Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 72 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2752265 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Beşiktaş Genel Sekreteri Ahmet Ürkmezgil: "Herhalde taraftarlarımız hakeme küfür etmemek için, bu işi yönetimle halletmeye çalıştı. Başka bir anlam bulamıyorum yoksa. Çok absürd bir sarı kart, faul dahi yoktu. Herhalde taraftarın o manada yaklaşımı oldu."
La havle .............

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi mellfred

maçtan iki gün önce beinsports haberi üzerinden layicin olmayacağı önbilgisi üzerine Şenol hoca gitsin şu bu gelsin muhabbeti yapanların da akılları başına gelmiştir umarım.
çabuk manipüle ediliyorsunuz
TFF top tüfekle üstünüze gelirken bir kısım oyuncuya bir kısım yönetime hatta  bir kısım yönetim diğer yönetime saldırtılıyor.
Ayık olun.
bir tane düşmanımız var
Yusuf namoğlu adı

Çevrimdışı Dr.Zeck

Abi yaşını tenzih ederek söylüyorum çok boş yapıyorsun
İki yanlış bir doğru etmiyor

:claps: :claps:

Çevrimdışı caner.eryigit

Golun asisti q7 sonrada çıktı zaten
Sorgulanacaksa yerine giren Tolganın
Yenilen goldeki hatasını konuşalım 3kez top
Kendine geldi yerde oturarak topu rakibe iteliyor
Nedir bu ciddiyetsizlik?

Saygılar
Abi yanlış anlamada olmuyor valla Caner ile q7 aynı anda sahada oldular mı hiç olmuyor.içerde ki maçları stadda izliyorum valla olmuyor billahi olmuyor.zararı yararından çok fazla..bu kadar top kaybı ikisininde yaptığı Barcelona Real city olsan dayanamazsın.

Çevrimdışı Librarius

Temel sorunumuz adaletsizlik. Hem forma adaletsizliğinden hem de hakem adaletsizliğinden bahsediyorum. Senol Gunes Quaresma hazır olmadıgı icin Lens'le sezona başladı ve oldukça da verim aldi. Quaresma oynamadigi bir maçta trip atınca hoca Lens'i sildi. Taraftar da her fırsatta Lens'i istedi. Bugun tutmus adami solda oynatıyor. Adamin orda oynayamadigini artık 5 yaşındaki cocuklar bile öğrendi. Herif ona ragmen Quaresma'dan fazla çabaladı ama oyundan alindi. Kisaca "Lens Lens diyordunuz, alin size Lens" demeye getiriyor. Sezona harika baslayan bir adami sirf Quaresma icin bitiriyor.

Yine tekrarlayalım: Bas aktörü Quaresma olan takim sampiyon olmayı birakin, 2. bile olamaz. Adamin atak yapma algoritması beli. Birinci senaryo: topu çizgiden almışsa icerde kim var yok bakmadan orta yapar, Gökhan Gönül iceri katetmesi, paralelde müsait bir adam var hiç umrunda degildir. Ortasini yapar. Hatta icerde bizden hiç oyuncu yoksa da orta yapar (nur topu gibi top kayıpları). Ikinci senaryo: hasbelkader cezasahasina topla girerse kesin sut deneyecek demektir. Ve bu ayni zamanda %99 oranında top kaybı demek. Isterse cezasahasinda önünde 8 kisi olsun ve yanda ki arkadasi bosta bekliyor olsun yine de sutu dener. Bu oyuncu ayni zamanda defansif olarak da neredeyse sıfır. Yani sorumluluğu yok.   Ve bu oyuncu her mac neredeyse 20 orta yapiyor, o orta yaptigi icin baska atakta yapmıyoruz, ve hasbelkader birisi asist olursa adami basarili sayıyor hayranları. Yahu adam bir asist yapabilsin diye belki de mac basi en az 2 golden vazgeçiyoruz. Bu adamin asistleri cok pahalı bizim icin. Bunu anlayın artık. Gecen sene şampiyonluk kaçtık, bu sene de mi kaçsın?
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı El Nino

İnşallah Fenerbahçe deplasmanında Necip gibi bir hata yapılmaz ilk 11'de. Yoksa direk kafamıza sıkalım daha iyi

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Vücutta herhangi bir sebeple kullanılmayan kas grubu bir müddet sonra nasıl incelmeye ve erimeye başlıyorsa bizim de oyunumuz ve özellikle de orta bölgemiz öylece eriyor ,işlevini, pratiğini ve hafızasını büyük oranda kaybetti. Maç berbat ötesiydi ve zorla alında ki kendi evimizde. Önceki mesajlarda da birçok arkadaşın yazdığı gibi takımda oyun içinde ciddi keyifsiz yüzler görülüyor. Hasılı geçen seneden beri belirttiğim üzere Şenol Güneş ile geçirilen hergün futbol olarak geriye gidişimiz devam eder. Sezon sonundaki sıralama da geçtiğimiz sezonun benzeri olur.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

İnşallah Fenerbahçe deplasmanında Necip gibi bir hata yapılmaz ilk 11'de. Yoksa direk kafamıza sıkalım daha iyi
atiba yı oynatır hoca..

bence tolgay oguzhan ljajic çıkalım ama.

Çevrimdışı caner.eryigit

Temel sorunumuz adaletsizlik. Hem forma adaletsizliğinden hem de hakem adaletsizliğinden bahsediyorum. Senol Gunes Quaresma hazır olmadıgı icin Lens'le sezona başladı ve oldukça da verim aldi. Quaresma oynamadigi bir maçta trip atınca hoca Lens'i sildi. Taraftar da her fırsatta Lens'i istedi. Bugun tutmus adami solda oynatıyor. Adamin orda oynayamadigini artık 5 yaşındaki cocuklar bile öğrendi. Herif ona ragmen Quaresma'dan fazla çabaladı ama oyundan alindi. Kisaca "Lens Lens diyordunuz, alin size Lens" demeye getiriyor. Sezona harika baslayan bir adami sirf Quaresma icin bitiriyor.

Yine tekrarlayalım: Bas aktörü Quaresma olan takim sampiyon olmayı birakin, 2. bile olamaz. Adamin atak yapma algoritması beli. Birinci senaryo: topu çizgiden almışsa icerde kim var yok bakmadan orta yapar, Gökhan Gönül iceri katetmesi, paralelde müsait bir adam var hiç umrunda degildir. Ortasini yapar. Hatta icerde bizden hiç oyuncu yoksa da orta yapar (nur topu gibi top kayıpları). Ikinci senaryo: hasbelkader cezasahasina topla girerse kesin sut deneyecek demektir. Ve bu ayni zamanda %99 oranında top kaybı demek. Isterse cezasahasinda önünde 8 kisi olsun ve yanda ki arkadasi bosta bekliyor olsun yine de sutu dener. Bu oyuncu ayni zamanda defansif olarak da neredeyse sıfır. Yani sorumluluğu yok.   Ve bu oyuncu her mac neredeyse 20 orta yapiyor, o orta yaptigi icin baska atakta yapmıyoruz, ve hasbelkader birisi asist olursa adami basarili sayıyor hayranları. Yahu adam bir asist yapabilsin diye belki de mac basi en az 2 golden vazgeçiyoruz. Bu adamin asistleri cok pahalı bizim icin. Bunu anlayın artık. Gecen sene şampiyonluk kaçtık, bu sene de mi kaçsın?
Yanlış bir tespitin var stada gelen taraftar q7 istiyor aksine lens tutmuyor.lens in oynamasını isteyenler stadda azınlıkta.o da çok güzel kullanıyor bunu q7...

