2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 68 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3538823 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Karabay

Bu hafta içi Babel-Quaresma-Vida-Aras-Pektemech-Negredo gider (30-35 milyon euro) ve 5 tane 11 oyuncusu gelirse havada nem filan kalmaz. Düşüncesi bile klima etkisi yapıyor.

Kaleci

Sağ bek   Pepe    Roco      Caner

Medel

Oğuzhan        Adriano

G. Töre      Kagawa        Chadli

Forvet

Bu da hayalimdeki Beşiktaş..

vaay 4-1-2-3-1 dizilimi. En sevdiğimden.

Çevrimdışı mylife1903

Abi gozun sevem ujlu oynayak

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Bu hafta içi Babel-Quaresma-Vida-Aras-Pektemech-Negredo gider (30-35 milyon euro) ve 5 tane 11 oyuncusu gelirse havada nem filan kalmaz. Düşüncesi bile klima etkisi yapıyor.

Kaleci

Sağ bek   Pepe    Roco      Caner

Medel

Oğuzhan        Adriano

G. Töre      Kagawa        Chadli

Forvet

Bu da hayalimdeki Beşiktaş..

Hayalinde 12 kişi oynuyoruz yani :)
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı Orhan_

Dışarda adam kalınca üzülüyorum :D.

Çevrimdışı Orhan_

Çevrimdışı yoruk

İlk yarı Tolga ile devam diye haberler var ama neden ilk yarı orası saçma yani ?  :D

Haber ne derece gerçek ama beklerim böyle bir şey.

Çevrimdışı cursedofdragon

İlk yarı Tolga ile devam diye haberler var ama neden ilk yarı orası saçma yani ?  :D

Haber ne derece gerçek ama beklerim böyle bir şey.

kimden aldın bu haberi ?

Çevrimiçi levitate

sizinkileri sabah kahvaltisinda yiyoz biz
ablanın tırnak ne öyle ya birinin boğazına geçirse gg :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Liquidator

Beşiktaş, Linz’i elerse playoff turunda şu 4 eşleşmeden birinin galibiyle karşılaşacak.

Nordsjaelland (Danimarka) - Partizan (Sırbistan)
Sigma Olomouc (Çekya) - Kairat (Kazakistan)
Sarpsborg (Norveç) - Rijeka (Hırvatistan)
Mariupol (Ukrayna) - Bordeaux (Fransa)

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı yoruk

kimden aldın bu haberi ?
Twitter da yasaklı site.Ama tabi kaynak ne bakmadım Akşam Fanatik Fotomaç falan da olabilir.Gerçek mi değil mi belli olmayan haberlerden biridir muhtemelen.

Her koşulda 3-5 hafta Tolga var yapacak şey yok.

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Beşiktaş, Linz’i elerse playoff turunda şu 4 eşleşmeden birinin galibiyle karşılaşacak.

turun favorilerinin hepsi ilk maçı deplasmanda oynuyor kural mı bilmiyorum ama daha da avantajlı olmuşlar.Partizan-Kairat-Rijeka-Bordo dan biri çıkar ben Kairat isterim Türk takımı oralara hazırlık maçı için gitmeye çalışıyorduk bahane olur  :)
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı tuncaboylu

Abi gozun sevem ujlu oynayak
12 kişi çıkarsak, 4'lü savunmada iyi.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tuncaboylu

turun favorilerinin hepsi ilk maçı deplasmanda oynuyor kural mı bilmiyorum ama daha da avantajlı olmuşlar.Partizan-Kairat-Rijeka-Bordo dan biri çıkar ben Kairat isterim Türk takımı oralara hazırlık maçı için gitmeye çalışıyorduk bahane olur  :)
Bordeaux dışında kim çıkarsa çıksın, 2 galibiyetle geçeriz.

