2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 69 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3538676 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Sevilla nin teklifi

Ganso ( Kiralık)

Kjaer + 12 milyon € imiş

Kaynak bir spor sayfası , duyum duyumdur
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı worns

İran milli takımının kalecisini bize yazmışlar Milliyette bugün.

Dünya kupasında baya iyiydi. Ama kaleci performansı için turnuvalar çok iyi referans olmayabiliyor. Umarım ilgileniyorsak iyi izlemişizdir. İran liginde oynuyor keza kendisi.

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Beşiktaş, Linz’i elerse playoff turunda şu 4 eşleşmeden birinin galibiyle karşılaşacak.

Nordsjaelland (Danimarka) - Partizan (Sırbistan)
Sigma Olomouc (Çekya) - Kairat (Kazakistan)
Sarpsborg (Norveç) - Rijeka (Hırvatistan)
Mariupol (Ukrayna) - Bordeaux (Fransa)

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk

O nereden çıktı yahu  :alala: 13 seri başı 13 de seri başı olmayan takımlar arasında kura çekilmeyecek mi? Şimdiden kim çıkabilir nasıl bilinebilir ki?

Çevrimdışı mylife1903

Sevilla nin teklifi

Ganso ( Kiralık)

Kjaer + 12 milyon € imiş

Keya iyi stoper ama kucuk takim stoperi

Çevrimiçi mayguntr

Yedek santrafor falan hiç gol atmayacak mı?

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Herkesin max sayisina ulastigi senaryoyu yazmistim. Eger Negredo veya Love kenardan gelip toplam 10 gol birakacaksa zaten yedek olmazlar. Ki Medel en son 6 sene once oyle bi sayiya ulasmis sonra cogu sezonu golsuz gecmis, ozi genelde 4-5 sayilarinda dolanmis. Gonul Adriano sezonda 1 gol anca atan oyuncular, defansin 4-4 atmasi cok zor ihtimal. 

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Slezynov yine Çaktı GS ye :lol: :lol: :lol:

GS ye karşı 6 maçda 6 Gol.

İyi Golcü adam ha yalan yok devre arası Vagner yerine bunu aldık şampiyonduk :tabe:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Sondan bir önceki resimde larin'in bakışı bakış değil.. resmen kıskanarak bakıyor.. arkadaşın gözü epl'de bell ki..

Hedefi olan oyuncuları severim.. eyşanlık yapmadan, başkanı üzmeden, önce şampiyon yapsın,sonra bonservisini getirip gidebilir..

Ne kiskanmasi yahu, belli ki Fabri gene agliyor. Adriano, Larin falan hep aglama kadife beni de aglatacaksin moduna girmisler. :evillol:

Slezynov yine Çaktı GS ye :lol: :lol: :lol:

GS ye karşı 6 maçda 6 Gol.

İyi Golcü adam ha yalan yok devre arası Vagner yerine bunu aldık şampiyonduk :tabe:

Galatasaray'i cok seviyorum diye roportaj vermisti, GS'liler sevindirik olmustu. Simdi sevdigine vurur mu insan Seleznov diye agliyorlardir belki. :evillol:

Çevrimdışı mylife1903

Herkesin max sayisina ulastigi senaryoyu yazmistim. Eger Negredo veya Love kenardan gelip toplam 10 gol birakacaksa zaten yedek olmazlar. Ki Medel en son 6 sene once oyle bi sayiya ulasmis sonra cogu sezonu golsuz gecmis, ozi genelde 4-5 sayilarinda dolanmis. Gonul Adriano sezonda 1 gol anca atan oyuncular, defansin 4-4 atmasi cok zor ihtimal.
Kagit kalem alip yazmak lazim her sene. Kesin bi bilgi vermez ama uj adagi bej yukark resmi gorursun
Bugun notum bol ben de yazam
Gg adri caner 2
Pepe vida roko stoper stoper 5
Medel atiba nejipjan 4
Oguzhan 5
Tolgay 1
Quaresma 1
Lens 2
Babel 12
Tore 4
Larin 9
Umut 3
Aras pekto negredo tolga utku 0
10 numara diye koyacagin adam 15 atamazsa isin zor
Santrafor da alacan onun da 20yi gecmesi lazim

