Muhabbet Cafe
Muhabbet Cafe

Beşiktaş Forum|Muhabbet Cafe Konuların dışında sohbetlerimizi burada yapalım konularıda dağıtmamış olalım

0 Üye ve 33 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Muhabbet Cafe  [Okunma sayısı 2292524 defa] Muhabbet Cafe

Çevrimdışı Bishamon

Mukemmel super
Gayberi beri beri gaybari taip edecem bu vatadasi cok degisik bir yaklasim.

Ekonomist arkadaşı var o söylemiş biz anlamayız

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Ya o kopru neden beyazlamis oyle. Aspendos mermeri mi kullanmislar

Su değmemiş tek kısmı abi ondandır :D
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı mylife1903

Baya karmaşık tüm bilgiler tam bir kaos var.
Ozet gecin yahu filmi cikana kadar bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olalim

Çevrimdışı mylife1903

Ekonomist arkadaşı var o söylemiş biz anlamayız
Ooo arkadas iyidir. Mesela benim bir arkadasim var kari satiyor. 3 gun pesemenk dediler dorduncu gun bey diyeceksinis ulan yoksa tvittir falan dedi simdi bey diyorlar. Mesela hep 100$ Lik satiyor hic krise girmiyor. Dolarla da almiyor lisans hakkini ama kullanim hakkini dolarla veriyir. Ona bir sorayim ben

Çevrimdışı Bishamon

Ozet gecin yahu filmi cikana kadar bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olalim

Şimdi yakında kitapları çıkar sonra hop belgesel sonra oscarlık film yaparlar oradan da dizisi çıkar

Çevrimdışı Bishamon

Ooo arkadas iyidir. Mesela benim bir arkadasim var kari satiyor. 3 gun pesemenk dediler dorduncu gun bey diyeceksinis ulan yoksa tvittir falan dedi simdi bey diyorlar. Mesela hep 100$ Lik satiyor hic krise girmiyor. Dolarla da almiyor lisans hakkini ama kullanim hakkini dolarla veriyir. Ona bir sorayim ben

Abi arkadaşı sen @Yusuf Tekeli 'ye yönelt bence  :evillol:

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Nickimi değiştirip Testosteron yapacam yeter artık :evillol:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Mukemmel super
Gayberi beri beri gaybari taip edecem bu vatadasi cok degisik bir yaklasim.
videoyu izledin mi o da bomba abi  :evillol:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

ahahahah  :kop: :kop: güzel yerden yakaladın  :evillol: :evillol:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Nickimi değiştirip Testosteron yapacam yeter artık :evillol:
yusuf tekeli dümen olarak değiştirmelisin bence  :kop: :evillol: :evillol:

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

yusuf tekeli dümen olarak değiştirmelisin bence  :kop: :evillol: :evillol:

Bah la. Bah la! :evillol:

Çevrimdışı mylife1903

@mylife1903 abi798191970472620033[/tweet]] (Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)[/url] ülke tam bir troll ya şuna bak ahahahah, bir de asıl bomba geçen arkadaş yolladı tivorlu ismail diye biri var onu dinle paylaşıyorum şimdi adhsahhdahsd
[url=http://youtu.be/9JgkO44uWhI]http://youtu.be/9JgkO44uWhI
Sen suna bak @Mehmet Ali C. Siz hatirlamazsiniz eskiden sok diye bir program vardi.
Turk trollerinin atasidir. Saadettin teksoy bile troll degilsi ozamanlar bu sok butun ulkeyi trolluyordu

Bir kere haber yaptilar, anna nikol simit diye bir kari vardi, bu kari gelip edirne kerhanesinde ayda bir gun calisiyormus, dediler. Kerhaneler doldu tasti tabii, sonra edirne validi gidip incelemelerde bulunmustu, yok boyle bisi diye aciklama yapmisti.

En bombasi, erotik yayinlari yapan sine5 televisyonu icindi. Kafanizi saga sola 50km hizla sallayip siprey mi ne sikinca sifresiz izleniyor diye program yaptilar. Ertesi gun bizim beden egitimi hocasi gelmisti derse, yooo annnnaaa arghhh boynu, agriyor, diye

Çevrimdışı tangaz

90ların ortasında tüm ülke televoleyi izlemek için haftanın geçmesini iple çekerek bekliyordu neyseki yeni türkiyede böyle saçmalıklar yok
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı OrhanAker

Sen suna bak @Mehmet Ali C. Siz hatirlamazsiniz eskiden sok diye bir program vardi.
Turk trollerinin atasidir. Saadettin teksoy bile troll degilsi ozamanlar bu sok butun ulkeyi trolluyordu

Bir kere haber yaptilar, anna nikol simit diye bir kari vardi, bu kari gelip edirne kerhanesinde ayda bir gun calisiyormus, dediler. Kerhaneler doldu tasti tabii, sonra edirne validi gidip incelemelerde bulunmustu, yok boyle bisi diye aciklama yapmisti.

En bombasi, erotik yayinlari yapan sine5 televisyonu icindi. Kafanizi saga sola 50km hizla sallayip siprey mi ne sikinca sifresiz izleniyor diye program yaptilar. Ertesi gun bizim beden egitimi hocasi gelmisti derse, yooo annnnaaa arghhh boynu, agriyor, diye
:kop: :kop:

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Çevrimdışı OrhanAker

7 derece yağışsız dediler kar yağıyor :D

Çevrimdışı tangaz

7 derece yağışsız dediler kar yağıyor :D

@OrhanAker nerede yağıyor yahuu yağmur çiseliyor bizim taraflarda ben gece yatmadan meteorolojiye baktım bugün ankara 7 derece karlı görünüyordu zaten :)
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı OrhanAker

@OrhanAker nerede yağıyor yahuu yağmur çiseliyor bizim taraflarda ben gece yatmadan meteorolojiye baktım bugün ankara 7 derece karlı görünüyordu zaten :)
Abi natoyolundayim ben sabah kar yağıyordu şimdi kızılayda karla karışık yağmur var.

Çevrimdışı tangaz

Abi natoyolundayim ben sabah kar yağıyordu şimdi kızılayda karla karışık yağmur var.

natoyoluysa yağar oralar baya yüksek, ben eryamandayım işyeri de kazan tarafında bişey yok buralarda eryaman ankara genelinden 3-5 derece sıcak oluyor hep

Çevrimdışı yigitcan1903

Kazan deyince bu Kahraman Kazan olayı resmileşti mi
Rubin Kazan diye anmayı tercih ediyodum ben daha önce  :D

Çevrimdışı mylife1903

Kahraman kazan ney ya

Nasreddin hocanin 3 tencere doguran kazani mi?

Çevrimdışı OrhanAker

natoyoluysa yağar oralar baya yüksek, ben eryamandayım işyeri de kazan tarafında bişey yok buralarda eryaman ankara genelinden 3-5 derece sıcak oluyor hep
Haklısın abi Elmadağın eteklerindeyiz :D

Çevrimdışı tangaz

sanırım resmileşmiş ilçe girişindeki yol tabelası da hero hazan die değiştirildi  :D

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

aynen yiğit can resmi gazetede yayınlanmış  :evillol: @mylife1903  abi 15 temmuzdaki kalkışma girişiminin önlenmesini sağlamışlar bunlar muhtar uçak kalkmasın diye piste bir şeyler yapmış :D

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

ooo abi bende Batıkent bebesiydim :D Babamların hala Eryaman 3.Etapta evleri var @tangaz abi Eryaman merkeze çok ters ama ben sevmiyorum pek  :D

Etiketler: muhabbet muhabbet cafe