Muhabbet Cafe
Muhabbet Cafe

Beşiktaş Forum|Muhabbet Cafe Konuların dışında sohbetlerimizi burada yapalım konularıda dağıtmamış olalım

0 Üye ve 64 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Muhabbet Cafe  [Okunma sayısı 2286184 defa] Muhabbet Cafe

Çevrimdışı TØLGA

@Deniz e burasini yasakladiniz mi diger yerlerde yaziyor buraya takilmiyor
yok abi yaa onda var bi havalar mentions atıyoz flen dönmemeler flen bizde anlamadık  :vur
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

ysariusta

• Ziyaretçi

İçli köfte haşlama olmuyor. Mardin oradan kaybediyor. Abi Geleneksel mutfağı 7 dönem gördüm. Hiç o konuda tevazum yok yani. Bizim yemeklerimiz yağlı olunca lezzetli oluyor. Saray mutfağının farkı meyvedir. Oda fransız ve italyan etkisi. Ama isterseniz tas kebabını ayvalı yapmayı deneyin. pişman olmazsınız. tereyapında kızartıp patates yerine onu koyuyorsunuz o kadar.

Çevrimdışı TØLGA

@Serkan7738 evlenme ehliyeti diye birşey çıkıyormuş bak  :kop: :kop:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Abdullah

gapışalım mı genç  :naughty: :naughty:
:D şaka bir yana verirsin inş benimde fazlalığım var biraz
çalışmalara başlıyorum bende yiterrrrrrrrrr
Yok o kapismalarin sonunda iki taraf da gram vermeden yoluna devam ediyor  :evillol:

Çevrimdışı Serkan7738

ben işe gidiyom gençler kendini genç hissedenler hadi herkese iyi geceler  :by2:

Çevrimdışı TØLGA

ben işe gidiyom gençler kendini genç hissedenler hadi herkese iyi geceler  :by2:
haydi kolay gelsin uçaklara dikkat  :bandit:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Melekcik

senle gidelim bir gun aksaraya @Yunus zaten kilolar almis basini gidiyor  :ishock: :ishock:
@Abdullah antep oofff kuru baklava olacak sonra antep fistigi
Tabi has lahmacun ayrandan sonra. Karnım açıktı olsa da yesek :kop: :kop: :acim:
BEŞİKTAŞ!! Sadece iyi günde yanında olsaydık,renklerimizin arasına 'sarı'yı da koyardıkkkk!!!!

Çevrimdışı Serkan7738

haydi kolay gelsin uçaklara dikkat  :bandit:

yarın akşam 21:00 de takımın uçağını kaldırıcam  :bandit:

Çevrimdışı Melekcik

İyi geceler
BEŞİKTAŞ!! Sadece iyi günde yanında olsaydık,renklerimizin arasına 'sarı'yı da koyardıkkkk!!!!

Çevrimdışı Abdullah

@Tolga bu muhabbetin sonunda mutfağın yolu gozukecek gibi  :by2:

Çevrimdışı Türkay

Hadi abi kolay gelsin  :bye:
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı ALI RIZA

ysariusta

• Ziyaretçi

Bende bilmiyorum desem gülme bak baya eskidir o yemek. Antepliler içli köfteyi kizartir hataylilar içine ceviz bırakır biz saf çekilmiş etten yaparız kaynatiriz biraz farklı yani
sen o tarifi bul bana @dişi kartal melek eski tarif dedin içim gitti şimdi. Tarif gelince biz burada yaparız sana da haber veririz nasıl oluyor diye. hatta onu ben kitaba da koydururum. hocam yazıyor bir tane geleneksel türk yemekleri kitabı

Çevrimdışı Abdullah

Kolay gelsin iyi geceler :)

Çevrimdışı TØLGA

:icool: ben meyve haricinde birşey yemiyorum bu saatten sonra
[ Son Düzenleme: 11 Şubat 2015, 00:35:14 Tolga ]
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Türkay

Gece yemek yemek zayıflatıyormuş :kar:
[ Son Düzenleme: 11 Şubat 2015, 00:44:44 Türkay ]
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Melekcik

Ben ordayim dayanamadım da yok birşeyler  :s20:

ysariusta

• Ziyaretçi

@ZEKI abi oradan da alibeyköy e rumeli tulumbası yada küçük mustafapaşa'da kömür var. sütlü kadayıf. hadin mutfağa gençler.

Çevrimdışı Abdullah

senle gidelim bir gun aksaraya @Yunus zaten kilolar almis basini gidiyor  :ishock: :ishock:
@Abdullah antep oofff kuru baklava olacak sonra antep fistigi
Deme öyle abi deme yapma bunu  :by2:

Çevrimdışı Abdullah

yarın akşam 21:00 de takımın uçağını kaldırıcam  :bandit:
Haydaa  :akuma:

Çevrimdışı ALI RIZA

@ZEKI hocam bitti ödev  :kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı Melekcik

sen o tarifi bul bana @dişi kartal melek eski tarif dedin içim gitti şimdi. Tarif gelince biz burada yaparız sana da haber veririz nasıl oluyor diye. hatta onu ben kitaba da koydururum. hocam yazıyor bir tane geleneksel türk yemekleri kitabı
Hocanın bu tarafa gönder sende gel misafir edelim ben pek bilmem eski yemekleri malum üni eskisehir lise malatya uzun süre marası gelmedik ise başladım başlayalı buradayım

Çevrimdışı ZEKI

@ZEKI abi oradan da alibeyköy e rumeli tulumbası yada küçük mustafapaşa'da kömür var. sütlü kadayıf. hadin mutfağa gençler.
sonumuz kanatci haydarda biter, mahmutbeydeki esas yerşine goturduler. Adamlar gunde 2.5 ton kanat yapiyorlarmis

Çevrimdışı Deniz

@ZEKI abi buralardayım takılıyorum  :) .@Tolga hangi mention a dönmedim ey faik göster ?  :kar:
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Abdullah

:icool: ben meyve haricinde birşey yemiyorum bu saatten sonra
Akşam meyve yemek hiç iyi değil haberin olsun :/

Etiketler: muhabbet muhabbet cafe