Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 91 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2777875 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Ooo kadroya bak ! Tanrim banabu  gunelri  gosterdigin icin  sana minnettarim ! Kanatlara bak  ucurur mu acaba ?
SON DAKİKA - Beşiktaş'ın 11'i:
                                             Karius,
                        Gökhan Gönül, Pepe, Roco, Caner Erkin,
                                     Medel, Oğuzhan,
                                              Ljajic,
                         Gökhan Töre,                   Lens,
                                               Larin
Yorgo

Çevrimdışı f_madida

Basit bir soru;

Yönetim itiraz etti ve bütün hakem kadrosu değişti. O zaman ne değişecek? Maçı kimin kazanıp kimin kazanmayacağını hakemler mi belirliyor yoksa belirlenmiş senaryonun aktörleri mi oluyorlar?

An itibariyle hakemler belirlemis durumda. Yonetim itiraz etti ve bagimsiz bir hakem kadrosu atandi diyelim, en azindan sonucun sahada alinacagi bir mac izleriz. Bu hakem grubuyla oynayacaksak, Real Madrid'i getirip Besiktas formasiyla cikartsak yine kaybederiz. 
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı kyiv

Göz gör egöre bela geliyor. Fırat Aydınus atamasından ötürü maçı kaybettiğimizde sorumlu kim olacak? Yönetim uyuma Beşiktaşa sahip çık diyenler mi ( ki bunda en ufak bir yönetim düşmanlığı olmadan yazıyorum) yoksa şu ortamda her şeyi normal görüp duruma müdahil olmayanlar mı?

Fenerbahçe maçında Fırat Aydınus hata yapmasın bir bildikleri varmış diyip yönetimden özür de dileyeceğim burada.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Ooo kadroya bak ! Tanrim banabu  gunelri  gosterdigin icin  sana minnettarim ! Kanatlara bak  ucurur mu acaba ?
SON DAKİKA - Beşiktaş'ın 11'i:
                                             Karius,
                        Gökhan Gönül, Pepe, Roco, Caner Erkin,
                                     Medel, Oğuzhan,
                                              Ljajic,
                         Gökhan Töre,                   Lens,
                                               Larin
Hocanın Fener maçı için Babel ve Quaresmayi dinlendirmek amaçlı kestiginin farkındasın dimi :by2:

Rocoyu oynatması iyi güzel de Vida yerine Pepe yı keseyedi bari , bu gidişle Pepe de patlar adam 35 yaşında her kulvarda kullanıyor hoca
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Gökhan Almar

Beinin kendi yayin akisinda 19.30dan sonrasi bos gorunuyor hlaa doldirmadilar(tvden bakilan rehber kisminda) Buyuk ihtimal bein vericek maclari

Çevrimdışı abdusta

Pepeyi 2ci ortaya cekebilir veya kenara alıp vidayı sokabilir
Anlaşılan fener macına göre rotasyon var

Saygılar

Herkes Fener maçına odaklı da bu akşamki maç kolay geçer mi sizce? Tamam bi seviye farkı var ama Lask maçı gibi de olursa şaşırmam.
Abi ilk 11 ı görene kadar bende böyle düşünüyordum ama ilk 11 ı gördükten sonra diyorum ki 5 atarsak sasirmam

Medel  - Ozi - Adem orta sahası ve Lens - Töre kanatları

Bu adamların hepsi dikine oynayan ve pas oyunu oynayan topu yere indiren adamlar

1 maçligina da olsa Orta oyunundan kurtulup Lens - Töre kanatları ve Ozi - Medel - Adem orta sahasını izlemenin zevki paha biçilemez :ishock: :ishock: :ishock:

Çevrimdışı WOTGATE

Çevrimiçi balkan-kartal

An itibariyle hakemler belirlemis durumda. Yonetim itiraz etti ve bagimsiz bir hakem kadrosu atandi diyelim, en azindan sonucun sahada alinacagi bir mac izleriz. Bu hakem grubuyla oynayacaksak, Real Madrid'i getirip Besiktas formasiyla cikartsak yine kaybederiz.
Hangi hakem kadrosu bagimsiz oldugunu biliyormuyuz
 kim cikarsa ciksin sahada hakem tarafindan ezilen biz olacagiz
besiktastan baskasini bilmeyiz

Çevrimdışı f_madida

Hocanın Fener maçı için Babel ve Quaresmayi dinlendirmek amaçlı kestiginin farkındasın dimi :by2:

Rocoyu oynatması iyi güzel de Vida yerine Pepe yı keseyedi bari , bu gidişle Pepe de patlar adam 35 yaşında her kulvarda kullanıyor hoca

Veya hoca bu dizilisi lige gore daha az riskli/telafisi daha mumkun olan bir macta denemek istemis de olabilir.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimiçi balkan-kartal

Ben simdiye dek hakemin sayesinde diger takimi ezdigimiz mac hatirlamiyorum
bilen varsa soylesin
besiktastan baskasini bilmeyiz

Çevrimiçi levitate

hakem yetmezmiş gibi quaresma derbide 11

fırata mesai çıktı
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

var hakemi palabıyıkmış g.o.
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı cursedofdragon

Veya hoca bu dizilisi lige gore daha az riskli/telafisi daha mumkun olan bir macta denemek istemis de olabilir.
Lens - Töre kanatlarınin Quaresmali versiyonlardan daha fazla iş yapacağı kesin çünkü bu 2 kanat da içe kat edip pas oyunu oynayan adamlar böylece orta sahanın da etkinliği artacak böyle düşünmek lazım

Çevrimiçi ferdi1903

insallah bugün töre ve lens cok iyi oynarda hoca mecbur kalir kuresmayi yedege süreklemeye

Çevrimiçi levitate

insallah bugün töre ve lens cok iyi oynarda hoca mecbur kalir kuresmayi yedege süreklemeye
+1903

aaamin tüm dinlerden tüm ilahları bu duayı kabul etmeye davet ediyorum

Çevrimiçi murat

AYDINUS'UN YÖNETTİĞİ F.BAHÇE-BEŞİKTAŞ MAÇLARI
Fırat Aydınus, daha önce 11 defa Beşiktaş-Fenerbahçe maçını yönetti. Bu 11 maçta iki takım da 4'er kez galip gelirken 3 maç berabere sonuçlandı.

İşte Aydınus'un yönettiği derbiler;

Fenerbahçe-Beşiktaş: 1-0
Beşiktaş-Fenerbahçe: 1-0
Beşiktaş-Fenerbahçe: 2-2
Beşiktaş -Fenerbahçe: 3-0
Fenerbahçe-Beşiktaş: 2-1
Beşiktaş-Fenerbahçe: 0-1
Beşiktaş-Fenerbahçe: 1-0
Beşiktaş-Fenerbahçe: 1-2
Beşiktaş-Fenerbahçe: 2-1
Beşiktaş-Fenerbahçe 1-1
Beşiktaş-Fenerbahçe 2-2
berabere

Çevrimdışı onurturan

Abi ne kadar iyi kalplisin :loveya:

Çevrimdışı Librarius

Anlaşılan bu cimler uzun bir sure kendisine gelemeyecek. Görünce icim açıyor. Kulübün diger kulüplere oranla yaptigi en mantıklı is olarak bakıyorduk cim mevzusuna ama hergecen sezon bir öncekini aratıyor. Az once sosyal medyada bir resim gordum icim acidi. Nasıl halledecekler bilmiyorum ama bu boyle gitmez.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı Gökhan Almar

Kıs aylarina bu zeminle girersek rezillik bizi bekler

Çevrimdışı atalay

Bir kulüp kendi kendine bu aptallığı yapmamalı. Top 10 metrelik kısa bir pas atışına yerde 5 kez sekiyor. Topu dürterken bile takılıyor. Sporcu sağlığına değinmiyorum bile.

Çevrimdışı 38life

Bu sahada futbol falan oynanmaz. Yönetim bu işin üstesinden gelemeyecekse başka stadda oynayalım maçlarımızı.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı 38life

Lens'in vurduğu şut kaleye doğru gidiyordu. Ya kaleci uzanacaktı ya da gol olacaktı. Muhtemelen gol olacaktı. Ama zemine "çarptı" ve dışarı çıktı. Beşiktaş böyle bir rezilliğin içine batacak bir kulüp değil...
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.