Çevrimdışı emre_1978

Eksik kalan takımlarda normalde herkes ekstra efor sarfederek açığı kapatmaya çalışırken yediğimiz golde Tolgay kardeşimizin pozisyonu yattığı yerden seyretmeyi tercih etmesi çok enteresandı.

Maç sonu tribüne 3’lü çektirilirken Şenol hoca çıldırmış gibi bir şeyler anlatıyordu kendisine, o pozisyonla ilgilidir herhalde. Halı sahada yapsa bir daha maça çağırmazlar en iyi ihtimalle.

Çevrimiçi murat baltacı

Attığımız ilk golden önce Q7 içerdeki Negredo babele ortayı kesse golü o pozisyonda bulabilirdik Malatya defansını eksik yakalamistik adam ortayı yapmadığı gibi topuda kaptırdı. İlerde oynayan oyuncular için Q7 tam bir ızdırap pozisyon alıyorsun top gelmiyor gelmediği gibi pozisyonda ölüyor cildirir insan.

BeŞiKtAşK

Çevrimdışı cursedofdragon

Attığımız ilk golden önce Q7 içerdeki Negredo babele ortayı kesse golü o pozisyonda bulabilirdik Malatya defansını eksik yakalamistik adam ortayı yapmadığı gibi topuda kaptırdı. İlerde oynayan oyuncular için Q7 tam bir ızdırap pozisyon alıyorsun top gelmiyor gelmediği gibi pozisyonda ölüyor cildirir insan.
adem bile farketti 1 kere verdi pası geri gelmedi bi daha pas atmadı.

Çevrimdışı onurturan

Hakeme sinirim geçmedi hala uyuyamadım..

Çevrimdışı onurturan

Başkan yarın hakemler ve VAR ile ilgili açıklama yapıcakmış.
Yarın erken olur daha sezon başı hem taraftar öyle demek istemedi başkan inşallah kızmaz yine..

Çevrimdışı onurturan

Bence stad seyircisi ve quaresma arasındaki iletişim yanlış yorumlanıyor.
Quareesma quareesma oley oley oley diye bağırmak bi kere çok zevkli ve rikardoyu tanıdığımız için biraz eğlencesine biraz goygoyuna yapılıyor bence .
Yoksa quaresma içerde iki maç deplasman performansı göstersin ıslıklanmazsa benim adım onur değil.

Çevrimiçi Necmi

şimdiye kadar niye konuşmadınız sayın candaş tolga ışık ?
çünkü bu akşam taraftardan ayar yediler.
hafta arası demişdim Başkan yaptığı bu listeyle bütün kredilerini tüketti
diye. Bu akşam kırkbin kişi tek ağızdan Yönetime ilk ikazını yaptı ve bundan sonra
hiç bir hatalarında taraftar susmaz bütün tribünler katıldı. lokal değil bütün stad.
bu net mesajdı aslında başkana. tribüne sıçrarsa bu sosyal medyadaki eleştiriye benzemez
iki saat maç süresinde koltuklarında bir dakikasında bile huzurlu oturamazlar.
bu gün taraftar kalem kırdı hayırlı olsun yeni yönetimimize. Bunu Başkan kendi istedi.
@mylife1903  sert girdiğimi söyledi ama bir şey demedim olacağı tahmin ediyordum
Beşiktaş taraftarını Başkandan daha iyi tanıdığım kesin.

Çevrimiçi Necmi

en az 10 tane orta acti ve defansa carpip hemen taca cikti yani 25in hepsi top kaybi degildir
ilk yarı 9 orta ve sadece 2 tanesi ceza sahasına düşmüş.
bu günkü kadro ve quaresmanın dışarı alınması direk taraftar tepkisinden kaynaklıydı.

Çevrimiçi Necmi

Bence stad seyircisi ve quaresma arasındaki iletişim yanlış yorumlanıyor.
Quareesma quareesma oley oley oley diye bağırmak bi kere çok zevkli ve rikardoyu tanıdığımız için biraz eğlencesine biraz goygoyuna yapılıyor bence .
Yoksa quaresma içerde iki maç deplasman performansı göstersin ıslıklanmazsa benim adım onur değil.

stad seyircisi değil sadece yeni açık üst ortada antipadi birde kapalı alt yeni açık tarafında bir grup
bağırıyor stadın genelinde tepki var ama çok uca taşınmadıkca stad taraftarı tepkisini sahaya iletmez
sadece yanlış haraketlerinde bir homurtu yükselir. zaten öyle olduğundada hemen şirinlik yapmaya
çalışıyor.

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi Necmi

Basit bir ayrıntı ama golü onun yüzünden yemişiz desek yanlış olmaz. Laubalilik, yavaşlık.
sadece gol değil kart haksız diye hakeme verip veriştiriyoruz ama suçun büyüğüde onda
o olayın yaşanmasının sorumlusu tolgay. Sahaya girdiği andan itibaren vurdumduymaz umursamaz bir tavır içindeydi. Bunun bize bedeli bir gol ve bir kırmızı oldu. Birde medelin pozisyonundan sonra tolgayı izleyin

Çevrimiçi Necmi

Bu maç özelinde q7 bence ilk yarı kötü değildi.
Biri soldan biri sağdan olmak üzere half spaceden içeri sızmaları iyi yaptı. Yine aynı şekilde Lens savunma arkasına güzel koşular yaptı.
Yapmadığı şeyler ise gökhan gönülün bindirmelerine yine duyarsız kaldı. Babelin attığı golde o pozisyonda q7 olsa o topla buluşamazdı, çizgiye yakın bir yerde olurdu. Q7 artık kilitlenen maçların son 30 dakikasında oynamalı rolü bu takımda bundan daha fazlası olamaz. Olmamalı
takım zaten artık son 30 dakika oynuyor ondada quaresma oynarsa bittiğimizin resmidir. :bandit:

Çevrimiçi Necmi

Bu caner ve q7 de oyun disiplini de yok. Savunmadan topla çıkarken canerin rakip sahanın başladığı orta santra çizgisi hizasında çizgiye basıp rakibin baskısını genişletip kırmak için pas opsiyonu olması lazım. Caner beyimiz ne yapıyor stoperlerin yanında dolanıp duruyor. Aynı şekilde Q7 biraz içe girip çizgiyi gökhana bırakması gerekirken çizgide dolanıp duruyor. İyice sinir olmaya başladım bu iki oyuncumuza adamlar disiplinsiz
sadece oda değil bütün duran toplarda quaresmanın yanında bitti sen bu takımın bekisin o topu
quaresma vuracak besbelli bir şey ve vurduğu top %75 olasılıkla rakibe gidecek ve karşı atak ta ne yapacaksın sen alanını boşaltmışsın sol bekin sağ açıkta ne işi var.

Çevrimdışı mylife1903

Iyi gomu yapmis, gomuleni cikartmaktan gommeye zaman bulamiyoruz.

Bu hakem boyle zaten, dansoz gibi kiviran bir tip, igrenc bir yuz ifadesi var, polis olsam bunun telefonlarini dinletirdim. Savcilik futbola el atsin bu namoglu falan butun hakemleri dinlesinler takip etsinler banka hesaplarina harcamalatina baksinlar
Ilk yari hizli oynamaya caliisyoruz, tempo yapmaya calisiyoruz onu da beceremiyoruz acele ucube bisiler oluyor ama bir caba var, dak duduk tak duduk, pis duduk ulan duduk duduk sonra duduk olarak da kalmiyor, gidiyor uyariyor, baraj aciyor, kart veriyor 15 dakika yaziyor, bizimkiler sinirlenirken, malatyalk dinleniyor rahatliyor.
Bu yeni firatboydur turk futbolunda cok tehlikeli bi herif.

Mac sitandart oldu herkes sitandartini oynadi

Negroya cok elestiri olmamis ilginc adam bir tane top alip, top tutamadi, sitavrum diye bir eleman vardi ondan beri gordugum en yetersiz besiktas santraforu
Pekto mesela negro kadar zarar vermiyor, sadece para aliyor en onemlisi oynamiyor

Negro cifte zarar hem para aliyor hem de oynuyor.
Layic gelince negro cosacakti falan diyen ergen romantik taraftar vardi sosyalmedyada. Yahu adem iki pas atti buna bakti adam kofti dondu canere quaresmaya oynadi topu geri alamayacagini bile bile.
Ikinci yari 10 tane kafasina 20 tane govdesine top atildi ne alabildi ne indirebildi ne donebildi

Negronun sitandarti bu iste.

[ Son Düzenleme: 16 Eylül 2018, 10:20:22 mylife1903 ]

Çevrimdışı mylife1903

sadece oda değil bütün duran toplarda quaresmanın yanında bitti sen bu takımın bekisin o topu
quaresma vuracak besbelli bir şey ve vurduğu top %75 olasılıkla rakibe gidecek ve karşı atak ta ne yapacaksın sen alanını boşaltmışsın sol bekin sağ açıkta ne işi var.
Sampiyon olunur olunmaz futbol begenilir begenilmez kulupte bir cok sacma sapan sey oluyor

Ama taliskanin o deve gibi boyla korner kullanmasindan ve canerin sag taraftar serbest vurus ya da korner kullanmasi kadar sacma bir hareket gormedim daha. Pektonun sozlesmesi falan tartisilir bilmem ne 2m boyla korner atan adam gorduk, sag taraftan korner kullanan solbek

Çevrimiçi Necmi

Bir şeyi gözden  kaçırıyor Beşiktaş taraftarı. Asist yapan adamın asist yapabilmesi için bize yüklediği bedellere bakın. Quaresma ve Caner orta yapmak için bütün oyunumuzun içine ediyorlar. Quaresma’nın baş aktör olduğu bir takım kolay kolay şampiyon olamaz. Bugün  bomboş bekleyen Gökhan’ı görmek yerine 40 metreden 5 kişi arasında bekleyen Negredo’ya orta yaptı.

Herif ceza sahasın a girmiyor, girdiğinde ise pas vermek için gibi bir düşüncesi hiç yok. Mutlaka şut deniyor ki şutları rezil bile denemeyecek kasar kötü. Artık yeter. Tahammül edemiyorum bu adama.

Caner’e gelince Güntekin Onay ‘ın twitterdan yazdığını okuyun ve onun ne büyük sorun olduğunu görün. Adam sol bek ama tek başına herşeyi üstlenmeye kalkışıyor.

Şenol Güneş bir daha Lens eleştirileri almamak için adamı sola atıp harcadı, sonrada oyundan alıp iyice gömdü. Tebrikler.

Yöneticimiz çok üzülüyormuş hakem hataları için. 😂
hayır her maç 30-40 orta açıp bütün maçı kadledip bir sezonda 10 asist yaptı diye
kahraman ilan edilmesi yokmu sanki 10 asist bizi şampiyon yapacak ama harcanan 30 atak bizi şampiyonluktan ediyor. Kimse bunun farkında değil. ben bunu iki yıldır söylüyorum. bu akşam
hoca lensi harcadı katılıyorum. sol açığa attı ve arkasında canerde hiç beklik görev yapmadı sürekli quaresmanın yanına gitti bektende destek alamadı.
caner bek değil kanatta değerlenecekse iyi bir alternatif olur en azından orta opsiyonu quaresma kadar değil merkeze gelip pas opsiyonunuda kullanıyor. top çalıyor baskı yapıyor. alınmadan önce burda caner sevdalılarına bunu çok anlattım. ismailin ondan daha iyi bek olduğunu söylediğimde ciddiydim işde
aslında bu ismaili yüceltmiyordu onu ismailin bile gerisine koyuyordu.