2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 55 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3581093 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Hıncal Uluç: "Türkiye'de Talisca'nın yerine oynayacak en iyi adam Mustafa Pektemek." (A Spor) :kop:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Hıncal Uluç: "Türkiye'de Talisca'nın yerine oynayacak en iyi adam Mustafa Pektemek." (A Spor) :kop:

O zaman verelim GS'ye Mariano'nun yerine orada oynasin, bir Talisca Mustafa icin cok mu? Mehmet Demirkol da Burak Yilmaz Besiktas'ta gol krali olur demis. Ne cok iyiligimizi dusunen varmis meger. Cocuk kandiriyorlar sanki. :tabe:

Öyle muhabbetler dönüyor internette canım sıkıldı yine

Gelecek. O muhabbetleri edenler GS'lilerdir. Hem cop kaleci diyorlar hem gelmesin diye goge havliyorlar. Dualari kabul olsa zaten gokten maklube yagar.

Çevrimdışı mylife1903

Super bisi bu super. Sonra bize tinerci diyolar.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Fırat Günayer

Orta saha için eski bir dost yine Beşiktaş yönetiminin gündemine geldi..

Jose Sosa..

Trabzonspor ikna edilirse, 0 risk, ligi,takımı tanıması nedeniyle, ciddi şekilde düşünülüyor

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Fırat Günayer

5) Kagawa işi 1 ay önce gündeme geldi..Yazamadım çünkü bana gelen bilgi şu yöndeydi:

“Çok istiyoruz ama maaş talebi yüksek, ancak Vida gibi, Negredo gibi yüksek maaşlı isimleri gönderirsek, Pektemek,Love gibi fazla yararlanamayacağımız isimler giderse, olur

Fırat Günayer

6) Dortmund’la satış opsiyonlu kiralama yönünde anlaşma yapar Beşiktaş ama buradaki sorun oyuncu maaşı..

Negredo, Vida /  Love, Pektemek’ten en az 1’er tanesi ( toplamda 2) gitmezse, bu transfer çok kolay gözükmüyor

Çevrimdışı mylife1903

Fabri'yle 5 yıllık sözleşme yenilemek lazım.

Şampiyonlar ligi finalistinin kalecisini görünce, Fabri gibisini kaçırmamalıyız.
Ahaha sen besiktasin oyuncusu hakkinda nasi konusmusun boyle, geri okuma yaparken buldum

Çevrimdışı mylife1903

Liverpool zaten kalecilerden yana çok kötü tercihler yapıyor hep.

Fabri için ise çok yazdık önce.Bu adamı gönderme lüksümüz yok bizim.Taraftar biraz şımarıklık yapıyor açıkcası beğenmeyerek.Daha iyisini şu şartlarda bulacağımız sanmıyorum.Fabri kendi isteği ile gider ülkesine döner diyordum geçen sene başında ama kalmak istiyor gibi.Kalsın..Hiç deşmeye gerek yok.Fabri'yi göndereceğimze takıma seviye atlatmak istiyorsak Utku-Tolga yerine adam alınır Fabri ile rekabet ederler ya da daha iyisi alınır Fabri 2.kaleci olur tam bir rekabet olur.Böylece 2.kalecini bile üst seviye yapmış olursun.Utku falan bence yeterli olmayacak bizim için.
Hoooyyyydaaaa

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Fırat Günayer

9) Burak Yılmaz mevzusuna gelince..
Her sezon gündeme geliyor..
Bu sezon  bu iş biraz daha yakın gibi gözüküyor..
Tabi Negredo giderse

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Fırat Günayer

Karius’un hala açıklanmama sebebi kontratındaki detaylar.

Beşiktaş ve Liverpool, oyuncunun 2 yıllığına 2,25m pound’tan kiralanması yönünde anlaşmaya vardı.

2 yıl sonunda 7,5m pound satış opsiyonu var.

Oyuncu da yıllık 1,4m pound alacak.

Fırat Günayer

9) Burak Yılmaz mevzusuna gelince..
Her sezon gündeme geliyor..
Bu sezon  bu iş biraz daha yakın gibi gözüküyor..
Tabi Negredo giderse

Sen gelme ulan ayi! :evillol:

Çevrimiçi Samet Ç

Fabri gibi vasat üstü bir kaleciyi Karius ile kıyaslamak aşırı yanlış. Gerçi hep Tolga yüzünden bunlar yıllardır Tolga gibi bir kaleciyi izleyince yerine gelebilecek her vasat üstü kaleciye Oliver Kahn muamelesi yapar tabi taraftar.

Çevrimiçi underworld

Fabri >  karyüs mü şimdi?

Çevrimdışı onurturan

Kokorin ve arkadaşı bi akşam bara eğlenmeye gidip 1.750.000 tl mi harcamış vayy bee..

Çevrimdışı onurturan

10 numara bölgesine Kagawa olmazsa sosa dan başka bir isim var mı dillendirilen..
Hiç hoş değil çünkü böyle  bir şey..

Çevrimdışı mylife1903

10 numara bölgesine Kagawa olmazsa sosa dan başka bir isim var mı dillendirilen..
Hiç hoş değil çünkü böyle  bir şey..
Guti var

Çevrimdışı mrred

https://www.fifatms.com/itms/worldwide-transfer-windows-calendar/
saudi arabistanda transfer penceresi 23 ağustosta kapanıyor
1 gün vakitleri kaldı . Rakipler umarım oraya oyuncu satamaz, özellikle GS gomis ve feguliyi oraya satamamaları lazım. Bizimde Negredoyu oraya göndermemiz gerekiyor
[ Son Düzenleme: 22 Ağustos 2018, 09:56:23 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimiçi Gökhan Kurt

https://www.fifatms.com/itms/worldwide-transfer-windows-calendar/
saudi arabistanda transfer penceresi 23 ağustosta kapanıyor
1 gün vakitleri kaldı . Rakipler umarım oraya oyuncu satamaz, özellikle GS gomis ve feguliyi oraya satamamaları lazım. Bizimde Negredoyu oraya göndermemiz gerekiyor

Orda da 31 Agustos'da kapanıyor sanıyordum.
O zaman bu transfer yatar arkadaş. :bawling:
En azından su Love bari gönderelim Göztepe'ye.

Çevrimdışı tuncaboylu

Ahaha sen besiktasin oyuncusu hakkinda nasi konusmusun boyle, geri okuma yaparken buldum
"Fabri'yi 6'ya satıp, Karius'u 1.5 milyon maaşla 1'e kiralayacaksın" deseler o gün de kabul ederdim.

O dönem Karius'u 30'a satmazlardı.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[ Son Düzenleme: 22 Ağustos 2018, 10:10:20 tuncaboylu ]

Çevrimdışı Onur Küçük

Fabri >  karyüs mü şimdi?
Karyüs daha üst seviyede kaleci. Geleceğini varsayıyorum adaptasyon sorunu çekmez takıma uyum sağlar ve aidiyet beslerse Fabri gibi Marcelo gibi Tosic gibi o zaman Fabri'den daha iyi performans verir.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Beşiktaş, Kagawa'yı kiralama konusunda Borussia Dortmund ile anlaşmaya vardı. Kagawa istediği ücrette indirime giderse transfer gerçekleşecek. (Akşam)

Çevrimdışı abdusta

Dip bilgi:

Karius un açıklanmama sebebi:Kurban bayramının ilk günlerine denk gelmesinin yanısıra yarın oynanacak Partizan maçında oyuncuların motivasyonun dağılmaması için
geçe bırakıldığı,Cuma günü veya engeç Pazartesi günü Karius Istanbula gelerek sağlık kontrolünden geçecektir.

saygılar

Çevrimdışı mylife1903

Dip bilgi:

Karius un açıklanmama sebebi:Kurban bayramının ilk günlerine denk gelmesinin yanısıra yarın oynanacak Partizan maçında oyuncuların motivasyonun dağılmaması için
geçe bırakıldığı,Cuma günü veya engeç Pazartesi günü Karius Istanbula gelerek sağlık kontrolünden geçecektir.

saygılar
Kellesine iyi baksinlar ramos carpmis ona

Çevrimdışı tuncaboylu

Gürler Akgün

Beşiktaş UEFA tescil listesinde Mustafa Pektemek Orkan ve Atiba bulunmuyor Umut Nayir listeye dahil edildi

İyi haber.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler: