2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 94 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3574937 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi celiker1

Bu takıma Kagawa,sağlıklı  bir Töre ve Abuabakar lazım
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı cursedofdragon

Babel'de gidicek mi kalıcak mı karar versin geçen senenin sonlarından beri sallantı da.

nerde o gelen babel nerde bu babel.

Çevrimdışı mylife1903

Tolgay verilen kontrat neye mahsuben verildi aklım almıyor şaka gibi..

Pirlanta gibi cocuk, ustelik gsye giderdi
Tolgaya iki milyon atibaya para yok, sonra bu macta adriyano orda oynuyo
Bu macta adriyanonun ayagi kirilsa orda oynarken neler konusuyor olunurdu.

Sigorta yaptiriyon evine arabana atibayi sigorta gibi gormek lazimdi

Bu takıma Kagawa,sağlıklı  bir Töre ve Abuabakar lazım

kagawa-abobaukar gelirse takım uçar :)

Bide kaleci ospina geldi mi tamamdır :D

Ospina

Gökhan       Roco         Pepe        Adriano

Oğuzhan    Medel

Töre                  Kagawa              Babel

Aboubakar

Çevrimdışı mylife1903

Bu sene çok yazıcam seni Tolgay kusura bakma da senin yaptığını 10 da 1 maaşa herkes yapabilir.
Bu maçı ölçü olarak almayalım tamam da arkadaş rakip bu kadar müsait neden denemiyorsun nasıl olacak peki

Standarti bu, bugun sut falan da denedi, denemesin

Çevrimiçi celiker1

kagawa-abobaukar gelirse takım uçar :)

Bide kaleci ospina geldi mi tamamdır :D

Ospina

Gökhan       Roco         Pepe        Adriano

Oğuzhan    Medel

Töre                  Kagawa              Babel

Aboubakar
Budur :super:
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı caner.eryigit

Pirlanta gibi cocuk, ustelik gsye giderdi
Tolgaya iki milyon atibaya para yok, sonra bu macta adriyano orda oynuyo
Bu macta adriyanonun ayagi kirilsa orda oynarken neler konusuyor olunurdu.

Sigorta yaptiriyon evine arabana atibayi sigorta gibi gormek lazimdi
Valla abi nasıl olacak bilmiyorum.hocanın love negredo bakışı da belli adam daha nasıl gösterecek.bize baba bir forvet gelmezse kanser oluruz bu sene yine..bu arada Babel kardeşiminde kafası burada değil yol yakınken bakalım işimize.şu vida da satılsa da ne olacaksa olsun artık.çok eksik var çok

Çevrimiçi celiker1

Ben Babel'i isteksiz görmedim.
Hayatta Beşiktaş

Yeni stoperimiz Enzo Roco, 23.30’da İstanbul’da olacak.

Çevrimdışı Karabay

Yeni stoperimiz Enzo Roco, 23.30’da İstanbul’da olacak.
aynen valla konuyu değiştirsek iyi olur.

Lens'in bugün iyi oynamasını bekliyordum zaten yine boş tribünler önünde show yaptı :D  :evillol:

Çevrimdışı Furkan Sarper

Taliska gidince yerine adam gelmezse nasil oynayacaz furkan, quaresma olmayinca merkezden delecez falan filan diye fantezi kuruyordu tivitir ergenleri, hayatlarinda senol gunesi baska takimda gormemisler herhalde.
Ustelik ortasahada tolgay ve oguzhanin bu halleriyle beklentiyi buyuk tutmamak laxim. 
45er dakikalik oyuncular bunlar ama maaslar epl seviyesi

abi karşı takımın kalecisi 18 stoperi 19 yaşındaydı, bu takımı açmak için yerine adam gelmesine gerek yok ki, yanlışsam düzeltin ben adam eksikliğinden değil organizasyon eksikliğinden yakınıyorum, ikinci yarı yan pas dışında bir şey yoktu, alacağımız adam sistem getirmiycek ki, sen kamp dönemi boyunca hücum varyasyonu çalışmazsan , tr liginde 2.ligte bile küme mücadelesi verecek takımın defansını açamazsın

Çevrimdışı mellfred

Maç tekrarı şu an bein açık kanalda

2.ci golün asistini necip'e yazmışlar necip dokunmuş :D

Çevrimdışı mylife1903

Ben Babel'i isteksiz görmedim.
Isteksiz degildi ama garipti
Kafasina gelen topa ayak kaldirdi sonra kafasini soktu falan
Boyle saskindi babel

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Tam bekledigim gibi oldu. Fazla atamayacagımızı tahmin etmiştim. Niye hücum yapmadık anlamadım. Resmen ikinci yarı pas calışması yaptık.

1 tane daha stoper, oos, sag bek, kaleci, ve en önemlisi GOLCÜ lazım. Yani 5 tane transfer lazım. Ama 5 tane yapmayacagız elbette. Acaba hangi mevkiye oyuncu almayıp, hangi mevkide kriz yaşayacagız merak ediyorum.

Ayrıca larin hiç iyi sinyaller vermiyor. Nerede gecen sezon sonundaki larin nerede şimdiki larin?

Çevrimdışı mylife1903

abi karşı takımın kalecisi 18 stoperi 19 yaşındaydı, bu takımı açmak için yerine adam gelmesine gerek yok ki, yanlışsam düzeltin ben adam eksikliğinden değil organizasyon eksikliğinden yakınıyorum, ikinci yarı yan pas dışında bir şey yoktu, alacağımız adam sistem getirmiycek ki, sen kamp dönemi boyunca hücum varyasyonu çalışmazsan , tr liginde 2.ligte bile küme mücadelesi verecek takımın defansını açamazsın
Acamazsin zaten ve acamiyoruz. Buyuk para bir golcu alacan o acacak. Sonra acilan kapidan harami surusu digerleri dalacak

Oyunun organizatoru olmali ve tskimin da kaptani ama once net kapi gibi golcun olacak, geleni sokusturacak.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Ayrıca bundan sonraki tur yani lask linz macı cok zor olacak şimdiden söyleyeyim. Lay lay lom takım degik lask linz..

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Rakip cok gücsüz olsa bile kapanınca pozisyona giremiyoruz.

Çevrimdışı mylife1903

Ayrıca bundan sonraki tur yani lask linz macı cok zor olacak şimdiden söyleyeyim. Lay lay lom takım degik lask linz..
4 tsne sallamis
Gecen sezon bunlar beni cok yatirdi hollanda liginde de sivolle midir nedir cok yatirdi hasta etti beni

Çevrimdışı tuncaboylu

Sevilla da bu turdan başlamış. :)

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mylife1903

Sevilla da bu turdan başlamış. :)

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Delikanli takimmis laypsik de var

Çevrimiçi Kapkarakartal

3. forvetimiz 2M€ , 4. forvetimiz 4M€ alıyor. Bir an önce çözüm bulmak gerek bu duruma.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

91-92 şampiyonluğunda en büyük pay Şifo’nundur bence.

Beşiktaş kariyerinde 150 golü var, inanılmaz bir rakam orta saha oyuncusu için. Golün her türlüsünü attı, ceza sahası dışından kafa golü bile var :) Derbilerde de acımazdı. Özledim valla :)
Kafa golleri , rovesataları , voleleri ve hele ki o boyla attığı kafa golleri

Yaşım gereği az süre seyretmiş olsamda Sifoyu izleyebilmis olmak büyük mutluluktu
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı mylife1903

duyumculuga basladik jeku zu bjk fisiltisi var

Etiketler: