Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 124 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2739104 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

hayır her maç 30-40 orta açıp bütün maçı kadledip bir sezonda 10 asist yaptı diye
kahraman ilan edilmesi yokmu sanki 10 asist bizi şampiyon yapacak ama harcanan 30 atak bizi şampiyonluktan ediyor. Kimse bunun farkında değil. ben bunu iki yıldır söylüyorum. bu akşam
hoca lensi harcadı katılıyorum. sol açığa attı ve arkasında canerde hiç beklik görev yapmadı sürekli quaresmanın yanına gitti bektende destek alamadı.
caner bek değil kanatta değerlenecekse iyi bir alternatif olur en azından orta opsiyonu quaresma kadar değil merkeze gelip pas opsiyonunuda kullanıyor. top çalıyor baskı yapıyor. alınmadan önce burda caner sevdalılarına bunu çok anlattım. ismailin ondan daha iyi bek olduğunu söylediğimde ciddiydim işde
aslında bu ismaili yüceltmiyordu onu ismailin bile gerisine koyuyordu.
Abi naaptin ya
Caner iyi bek olabilir, kotu bek olabilir, seversin sevmezsin, iyi futbolcudur, kotu futbolcudur hepsi goreceli ve tartismali, ismael futbolcu degil

Çevrimiçi Necmi

Oyunda öne geçiyoruz skoru arttıramıyoruz. Hoca q7 ile kontra atak falan mı yapacağımızı hayal ediyor ? Olacak iş değil ! Rakip öne geçince farkı arttırıyor . Bizim dinamik oyunculara ihtiyacımız var hoca lens ve töreyi hazırlamalı dedikçe inadına q7 oynuyor
ikinci yarı golü buluyoruz rakip üstümüze gelecek belli ve arkada boş alan
yaratılacak ve bunu kullanacak en iyi oyuncumuz devre arasında hoca tarafından oyundan çıkarılıyor
hayır normalde değişiklikleri 70 de yapan hoca bu kuralı nedense bir lens için bozuyor.
onu devre arasında çıkarıyor. buda oynatmak istemediği tamamen taraftar zoruyla kadroya yazdığını gösteriyor. tribünde quaresmanın çıkması lazım ama lensi çıkarır dedik tabiki yanılmadık.
birde necipi sokar dedik yanıldık daha kötüsünü yaptı tolgayı soktu necipin en azından sert savunması var.
kötüde oynasa ruhuyla oynuyor. Tolgayın bu akşamki oyunundan sonra uzun süre forma yüzü görmemesi lazım akşamki oyun formsuzluk yada kötü gününde olma değildi ceza sahamızda atak yerken adam o kadar süre oturdu ya şaka gibi. Direk sahaya oynamamak için çıkmış tolgayı herkes anladı artık top ayağındayken üstüne git hata yapması kesin resmen medeli zor durumda bıraktı.
bu arada karius bir tolga pası attı :D direk rakibe asist gibi :bandit:
ama kesinlikle çok iyi bir kaleci kazandık.

Çevrimdışı mylife1903

hayır her maç 30-40 orta açıp bütün maçı kadledip bir sezonda 10 asist yaptı diye
kahraman ilan edilmesi yokmu sanki 10 asist bizi şampiyon yapacak ama harcanan 30 atak bizi şampiyonluktan ediyor. Kimse bunun farkında değil. ben bunu iki yıldır söylüyorum. bu akşam
hoca lensi harcadı katılıyorum. sol açığa attı ve arkasında canerde hiç beklik görev yapmadı sürekli quaresmanın yanına gitti bektende destek alamadı.
caner bek değil kanatta değerlenecekse iyi bir alternatif olur en azından orta opsiyonu quaresma kadar değil merkeze gelip pas opsiyonunuda kullanıyor. top çalıyor baskı yapıyor. alınmadan önce burda caner sevdalılarına bunu çok anlattım. ismailin ondan daha iyi bek olduğunu söylediğimde ciddiydim işde
aslında bu ismaili yüceltmiyordu onu ismailin bile gerisine koyuyordu.
Senin ortasahan sorumluluk almadikca boyle saga sola oynar sonra quaresmaya atarsin topu
Ozzi neler yapti abi dun sahada, gorebildin mi
Lens diyoruz o cocuk da yetersiz, canerden kotu top kontrol ediyor, edemiyor topu kontrol daha dogru
Aras konusunda bizzat ben yapmistim hocaya o sebeple fazla elestirmiyorum tercihlerini, lens lens nedir lens 3. Lig topcusu kivaminda, gecen sezon gormediler bu sezon patlama bekliyorlar, pektodan gol beklemekle ayni sey.

Gol atinca bi durgunluk basliyor macta, sebebi santraforunun ileride alip tutup donememesi sonra 55-60gibi ozzinin gucu bitiyir zaten, sahada surunmeye basliyor biz de golleri 50-60 gibi bulunca bu goruntu ortaya cikiyor.
Medel atilmasa buyuk ihtimal ozzi cikardi tolgay degisikliginden sonra

Tolgaya da fazla kizamiyorum cocugun bir standarti var.

Çevrimdışı mylife1903

yaratılacak ve bunu kullanacak en iyi oyuncumuz devre arasında hoca tarafından oyundan çıkarılıyor
hayır normalde değişiklikleri 70 de yapan hoca bu kuralı nedense bir lens için bozuyor.
onu devre arasında çıkarıyor. buda oynatmak istemediği tamamen taraftar zoruyla kadroya yazdığını gösteriyor. tribünde quaresmanın çıkması lazım ama lensi çıkarır dedik tabiki yanılmadık.
birde necipi sokar dedik yanıldık daha kötüsünü yaptı tolgayı soktu necipin en azından sert savunması var.
kötüde oynasa ruhuyla oynuyor. Tolgayın bu akşamki oyunundan sonra uzun süre forma yüzü görmemesi lazım akşamki oyun formsuzluk yada kötü gününde olma değildi ceza sahamızda atak yerken adam o kadar süre oturdu ya şaka gibi. Direk sahaya oynamamak için çıkmış tolgayı herkes anladı artık top ayağındayken üstüne git hata yapması kesin resmen medeli zor durumda bıraktı.
Senin en iyi oyuncun lensse abi kapatalim kulubu, katara falan satalim
45 dakika iyi sabretti lense, sahada ici bos sise gibi zayif duran bir oyuncu lens, fbde faulle alip gidiyordu toplari millet bisi sandi bunu, anadolu takimlarinda lens seviyesinde cok oyuncu var bu paralari vermeye gerek yoktu

Çevrimdışı mylife1903

Pepeli vidali defansla hermac gol yiyor adam abi, ayni bombayi tolga yapaydi linc ederlerdi.
Pepe vida da olmuyorsa kimi getirecez gol yememek icin
Tolgay yerdeydi bilmem ne deme abi hic
Ilk sutu kurtardi falan ikarus da sonra abuk sabuk hareketler oldu orda

Muzleraya cok yaziyordun necmi abi 40 gol yiyen iyi kaleci olur mi falan diye, 34 gol yiyen iyi kalecimiz olacak bu gidisle :evillol:

Çevrimiçi Necmi

Golun asisti q7 sonrada çıktı zaten
Sorgulanacaksa yerine giren Tolganın
Yenilen goldeki hatasını konuşalım 3kez top
Kendine geldi yerde oturarak topu rakibe iteliyor
Nedir bu ciddiyetsizlik?

Saygılar
aynı anda iki oyuncuyu sorguladığımızda çakışmamı oluyor. :D
Tolgayın kötü olması quaresmayı iyi yapmaz quaresma asist yapmadı o korner atışıydı.
bu oyun katkısını göstermez.
işin kötüsü geçen seneden daha fazla olumsuz resim veriyor bu sene oyunda hiç yok
resmen takımı on kişi bırakıyor desem bu bile değil takım on kişi olsa bu kadar zayıf olmaz
çünkü sahada kaldığı sürece sürekli top kayıplarıyla atak yememize sebep oluyor on kişi olsak
en azından top kaybetmeyiz. o korner atışına kadar kaç korneri ve serbest vuruşu harcadığınıda saydınmı.
mesela caner atsa o duran topları büyük olasılıkla tamamını ceza sahasına düşürürdü.
bak komplo teorisi üretmiyorum bu sene attığı kornerlere bakıver pepe içerdeyse korneri ceza sahasına atıyor pepe gelmediyse direk ön direk önüne atıyor ortalardada öyle ve biz asla tek vuruş şansını yakalayamıyoruz.her oyuncu kötü top kullanır kimseden her atışı mükemmel olacak beklentisi içinde değilim ama bahsettiğimiz quaresma bu adam isterse topu direk içeri sokamaz ama oyuncuya çarptırıp sokar istediği kişinin kafasına topu atar eğer atamıyorsa beceremediğinden değil atmak istemediğindendir.
talisca yok artık peki bu sene pepe nin bu kadar çok kafa golü atmasını rastlantımı sanıyorsunuz hayır quaresma topu ona atıyor.

Çevrimdışı mylife1903

aynı anda iki oyuncuyu sorguladığımızda çakışmamı oluyor. :D
Tolgayın kötü olması quaresmayı iyi yapmaz quaresma asist yapmadı o korner atışıydı.
bu oyun katkısını göstermez.
işin kötüsü geçen seneden daha fazla olumsuz resim veriyor bu sene oyunda hiç yok
resmen takımı on kişi bırakıyor desem bu bile değil takım on kişi olsa bu kadar zayıf olmaz
çünkü sahada kaldığı sürece sürekli top kayıplarıyla atak yememize sebep oluyor on kişi olsak
en azından top kaybetmeyiz. o korner atışına kadar kaç korneri ve serbest vuruşu harcadığınıda saydınmı.
mesela caner atsa o duran topları büyük olasılıkla tamamını ceza sahasına düşürürdü.
bak komplo teorisi üretmiyorum bu sene attığı kornerlere bakıver pepe içerdeyse korneri ceza sahasına atıyor pepe gelmediyse direk ön direk önüne atıyor ortalardada öyle ve biz asla tek vuruş şansını yakalayamıyoruz.her oyuncu kötü top kullanır kimseden her atışı mükemmel olacak beklentisi içinde değilim ama bahsettiğimiz quaresma bu adam isterse topu direk içeri sokamaz ama oyuncuya çarptırıp sokar istediği kişinin kafasına topu atar eğer atamıyorsa beceremediğinden değil atmak istemediğindendir.
talisca yok artık peki bu sene pepe nin bu kadar çok kafa golü atmasını rastlantımı sanıyorsunuz hayır quaresma topu ona atıyor.
Abi ondirek deme uzun zamandir sanki kurtulduk o ucube korner taktiginden. Senol hocam fb maclarini fazla fazla izlediginden aleks ile ggnin bu ondirek olayina takmis herhalde, gg bize gelincedebasladik bu ondirekt mevzusuna.
Ekmegini yedigimiz fazla mac olmadi ama 1-2 sefer ise yaradi, dillendirmesin kimse, hoca duyar falan baslariz gene ggye kesip arkaya asirtmaya, 90model dogan gorunumlu sahin

Çevrimiçi Necmi

Pepeli vidali defansla hermac gol yiyor adam abi, ayni bombayi tolga yapaydi linc ederlerdi.
Pepe vida da olmuyorsa kimi getirecez gol yememek icin
Tolgay yerdeydi bilmem ne deme abi hic
Ilk sutu kurtardi falan ikarus da sonra abuk sabuk hareketler oldu orda

Muzleraya cok yaziyordun necmi abi 40 gol yiyen iyi kaleci olur mi falan diye, 34 gol yiyen iyi kalecimiz olacak bu gidisle :evillol:
29 diyelim 5 gol buna yazmaz :D
vidaya haksızlık yapıyorsunuz akşam mükemmel oynadı son maçlarda hep iyi oynuyor.
bir insanın adı çıkmasın pepe hücumda var ama savunmada bu sene çok aksıyor yediğimiz gollerde hep başrol oyuncusu pepe. stoper tandemi uyumsuzluğu değil golleri uyumsuzluktan yemiyoruz
direk pepenin bireysel hatalarıyla geliyor. düzelir umarım bu akşamda çok kolay geçildiği yetmedi birde kariusu bozdu aslında ikinci hamleyi yapabilirdi karius önünü kesti. kale arkasından izlemenin bir avantajı oluyor kalecileri çok iyi etüt edebiliyorsun ve kalemizde muhteşem bir kaleci var. öyle böyle değil
müthiş güven veriyor hiç bi atakta şutta içinde kıpırtı bile olmuyor çok iyi kapatıyor kaleyi kaleci gol yer önemli olan yenmeyecek olanı yememesi. Bir kere uzaktan atılan şutlarda çok iyi kolay yemez yan topları kötü diyorlardı ama yan topları çok iyi en sevdiğim özelliği topu mümkün olduğu kadar tutuyor yumruklamıyor. yumruklamak zorunda kaldığındada darbeli vuruyor. karşı karşıyalardada çok iyi.
yediğimiz golde ikinci topa çıkmasını htalı bulmuşdum stadda çıkmamalıydı diye düşündüm ama sonra tv den izlediğimde pepe yolunu kesmese o topuda engelleyebilirmiş doğru karar vermiş dedim.
şu anda defans sorunumuz pepe bence. ama adam atıyor birşeyde diyemiyor insan :D

Çevrimiçi Necmi

Abi ondirek deme uzun zamandir sanki kurtulduk o ucube korner taktiginden. Senol hocam fb maclarini fazla fazla izlediginden aleks ile ggnin bu ondirek olayina takmis herhalde, gg bize gelincedebasladik bu ondirekt mevzusuna.
Ekmegini yedigimiz fazla mac olmadi ama 1-2 sefer ise yaradi, dillendirmesin kimse, hoca duyar falan baslariz gene ggye kesip arkaya asirtmaya, 90model dogan gorunumlu sahin
ne kurtulması bütün kornerleri ön direğe atıyor bazen kimse olmasada ön direğe atıyor
quaresmanın standartı bu korner ön direk önüne serbest atış arka direk arkasına bu olmazsa olmazı.
zaten bunu yapmayıp merkeze yollarsa canı isteyipte o top gol oluyor. bir topu merkeze atıyorsa
direk hedefe atıyor. ben korner attığında kafamı direk ön direğe çeviririm serbest atışlardada arka direğe
kim var diye bakarım bu bir şekilde şaşar eğer arka direkte negredo varsa ön direğe atar.
ben negredoya pas atmıyor dediğimde bunu kulaktan dolma şeylerle söylemedi uzun zamanlı gözlemimdir bu
zaten zorda değil hemen önümde oynuyor bütün aksiyonunu görüyoruz. bizim oralarda pek seveni kalmadı.

Çevrimiçi Necmi

Caner lensi yine uzun toplarla savunma arkasına kaçırmaya çalıştı plan kağıt üstünde doğru fakat pas metrajı uzun olduğu için topun kontrolü zorlaşıyor aynı zamanda savunmaya zaman kazandırıyor. Onun yerine sol kanatta yerden kısa paslarla üçgenlerle ya da ikili oyunlarla ceza sahasına sızma yapmamız gerekiyor. Sadece 1 pozisyonda yaptık
evet öyle bir çok aksiyonu var ama bugün çok kötü günündeydi çok top kaybı yaptı
canere genede çok fazla kızamıyorum sahaya bütün herşeyini veriyor ama iyi ama kötü emek veriyor ve
takım için oynuyor. quaresmayı tolgayı gördükten sonra canere birşey denmiyorki.

Çevrimiçi Necmi

Bu kez oyunun belli dakikalarında sahayı pasla geçmeyi denedik. Ozi ve Ljajic'in daha ilk maçtan rakibi eksiltebilecek pas birliktelikleri yakalayabildiklerini gördük. Stoperler çizgiye bastı. Pepe çok top kaybetmesine karşın farklı geriden çıkış seçeneklerini denedi. Half space bölgesine sızmalar yapılabildi. Esasen takımın bir şeyler denemeye eğilim göstermeye başladığının kimi işaretleri vardı.

Ha bunlar baskın hale gelmiş filan değiller elbette. Saydığım çıkış geometrisi belki toplam 10 dakika civarında kurulabilmiştir. Bunun dışında Caner'in sol bekteki varlığı bizzat geriden çıkışlarda önemli bir probleme dönüşürken, kolaycı alışkanlıklar gereği Quaresma üzerinden hücumu düşünmeye doğru kırıldık bir çok kez. Ayrıca ceza yayı üzerinde 2-3 oyuncuyla pozitif pas akışı yakalamışken bile atakları Quaresma üzerinden sonlandırmaya çalışmamız da ayrı bir problemdi. Bu tek tip hücum şeklinin yeni gelen orta saha elemanını dahi etkisi altına alacak kadar takımın hafızasına yerleştiğini gösteriyordu. Oyunun bu yanına dair önceki haftalarda bir çok şey söyledik bunu fazla uzatmayacağım.

Solda Adriano, stoperde Medel, ortada Atiba-Ozi-Ljajic sürekli oynarlarsa takım sadece değişen oyuncu özellikleri sayesinde bile mesafe katedebilir. Quaresma bile işe yarayabilir. Ama oyunun geneline baktığımızda böyle bir değişimin teknik kulübe tarafından planlanmadığını ve tutturulan pragmatik rotanın radikal biçimde terkedilmesinin gündemde olmadığını görüyoruz. Pozitif emareler ise planlı bir çabanın ürünü olmaktan çok bir parça değişen orta saha yapısının ve kimi oyuncuların karakter koymasının sonuçları olarak okunulabilinir.
bak işde bunu iyi becerdik atakları quaresma üzerinden sonlandırdık :bandit:

Çevrimdışı kyiv

Hadi iyiyiz yine.Bu hafta göreceği kırmızı ile minimum 1 hafta görmeyeceğiz quaresmayı diyip gülelim mi ağlayalım mı halimize bilemedim.

Çevrimiçi underworld

transfer döneminde pepe satılsın diyenler vardı o arkadaşlar halen aynı fikirdeler mi ?

5 gol attı pepe ?
Teklif olsun bugün pepe +vidayı hemen satarım.
Blr dakika bile beklemem
Çok gol atıyormuş o zaman geçsin forvet oynasın bize defans yapacak adam lazım.
Pepe nin geçen senenin ikinci yarısından beri sadece adı var.
Saygılar
[ Son Düzenleme: 16 Eylül 2018, 08:40:59 underworld ]

Çevrimdışı mylife1903

Hadi iyiyiz yine.Bu hafta göreceği kırmızı ile minimum 1 hafta görmeyeceğiz quaresmayı diyip gülelim mi ağlayalım mı halimize bilemedim.
Ayeve tekmeyi cakabilir o ayev zaten ayri bir tipaj adam gidiyor daliyor rakibe, eliyle kalk lan kalk, atladi kendini atti hareketleri yapiyir sasirmis bir ifadeyle ama yanindan rakip hizla gecse hop yerde 8 takla atiyor, valbuyana da ayni
Kirmizi kesin gosterirler bize penalti da verirler sonra 30 senedir kadikoyde kazanamiyor besiktas.

Ligde zaten kimsenin top falan oynadigi yok bir orta oyunu oynaniyor biz de bu orta oyununa orta oyunuyla tepki veriyoruz.

Bizim maclar gibi fb maci yonetilse o efendi denilen ali koc cikar agzindan salyalar fiskirta fiskirta serrefsizler hayinler diye aciklama yapar.
Yahu gsliler 4 atmis hakem butun maci gsye baka baka yonetmis rakip dokununca faul gsli cift dalinca devam demis adamlar hakeme saldiriyor. Kazandigin zaman saldiracan hakeme kaybettiginde bahane buluyor derler.

Simdi baskan kendi sacmaligini nasil temizleyecek onu gorecegiz. Sen simdi cikip namoglunu elestirirsen renkliler sampiyon olurken iyiydi diye cevap verir. Aklimla dalga gecmeyin demek kolay.
Cok istiyorum baskanin namoglunu ite arkadan monte etmesini ama sanki yanlis hamle olur. Serdal adali bu soylemler sirasinda kulupte yoktu kotu polisligi o yapsin
Biri sordugunda ben o senelerde yonetimde degildim o hakem kararlarindan da memnun degildim zaten diyebilir.

Aziz mahmut gibi yapsin fikret baskan. Kendisi lafindan donmesin. Hakemler pirlantadir falan derken serdal adali yuklensin. Bunlar fetocudur falan desin

Çevrimdışı mylife1903

takım zaten artık son 30 dakika oynuyor ondada quaresma oynarsa bittiğimizin resmidir. :bandit:
Cozemiyorum bu gaza basma isini
Tempo verecek gucu var takimin 2-3 oyuncu disinda ama ilkyarilar hep laylaylom

Tercih meselesi aslinda ben olsam kendi evimde cikar butun gucumle basarim ilk 30 dakika sungu top tufek ne varsa sikor alirsam guzel alamadim devre sonuna rolanti sonra 2 degisiklik basmaya devam
Senol hoca ise barutunu ikinci yari kullaniyor ona da bisi diyemiyirum
Dusundugum su boyle basarken ilk yari yumurtlasan onunde telafi etmek icin uzun sure oluyor rosk alinabilir ama ikinci yari zamanla yarisirken gol gelmedikce sisirmeye de basliyorsun sekenleri de topluyorsun fAlan ama tak pepe bi bomba birAkiyor sonra telafi edemiyorsun

Tosic pepe kadar bombalamiyordu valla adamin sivisine hurmet fazla ses cikmiyor.

Çevrimdışı mylife1903

Teklif olsun bugün pepe +vidayı hemen satarım.
Blr dakika bile beklemem
Çok gol atıyormuş o zaman geçsin forvet oynasın bize defans yapacak adam lazım.
Pepe nin geçen senenin ikinci yarısından beri sadece adı var.
Saygılar
Adam 58 yasinda kime satacan pepeyi. Makul bi fiyata sozlesmesi uzatilsin 2 sene daha 1.5 milyondan istiyorsa kalsin. 4 milyonluk performans vermesini tartismiyorum orda 10 milyonluk adam da oynatsan gol yiyeceksin senin santraforun yok defansa bir suru para harciyorsun

Çevrimiçi underworld

Adam 58 yasinda kime satacan pepeyi. Makul bi fiyata sozlesmesi uzatilsin 2 sene daha 1.5 milyondan istiyorsa kalsin. 4 milyonluk performans vermesini tartismiyorum orda 10 milyonluk adam da oynatsan gol yiyeceksin senin santraforun yok defansa bir suru para harciyorsun
4,75 +maç başı 4 kağıttan iş yapmıyor.
1,5 oynasın eyv ama o fiyatı kabul etmez.

Defans çok geride, hep arkaya sarkık oynuyor.
Hatta bir pozisyonda bütün defans önde bir tek pepe arkada kalmış butayipin ofsaytını bozdu sonra pozisyon oldu da kaleci çıktı devamında vida uzaklaştırdı.

Çevrimdışı mylife1903

evet öyle bir çok aksiyonu var ama bugün çok kötü günündeydi çok top kaybı yaptı
canere genede çok fazla kızamıyorum sahaya bütün herşeyini veriyor ama iyi ama kötü emek veriyor ve
takım için oynuyor. quaresmayı tolgayı gördükten sonra canere birşey denmiyorki.
Canerin hirsi istegi gucu yerinde, umursamaz bir tavri da yok
Azicik duracagi yeri bilmiyor cokca da top kontrol edemiyor cocuk ama bunlari bile bile aldik. Quaresmanin da hirsi istegi var ama gucu 45-50 dakika adam 60 yasinda sonucta
Tolgay ozzi falan bunlarin derdini cozemiyorum. Yetenek desen var akil desen var varos clcugu falan da degiller avrupada buyumusler hirs yok adamlarda istek yok guc yok azicik silkinmeleri lazim. Burasi hollanda ligi falan degil gures judo karete karisimi futbol oynuyoruz fizik olarak hazir olman lazim dun de gelmediler turkiyeye adem de oyle guclu vurup deviren oyuncu degil ama topa rakibe falan daliyor korkmuyor zaten toptan rakipten korksa devamli dayak yerdi italyada hocasindan

Çevrimdışı mylife1903

4,75 +maç başı 4 kağıttan iş yapmıyor.
1,5 oynasın eyv ama o fiyatı kabul etmez.

Defans çok geride, hep arkaya sarkık oynuyor.
Hatta bir pozisyonda bütün defans önde bir tek pepe arkada kalmış butayipin ofsaytını bozdu sonra pozisyon oldu da kaleci çıktı devamında vida uzaklaştırdı.
Daginik sitoper degil pepe ama ofsaytleri daha iyi kontrol etmesi lazim vidayla oynadiginda daginik bir goruntusu oldugunu kabul ediyorum
Iki mal ya da bi akilli bi mal oynatacaksin sitoperde
Marselo tosic gibi
Pepe tosic gibi
Iki tane akilli kendi gorusu olan adam birbirini bozuyor uyum olana kadar

1.5 iyidir ya nerden bulacak o parayi

Çevrimdışı mylife1903

ne kurtulması bütün kornerleri ön direğe atıyor bazen kimse olmasada ön direğe atıyor
quaresmanın standartı bu korner ön direk önüne serbest atış arka direk arkasına bu olmazsa olmazı.
zaten bunu yapmayıp merkeze yollarsa canı isteyipte o top gol oluyor. bir topu merkeze atıyorsa
direk hedefe atıyor. ben korner attığında kafamı direk ön direğe çeviririm serbest atışlardada arka direğe
kim var diye bakarım bu bir şekilde şaşar eğer arka direkte negredo varsa ön direğe atar.
ben negredoya pas atmıyor dediğimde bunu kulaktan dolma şeylerle söylemedi uzun zamanlı gözlemimdir bu
zaten zorda değil hemen önümde oynuyor bütün aksiyonunu görüyoruz. bizim oralarda pek seveni kalmadı.
Mumkunse kimse negroya top atmasin zaten abi, donup taca atsinlar korner direginin ordan baskiyla baslayalim.
Negro ney gozun sevem, ozziyi de delirtecek yakinda. Tamam celimsiz falan diye elestiriyoruz cocugu ama jillop gibi iki top veriyor negro onu bombos 3m gidemiyor duruyor donuyor orta falan yapiyor. Adem de 2-3 hafta sonra negroya pas vermez. O cocuk da iki sefer verdi bahti adam olmus zombi olarak takiliyor sahada dondu quaresmaya lense falan oynamaya calisti.

Çevrimdışı ekrembaser

Umarım stadımızda bir daha konser, etkinlik vs. olmaz ayıptır yahu o stada o zemin yakışıyor mu?

Çevrimdışı mylife1903

Sahanin durumu nedir, hastalik gecmemis mi?
Vodafone arenadan sorumlu yonetici umut guner neden aciklama yapmaz
Bu yonetimi cok uyardik, fikret baskani da uyardik ama ne oldum manyagi olmuslar
Boyle yukselislerin cok darbeli dususleri olur.
Kurulan yonetime bah arkadas.
Ezik diyen yonetici cikiyor aciklama yapiuor, basin sozcusu metin albayrak piyasada yok, 10 kasimda Ataturksuz yazi yazmayi basarmis yandas tolga isik die bi yonetici cikiyor garip bi aciklama yapiyor, baskan kayip.

Hazirlik macinda taraftar mi musteri mi ne desem sitada gelen kalabalik besiktasin sahibi taraftardir diye bagirip baskani ofsaytte birakti bu mactada donup taca attilar.

Fikret orman bir tatil yapsin azicik dinlensin kendini toparlasin bu gidisle karsisina rakip cikar mayista ki ben secim kaybwtmesini hic istemiyorum baskanin ama aziz yildirim gibi gider sonra

Çevrimdışı mylife1903

Umarım stadımızda bir daha konser, etkinlik vs. olmaz ayıptır yahu o stada o zemin yakışıyor mu?
Bah ayni anda girmisiz bu konuya. Yahu top sekiyor oyuncu patatese takilip dusuyor
Hiprit olunca cim kalkmayacak falan diyorlardi lens bi basiyor cocuk 2kg toprak kalkiyor, saglam basan adam zaten zemine lens bu zeminde dengesi bozuluyor belki sonra elestiriyoruz cocugu.
Serme oldugunda 3 mac oynamistik zemin jillop gibiydi sonra onu kaldirip ekme yaptilar falan.
Calisan parcaya doknmaayacan arkadas bah noldi zemine. Bursasporun park bahceler muduugunun serdigi zemin daha iyi durumda lan geceleri mangal falan mi yapiyorlar sitatda nedir arkadas

Adimiz gomucuye cikiyor sonra umut guner falan gomunce.
Sitat bu herifin sorumlulugunda degil mi? Cikip konussun bi sesini duyalim bi karsilastirma yapsin voleybolcu olarak zeminle ilgili.
Parke cilalamaya benzemiyor falan desin, sesini duyalim adamin.
Vodafon arenadan sorumlu yoneticymis lo bi yerde maasli bu performansi versin daha da is bulamazsin sonra bunlarin bi yerleri kalkiyor maas istiyorlar.
Maas verecek olsak kendilerini maaslayacagimizi sanacak kadar da sasirmislar

Erman toroglu dun mesela garip garip aeyler soyledi. Ali koc zengindir tiransferlerde indiragandi olmaz fakfukfon kurulmaz tarzi seyler.

Ermana cevap versinler. Yonetici olmadan onceki mal varliklarini aciklasinlar mesela bizde de olmaz boyle seyler desinler, fakiriz ali koctan ama bizde de yok indiragandi deyip topu gsye atsinlar

Çevrimdışı ekrembaser

Sahanin durumu nedir, hastalik gecmemis mi?
Vodafone arenadan sorumlu yonetici umut guner neden aciklama yapmaz
Bu yonetimi cok uyardik, fikret baskani da uyardik ama ne oldum manyagi olmuslar
Boyle yukselislerin cok darbeli dususleri olur.
Kurulan yonetime bah arkadas.
Ezik diyen yonetici cikiyor aciklama yapiuor, basin sozcusu metin albayrak piyasada yok, 10 kasimda Ataturksuz yazi yazmayi basarmis yandas tolga isik die bi yonetici cikiyor garip bi aciklama yapiyor, baskan kayip.

Hazirlik macinda taraftar mi musteri mi ne desem sitada gelen kalabalik besiktasin sahibi taraftardir diye bagirip baskani ofsaytte birakti bu mactada donup taca attilar.

Fikret orman bir tatil yapsin azicik dinlensin kendini toparlasin bu gidisle karsisina rakip cikar mayista ki ben secim kaybwtmesini hic istemiyorum baskanin ama aziz yildirim gibi gider sonra

Tolgay çok sıkıntı yarattı hatalarıyla , çok tuttuğum bir oyuncu da değil kendisi ancak yaptığı hatalarda zeminin de etkisi vardı. Bir Osmanlı maçı vardı 3-2 kazandığımız sosanın son dk attığı o maçtaki beton zeminden 2 tık daha iyi zeminimiz. Top yerinde durmuyor

Çevrimdışı mylife1903

Tolgay çok sıkıntı yarattı hatalarıyla , çok tuttuğum bir oyuncu da değil kendisi ancak yaptığı hatalarda zeminin de etkisi vardı. Bir Osmanlı maçı vardı 3-2 kazandığımız sosanın son dk attığı o maçtaki beton zeminden 2 tık daha iyi zeminimiz. Top yerinde durmuyor
"ZEMİNLE İLGİLİ 3 HAFTADIR ÇALIŞIYORLAR"

"Zeminle ilgili arkadaşlarımız 3 haftadır çalışıyorlar. Üç hafta öncesine göre zemin çok daha iyi durumda."

Arkadaslari degistirmenin zamani herhalde. Ne 3 haftasi ilk maci temmuzda oynamadik mi
Necmi abi sis elemanlarina ulasabiyorsa bi fikir alsin bu durum hakkinda
Temmuz basinda degil miydi konsert 2 ay gecti
Konser oncesi patates eksen urun alip satip gelen parayla yeni zemin sererdin