Çevrimiçi Necmi

Adını  Quaresma koydum.henüz 4 aylık erkek smokin cinsi
özellikleri çok zeki,kıvrak,tutkulu ve korumacı

saygılar
topu önüne at trivella vuramıyorsa koy kapıya :D

transfer yapmıcaksak intihar edicem :D

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Bordeaux dışında kim çıkarsa çıksın, 2 galibiyetle geçeriz.

lask b36 dan iyi bu 4 takım da lask dan iyi sonuçta biz artık çeyrek-yarı-final hatta kupa favorilerindeniz 2-3 takviye ile de kupa olmasa da bu sene yarı final görmemiz lazım altı ayıptır bordo da tabi boş takım değil ama içeride dışarıda yenmemiz lazım zorlansak da.

ben Türki cumhuriyetler de taraftar kazanma pr açısından istedim Kairat ı yoksa yol uzun ligin başları o kadar yol mantıken iyi olmaz bile.  :)

Çevrimdışı BJKTÜRK23

transfer yapmıcaksak intihar edicem :D

iki bayram arası transfer de olmaz intihar da az bekle en azından adam gibi golcü ve 10 numara almazsak zaten komple camia olarak kafamıza sıkmış oluruz uğraşma boşuna  :D

Çevrimiçi Necmi

biz turun favorisi değilmiyiz  :o_o:

Çevrimdışı BJKTÜRK23

biz turun favorisi değilmiyiz  :o_o:

bizim maça bakmadım ki abi ilki  içeride mi dışarı da mı diye  :D muhtemel rakipler için dedim turun değil kupanın favorilerindeniz de bu sene zor biraz sağlam takımlar olacak gibi cl den de gelenlere bağlı olmakla birlikte minimum yine yarı final görmek lazım gelir.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

iki bayram arası transfer de olmaz intihar da az bekle en azından adam gibi golcü ve 10 numara almazsak zaten komple camia olarak kafamıza sıkmış oluruz uğraşma boşuna  :D
Kaleci alinmazsa ben Yavuz Sultan Selim köprüsüne çıkmayı düşünüyorum malum orası yeni hemen haber olurum :D

Atan - Tutan kurali :bandit:

Eysan gelsin yarın başlasın
[ Son Düzenleme: 05 Ağustos 2018, 18:34:41 Yunus Emre Dökmeci ]
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı emre_1978

Sigma Olomouc gelsin, Fenerlilerin hatıralarını tazeleyelim

Kaleci alinmazsa ben Yavuz Sultan Selim köprüsüne çıkmayı düşünüyorum malum orası yeni hemen haber olurum :D

Ersan gelsin yarın başlasın

merak etme kendini atamadan başbakan filan yakalar seni intihardan vazgeçirir :D

Ülke de ağız tadıyla intiharda edemiyorsun :D

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

merak etme kendini atamadan başbakan filan yakalar seni intihardan vazgeçirir :D

Ülke de ağız tadıyla intiharda edemiyorsun :D
:lol: :lol: :lol:

Başbakan mı kaldı :bandit:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Ersan gelsin yarın başlasın

Kaleci de lazım sağ bek de stoper de 10 numara da golcü de  :D ama döviz malum o yüzden hepsi aynı anda olmaz gibi laf olsun diye değil nokta atışı yapmak lazım birine adam akıllı alınıp birinde risk alınabilir. Şimdi Talisca terbiyesizi yine atmış bugün en skorer maç alan oyuncumuz yamuk yaptı gitti.Kağıt üstünde Talisca ile bile şampiyon olamadık bu sene daha da zor olur mantıken o sebeple gol sorunumuzu çözmemiz için hücumdaki 2 mevki de ucuza kaçmak olmaz bam bam net oyuncu almak lazım.

Atıyorum 10 numara ya kagawa golcüye de falcao-gomez-huntelaar gibi leblebici aldın o zaman sağ bek i almasak da olur dorukhan necip atiba medel adriano bir şekilde kapatırız. Vida gider stopere eksiği gider alırsın risk bonservissiz Badstuber i koyarsın pepe ile taş gibi tandem kaleye gelince de ilerisi sağlam olunca bir şekilde oluyorsun şampiyon masrafa değsin git getir Handanovic i mesela olur ama yama yapılacaksa ben alınmasına karşıyım kızma ama mesela Boyko gibi bir yamaya kesin karşıyım  :D

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Bunların hepsi ciddiyet gerektiren takımlar. Aynı şekilde LASK takımıda öyle. Bu takımların hepsine karsı favori biziz. Ama ciddiyet şart. Bu takımların hepsinin deplasmanı zor. Gecen sene ligde deplasman sıkıntımız düsünülürse bu takımları küçümsememek gerekir.

Etiketler: