2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 37 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3529463 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi murat

Vur deyince bunu öldürmek olarak algılayan bir kitle var. Bu bakımdan forum yönetimini anlıyorum , oyuncuyu linç etme noktasına kadar getirmek isteyen kötü niyetli insanlar da var. Böylelerine müsamaha gösterilmemeli bu konuda forum yönetimi sonuna kadar haklı. Benim itirazım her futbolcuya dokunulmaz, kutsal muamelesi yapılmaması gerektiği. Futbolculara verilen değer o kadar abartılıyor ki bazen bir futbolcu kulübün bile önüne geçebiliyor. Orta noktayı bulmak lazım.
dokunulmaz değil eliştirilebilir eksik yönleri sıralanabilir ama işin kolay yönü çöp demek.futbolunu eleştirdinizde kim niye eleştiriyorsunuzmu dedi? belki karşı argümanlar sunulmuştur.futbolcu için beşiktaşa uyum sağlayamadı beşiktaşın seviyesinde değil şu şu yönleri zayıf diyebilirsiniz hiçbir forum yöneticisi niye böyle yazıyorsun demez ama kendi bildiği ve gördüğü gibi bir forum kullanıcısı olarak görüşünü yazar.forum yöneticileride bu işi para için yapmıyor gönüllü olarak çaba sarfediyor ve tabiki beşiktaşlı ,forumda yazarken forum yöneticisini yönetici olarak değil sizin gibi yazar olarak görün.@Onur Küçük

Çevrimdışı cursedofdragon

Geldi, Enzo Roco. 🔥🔥

Çevrimiçi Kapkarakartal

duyumculuga basladik jeku zu bjk fisiltisi var

Kaju gelsin 30 gol sallar imzalı kağıt alacaz.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Rocco İstanbula gelmiş Trtspor canlı yayında baya baya övdüler Roccoyu

Ayakları düzgün , topu oyuna sokabilen oldukça teknik ileri çıkmayı seven ve duran toplarda etkili bir oyuncu tam Şenol Hocanın sevdiği istediği tarzda bir stoper dediler

Bunu Videolardan da anlayabiliyoruz aslında ama topla çıkarken riskli top kayıpları da yapıyormuş Tolgay gibi

En çok da insan yiyen tarzda bir stoper almamıza sevindim
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi levitate

duyumculuga basladik jeku zu bjk fisiltisi var
hangi jeku goradaki mi :d
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı annoca

Çevrimdışı caner.eryigit

Bugün de zannedersem 21 orta yapmışız sadece quaresma ile ilgili değil bu durum tamamen orta saha ile alakalı aldığı her topu yana kenara oynarsan orta olmayacakta ne olacak.ya Tolgay kardeşim Allah aşkına dikine oyna top kaybı yap 6 tane kaybedersin  1 i geçer pozisyon olur gol olur...

Çevrimdışı f_madida

abi karşı takımın kalecisi 18 stoperi 19 yaşındaydı, bu takımı açmak için yerine adam gelmesine gerek yok ki, yanlışsam düzeltin ben adam eksikliğinden değil organizasyon eksikliğinden yakınıyorum, ikinci yarı yan pas dışında bir şey yoktu, alacağımız adam sistem getirmiycek ki, sen kamp dönemi boyunca hücum varyasyonu çalışmazsan , tr liginde 2.ligte bile küme mücadelesi verecek takımın defansını açamazsın

Gokhan'a Caner'e Lens'e Babel'e ne zaman bindirmesi gerektigini hoca mi ogretecek? Bu adamlar 30 yasina gelmis, oynamadiklari klup/lig kalmamis hala birinin kenardan kos/bindir, dur/geri don demesi gerekiyorsa futbolu biraksinlar zaten. Hucum organizasyonu icin belli bir takimin olusmasi birlikte calismasi lazim. Her oyuncunun meziyetleri farkli, kimi yerden iyi kimi havadan, kimi hizli gidiyor, kimi kisa paslarla iyi is yapiyor. Gomez'le Sosa'yla Tore'yle oynadigin oyunu Abou'yla Talisca'yla Babel'le denersen olmuyor, ona farkli bir oyun lazim. Boyle makina gibi futbol oynansin istiyorsunuz da her oyuncunun da farkli ozellikleri var. Iceri kacsin demek kolay, adam kacabiliyor mu, o stili becerebilen bir oyuncu mu bir de buna bakmak lazim.

Daha bir mac olmadan Senol Gunes gitmeyi kafasina koymus diye yazan adama da hic olumlu gozle bakmam onu da soyleyeyim.
The world is better in black and white, and red.

Enzo Rocco nun biyografisi ve Maç videoları canlı Trtspor :busted_cop: :busted_cop:

İzlemek isteyenler açsın analizler de var :tabe:

Analiz demişken Şili uzmanı @atalay dan yorum almadan da olmaz

Çevrimdışı caner.eryigit

Bu arada enzo roco bonservis yokmuş maaş 1.2-1.3 miş öyle diyorlar.

Çevrimiçi Sinan66

Enzo Rocco nun biyografisi ve Maç videoları canlı Trtspor :busted_cop: :busted_cop:

İzlemek isteyenler açsın analizler de var :tabe:

Analiz demişken Şili uzmanı @atalay dan yorum almadan da olmaz

yanindaki hanim kim ? pekte guzelmis  :)

Çevrimiçi levitate

adamın boya bak kale kadar :d
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mylife1903

Bugün de zannedersem 21 orta yapmışız sadece quaresma ile ilgili değil bu durum tamamen orta saha ile alakalı aldığı her topu yana kenara oynarsan orta olmayacakta ne olacak.ya Tolgay kardeşim Allah aşkına dikine oyna top kaybı yap 6 tane kaybedersin  1 i geçer pozisyon olur gol olur...

21 orta mi
21 tsne kornerdern kesmisizdir sadece
Caner masallah 90m yaklasinca kaleye hemen kesiyor
Bu orta sayilarini oturup kendim sayacam yeminle gecen sene sayiyordum bazi maclarda birskiyorsun 30lardan sonra
21 tane isabetli ortadir belki

Isabetsiz ortalari top kaybi olarak da yazmislar mi

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı mylife1903

Ayakları düzgün , topu oyuna sokabilen oldukça teknik ileri çıkmayı seven ve duran toplarda etkili bir oyuncu tam Şenol Hocanın sevdiği istediği tarzda bir stoper dediler

Bunu Videolardan da anlayabiliyoruz aslında ama topla çıkarken riskli top kayıpları da yapıyormuş Tolgay gibi

Boyle anlatilan gibi olsa 90milyon yuroya sitiye gider
Bizde napacah o onemli
Fizigi duzgun tipide guzel yakisikli cocuk gelsin baslasin
Fazla agir gormedim ben ayrica agir adam negredodur ya da agir oyuncu kavrami goreceli herhalde

Baklavalar baya guzel senol hocam bunu 2-3 mac sonra hemen koyar ilk11e

Çevrimdışı caner.eryigit

21 orta mi
21 tsne kornerdern kesmisizdir sadece
Caner masallah 90m yaklasinca kaleye hemen kesiyor
Bu orta sayilarini oturup kendim sayacam yeminle gecen sene sayiyordum bazi maclarda birskiyorsun 30lardan sonra
21 tane isabetli ortadir belki

Isabetsiz ortalari top kaybi olarak da yazmislar mi
Maçkolik ve lig tv 21 diyor abi ben onların yalancısıyımCaner orta saha çizgisini geçti mi kesiyor zaten aynen

sana moderasyon vermek için neden uğraşayım sebep arayım vermek istersem veririm.
Beni engelleyen ne seni forumdan atmak istersemde atarım. bunun için sebep yaratmak gibi bir derdim olmaz.
tam tersi insanları forumda yazsın diye çabalıyorum.
Nasıl bir ego bu sana moderasyon vermek için çabalamam ben nasıl moderasyon veriyorum sen @Yunus Emre Dökmeci  ye bir sor bak bakalım çaba gösteriyormuymuşum yoksa çokda kolaymı veriyormuşum.
Bende her üye gibi fikirlerimi savunurum. sonuna kadarda tartışırım yunus emre dışında biri çıksın söylesin
küfür hakaret aşağılama olmadığı halde bana ceza verildi diye orda kurallar var ve cezalar o kurallara göre veriliyor
kimseye ceza vermek için çaba göstermiyorum tam tersi vermemek için çok çaba gösterdim.
Benim fikirlerim benim için doğru zaten böyle olduğunu düşünmesem benim fikrim olmaz. tıpkı senin fikirlerin senin içindoğru olduğu gibi zaten derdinde senin fikrine katılmamam ve eleştirmem sanırım. Ben forumda sadece disiplini sağlamak için durmuyorum kendi fikrimide söylerim sohbette ederim sonuna kadarda fikrimi savunurum her üyenin yaptığı gibi
evet forum kurulu çalışıyor ve evet gerekirse onlarada karışacağım müdahale ettiğim konularda olacak arka planda ne olduğunu asla bilemezsin resmen onlarada şu lafınla saygısızlık yapıyorsun. Seni zorla bu forumda tutmadığım gibi yöneticileride yönetim paneline hapsetmiş değilim. Hiç bir yönetici emir kulum falan değil
kardeş seni burda zorla tutmuyorum sana işkence yapıyormuşum gibi bir tavır içindesin madem bu kadar eziyet ediyorum neden gitmiyorsun seni burda tutan ne. Sözlerinle burda yazan herkese forum yönetimine hakaret ediyorsun.
senin ne düşündüğünün benim için zerre kadar önemimi var sanıyorsun. sadece kendi düşüncem önemli olsa forum değil blok açarım ve orda yazar yazar dururum.
ciddi tutarsız konuşuyorsun sana ceza vermek için çabalıyomuşum kardeş istemediğin biri evine gelebilirmi gelipde istediği gibi sohbet edebilirmi evinde kaç saniye tutarsın. Benim için diğer forum üyelerinden ne daha değelisin nede daha değersizsin. hata yaparsan moderasyon alırsın yapmazsan istediğin kadar muhalif ol yazarsın bu güne kadar kaç mesajın silindi forumda. Benimle derdin olması demek forumla derdin olması demektir. Ben forumda görev almış bir moderatör değilim. bu forumu kuran ve bugüne getiren kişiyim. forumun yönünü ben tayin etmeyeceğimde senmi edeceksin. Senin ismaili geçmişde eleştirdiğinin farkında bile değilim o konuda bir tek mylife hedefimde onunda benden rahatsız olduğunu sanmıyorum ha birde ceza listeside senin gibi değil sen sıfırsın onun upuzun bir listesi var.
ama o listede bile ismail yüzünden ceza yediğini sanmıyorum. hakaret ve saygısız üsluptan yemişdir. ceza yemediğin için bilmiyorsun tabi burda kimseye kafamıza göre ceza falan vermiyoruz neden ceza yediğini bilir herkes. en son mylife itiraz etti neden ceza yedim diye nedensiz ceza veriyorsunuz dedi bende neden verildiğini söyledim tamam hak etmişim dedi. söylesin kendi.
burda belli kurallar koyduk ve o kurallarla forum yönetiyoruz o kurallar hep olacak ya uyacaksınız yada burda olmayacaksınız konu bu kadar basit. kuralımızda net Beşiktaş değerleri korunur. Bu koruma eleştiriye karşı gelme değil
eleştirirsin ama eleştirdiğin konunun Beşiktaş değeri olduğunu bilecek eleştirinide belli saygı çerçevesinde yapacaksın. Renkli oyuncularından bahsettiğin gibi Beşiktaş forması giyen bir oyuncudan bahsedemezsin.
Derdin şu Beşiktaş oyuncusunu gömemiyorum diye fevaran ediyorsun bende diyorumki burda gömemezsin sen kendi pencerenden bakıyorsun ismail şöyle böyle söz söyleme hakkım var diyorsun sana göre böyle bir başkasına göre pepe diğerine göre adriano bir diğerine göre babel bir başkası quaresma böyle uzar gider senin kendinde gördüğün hakkı herkes kendinde görür. Beşiktaş oyuncusuna çöp diyorlar. Beşiktaş oyuncusuna çöp diyen benim gözümde Beşiktaşın gerçek çöpüdür. Beşiktaş oyuncusunu yetersiz bulabilirsin bunu söylemenin değişik yolları var Beşiktaşa uygun oyuncu değil Beşiktaş için yetersiz demek başka bu oyuncu değil çok kötü oyuncu demek başka birinde Beşiktaşa uygunsuzluğunu anlatırsın diğerinde Beşiktaş değerini değersizleştirirsin. Karşı olduğumuz performans eleştirisi değil
karşısında olduğumuz konu Beşiktaş değerlerini değersizleştirme çabası ikisinin arasındaki farkı anlamıyorsan sana söylenecek fazla söz kalmıyor. gömerim diyorsun  bende diyorumki hayır @Onur Küçük  burda gömemezsin. yok ismaili tutuyormuşumda sor bakalım foruma ismail gittikten sonra ismail nedeniyle ceza alan tek kişi olmuşmu.
ben tolga geldiğindede hiç istememişdim. Beşiktaşa uygun olduğunuda düşünmüyorum ama bir çok kez onuda savundum halada ikinci kaleci olarak yeterli olduğunu düşünüyorum burda tolga yüzünden kaç kişi atıldı biliyormusun quaresmayı eleştiriyorum defalarca hemde sert şekilde peki sen burda quaresmaya hakaret ettiği içn atılan kişileri biliyormusun demekki benim fikrimde olmakta yetmiyormuş birileride çıktı mesela akp ye karşı olduğumu ve sosyal demokratlara ihtimas geçtiğimi söyledi ama burda bilmediği burda siyaset yaptığı için atılanlarda hep sosyal demokrat yapıda olanlar oldu. benim fikrimde olsun tada karşı fikirde olsun farketmez hatayı yapan cezayı alır atılacak şey yapanda atılır. Ben stadda yan koltuğumda oturan kombineli ve forumda yönetici olan kişiyi attım forumdan
ne anlatıyorsunki daha. ne sebep yaratmadan bahsediyorsun stad zamanı forumun foto ihtiyacını karşılayan mustafa bir hatası nedeniyle gitti bu forumdan. kimseye ne torpil geçtim nede atmaya uğraştım. Hak eden hak ettiğini alır burda ne az ne fazla düzgün olana düzgün davranılır. eleştirmiş eleştirmemiş farketmiyor. al işde en canlı örneği sensin kendin söylüyorsun ismaili eleştirdim diye taktın benim fikirlerimde olmayana saldırıyorsun beter ediyorsun diye bende soruyorum sana ne yaptım söyle mesajınımı sildim uyarımı verdim moderasyonamı aldım yoksa no postmu verdim
hadi söyle birini söyleyemezssen konuştuğun herşey havada kalır. demekki eleştirilerini forum sınırında yapmışsınki her hangi bir yaptırıma maruz kalmamışsın. ama konuşmalarını duyan seni konuşturmadım sanır bu konuşma direk foruma yönelik itibarsılaştırma oluyor. bana yönelik değil. bana yönelikse haksızlık yaptıysam çıkıp açık açık söyleyeceksin burda bana bunu yaptın diye. öyle kafandan farazi sallamayacaksın hiç bir şey yaşamadan sanki yaşamış gibi anlatırsan yaptığın şey forumu itibarsızlaştırmadır bunuda benim üzerimden yapıyorsun.
ben ismail konusunda sürekli mylife ile tartışdım onlarında çoğu eğlenceydi. karşılıklı atışıp durduk. sana yapılan haksızlık varsa konuş yoksa bana başkalarının avukatlığını yapma. Beşiktaş taraftarı aciz değildir her platformda hakkını aramasını bilir merak etme burda kimse koyun değil bana çoban deyip herkese koyun diye hakarette edemezsin.
Ben dikta ederim sende fikirlerini dikta ediyorsun mylife da ediyor etmeyen varmı zaten savunmasan o senin fikrin olmaz. savunuyorsanda dibine kadar savunursun ama fikrimin karşısında olana ceza veriyorum diyorsan orda duracaksın
bu lafı sana söyletmem havadan konuşmayacaksın burda çıksın biri söylesin o zaman fikirlerimi beğenmedi diye bana ceza verdi diye bu konuda @Yunus Emre Dökmeci  nin söz hakkı yok ona vermiş olabilirim :D başka bir kişi daha çıkmaz.
yani burda yeşillik olarak durayım benim hiç fikrim olmasın katılmadığım fikirlere eleştiri getirmeyim böylemi olsun istiyorsun sen yanlış yere yanlış eleştiriyi yapıyorsun git forzaya bu söylediklerinin yarısını söylemeden atılırdın. burda insanlar karşılarında her zaman hakkını aramak için muatap buldu. üşenmedim tek tek cevap yazdım insanlara. sen bunları bilemezsin tabi çünkü hiç ceza almamışsınki. Sadece bomboş konuşuyorsun. tek yaptığın benim itibarımı forumun itibarını sarsmaya çalışmak ortaya koyabileceğin somut tek bir argüman yok.
:evillol: :evillol:

