Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 115 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2742694 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimiçi yaço58

Birde şu tolgayda ne varsa adamlar resmen kurtarıcı gözüyle bakıyor göztepede maçında yenilen ilk gol malatya maçında yediğimiz gol adam gamsız resmen defanstan çıkarkenki top kayıpları hep aynıydı hiç gelişmedi ali koç sağolsun adama yıllık 2.5 m den 4 sene sözleşmesi vaarken aldı götürdü birde bonservisiyle sağolsun şimdi önümüze bakmak lazım quaresma kesinlikle kadro dışı bırakılmalı takımı rahat bıraksın gökhanı gördük dünkü maçta sürekli bindirdi ve lensle bir uyumu var bunu unutmamak lazım bu takımın quaresmaya ihtiyacı yoktur hoca inat edip kendini bitirmez umarım artık adem-kagawa-lens oynamalı lens kötü oynarsa oğuzhan onun yerine oynayıp dorukhan biraz daha sağ çizgiye yakın oymalı ama şu atiba-oğuzhan-dorukhan böyle bir orta sahayı merak ediyorum nasıl oynarız acaba iç sahada bir denesek ne kaybederiz
              kagawa-adem

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Ersin Düzen: "Quaresma ile bir kafede karşılaştım. Bana Beşiktaş'tan ayrılacağını söyledi. 'Porto mu?' diye sordum. 'Hayır dedi. Quaresma'nın menajeri şu anda Suudi Arabistan'da." (TRT Spor)

Çeşitli haberler düşmeye başladı  :)

Hadi bakalım dünki oyundan sonra dört gözle bekliyoruz.  :claps:
İki mac sonra döndüğünde hem takımı hemde taraftarı iyice bozacak.
Bonservis bile istemıyoruz artık o noktaya geldik.  :D

Çevrimiçi MUSTAFA_

Shinji Kagawa, Burak Yılmaz, Nicolas Isimat Mirin ve Muhayer Oktay için 5 Şubat Salı günü saat 14:00’da Vodafone Park’ta imza töreni gerçekleştirilecektir. (via. Murat Özen)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı yoruk

Erzurum gibi kolay bir maçı alsaydık hedefi tutturma ihtimalimiz daha yüksekti. Şimdi 2.lik için bile orta zorluktaki maçları kazanmaktan başka çaremiz yok. Sivas, Kayseri, Maltya deplasmanlarından 9 puan alabilsek.2. lik şansımız artacak. Galatasarayın 2. olamaması demek UEFA ile Galatasarayı yine başbaşa bırakmak demek. Biraz ciddiyet! 14 maçın 8i sahamızda. Eğer Trabzon iddasından uzaklaşırsa ligin sonundaki Trabzon maçı da  çok zor olmaz.

Yani ; 8 x 3 = 24 puan iç saha
         5 x 3 = 15 puan dış saha ( Malatya, Kayseri, Sivas, Rize, Trabzon)
         Toplam 39 puan

Mevcut puan 33 + Alınacak puan 39 = 72 puan

72 puan bizi 2. yapar mı?
Yapar.Hatta 2-3 puan daha azı bile yapar GS bizden daha çok kaybedecek.Ayrıca maçımız var.
Bizim ne yapacağımız önemli 2.olmamız için tek engel var artık.Şenol GÜneş'in sistemi takım oyununu düzeltmemesi

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Erzurum gibi kolay bir maçı alsaydık hedefi tutturma ihtimalimiz daha yüksekti. Şimdi 2.lik için bile orta zorluktaki maçları kazanmaktan başka çaremiz yok. Sivas, Kayseri, Maltya deplasmanlarından 9 puan alabilsek.2. lik şansımız artacak. Galatasarayın 2. olamaması demek UEFA ile Galatasarayı yine başbaşa bırakmak demek. Biraz ciddiyet! 14 maçın 8i sahamızda. Eğer Trabzon iddasından uzaklaşırsa ligin sonundaki Trabzon maçı da  çok zor olmaz.

Yani ; 8 x 3 = 24 puan iç saha
         5 x 3 = 15 puan dış saha ( Malatya, Kayseri, Sivas, Rize, Trabzon)
         Toplam 39 puan

Mevcut puan 33 + Alınacak puan 39 = 72 puan

72 puan bizi 2. yapar mı?