Çevrimdışı mylife1903

Galatasaray'i cok seviyorum diye roportaj vermisti, GS'liler sevindirik olmustu. Simdi sevdigine vurur mu insan Seleznov diye agliyorlardir belki. :evillol:
Adam gsye zarif saglam esnek sokuyo
Telaslanmiyo hic

Sevilla nin teklifi

Ganso ( Kiralık)

Kjaer + 12 milyon € imiş

20+ milyona satip duzgun transferler yapmak lazim. Ganso, Kjaer mjaer bos adamlar. Al bedava Diego Reyes'i, Kagawa'yi kirala. Kalanla da Balotelli'yi 8-9'a kapat adam evde kaldi. Ustu de kasamizda kalir.

Çevrimdışı mylife1903

20+ milyona satip duzgun transferler yapmak lazim. Ganso, Kjaer mjaer bos adamlar. Al bedava Diego Reyes'i, Kagawa'yi kirala. Kalanla da Balotelli'yi 8-9'a kapat adam evde kaldi. Ustu de kasamizda kalir.
Balojan zu marsilya olmadi mi
Off gelsin baslasin
Senol hocam da ugrasmasin cocukla gelsin manevi oglu olacak.
Bi oglunu askere gonderecez yeni evlat vereceZ hocama

Balojan zu marsilya olmadi mi
Off gelsin baslasin
Senol hocam da ugrasmasin cocukla gelsin manevi oglu olacak.
Bi oglunu askere gonderecez yeni evlat vereceZ hocama

Olmadi Problem Cocuk Cafer deyip almiyorlar. Ama Tanju'nun dedigi gibi "burada sevgi var, insanlik var, sevginin oldugu yerde basari da olur her bir seyler de olur" gelsin bizde kral olur. Senol Hoca'ya sen ben babamsin der.

Çevrimdışı yoruk

Duyumlara göre sormak istiyorum ; şu anki kadroya şu anki takıma Gomez mi dersiniz Mandžukić mi ?

Ben şahsen ikisini de istemem.Şu anki orta saha ile yapamazlar.20+gol desteği veremezler diye düşünüyorum

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Duyumlara göre sormak istiyorum ; şu anki kadroya şu anki takıma Gomez mi dersiniz Mandžukić mi ?

Ben şahsen ikisini de istemem.Şu anki orta saha ile yapamazlar.20+gol desteği veremezler diye düşünüyorum
mandzukic herhangi bir durumda da gelmesin zaten. çok aman aman bir golcü oldugunu düsünmüyorum.

gomez her türlü iş yapar.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Mevcut kadromuzun, kapanan takımların kilidini çözeceğini düşünmüyorum bu sıkıntıyı geçen yıl çok çektik takımlar hep kapandı ve defans yaptı bize karşı bizde kilit çözücü oyunculara sahip olmadığımız için çoğu maçımızı berabere bitirerek çok puan kaybettik
Yönetimimizin transfer konusunda bu denli rahat hareket etmesi beni huzursuz ediyor

Doğru düzgün , kilit çözen, hareletli oyuncular transfer edilmeli daha vaktimiz var demek yerine oyuncuları takıma erken kazandırıp lige bir an önce adapte olmaları prensibini esas alarak hareket etmeleri daha yerinde olur

Bu sene asla kapanan takımlara gol atma sıkıntısı çekmek istemiyoruz bu kadro ile şuanki kadro ile şampiyon olamayız ikinci veya üçüncü oluruz lakin 3-4 A plus takviye ile şampiyonluğun en büyük adayı oluruz

Ne Mandzukic ne Gomez'le ilgili bir duyumum yok. Medya uyduruyor bu ikisini. Aynisi Origi icin de gecerli. Mandzukic'in bize yarayacagini da dusunmuyorum olsa bile, formulu yazdik. Her seyden once bitiricilik lazim bu ligde. Yok alan acacakmis, pres yapacakmis vs. bos. Once golcu olacak. Balotelli en iyi alternatif, Nice kesinlikle istemiyor takimda. Degerinin cok cok altina alabiliriz.

Çevrimdışı mehmetthedum

Gomezin aksamdan kalması arabada 5  dinç hali evde 15 atar.. yaşı kaç  olursa olsun, takımda kimse de ona lö lö yapamaz.. quaresma dahil pısarlar..

Ama eyşan işte... bi 25 atsın, sonraki sene gene kaçar başkasına.. :bandit:
Beşiktaş her zaman mahallenin büyük abisidir.

Çevrimdışı cursedofdragon

İran basınında çıkan haberlere göre; Beşiktaş, 25 yaşındaki İranlı kaleci Alireza Beiranvand ile anlaşma sağladı.

Çevrimdışı worns

Her türlü Gomez derim. 20'yi de her türlü geçer diyorum. Ofansif orta saha takviyesi elbet lazım ama tsl şartlarında ceza sahasına girmekte sorun yaşayan bir takım değiliz. Sorunlarımız var ama hücum etkinliğimizi o kadar da küçümsemeyelim. Gomez pozisyon alma ve bitiriciliğiyle öne çıkan bir forvet. Gördüğüm en iyi markajdan kaçan santraforlardan biri kendisi. Kanatların asist sayısı, orta sahanın istatistikleri vsde artar.

Mancukicde az buz forvet değil ama o kadar net bir golcü olmadığını juvedeki santrafor performanslarından da görebilirsiniz. Onun için Gomez dedim. Ama Mancukicin de top tekniği dinamizmi falan Gomez'e göre daha iyi. Onun da ciddi katkı vereceğini düşünüyorum.

Negredo'dan ağzımız yandı ama Negredo ne tarz olarak bu isimlere benzer bi oyuncu ne de kariyerinde elit seviyeyi görmüşlüğü var.

Bi süper mario buralarda şampiyonluk getirir. Gomez olur Mancukic olur Balotelli olur :)

Mevcut kadromuzun, kapanan takımların kilidini çözeceğini düşünmüyorum bu sıkıntıyı geçen yıl çok çektik takımlar hep kapandı ve defans yaptı bize karşı bizde kilit çözücü oyunculara sahip olmadığımız için çoğu maçımızı berabere bitirerek çok puan kaybettik
Yönetimimizin transfer konusunda bu denli rahat hareket etmesi beni huzursuz ediyor

Doğru düzgün , kilit çözen, hareletli oyuncular transfer edilmeli daha vaktimiz var demek yerine oyuncuları takıma erken kazandırıp lige bir an önce adapte olmaları prensibini esas alarak hareket etmeleri daha yerinde olur

Bu sene asla kapanan takımlara gol atma sıkıntısı çekmek istemiyoruz bu kadro ile şuanki kadro ile şampiyon olamayız ikinci veya üçüncü oluruz lakin 3-4 A plus takviye ile şampiyonluğun en büyük adayı oluruz

Forvetsiz oynadik bir sene. Arkadan Oguzhan Tolgay'in da hucuma 0 katkisi var, 8 numara istememin sebebi de bu, cok ust duzey forvet ve on numara gelmezse bu ikisi bize yine kurt dokturur. Kagawa + Balotelli, Kagawa + Aboubakar gibi kombinasyonlar sikintilarin %90'ini cozer, Ganso + Gomez, Ganso + Mandzukic gibi eh iste kombinasyonlar risk olur. Mevcut kadroyla cikarsak kapanan takimlara karsi cok sikinti yasariz. GS zorla sampiyon yapilmis olsa da herkes ligin agasinin kim oldugunu biliyor, yine gecen seneki gibi 3-4 takim disinda herkes kaleye otobus cekecektir.

Çevrimdışı mylife1903

Gomezin aksamdan kalması arabada 5  dinç hali evde 15 atar.. yaşı kaç  olursa olsun, takımda kimse de ona lö lö yapamaz.. quaresma dahil pısarlar..

Ama eyşan işte... bi 25 atsın, sonraki sene gene kaçar başkasına.. :bandit:
Yasina koyam onun. Herif zaten topla 5 sefer falan bulusuyor. Hasirt husurt sokuyor
Istemiyom kilibik sevimsizi ama gelsin 20 civari atar. Manju 15i falan zor gecer
Benim kafamdaki santrafor demba abu karisimi bisi
Yetenekli hizli guclu bitirici yerden havadan iyi, top tutup bogusabilen gezen kanada kacip ikili oyun yapabilen model

Ha elimizde gomez var abi
Senin istedigini eplye sattik 50 milyona ama al bu gomezi top mop suremez kazmadir ama cezasahasinda 3 ronaldo gucunde geleni sokar, derse menejer
Ona da el mecbur got gardiyan gel basla pazartesi diyeceZ

Benim kafamdaki santrafor demba abu karisimi bisi
Yetenekli hizli guclu bitirici yerden havadan iyi, top tutup bogusabilen gezen kanada kacip ikili oyun yapabilen model

Balotelli diyorsun. Zencisin dediler, kiz vermediler. O0

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Açık açık konuşuyorum

Hadi sağ beki geçtim
Sağlam bir forvet ve on numara alınmazsa bu takım bu kadroyla asla şampiyon olamaz 4.olan takım aynı kadro kimse bişey beklemesin amacım karamsar hava yaymak değil lakin hatalardan ders çıkarmalıyız artık

6 gün kalmış 2018-2019 Sezonu başlıyor ortada taraftarın tamam bu sene şampiyon olacağız diyeceği bir kadro yok forvet yok on numara yok
Hep aynı şeyler şenol hocama Allah u teala sabır versin
[ Son Düzenleme: 05 Ağustos 2018, 21:57:42 Erdem Ayaz ]

Çevrimdışı worns

Gomez'i o kadar küçümsemeyin abiler. :) ben de sinirliyim kendisine evet ama çok özel performansları vardı kendisinin. Kolay kolay da kaybolmayacak özelliklerine dayanarak atıyordu golleri. Pozisyon alma ve bitiricilik üst düzey kendisinde. 33de olsa 35de olsa çalışmayı bırakmazsa bol gol atar burda. Rakipleri açamama sorunu sadece hız ve güce dayanarak çözülmez. Gomez'in ilk gelen topu içeri sokup maçı çözdüğü o kadar maç var ki aklıma gelen bizim gibi sürekli kapalı rakiplere karşı oynayan takımlar için önemli bi detaydır bu. Ayrıca sert ve alan bırakmadan oynasalar da iş mental mücadeleye geldiğinde Tsl stoperleri ağırlıklı olarak maldır ve pozisyon alma konusunda Gomez türü isimleri bloklamayı pek başaramazlar bunu da test ettik gördük.

İş derbilere gelince örneğin 15-16 sezonu gözümüzde pas oyununa dayalı olduğundan büyülü gözüküyor ama aslında çok daha kısırdık pozisyon konusunda. 2 gs maçı olsun içerdeki fb maçı olsun öyle aman aman pozisyon bulamamıştık. (içerdeki 2-1lik gs maçı daha üretkendik gerçi) ts maçları da özellikle deplasmandaki çok sıkıntılıydı. bu maçlarda gomez o kadar hayati anlarda sahneye çıkmıştı ki maçlar bu kırılma anlarıyla bize gelmişti. geçen senenin kırılma maçlarında yine maçların bize geldiği anlar oldu. gs deplasmanında negredo yerine gomez olsa biz o maçı 0 golle bitirmezdik en azından bundan eminim. büyük ihtimalle de şampiyonluk bizimdi.

gomez burdayken kalacağına inancım yüksek olduğundan daha 6 sene santrafor aramayız diyordum. hagiden büyük iz bırakacaktı türkiyede 5-6 senede. 35-36 hatta 37-38 görür tipte 9 numara bunlar. Klose tipi daha çok gomez ki klose de 38de lazioda oynayabiliyordu hala. kariyerinin de çok aşağı kalır tarafı yok kloseden. sakatlık ve fiorentina dönemindeki düşüşü bir parça geriye attı sadece. ha kalıp 35 yaşında hala avrupa kupalarında iyi yerlerde olan bir takımın yıldızlarından olmayı seçmedi büyük bir hikayeyi elinin tersiyle itti ondan dolayı sinirliyim. gidip stutgarttta wolfsburgda takılmayı seçti. daha gelmezse de gelmesin onun için. :) ama santraforluğuna pek laf edecek durum yok. futbolun güncel gidişatında benzeri oyuncu da pek çıkmıyor artık keza.

Etiketler: