışı cursedofdragon

Quaresma orada olmayabilirdi, içe kat etmemesi önemli bir eksik gerçekten, ama Lens'in ezdiği bir sürü topu da ezmeden, isabetli bir şekilde içeri ortalamış olurdu. Lens, özetin içinden listelediğim bu pozisyonların dışında da bir çok pozisyonda atakları kesti, yanlış tercihlerle pozisyonların olgunlaşmasını engelledi. Sorun 'kalite' bana göre. Kumaş bu...

Quaresma'nın 10 artısı, 7 eksisi varsa, Lens'in 2 artısı, 20 eksisi var. Dengelemesi mümkün değil ne yazık ki...

Quaresmanın 1 tane artısı var 30 tane eksisi var son malatya maçında 25 top kaybı yapmış 25.Sürekli çizgi de beklemesi içeri hızlıca çevirmemesi.Her topu ezmesi rastgele orta kesmesi.Top'u 1 kere atmayınca küsmesi.Atağı öldürmesi vs vs sabaha kadar sayılır :)

Lens'in 10 tane artısı varsa 4 tane eksisi var.

[ Son Düzenleme: 21 Eylül 2018, 00:46:38 cursedofdragon ]

Çevrimdışı cursedofdragon

Takımın kanatları Lens-Babel-Töre daha olmadı Adem oynatılır Quaresma oynatılmasın yeter ki!

Bugün zemine rağmen eksiğimize rağmen o özlediğimiz Beşiktaş'ı izledik "0" tane orta gördük her şey den evvel özlemişiz.

Çevrimdışı frantic

bugün orta-kafa-gol oyunundan çıkışımızın en büyük nedeni önce adem sonra töre. geçen sene en büyük sıkıntıyı 10 numarasız, forvetsiz ve töre tiplemesinde bir kanattan yoksun oluşumuzdan çektik. adem 10 numaranın hakkını verecek, töre de yavaş yavaş dönecek gibi gözüküyor ancak halen forvetsiz oynuyoruz. son 2 yıldaki forvetlerimiz abartısız almeida dan bile kötü, almeida en azından pozisyonlara girip kaçırıyordu, şuankiler pozisyona bile zorla giriyor. larin kanser sebebi, love sinir hastası eder, bize bu eziyeti yaşatanlara teşekkürlerimi sunuyorum. ayrıca zeminin hali göz yaşartıyor. derbide forvette babel kanatlarda töre-lens oynasa keşke

Çevrimdışı ozankarakoc

Quaresmanın 1 tane artısı var 30 tane eksisi var son malatya maçında 25 top kaybı yapmış 25.Sürekli çizgi de beklemesi içeri hızlıca çevirmemesi.Her topu ezmesi rastgele orta kesmesi.Top'u 1 kere atmayınca küsmesi.Topu öldürmesi vs vs sabaha kadar sayılır :)

O kadar katılmıyorum ki, cevap yazacağım, ne yazacağımı bilemedim :)

Lens'in geldiği günden beri toplam 10 tane artısını görmedim.

Neyse, fikir ayrılığı bu kadar devse, tartışmayalım, karşılıklı saygı duyup devam edelim kardeşim :) Zaten katılmadığım bir şey yazdığında sana tepki vermeden önce beş kere düşünüyorum. Sağolsun, Deli İbrahim'in o pozu hemen yumuşatıyor beni... (Şimdi tekrar baktım da İbo'ya, Lens de fena topçu değil aslında ehuehue)

Çevrimdışı ozankarakoc

bugün orta-kafa-gol oyunundan çıkışımızın en büyük nedeni önce adem sonra töre. geçen sene en büyük sıkıntıyı 10 numarasız, forvetsiz ve töre tiplemesinde bir kanattan yoksun oluşumuzdan çektik. adem 10 numaranın hakkını verecek, töre de yavaş yavaş dönecek gibi gözüküyor ancak halen forvetsiz oynuyoruz. son 2 yıldaki forvetlerimiz abartısız almeida dan bile kötü, almeida en azından pozisyonlara girip kaçırıyordu, şuankiler pozisyona bile zorla giriyor. larin kanser sebebi, love sinir hastası eder, bize bu eziyeti yaşatanlara teşekkürlerimi sunuyorum. ayrıca zeminin hali göz yaşartıyor. derbide forvette babel kanatlarda töre-lens oynasa keşke

Son cümleye kadar her şey ne kadar güzel gidiyordu :)

Çevrimdışı kyiv

Quaresmanın 1 tane artısı var 30 tane eksisi var son malatya maçında 25 top kaybı yapmış 25.Sürekli çizgi de beklemesi içeri hızlıca çevirmemesi.Her topu ezmesi rastgele orta kesmesi.Top'u 1 kere atmayınca küsmesi.Topu öldürmesi vs vs sabaha kadar sayılır :)

Yok...yok...abartma istersen Lensin 10 tane artısı yok. 10 tane eksisi 4 tane artısı daha gerçekçi. Quaresma ile ölümü gördük Lens ile sıtmaya razı oluyoruz. Lens YETERSİZ!

Çevrimdışı Librarius

Quaresma’nın 1 artısı varsa 10 eksisi var. Bu takımın şuan en iyi 2 kanadı Babel ve Lenstir. Quaresma oynarsa Ademide kaybederiz. Lens yeterli değil ama Quaresma’dan daha faydalı olur bize. Quaresma’nın yaptığı her 1 asist için en az 3 golden vazgeçiyoruz. Bugün oynasa muhtemelen yine en fazla 2 gol atabilirdik.

Mesela şimdi Quaresma oynasa duran topları ve frikikleri de Adem’e bırakmayacak. Babel-Lens devre arasına kadar ideal kanatlarımızdır.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...