Muhabbet Cafe
Muhabbet Cafe

Beşiktaş Forum|Muhabbet Cafe Konuların dışında sohbetlerimizi burada yapalım konularıda dağıtmamış olalım

0 Üye ve 62 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Muhabbet Cafe  [Okunma sayısı 2285978 defa] Muhabbet Cafe

Çevrimdışı TØLGA

Ben ordayim dayanamadım da yok birşeyler  :s20:
haydaaa nasıl ev o öğrenci evimi diyecem ama sanmıyorum  :biggrinking:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı TØLGA

@ZEKI abi buralardayım takılıyorum  :) .@Tolga hangi mention a dönmedim ey faik göster ?  :kar:
mentions'ların sıkıntılı olduğu bir dönem  :evillol: :evillol:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı TØLGA

Akşam meyve yemek hiç iyi değil haberin olsun :/
ekmek yemekten iyidir heralde  :biggrinking:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Abdullah

Ben ordayim dayanamadım da yok birşeyler  :s20:
Ben gitsem yaparim bir şeyler de gitmeyecem tututorum kendimi  :tabe:

Çevrimdışı Melekcik

haydaaa nasıl ev o öğrenci evimi diyecem ama sanmıyorum  :biggrinking:
Ben tek yaşıyorum pek yemek yapmıyorum yapsamda bitiyor fazla yapmıyorum gece yeme büyük yoktur ama malum cani ceker insanin
BEŞİKTAŞ!! Sadece iyi günde yanında olsaydık,renklerimizin arasına 'sarı'yı da koyardıkkkk!!!!

Çevrimdışı Deniz

Akşam meyve yemek hiç iyi değil haberin olsun :/
@Abdullah ben her akşam yiyorum ne zararı var ?
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

ysariusta

• Ziyaretçi

Hocanın bu tarafa gönder sende gel misafir edelim ben pek bilmem eski yemekleri malum üni eskisehir lise malatya uzun süre marası gelmedik ise başladım başlayalı buradayım
hoca gelmiştir oralara belki. emekli varsıl biridir. eşi eski banka genel müdürü. (bizim banka değil) Bende umarım gelebilirim tekrar. Maraş çok güzeldi. Ancak yapan birini bulursan koy kamerayı ben oradan çözerim zaten. el ayarını görmek için söylüyorum. @ZEKI abi ikna edelim arkadaşı. bak tarif gelirse kimle test edecez. senle tabiki.  :evillol: :evillol:

Çevrimdışı Deniz

mentions'ların sıkıntılı olduğu bir dönem  :evillol: :evillol:
:vur :vur
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Melekcik

Ben gitsem yaparim bir şeyler de gitmeyecem tututorum kendimi  :tabe:
Git git yiyen de ölüyor yemiyende.ölümlü dünya sora pişman olursun yeseydim keşke diye :kop: :kop:
BEŞİKTAŞ!! Sadece iyi günde yanında olsaydık,renklerimizin arasına 'sarı'yı da koyardıkkkk!!!!

Çevrimdışı Deniz

Çevrimdışı Abdullah

@Abdullah ben her akşam yiyorum ne zararı var ?
Kalori olarak hiç az değilmiş onlar da en iyisi hiç bir şey yememek  :D

Çevrimdışı Melekcik

hoca gelmiştir oralara belki. emekli varsıl biridir. eşi eski banka genel müdürü. (bizim banka değil) Bende umarım gelebilirim tekrar. Maraş çok güzeldi. Ancak yapan birini bulursan koy kamerayı ben oradan çözerim zaten. el ayarını görmek için söylüyorum. @ZEKI abi ikna edelim arkadaşı. bak tarif gelirse kimle test edecez. senle tabiki.  :evillol: :evillol:
Ben bakiyim köye gidip yapanı bulmak lazim

Çevrimdışı Deniz

Kalori olarak hiç az değilmiş onlar da en iyisi hiç bir şey yememek  :D
Meyve yemezsem çikolata falan yiyorum en azından sağlıklı  :biggrinking:

Çevrimdışı ZORBEY

içli köftede mardini de unutma ozellikle haslamasi..yaaa aslinda gideceksin hatay harbiyeye simdi yoresel yemekleri yiyeceksin..
Aksarayda hatay sofrasi vardir bilirmisin ? @Yunus

@ZEKI  sana gelsin bunlar bak sadece içli köfte ve haşlama dışında neler olduğuna tanıklık et:)
abdurahhim albayrak her kalp krizi gecirdikten sonrada bize gelip tedavi oluyor:))))

Kargalar sürüyle KARTALLAR Yanlız uçar..

Çevrimdışı Abdullah

Git git yiyen de ölüyor yemiyende.ölümlü dünya sora pişman olursun yeseydim keşke diye :kop: :kop:
Neyse bu gece de duselim yine yollara  :evillol:

Çevrimdışı ZEKI

yemekten sonra yedigişniz meyve ve ac karna yediginiz meyve bildiginiz alkol olarak size donuyormus.  Yani acin bir bardak bira icin ayni... Yemekten yarim saat bir saat sonra meyve yemeniz oneriliyor. Oda dunya kadar degil bir portakal veya bir elma veya bir muz gibi.. ama biz herseyi abarttigimiz icin..
Bu arada formula 1 basliyor balsik turk ve dunya sporunun altinda acildi.. bilginize

Çevrimdışı Abdullah

Meyve yemezsem çikolata falan yiyorum en azından sağlıklı  :biggrinking:
Çikolata var mi ki evde ya canım çekti  :D

Çevrimdışı Abdullah

yemekten sonra yedigişniz meyve ve ac karna yediginiz meyve bildiginiz alkol olarak size donuyormus.  Yani acin bir bardak bira icin ayni... Yemekten yarim saat bir saat sonra meyve yemeniz oneriliyor. Oda dunya kadar degil bir portakal veya bir elma veya bir muz gibi.. ama biz herseyi abarttigimiz icin..
Bu arada formula 1 basliyor balsik turk ve dunya sporunun altinda acildi.. bilginize
Abi yarışların kayitlarini ertesi gün falan koymamiz telif olarak sıkıntı yaratır mı ki  :alala:

Çevrimdışı Melekcik

@ZEKI  sana gelsin bunlar bak sadece içli köfte ve haşlama dışında neler olduğuna tanıklık et:)
abdurahhim albayrak her kalp krizi gecirdikten sonrada bize gelip tedavi oluyor:))))

Damardan girdim olaya millet zayıflatacak birde  :uhohu: @Abdullah

Çevrimdışı ZEKI

@ZORBEY az degilsin yeminle.. :steamed: :steamed: gece gece paylastigin seye bak

Çevrimdışı ZEKI

Abi yarışların kayitlarini ertesi gün falan koymamiz telif olarak sıkıntı yaratır mı ki  :alala:
video mu ? youtube olursa yaratirmi bilmiyorum ki @Necmi @Altuğ  sormak lazim.
[ Son Düzenleme: 11 Şubat 2015, 00:52:35 ZEKI ]

Çevrimdışı ZORBEY

@ZORBEY az degilsin yeminle.. :steamed: :steamed: gece gece paylastigin seye bak

@ZEKI  kuzu tandır resmini bulamadım onu göreydin senin bittiğin an olacaktı demekki:)) kuzuyla canlıyken cekindiğimiz kesilip servise hazır hale getirdikten sonra cekindiğimiz resimler vardı onlara bakiyorum şimdi bulayim:))
Kargalar sürüyle KARTALLAR Yanlız uçar..

Çevrimdışı Abdullah

Damardan girdim olaya millet zayıflatacak birde  :uhohu: @Abdullah
hayir yazılı anlatım neyse de görselle desteklenince biz de insaniz yani bir yere kadar ben mutfaga gidiyorum var mi bi sey isteyen  :D

Çevrimdışı Deniz

Çikolata var mi ki evde ya canım çekti  :D
Abdullah günahı boynuna çöktüm bi tanesine  :evillol:

Çevrimdışı Abdullah

video mu ? youtube olursa yaratirmi bilmiyorum ki @Necmi @altug sormak lazim.
Evet abi youtube a yukleyip yayinlasak  :alala:

Etiketler: muhabbet muhabbet cafe