Muhabbet Cafe
Muhabbet Cafe

Beşiktaş Forum|Muhabbet Cafe Konuların dışında sohbetlerimizi burada yapalım konularıda dağıtmamış olalım

0 Üye ve 58 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Muhabbet Cafe  [Okunma sayısı 2285292 defa] Muhabbet Cafe

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Konyaaltı'nda çatışma var kıstırmışlar. Geçen şehit edilen uzman çavuşun intikamı şuan için 2 leş 1 canlı ile devam etmekte..
[ Son Düzenleme: 16 Kasım 2016, 23:55:28 Yusuf Tekeli ]
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Konyaaltı'nda çatışma var kıstırmışlar. Geçen şehit edilen uzman çavuşun intikamı şuan için 3 leşle devam etmekte..
Oha lan Antalya merkezde Terör yuvasına döndü

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Oha lan Antalya merkezde Terör yuvasına döndü

Kansız her yerde.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

@Yusuf Tekeli sen ne zaman askere gidiyorsun yaşın gelmedi mi  :evillol:

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Çevrimdışı mylife1903

Tecil :D
Hemen git kurtul. Hayatimin en mutlu zamanlarini askerde gecirdim.

Çevrimdışı OrhanAker

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Çevrimdışı OrhanAker

Bedelli çıkar sanaa
Üstümde kredi var şuan 2018 şubatta bitiyor tecil 2018 mart son :D bakacaz artık

Çevrimdışı tangaz

ben üniversiteyi 98 de bitirdim hemen ertesi gün gidip dilekçeyi verdim askere gitmek için 2 sene sonrasına gün verdiler araya adam koyduk torpil yaptırdık bir an evvel gitmek için mezuniyetten 8 ay sonrasına çektirebildik ancak, o arada yatıp yuvarlandım geçmek bilmedi o 8 ay sonra 269. dönem yedek subay adayöğrenci olarak önce ısparta eğirdir dağ komando okulu sonra şans eseri ordan yırttım tuzla piyade okulu ve ardından yedek subay olarak kıbrıs. askerlik yeri geldi zorladı kızdırdı üzdü ama sıklıkla da eğlendirdi. her erkeğin özel anılarıdır askerlik dönemi.
şairin dediği gibi askerlik hikayeleri bitmez...
[ Son Düzenleme: 18 Kasım 2016, 00:36:47 tangaz ]
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Üstümde kredi var şuan 2018 şubatta bitiyor tecil 2018 mart son :D bakacaz artık
İşi bırakıp askere mi gidecen bir de

Çevrimdışı raichu

en güzeli benim gibi okulu bitirmemek  :D
ya da bitirememek desek daha doğru olur

Çevrimdışı OrhanAker

He nolduki :D Çekirdekten yetişme işçiyiz işimiz de hazır olsun bir zahmet :D

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Hangi üniversite

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

He nolduki :D Çekirdekten yetişme işçiyiz işimiz de hazır olsun bir zahmet :D
En temizi köşeyi dönersin sen :evillol:

Çevrimdışı OrhanAker

Benim bir arkadaş var adam hala okuyor 30 yaşında herif :D kadrolu öğrenci :D

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Benim bir arkadaş var adam hala okuyor 30 yaşında herif :D kadrolu öğrenci :D
Bende okumak istiyorum tekrardan eskişehirde

Çevrimdışı OrhanAker

Çevrimdışı EMİR EMRE

askere giden kendini santrale atsın, ne nöbet ne devriye. hele gece santrali bütün gün uyuyosun, geceleri de tel çalmaz bi daha uyuyosun şafakmatik akıyor maşallah  :biggrinking:

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

ben üniversiteyi 98 de bitirdim hemen ertesi gün gidip dilekçeyi verdim askere gitmek için 2 sene sonrasına gün verdiler araya adam koyduk torpil yaptırdık bir an evvel gitmek için mezuniyetten 8 ay sonrasına çektirebildik ancak, o arada yatıp yuvarlandım geçmek bilmedi o 8 ay sonra 469. dönem yedek subay adayöğrenci olarak önce ısparta eğirdir dağ komando okulu sonra şans eseri ordan yırttım tuzla piyade okulu ve ardından yedek subay olarak kıbrıs. askerlik yeri geldi zorladı kızdırdı üzdü ama sıklıkla da eğlendirdi. her erkeğin özel anılarıdır askerlik dönemi.
şairin dediği gibi askerlik hikayeleri bitmez...

Abi en kötü zamanda okuyo durumdaymışsın yoksa ordan direk Doğu olurdu dimi?

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bu fotoğrafa bi başlık koyun :evillol:

Çevrimdışı tangaz

Abi en kötü zamanda okuyo durumdaymışsın yoksa ordan direk Doğu olurdu dimi?

eğirdir dağ komando okulundan hemen herkes g.doğuya gidiyordu tuzla piyade okulunda da %65i g.doğu idi kura çekerek belli oluyordu gideceğin yer aynı tombala torbası gibi torbadan kendimiz çektik şansıma kıbrıs çıktı oraya gidince de askerlik yapmadım şantiye şefliği yaptım. g.doğunun en zor olduğu yıllar sanırım 90-95 arasıydı kuzenim 93-94 şırnaktaydı yedek subay olarak deli para kazanmıştı şimdinin neredeyse 8-10 bin lirasına yakın maaş alıyordu 12 ay kaldı orada bugünün 100bini gibi bi parayla döndü evini düzdü, düğün yaptı evlendi o parayla da  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

eğirdir dağ komando okulundan hemen herkes g.doğuya gidiyordu tuzla piyade okulunda da %65i g.doğu idi kura çekerek belli oluyordu gideceğin yer aynı tombala torbası gibi torbadan kendimiz çektik şansıma kıbrıs çıktı oraya gidince de askerlik yapmadım şantiye şefliği yaptım. g.doğunun en zor olduğu yıllar sanırım 90-95 arasıydı kuzenim 93-94 şırnaktaydı yedek subay olarak deli para kazanmıştı şimdinin neredeyse 8-10 bin lirasına yakın maaş alıyordu 12 ay kaldı orada bugünün 100bini gibi bi parayla döndü evini düzdü, düğün yaptı evlendi o parayla da  :D

İyimiş :D

Abi kitap önerileri başlığında bi hikaye paylaşmıştım ordan aklıma geldi eğirdir falan görünce.

Çevrimdışı tangaz

İyimiş :D

Abi kitap önerileri başlığında bi hikaye paylaşmıştım ordan aklıma geldi eğirdir falan görünce.

zorlu koşullar çoktu çok yakın bir arkadaşım lise yıllarında her maça beraber gittiğimiz bir can dostum wardı. oda 95 96 falan gibi urfa suruçda sınır karakolunda yapmıştı tek iletişim mektuptu ona yazardık moral olsun die karakolda sadece acil durumlar için uydu telefonu varmış oda hiç çekmiyormuş erzakları helikopterle sandıkla getirilip bırakılıyor ve ayda bir geliyormuş. mesela kahvaltı menüsü listesinde peynir zeydin reçel war sandığı açıyorlar peynir unutulmuş bir ay kahvaltı fiks ekmek reçel zeytin... ne zor değil mi? oralarda o koşullarda kurulan dostluklar saf ve çıkarsız dostluklar gerçekten de...

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

zorlu koşullar çoktu çok yakın bir arkadaşım lise yıllarında her maça beraber gittiğimiz bir can dostum wardı. oda 95 96 falan gibi urfa suruçda sınır karakolunda yapmıştı tek iletişim mektuptu ona yazardık moral olsun die karakolda sadece acil durumlar için uydu telefonu varmış oda hiç çekmiyormuş erzakları helikopterle sandıkla getirilip bırakılıyor ve ayda bir geliyormuş. mesela kahvaltı menüsü listesinde peynir zeydin reçel war sandığı açıyorlar peynir unutulmuş bir ay kahvaltı fiks ekmek reçel zeytin... ne zor değil mi? oralarda o koşullarda kurulan dostluklar saf ve çıkarsız dostluklar gerçekten de...

Abi o zamanlar bi de harbiden türküdeki gibi giden dönmüyo durumu varmış. Bu itnelerin en azdığı dönemlermiş.

Tavsiye ederim bak acı olduğu kadar da eğlenceli baya :D https://app.box.com/s/fmo7aq9r7n8y6ig036sm51e7l6y9g3o4

Etiketler: muhabbet muhabbet cafe