Ortalama 1 senedir Ceza almıyorum büyük gelişim kaydettim :D :icool:

yanindaki hanim kim ? pekte guzelmis  :)
Sevgilisi Fotomodelmis :bandit:

Çevrimdışı mylife1903

Maçkolik ve lig tv 21 diyor abi ben onların yalancısıyımCaner orta saha çizgisini geçti mi kesiyor zaten aynen

Valla yalan, caner tek basina 20-30 tane kesmistir
Canerin toplari uzun oas yaziyorlardir belki  :lol:

Çevrimdışı mylife1903

Cok korkuyorum biri cikip erik merik dyecek diye

Çevrimiçi murat

kısa videolardan gördüğüm defasta gereksiz risklere girmeyi seviyor başa iş açabilir.hız konusunda pek bir eksik görmedim.pozisyon almasıda iyi gibi görünüyor.

Çevrimdışı mylife1903

adamın boya bak kale kadar :d
Normal boy ya 191
2-3cmde ayagindan asip uzatiriz bunu

Bu cocuk da tutabilir gibi duruyor. Ismi guzel zaten. Bu isimde sitoper kesin tutar

Çevrimiçi Sinan66

camera o kadar zoomladi ki acaba tercuman olarak konusacak zannettim  :)

yavaş reyiz naptın :D

bir sey yapmadim yahu sadece merak  :D

Çevrimiçi Necmi

Anlayis farklidir
Olcaya ve lense kazma dedim diye mod aldim quaresmaya mal dedim diye mod aldim
Yonetim elestirip nopost falan da aldim
Hatta haksiz nopostta aldim

Kazma futbolcu vardir sanki camiaya alip getiren benim mod veriliyor. Lens teknik yetenekli oyuncu mu simdi bildigin kazma futbolcu. Hakaret degil tespit vardir burda. Balta gibi futbolcu desem tespihtir tespihte hata olmaz yani

Abartiyorsunuz kavramlari. Hoca ekskavatorle gomuluyor laf yok, toreyi ihanetle sucluyorsun necmi abi. Kendine gore haklisin. Toreyi elestirebiyorsun sen acinca kapiyi arkadan baskalari da giriyir.

Ezik diyen yoneticiye oyle fazla tore kadar tepki i gormedim, yonetimi fazla buyutuyorsunuz gozunuzde elestirdik e nopost sonra moddayken ileti onaylamama.
Emege saygi da yok

Maci bekliyom uzun uzun yazmayacam simdi

Mod nopost verilirken aciklama falan da yapilmiyor. Emege saygi, mesaj silerken ya da onaylamazken bunun sebebi bildirilir. Forum kurulu olayi da oldu bittiye getirildi bir aciklama da yapilmadi fazla

Sen onura sert ciktikca o da cevap veriyor, tek haklinin olmadigi konularda da buralar hel benim falan diye cikis yapilmaz, rajona terstir, istersen git falan boyle forumun degerlerinin hak ettigi muamele de degildir.
Forum senindir kimse bisi demiyor, cok emegin vardir tesekkur ederiz ama biraz daha mutevazi, paylasimci ve birlestirici olmak  da senin en onemli gorevin abi

