Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 91 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2749155 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı f_madida

Adem Ljajic topla iştigalken elleri:

Su Adem'in onune bir Mario Gomez koysak ne olur acaba?
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı kartal190321

bu maç  özelinde  doğru  sistem  doğru  oyuncu seçimleri   belli  bölümlerde  kötü  zemine ragmen  iyi paslaşmalar doğru paslar   yerden dikine  oynanan  oyun iyiydi, özelikle  3.  gol öncesi paslaşmalar eski  oyunumuzu  hatırlattı ,bu  oyunu izledikten sonra fb  maçında  uzun  top  orta  oyununu oynarsak  Q7 oynar ise   hoca  ayagına  sıkmış olur, olası  kötü netice  tamamen hocaya  yazar,
bugün gördük ki  sorun  oyuncularda  değil  hocanın  ne istediğinde   orta  oyunu  oynayan caner   paslı  oyunu  gayet  iyi oynadı  demek ki  hoca  ne istiyorsa  futbolcu  onu oynuyor,
Q7 oynayınca  futbolcular  sorumluluktan kaçıyor  Q7 ye topu  verip izliyorlar, Q7  topu zorda kalmayınca vermeyecegini bildikleri için  pozisyon almıyorlar, bu maçta gördük  g.gönül oguzhan  medel adem  gayet iyi çıktılar  çogaldılar  pozisyonların içinde yer aldılar
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimiçi Fatih_

Geriden kimse oyun kurmaya çalışmasın.
Versinler Kariusa yakın uzak demeden nokta atışı yapıyor.

Çevrimdışı f_madida

Caner sivri sinek gibi her köşe vuruşunda her duran topta topun başına gitmiyor mu beni benden alıyor.

gecen sene de Talisca'ya musallat oluyordu frikiklerde. Yahu kardesim rahat birak da adam gol atsin.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı mrred

Aslında bütün istatistiklerde savunmayı kaleden en uzak kuran takım beşiktaş görünüyor (46.2 metre) neredeyse orta alana kadar çıkıyor defans. Ama sanırım senin bahsettiğin bazı anlarda bu orta saha ile defans hattı bir anda çok kopuyor ve pozisyon yiyoruz ? @atalay
The great gig in the sky

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Caner sivri sinek gibi her köşe vuruşunda her duran topta topun başına gitmiyor mu beni benden alıyor.

:kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı mrred

zeminin etkisi de çok bunda :)

Ama bu kadroda ısrar etmek gerekiyor sol bekte yinede adriano olursa orta sahada atiba'da olursa daha farklı oluruz :)

Karius
Gökhan
Pepe
Vida
Adriano
Atiba
Oğuzhan
Adem
Lens
Babel
Larin
Caner bu maç çok acayip toplar attı. Oyun şekli bu olursa o da oynayabilir. İnanılmaz açılardan inanılmaz yerlere toplar atıyor kaval kemiği hizasından attığı toplar inanılmazdı
The great gig in the sky

Çevrimdışı cursedofdragon

Caner bu maç çok acayip toplar attı. Oyun şekli bu olursa o da oynayabilir. İnanılmaz açılardan inanılmaz yerlere toplar atıyor kaval kemiği hizasından attığı toplar inanılmazdı

böyle oynarsa caner oynasın tabi ki :)

inşallah derbide Quaresma'yı oynatmazsın hocam.

Çevrimiçi Fatih_

:kop: :kop: :kop:

Bi rahat bırak be kardeşim.
Diğer arkadaşın dediği gibi musallat olma ama hoca çekmiyo kulağını iki senedir bide Quarezma olaydı o ikinci gol gelmezdi vurdurmazlardı adama.

Çevrimdışı atalay

Bu mesafeler oyun süresinin tamamı boyunca hesaplanıyor. Oyunun büyük bölümlerinde bilhassa düzenli olarak skora ihtiyaç duyuyorken birinci hattın oyun mesafesinin önde olması doğal. Çünkü takım ekseriyetle yerleşerek oynuyor. Fakat oyun kurulumda öne destek konusunda ya da rakip sizin yarı sahanızda topa sahip set oyunu oynarken çok geride konumlanıyorlar. Direkt oyun konusu ise basit. Çünkü bugün sahada yazılımında direkt oyun olan oyuncusu sayısı daha fazlaydı. @mrred 

Çevrimdışı kartal190321

harbi  hocanın genç oyuncu takıntısı var, dorukhan  necipten çokmu kötü  kadroya giremiyor  yıllardır takımda  ne uzuyor ne kısalıyor  bari  genç dorukhanı   al kadroya   gelecege  yatırım olur    nasıl oyuncu kazanacaz  bu mantıkla, oguzhan aydogan, orkan çınar, utku şimdi de  dorukhan  güven    yatırım transferi ve altyapı   ama  bir adım  yol alamadılar  böyle giderse  yok olup giderler maalesef
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Jeremain Lens, bu sezon Beşiktaş formasıyla Avrupa Ligi'nde çıktığı beş maçta 5 gole doğrudan katkı sağladı

2 gol & 3 asist

Çevrimdışı balkan-kartal

harbi  hocanın genç oyuncu takıntısı var, dorukhan  necipten çokmu kötü  kadroya giremiyor  yıllardır takımda  ne uzuyor ne kısalıyor  bari  genç dorukhanı   al kadroya   gelecege  yatırım olur    nasıl oyuncu kazanacaz  bu mantıkla, oguzhan aydogan, orkan çınar, utku şimdi de  dorukhan  güven    yatırım transferi ve altyapı   ama  bir adım  yol alamadılar  böyle giderse  yok olup giderler maalesef
dorukhan hem daha iyi hemde ileri direkt pas atabiliyor
besiktastan baskasini bilmeyiz

Çevrimdışı annoca

ilk yarı genelde sağ taraftan hücuma çıktık, lens soldaydı. ikinici yarı ise sol taraftan çıktık, lens sağdaydı. ama top ayağına geldiğinde fena değildi. q7 den iyi en azından.

töreye ne olmuş. ne zaman top oynamaya geri dönebilir. sözleşmesi de bitiyor. bu performansla sözleşmeyi hak etmiyor. akılda soru işareti şu acaba eski günlerine geri döner mi?

Sarpsborg TD Geir Bakke: "Şampiyonlar Ligi'nde belki kadro yeterli olmayabilir ama UEFA Avrupa Ligi'nde Beşiktaş'ın finale kadar gideceğine eminim."

Çevrimdışı WOTGATE

Sarpsborg TD Geir Bakke: "Şampiyonlar Ligi'nde belki kadro yeterli olmayabilir ama UEFA Avrupa Ligi'nde Beşiktaş'ın finale kadar gideceğine eminim."

Kendisi köy takımı olduğu için bizi uçan kaçan uzay takımı fln sanıyor kiminle oynasa yenilirdi bunlar chelsea arsenal sevilla daha çok takım var bakalım yolumuz uzun inşallah yolun sonu şampiyonluk olsun

Çevrimdışı mrred

Maç sonunda hoca , 1-0 dan sonra aslında q7 de alacaktım ama 2-0 olunca vazgeçtim demiş. İyi ki atmışız yoksa Lens yine çıkıcakmış
The great gig in the sky

Maç sonunda hoca , 1-0 dan sonra aslında q7 de alacaktım ama 2-0 olunca vazgeçtim demiş. İyi ki atmışız yoksa Lens yine çıkıcakmış

Allah korumuş  :ebebe:

Çevrimiçi Fatih_

Bana güzel bir zemin verin size kupayı getireyim.
Adem Ljajic. :D

Alıntıdır.

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Fener çok kötü ama bizim karşımıza bu kadroyla çıkmazlar.. Sabırlı oynarsak en az beraberlik çıkarabiliriz. Fb'nin farklı yenilmesi şu açıdan kötü oldu; şimdi 3'leriz 5'lerizci tayfa gelip maç öncesi hepimizi gazlayacak sonra da bambaşka birşey izleyip ekstra üzülcez.

Çevrimiçi levitate

Fener çok kötü ama bizim karşımıza bu kadroyla çıkmazlar.. Sabırlı oynarsak en az beraberlik çıkarabiliriz. Fb'nin farklı yenilmesi şu açıdan kötü oldu; şimdi 3'leriz 5'lerizci tayfa gelip maç öncesi hepimizi gazlayacak sonra da bambaşka birşey izleyip ekstra üzülcez.
+1903
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Fatih_

Fırat atanmışken herkes diken üstünde olacak.

Çevrimdışı abdusta

Sanmam çok kötüler
Öyle telkinle motivasyonla performans
Gösteremezler
Volkan kalede olmazsa üçleriz bunları

Saygılar