72 puan mı? Nereden geliyor bu pozitiflik anlayamıyorum abi. Dün akşam penaltıya kadar pozisyonumuz yok. Kagawa için de ölçü olamaz o maç. 14 maçta 13 galibiyet hayal kurmaktan da fazlası. Ayrıca gs maçına mağlubiyet yazmışsın direkt rakibimize yenilirsek 2.lik falan hikaye zaten.

Çevrimiçi Necmi

Kim ne derse desin lens, adem ve dorukhan günün en iyileriydi

katılıyorum ama ben vida ve mirinide çok beğendim
birde atibayı tabi eski atiba geri döndü herkes formsuz yaşlı diyordu ama
sorun bu değildi oynadığımız oyun nedeniyle kötü oluyordu orta sahada
tek başına kalıyor ve her yere yetişemiyordu. Dün iyi olma nedeni orta sahanın geri gelmesiydi
atibada özüne döndü. hücuma bile katkı verdi daha önce bölgesini terkedemiyordu. önünde topu verse
alacak kimse yoktu o nedenle sürekli geri stoperlerle oynamak zorunda kalıyordu
buda rakibi üstüne çekmesine neden oluyordu. hep söyledim bu takımın sorunu 8 numara diye
halada merkez orta saha tam oturmuş değil bundan sonra oturması için ilerde oyuncuların top tutma yeteneklerinin biraz daha gelişmesi lazım dorukhan iyi ama onun top saklama özelliği oyunu dinlendirme özelliği daha yok ljajicdede
yok bu bu işi kagawa yapar.

Çevrimiçi Necmi

Ersin Düzen: "Quaresma ile bir kafede karşılaştım. Bana Beşiktaş'tan ayrılacağını söyledi. 'Porto mu?' diye sordum. 'Hayır dedi. Quaresma'nın menajeri şu anda Suudi Arabistan'da." (TRT Spor)
porto dese yalan olduğu ortaya çıkardı portekizde transfer dönemi bitti :D
şimdi bir süre arabistan idare eder sonra çin olur sonra kapanış.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Sinan Engin, Tolgay için sert konuştu !

"Beşiktaş arması sana 30 milyon TL maaş ödedi ! Baban 300 senede kazanamaz o parayı"

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Necmi

genel anlamda taraftarda bir rahatlama var bu sonuç kaynaklı değil
aslında antalya maçı kadromuzun kalitesinin söylendiği gibi kötü olmadığını gösterdi
insanlar maçla birlikte sorunun ana kaynağını gördüler. Bu nedenlede tekrar umut
ortaya çıktı. şimdi herkes biliyorki kötü oynayabiliriz ama kötü bir kadromuz yok.
bilinç altı bir çok şey idrak edildi aslında kanat yok ne yapacağız deniyordu ama
biz kanat futbolu oynamadık lens bile orta sahanın sağında bir oyun oynadı biraz canerle
kanat oynamaya çalışıldı ama takımda hemen sırıttı. caner çıktıktan sonra taşlar yerine oturdu.
bu takım maçları farklı kazanırmı bilmiyorum ama deli gibi pozisyona girer şu görünüşde
golü düşünen gole hamle yapan en az dört oyuncumuz var.
bir anda 3-4 oyuncunun hamle yapmasını özlemişim ama maça tekrar baktığımda sıtrese girmeden
izlerken hala oyuncuların bir çok pozisyonda durakladığını serilik kazanamadığını gördüm bu oyun alışkanlık edilirse
bunlarda ortadan kalkar.
bu maça ve bu sonuca çok ihtiyacımız vardı. oyuncuların üzerindende ölü toprağını atar.
tabi iki hafta sonra hoca dön geri yapmazsa. tabi bu oyunu gören taraftar o döngeriyi zor yaptırır oda ayrı.

Çevrimiçi Necmi

Sinan Engin, Tolgay için sert konuştu !

"Beşiktaş arması sana 30 milyon TL maaş ödedi ! Baban 300 senede kazanamaz o parayı"

bize ne ya fenerin oyuncusu iyisinide kötüsünüde onlar düşünsün artık adamı sürekli
gündemde tutmanın manası yok. Bir daha asla Beşiktaş forması giymeyecek bir oyuncu üzerinden
3.2 M para kazandık fener bize sponsor oldu. almasalar devre arası olmasa yazın bedava alırlardı.
gayet iyi bir ticaret oldu

Çevrimiçi Necmi

72 puan mı? Nereden geliyor bu pozitiflik anlayamıyorum abi. Dün akşam penaltıya kadar pozisyonumuz yok. Kagawa için de ölçü olamaz o maç. 14 maçta 13 galibiyet hayal kurmaktan da fazlası. Ayrıca gs maçına mağlubiyet yazmışsın direkt rakibimize yenilirsek 2.lik falan hikaye zaten.
insanların hayallerine neden set vuruyorsun :D
bırak hayal etsinler bu tip hayaller mutluluk getirir insanların biraz mutlu olmasında
nasıl bir sakınca var.
bu kadar negatif olmayın yeterince destek verilirse bu takımın 14 de 14 yapması
imkansız falan değil. bu hayal falan değil olası bir şey olmasıda camia olarak bizim elimizde
olmasa bile baştan olmaz demek çok anlamsız moralini diri tutup olacakmış gibi düşünmek
olması için ilk adımı atmaktır olmazsa ne yapalım denedik başaramadık denir
umut ilk adımdır umudun yoksa elinde birşey yok demektir.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kagawa'nın menajeri Necdet Ergezen: “Beşiktaş ile yaptığımız kontratta resmi satın alma opsiyonu yok. Fakat Kagawa kalmak isterse Dortmund’un zorluk çıkaracağını sanmıyorum. Sezon sonunda Alman ekibi ile 1 yıl sözleşmesi kalacak. Bu durum Beşiktaş için avantaj olabilir. Eğer Kagawa kalmak isterse iki kulüp bonservis bedeli için görüşüp anlaşma sağlayabilir. Kagawa’nın kararı belirleyici olacaktır.”
(NTV)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

insanların hayallerine neden set vuruyorsun :D
bırak hayal etsinler bu tip hayaller mutluluk getirir insanların biraz mutlu olmasında
nasıl bir sakınca var.
bu kadar negatif olmayın yeterince destek verilirse bu takımın 14 de 14 yapması
imkansız falan değil. bu hayal falan değil olası bir şey olmasıda camia olarak bizim elimizde
olmasa bile baştan olmaz demek çok anlamsız moralini diri tutup olacakmış gibi düşünmek
olması için ilk adımı atmaktır olmazsa ne yapalım denedik başaramadık denir
umut ilk adımdır umudun yoksa elinde birşey yok demektir.

Abi olmayacak duaya da amin denilmez ki  :D Elimizde referans var istatistik var. Ne Şenol Hoca'yla böyle bi istatistik yakalamışız, ne takımda öyle bi hava var. En son ne zaman iyi oynadık bi maçta hatırlamıyorum bile. Herhalde Monaco maçı falandır.

Çevrimdışı Librarius

dün mirini izledik güzel oynadı ayağıda çok temiz bi topta havadan ortadaki ademe tam ayağına bir top attı oyun açıldı bu adam üstelik 400bin euro gibi komik rakama geldi ama bakıyoruz bi marcao luyindamayı öve öve bitiremiyorlar ikisinin toplam bonservis 12m ben izledim öyle ahım şahım oyunlrı yok ama mirini bi allahın kulu övmedi daha biz taraftarlar olarak akıllı olup bir olmalıyız önce gsyi geçmeliyiz sonra başağı tedirgin ederiz ama başak maçına kadar gs yi kesin geçmemiz lazım

Yanu Mirin’i geçtim herifler Dorukhan’ı bile yarım ağızla övüyor. GS Alanya’da puan kaybetmiş rezil bir oyunla herifler 15 dakika boyunca Yunus diye GS’li genç bir oyuncuyu övüp durdular. 15-20 milyonada Avrupa’nın devlerine yolladılar. Övdükleri tek şey ise Alanya maçında çok güzel boşa çıkmasıymış. Pas gelseymiş çocuk gol atacakmış. Dorukhan’ın yaptığını yapsa bütün programı ona ayırırlardı. Mirin’i görmelerini bekleme.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı Librarius

genel anlamda taraftarda bir rahatlama var bu sonuç kaynaklı değil
aslında antalya maçı kadromuzun kalitesinin söylendiği gibi kötü olmadığını gösterdi
insanlar maçla birlikte sorunun ana kaynağını gördüler. Bu nedenlede tekrar umut
ortaya çıktı. şimdi herkes biliyorki kötü oynayabiliriz ama kötü bir kadromuz yok.
bilinç altı bir çok şey idrak edildi aslında kanat yok ne yapacağız deniyordu ama
biz kanat futbolu oynamadık lens bile orta sahanın sağında bir oyun oynadı biraz canerle
kanat oynamaya çalışıldı ama takımda hemen sırıttı. caner çıktıktan sonra taşlar yerine oturdu.
bu takım maçları farklı kazanırmı bilmiyorum ama deli gibi pozisyona girer şu görünüşde
golü düşünen gole hamle yapan en az dört oyuncumuz var.
bir anda 3-4 oyuncunun hamle yapmasını özlemişim ama maça tekrar baktığımda sıtrese girmeden
izlerken hala oyuncuların bir çok pozisyonda durakladığını serilik kazanamadığını gördüm bu oyun alışkanlık edilirse
bunlarda ortadan kalkar.
bu maça ve bu sonuca çok ihtiyacımız vardı. oyuncuların üzerindende ölü toprağını atar.
tabi iki hafta sonra hoca dön geri yapmazsa. tabi bu oyunu gören taraftar o döngeriyi zor yaptırır oda ayrı.

Abi beni umutsuzluğa iten şey malesef Şenol Güneş. Dün gole kadar ki oyun sistemimizden hiçbirşey anlamadım. Oyuncular spontane oynayarak farka gitti. Ayrıca basında ki algının aksine kadromuz halen en iyi 3 kadrodan biri. Gidenlerden tek arayabileceğimiz oyuncu Babel olur ama onun ilk yarı performansına bakınca onu da aramayız diyorum. Tek sorunumuz ayağı yere basan bir oyun sistemimizin olmaması. Şenol Güneş’le olacağa da benzemiyor.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Antalyaspor karşısında 90 dakika sahada kalan Dorukhan Toköz, sahada ayak basmadık yer bırakmadı.
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Necmi

Qureasma konusundaki eleştirilere katılmakla beraber,  Lens'in son paslarda ciddi bir pas verme özrü var, 0-0 giden maçlarda dün yaptığı gibi iki tane yaptığında asıp kesersiniz adamı.
Ben Querasma yerine Lens'in oynamasının daha doğru olduğunu düşünüyorum. Çünkü bu duurumda şu avantajlar oluşuyor:
1. Tüm toplar Lens'de toplanmadığı için daha ne yapacağı bilinmez bir takım oluyoruz.
2. Defansa yardımı Q7 ile karşılaştırılamaz.
3. Öne geçince kontraatak durumunda daha tehlikeli oluyor rakip takım için.

Fakat bunlar Lens'in yetersiz bir oyuncu olduğunu görmemizi engellememeli.  yerden ortaları fena değil, ama ceza sahası civarında çok kıymetli atakları pas veremediği için yiyor.
iyide lens dünyanın en iyi oyuncusu demiyorumki onu quaresma ile mukayese ediyor takım için 3 gömlek daha iyi diyorum
lens maçta iki pozisyon harcar quaresma gibi 30 atağı katletmez lens oynadığında yakım oluruz bir oyuncunun katkısı
sadece veremediği bir iki pasla ölçülmez 90 dakikada takımı için ne yaptığına bakılır hiç bir oyuncu girdiği her pozisyonu
pozitif sonlandıramaz. hem olumsuzlara değil olumlu olumsuza karma bakmak lazım mesela maçta quaresma oynasa
ya 3-2 kazanırdık ya berabere bitirirdik yada yenilirdik ama kesin birşey varsa bu farkı atamazdık lens takımı oynatan bir oyun oynuyor
bencil değil ya 4. golde quaresma olsa ilk darbeyi yediğinde durur sonra kalkıp o oyuncuya tekme atardı. ne o pozisyon olurdu
nede bir allahın kulu kendini attırmayacağını garanti edemezdi. Kimsenin dikkate almadığı birşey var artık bu takımla
quaresmaya daha az rol düşer buda onun maç içinde yetersiz kalmasına ve bunun sonucu rakibe tekme tokat dalıp kendini attırmasına neden olur.
adamın zihniyeti böyle. lens kötüde oynasa takıma sadık kalıyor sadece hücumda değil maçta iki atağı sağlam depar atarak kesti
ve insanlar kanat olarak düşünüp birşey yapmadı diyor dün kanat oynamadı orta sahanın sağında oynadı maç boyuda
merkeze kaydığı çok oldu. 4. gol onun savunma desteği ve topu kaptıktan sonra ani hızlanmasıyla oldu bizde onun dışında
o oyunu oynayacak oyuncu yok. lens quaresmanın kanatını bir şekilde doldurabiliyor ama quaresma onun özelliklerini dolduramıyor
bize lazım olanda o özellikler lens quaresma kadar yetenekli değil ama quaresmadan kat kat fazla takım oyuncusu
korkunç baskı yiyorduk onun 4. goldeki katkısı maçı kopartmamızı sağladı. herşeyden önemlisi takımı izle lens topu kapıp
hamle yapıyor bir anda 3 oyuncu birden fırlıyor. quaresma topu kapsa hamle yapsa fırlayan tek oyuncu olmaz çünkü
biliyorlar quaresma o topu vermez kendilerini yormuyorlar bile bizim iki senedir başımıza gelen buydu lens hücum hattını
oyuna sokuyor quaresma hücum hattını tüketiyor. ben bunu aboulu sezondan beri söylüyordum. negredoya sıfır pas dediğimde
herkes negrodoyu kolladığımı sanıyordu aslında sadece negredo değil bu adam kimseye pas vermiyorki kendisinden başka
kimsenin sivrilmesine tahammülü yok bunun kendini tatmini nedeniyle şampiyonluk verdik. Bir takımı tek oyuncu
nasıl katlederin örneğidir quaresma. Bırak lensi sağ açıkta necip oynasa quaresmaya tercih ederim oda onun kadar top
kaptırır oda kendini attırır ama oyun gereği sakarlıktan attırır kasıtlı değil diğer taraftan diğer oyuncuları oyundan düşürmez
yani takıma quaresmadan fazla katkısı olur.

Çevrimdışı kyiv

Oğuzhan Akgün yine U19 maçında Antalyaya 2 gol atmış. Çocuk hemen hemen her maçta gol atıyor. Elimizde böyle bir yetenek var değerlendirmek lazım. Oynamasa bile kiralık verip en kısa sürede tecrübe kazandırmak lazım. Larini gördükçe insanın isyan edesi geliyor. Bu çocuk Larin kadar oynayamaz mı? En kötü Larin gibi o da gol atamaz. Larin bir fark mı yaratıyor?Bu çocukta gol yeteneği var. Biraz cesaret biraz yürek! Kızarız ederiz fakat böyle bir yetenek Fatih Terimin elinde olsa 10 kere oynatırdı.

Çevrimiçi Necmi

Abi beni umutsuzluğa iten şey malesef Şenol Güneş. Dün gole kadar ki oyun sistemimizden hiçbirşey anlamadım. Oyuncular spontane oynayarak farka gitti. Ayrıca basında ki algının aksine kadromuz halen en iyi 3 kadrodan biri. Gidenlerden tek arayabileceğimiz oyuncu Babel olur ama onun ilk yarı performansına bakınca onu da aramayız diyorum. Tek sorunumuz ayağı yere basan bir oyun sistemimizin olmaması. Şenol Güneş’le olacağa da benzemiyor.
pas oyunu zor oyundur bu oyuna bu kadar orta alışkanlığı olan tek bir oyuncuyu oynatmak üzere
kurulmuş bir takımın adapte olması 30 dakikada olmuşsa daha ne istiyorsun
herkes antalyayı hafife alıyor ama bizim en zor deplasmanlarımızdan biriydi
en kötü hallerinde bile bize özel hazırlanırlar hocası başkanı Beşiktaş düşmanı
hafta içi takımı ne şekilde morallendirdilerse deli gibi oynarlar bize karşı
aslında gole kadar değil oyuncuları sakatlandığında lens ceza sahasına girip ordan durup topu taça atınca
rakip art niyetini kaybetti. oyun ondan sonra futbola döndü.
ben ne kadar onu yaptı diye lense sağlam sövsemde o haraket sahadaki oyuncudan kenardaki hocasına
tribündeki taraftarına kadar tansiyonu emdi. emin ol hakemin tansiyonunu bile emdi.
ben büloyu iyi tanırım suratı asıksa bilki maçı manuple edecek korkacaksın ama yüzü gülüyor sakinse
korkma ondan en fazla hakem hatası yapar. herkes penaltıyı vermedi var müdahale etti diyor bulunduğu pozisyondan
göremezdi bence kaleci topamı müdahale etti görünmüyordu GG topu sağına çekiyor arkadan bakınca bunu
kalecinin müdahalesi olarak görmek olası zaten maçı manuple etseler bunu varla birlikte yaparlar
o zaman var müdahalede etmezdi her şeye kötü niyetli bakmamak lazım. tv de bile önden çekimi var kararından sonra verdiler
yani o görüntü kaybolur arkadan olan herkesin bak top yön değiştiriyor kaleci müdahalesi var
algısına mahkum olurduk. kötü niyetli hakem mirinin pozisyonunada penaltı verirdi.
lensin dördüncü goldeki pozisyonu sarı neden verilmedi diyorlar her faul sarı değildir. Hakem orda devam ettirerek
zaten sana avantaj sağlıyor 3 oyuncuyla çıkmışsın kötü niyetli olsa düdüğü çalar pozisyonu bitirirdi
baskı yiyoruz o pozisyonu kesse belkide maç dönmeyecek. pozisyonu devam ettirdi diye hakemi tebrik etmek
yerine faulü görmezden geldi deyip hakeme sövüyorlar yarın bir başka hakem orda düdüğü çalıp pozisyonunu
başlamadan bitirir. neye tepki verip neye vermeyeceğimizi bile bilmiyoruz.
yani kötü niyetli bir yönetim olsa vardaki yapay zeka değil oda hakem o iyi niyetlimi olacak sahayı tezgahlayan varı tezgahlayamayacakmı
öylesi çok daha kolay. penaltı olsa var uyarırdı der kestirir atarlar orta hakemide kurtarırlar.
sen önden çekilmiş görüntüyüde hayatta görmezsin.

Çevrimiçi Necmi

Abi olmayacak duaya da amin denilmez ki  :D Elimizde referans var istatistik var. Ne Şenol Hoca'yla böyle bi istatistik yakalamışız, ne takımda öyle bi hava var. En son ne zaman iyi oynadık bi maçta hatırlamıyorum bile. Herhalde Monaco maçı falandır.
olmamış olması olmayacak anlamına gelmez kardeşim herşey umutla başlar moraller düzgün olduğunda
olmadık şeyler başarılır. durup dururken olmaz deyip kendimizi neden karartalım. Başlanmış iş bitmiş işdir
neden başlamadan yok biz bu işi yapamayız moduna sokmaya çalışıyoruz kendimizi
moralden zarar gelmez sonuçta en kötüsü başaramamak olur kaybedecek bir şey yok baştada teslim olsan
yine başaramamış olacaksın diğer türlü denerde başaramazsın.
teslimiyetçiliği sevmem düştüğünde tekrar kalkıp savaşacaksın unutma sadece teslim olduğunda yenilmiş olursun
baştan neden teslim olupda yenilgiyi kabul edesinki. ben bunu anlamıyorum başarırız yada başaramayız ama en azından
başarmak için mücadele ederiz bunu başaramasakta gelecek seneye umut aşılamış oluruz. şimdi havlu atarsan gelecek senede farklı olmaz
kötüye alışmamak lazım.

Çevrimdışı cursedofdragon

Dünkü hakeme iyi diyenler var şaka gibi!

Dünkü hakem hatalarından sadece bir kaçı!

-Dorukhanın ayağına basıldı rakip sarı kart görmesi gerekirken bizim aleyhimize faul verildi.
-Vida'ya orta saha yakınlarında faul bile sayılmayacak bir pozisyonda sarı kart verildi.
-Penaltı pozisyonunda VAR olmasa, penaltı bile verilmeyecekti.
-2.ci yarı başında caner'in ayağına vuruldu uçan tekme atıldı sadece faul verildi sarı kart verilmedi.
-Lens'in pozisyonunda lens'i 2 kez indirdiler 2 oyuncuyada sarı kart verilmedi.
-Olmayan saçma sapan faullerin verilmesine girmiyorum bile adriano dokunmuyor antalyalı oyuncu kendini yere atıyor faul.Bir sürü var böyle.Yada bize yapılan faullerin hakem tarafından es geçilmisini bizim oyuncuların sinir ayarları ile oynamasına girmiyorum bile.
-Maçın başından sonuna kadar kartlarını verme rakibin sert oynamasına izin ver maç 6-2 olmuş 90+'da 2 tane sarı kart çıkar hava yap gösteriş yap eyyamın belli olmasın.

Biz bu kafa yapısı ile gidersek hakemler doğramaya daha da abartmaya devam ederler.

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Katiliyorum. Takim dun dogaclama oynadi. Yoksa Senol hocanin oynattigi bir taktik falan yok ortada. Takim savunmasinda, takim presinde kotuyuz.

q7 takima sadece oyun olarak zarar vermiyor. Adamin saha icindeki varligi takimi ruhen etkiliyor. Gol atsa yada asist yapsa, dunyalari ben yararttim havasina giriyor. Boylesine kendini begenmis, egoist insanlar huzursuzluk verir.

Senol Gunes benim gozumde bitti ama iki hafta sonra bunu tekrar ilk 11’e falan alirsa cildiririm.

Çevrimiçi Necmi

Yanu Mirin’i geçtim herifler Dorukhan’ı bile yarım ağızla övüyor. GS Alanya’da puan kaybetmiş rezil bir oyunla herifler 15 dakika boyunca Yunus diye GS’li genç bir oyuncuyu övüp durdular. 15-20 milyonada Avrupa’nın devlerine yolladılar. Övdükleri tek şey ise Alanya maçında çok güzel boşa çıkmasıymış. Pas gelseymiş çocuk gol atacakmış. Dorukhan’ın yaptığını yapsa bütün programı ona ayırırlardı. Mirin’i görmelerini bekleme.
dorukhanı onların övmesi önemli değil onların demesiyle başarılı olmuyor
Dorukhan bunu sahada gösterecek zor elde edilen şeyler kolay gitmez elinden
istediklerini istedikleri gibi şişirsinler nasılsa balon bir senede patlıyor. bizim
şişirilmeye ihtiyacımız yok böylesi daha iyi Dorukhanda daha iyi olmak için istim
üzerinde olur ben oldum diye havaya girmez. Gelişmeye devam etmesi gerekiyor
daha dorukhanda bir şey yok sadece büyük bir oyuncu olmaya aday şimdiden oldum demesin
gelişmeye devam etsin dünya futbol pazarı değeri iki üç basın mensubunun ağzına göre bulmuyor.
çoktan bir çok takımın radarına girmişdir. Dünya küçük izleniyordur. bizim gibi bakmıyorlar gol atması
kandırmaz onları gol atmasa kaç kişi dorukhanı farkedecekti bizim içimizde
ben daha oynamadan dorukhan oynatılmalı dediğimde dur abi adam ikinci ligden geldi kolaymı Beşiktaş formasını
giymek diyorlardı. Bu işler böyle gol atmasa iki oynadığında hoca oynatmamakta haklı yeterli değil diyeceklerdi
çünkü sahada daha yeterli değil çok fazla enerji tüketiyor ama o kadarda verimli tüketmiyor. bazen sahada kayboluyor
henüz ağırlığını koymuyor oyuna. zamanı var acele etmeyelim. iyi bir oyuncu kazanacağız ama daha kazanmadık.

Çevrimiçi Necmi

Dünkü hakeme iyi diyenler var şaka gibi!

Dünkü hakem hatalarından sadece bir kaçı!

-Dorukhanın ayağına basıldı rakip sarı kart görmesi gerekirken bizim aleyhimize faul verildi.
-Vida'ya orta saha yakınlarında faul bile sayılmayacak bir pozisyonda sarı kart verildi.
-Penaltı pozisyonunda VAR olmasa, penaltı bile verilmeyecekti.
-2.ci yarı başında caner'in ayağına vuruldu uçan tekme atıldı sadece faul verildi sarı kart verilmedi.
-Lens'in pozisyonunda lens'i 2 kez indirdiler 2 oyuncuyada sarı kart verilmedi.
-Olmayan saçma sapan faullerin verilmesine girmiyorum bile adriano dokunmuyor antalyalı oyuncu kendini yere atıyor faul.Bir sürü var böyle.Yada bize yapılan faullerin hakem tarafından es geçilmisini bizim oyuncuların sinir ayarları ile oynamasına girmiyorum bile.
-Maçın başından sonuna kadar kartlarını verme rakibin sert oynamasına izin ver maç 6-2 olmuş 90+'da 2 tane sarı kart çıkar hava yap gösteriş yap eyyamın belli olmasın.

Biz bu kafa yapısı ile gidersek hakemler doğramaya daha da abartmaya devam ederler.
yanılıyorsun maç içindeki kötü kararları hakemin kötü niyetli olduğunu göstermez
erman hakeme saldırdığına göre demekki hakem beklentilerine cevap verip maçı manuple etmemiş.
neden renkli ağzıyla konuşanlar hakem kötü dedi hep. ama pozisyonları yatırdıklarında
hakemin yanlış kararı görünmedi hiç kritik kararları hep olumlu sonuçlanmış. ama onunla ama varla
buda renkli sevicileri hakeme saldırmaya itiyor
yanlış yapıyorsunuz işde bunlar maçını yöneten hakeme saldırdığında hakemi gömmeyeceksin savunacaksınki
yalnız kalmasın yoksa acısı sonraki maçlarda çıkıyor. toroğlu hakeme saldırsın bizde onunla bir olup saldıralım
bumu iyi olan. adam yaygara koparttığına göre demek bizim aleyhimize istediği sonucu alamamışki
hakemi bozmaya çalışıyor

Çevrimdışı Librarius

olmamış olması olmayacak anlamına gelmez kardeşim herşey umutla başlar moraller düzgün olduğunda
olmadık şeyler başarılır. durup dururken olmaz deyip kendimizi neden karartalım. Başlanmış iş bitmiş işdir
neden başlamadan yok biz bu işi yapamayız moduna sokmaya çalışıyoruz kendimizi
moralden zarar gelmez sonuçta en kötüsü başaramamak olur kaybedecek bir şey yok baştada teslim olsan
yine başaramamış olacaksın diğer türlü denerde başaramazsın.
teslimiyetçiliği sevmem düştüğünde tekrar kalkıp savaşacaksın unutma sadece teslim olduğunda yenilmiş olursun
baştan neden teslim olupda yenilgiyi kabul edesinki. ben bunu anlamıyorum başarırız yada başaramayız ama en azından
başarmak için mücadele ederiz bunu başaramasakta gelecek seneye umut aşılamış oluruz. şimdi havlu atarsan gelecek senede farklı olmaz
kötüye alışmamak lazım.

Şampiyonluk için camia sinerjisi çok kilit bir öneme sahip. Zaten bunu bildiklerinden hep modumuzu düşürmeyi deniyorlar. Öyle veya böyle 6 gol atıp galip gelmişiz dün yok Şenol Güneş istifa edecekti, yok Çekler karşılıksız çıktı, yok Quaresma’nın olmaması handikap yorumlarıyla camia moral kazanmasın diye ellerinden geleni yaptılar. Hele hele sosyal medyada rastladığım Erman’ın pis içini yansıttığı yazısın görünce midem bulandı. Beşiktaş Beşiktaş taraftarı dışında sahipsiz bir kulüp. Bu çakalların oyununu bozarsa Beşiktaş taraftarı bozar. Bugünden sonra Burak’ı ıslıklayarak modumuzu düşürmek Beşiktaş düşmanlarını sevindirmekten başka bir işe yaramaz. Sevin veya sevmeyin Burak şuan bu ligin en yetenekli golcüsü ve bizim oyuncumuz. Ahlakçılık oyununu bıraksın bazıları.