Ha ister oyle ol ister boyle o senin bilecegin is tabi
sana göre olmuyor işde bak hep hak ederek almışsın cezaları forum benim derken sahiplenme amacıyla söylemiyorum risk benim üzerimde diye özellikle belirtiyorum. sahibi göründüğüm için sorumlulukda benim üstümde. biri link paylaşır telif haklarından dava açarlarsa bana açarlar. yada hakaret davası açarlarsa bana açarlar. Burda bir menfaatim yok ama riski tek başıma alıyorum kimsenin yardımcı olduğuda yok.
Forum kurulunu oldu bittiye getirmişim el insaf ya 1 ay bekledim daha ne kadar beklemem gerekiyordu süre geldi forumu ya kapatacaktım yada forum kurulunu kurup devam ettirecektim bir allahın kulundan tek bir kelime çıkmadı ben siz belirleyin dedim dön bak mesajlar orda duruyor. herkes ölü taklidi yaptı başlığa mesaj bırakan kaç kişi var. fikrini söyleyen kaç kişi var. Söylediğimde yanlış birşey yok o gün taşın altına elini sokan bu gün konuşur. o gün başını toprağa gömenin artık bugün söyleyecek bir lafı kalıyormu. Bu saatten sonra forumu forum içinde eleştirenin benim için bir hükmü yok özelden forum kuruluna yapılrsa başımızın üstünde. kimseyi dışlamıyorum sadece soruyorum sürekli özgürlüğünün kısıtlandığını söyleyen birinin eski üye olduğu halde silinen hiç mesajı yok hiç ceza almamış peki nasıl kısıtlamışım özgürlüğünü bunu sen desen derim haklılık payı var. Attığı 3 mesajdan biri vukuatlı siliyoruz.
bu arada Beşiktaş oyuncusuna kazma dersen bu hakarete girer ve minimum no post alırsın. sana göre değil başkasına göre öyle önemli olan buraya göre ne olduğu biz hakaret olarak kabul ediyoruz ve işlem yapıyoruz. Kimseye git demiyorum forum kurallarından memnun değilsen neden burdasın diye soruyorum sadece kimseyi zorla tutmuyoruzki. Başına birşey gelmemiş ama sürekli her mesajında şikayet ediyorsun sana ne yaptım diyorum açıklama yok neymiş ismaili savunmuşum eee savundum ne olacak Beşiktaşın oyuncusunu savundum suçmu. quaresmaya hain demedim bursada bizim için kritik maçta maç 0-0 ken kendi oyuncumuza kızıp topu tribünlere dikmesi ihanettir dedim. yapılan haraketin başka bir tanımı yokki.
hiç bir faulde kavgasında gördüğü kırmızılar aldığı kartlar yüzünden tek kelime etmedim oyun gereğidir pozisyon gereğidir ama diğer haraket öyle değil.
töreye gelince maaşını alamadı diye ankarada çıktığı maçta ona atılan paslara bile vurmayan liderdik hemde
ve sonraki 5 maça çıkmayan bir oyuncu evet haindir. sonrada west hama gidene kadar neler yaptı west hama gidişide ayrı vaka satardık onu ama bizi kiralamaya mecbur bıraktı. Biliçli dönemde devre arası gelip Beni satın bu takımda oynamak istemiyorum diyen töredir. 9 veye 11 kez kulübe avukatını gönderen ben değilim sözleşmesi bittiğindede renklilerden birine gidip imzalarsa hiç şaşırmam o kadarda güvenmiyorum söylenecek çok şey varda her şeyde söylenmiyor işde. bunlar bilinen şeyler kongrede bile konusu oldu. ben sahadaki performansından dolayı asla bir oyuncuya hakaret aşağılayıcı kelime kullanmam kötü oyununu eleştiririm. ama çöp yapmam.

Çevrimiçi levitate

camera o kadar zoomladi ki acaba tercuman olarak konusacak zannettim  :)

bir sey yapmadim yahu sadece merak  :D
demek kameraman da dayanamamış :evillol:

Etiketler: