2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 51 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3581567 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Ahmet Kömürcüler

Babelin gidecegiyle ilgili bi haber mi var goremedim sosyal medyada?
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Gökhan Almar

Babelin gidecegiyle ilgili bi haber mi var goremedim sosyal medyada?
Kadroya alinmayinca ve sakatlik durumuyla ilgili de bir sey soylenmeyince oyle tahmin ettik

Çevrimiçi Samet Demir

Adamda hafif sakatlık var. Hemen gidiyor demeyelim..

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı abdusta

Babel'e takılmayın yorgunlugu var

asıl olay Vagner Love

eger kadrodaysa Göztepe işi şimdilik yattı..

Negredo işi zaten yatmıştı

bu şekilde transferler askıda kaldı..

Bu transferle  Beşiktaşlı bayanların yılı olacak

Saygılar

Çevrimdışı caner.eryigit

Çok gerginim öyle böyle değil.transfer bitene kadar eleştiri hakkımı saklı tutup susuyorum.time da durmadan önüme tatil fotoları geliyor 3 aydır tatil yapıyorlar yetmedi  daha!

Çevrimdışı mylife1903

Ufak japona bak boyundan büyük para istiyor.
Kilosu kadar para verek buna
En cok 50kg falandir
500bin yuroya gelsin oynasin
Sen caponsun para mara boyle seyleri asmis olman lazim

Çevrimiçi Ahmet Kömürcüler

Negredo gitmiyor sanirim. Zaten arabistanda da yarin kapaniyor tahta. Bugun sonuclanmazsa kesin kaldi diyebiliriz..
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi sozkul

Karius gelmez ise hep beraber depresyona gireriz, şimdiden ön hazırlık yapalım arkadaşlar..

Çevrimdışı worns

Negredo'nun kalmasına ve mevcut santrafor rotasyonuyla devam etmeye de razı olacağız mecburen.

Orta saha alalım bari orta sahasız kalmayalım. Ofansif orta saha gelmezse çok acı çekeceğimiz kesin. Ozi'ye de yazık olacak.

Karius+Kagawa ile geleceğe dair umutları bir parça tazeleriz.

Çevrimdışı ekrembaser

Karius gelmez ise hep beraber depresyona gireriz, şimdiden ön hazırlık yapalım arkadaşlar..

Abi zaten depresyondayız bir sonraki safhaya geçeriz

Çevrimiçi sozkul

Abi zaten depresyondayız bir sonraki safhaya geçeriz

döviz artışı yansımadan anti-depresanları nöbetçi eczanelerden toplayalım diye dedim...   :icool:

Çevrimdışı indie

Karius olayı keşke imzadan önce dillendirilmeseydi. Kaleci peoblemi olan fbnin ortalığı bulandırması muhtemel. Ali Koç sever böyle şeyleri.

Çevrimdışı kyiv

Alıştıralım kendimizi negredo, love, pektemek hiç kimse biryere gitmiyor. Böyle sağmal inek bulmuşlar kaçırırlar mı? Hele pektemek yok mu pektemek...Arkadaşa sorsan dindardır. Hakediyor mı kazandığı parayı acaba? Neyse yine futbolculara hakaretten ceza yemeyelim ama yazık oluyor bu taraftar bu gayretsizleri haketmiyor. Necip belki de bu 3ünden de kabiliyetsizdir fakat hepsinden daha fazla çalışıp gayret ettiği açık. Ne kazanıyorsa helali hoş olsun. Kendi adıma aldığım en ufak bir üründen, maç biletinden, vodafone operatör ücretinden Pektemeke gidiyorsa yarım kuruşu bile helal etmiyorum.

Çevrimdışı caner.eryigit

Yrn ki maçın yine yayıncısı Yok resmen sınanıyoruz Allahım..gelen de Yok giden de yok transferde yine kandırıldık

Çevrimdışı abdusta

Karius haftanın futbolcusu Karizmaya emanet

Tutan ve atan elele

Saygılar

Çevrimiçi Necmi

Ahaha sen besiktasin oyuncusu hakkinda nasi konusmusun boyle, geri okuma yaparken buldum
:kop: :kop: :kop:

Çevrimiçi Necmi

Hoooyyyydaaaa
işin gücün yok galiba çöpleri karıştırmaya başlamışsın

Çevrimiçi Necmi

Biz de internette takılıyoruz 7/24. neden böyle şeyler görmüyoruz. Napıyosunuz, 17 takipçili 12 yaşındaki twitter kullanıcılarını mı takip ediyorsunuz?
:kop:

Çevrimdışı yoruk

Negredo gitmesin zaten.Gidecek 5 adam varsa 5.adam Negredo ilk adam değil.
Karius olayı keşke imzadan önce dillendirilmeseydi. Kaleci peoblemi olan fbnin ortalığı bulandırması muhtemel. Ali Koç sever böyle şeyleri.
Ali Koç ne yaptı da adı çıktı yaw ? Adam daha yeni geldi  :evillol:

Çevrimiçi Kapkarakartal

Babılın video çıkmış sıcak sıcak.

Çevrimdışı savaş altay

Beşiktaş ile masaya oturacak mı çıkmış İstanbulda?   :steamed:

Yapabilecekleri tek şey fiyatı yükseltmek olur o da pek mantıklı bir hareket değil.

Edit: 10 senedir ŞL göremeyen klüp ile pazarlık masasına oturacak futbolcunun da vizyonu sorgulanır  :lol:
[ Son Düzenleme: 22 Ağustos 2018, 17:57:08 savaş altay ]

Çevrimdışı kyiv

Aldin bi hata yaptin yahu oynattin ikinci hatayi yaptin daha ne diye sozlesme uzatiyon
Yemin ediyorum pekto ile sozlesme uzatan bir yonetim icin futbol akli falan diye konusulamaz
Pekto yahu pekto
Yok bilic oynatmis oynatmak zorunda kaldi adam sen gidip dani sezer mezer alinca
Turk oyuncu kurali varmismis ya birah git al ucuncu ligden kurayla santrafor, pektodan iyi oynar
1.7 milyon yuro ya manyak bir para manyak

O kadar sinirleniyorum o kadar sinirleniyorum ki bu pektemek ile yabancı serbestliğinden sonra sözleşme imzalamama ihtimalimiz varken muhtemelen Beşiktaş kulübünün verdiği sözü tutması gerektiği düşünüldüğü için uzatıldı bir nevi ağızdan çıkan lafı yememek için. Bu pektemek denen zat içinde biraz vicdan biraz futbol ahlakı olsa veremediklerinden ötürü utanır zaten şu ana kadar kazandığı 5 milyon eurodan fazla para torunun torununu doyurur daha nasıl açılıktır nasıl bir gözüdoymazlıktır. Anlayamıyorum yeminle oğlum aynı durumda olsa ilk önce ben kulağından tutarım kulübe götürürüm kendi öz çocuğumu YETER derim HAKETMİYORSUN bundan sonrası helal değil sözleşmeyi derhal feshediyorsun ama nerdeeee biz de evlat yetiştiriyoruz millet de!

Çevrimiçi Samet Demir

Herifde zeki. Menejeride. Sözleşme bitmesi sırasında renkliler devreye girdi bilmem ne. Sonra yerli sayısı derken kaptılar 1.7yi.
Şimdi de herif bir yere gitmem diyor. Gitmez tabi.
Aldin bi hata yaptin yahu oynattin ikinci hatayi yaptin daha ne diye sozlesme uzatiyon
Yemin ediyorum pekto ile sozlesme uzatan bir yonetim icin futbol akli falan diye konusulamaz
Pekto yahu pekto
Yok bilic oynatmis oynatmak zorunda kaldi adam sen gidip dani sezer mezer alinca
Turk oyuncu kurali varmismis ya birah git al ucuncu ligden kurayla santrafor, pektodan iyi oynar
1.7 milyon yuro ya manyak bir para manyak
İ

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Az önce Fatih Doğan Karius transferinin imza aşamasında diyerek ayrıntılardan bahsetti. İlk yıl 1 ikinci yıl 1,5 kiralama bedeli. Bonuslarla birlikte 1,6 gibi. Ekstra olarak sözleşmeye Karius bizde oynarken isteyen olursa 25 öder diye madde koymuşuz.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı kyiv

hele bir de dindarım ayaklarına yatıp böyle helal olmayan parayı almıyorlar mı... :s20:

Etiketler: