2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 48 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3531572 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Forumu geriden okuyarak geldim Tolgay bütün forumu taça atmış :D

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Gencler final macina az kaldi vida 11de.

Sizi DK basligina alalim :)
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi Necmi

Iyi iynuyoruz diyodunuz
Basimiza bi is gelecegi tolgayin gol atmasindan belliydi
sen gene büyü işlerine falanmı girdin rus takımıyla oynarken rus büyücülere büyümü yaptırılır.

Çevrimdışı mylife1903

sen gene büyü işlerine falanmı girdin rus takımıyla oynarken rus büyücülere büyümü yaptırılır.
Yoh abi bu gayserili cocugun sirtini kirdiktan sonra biraktim yazik oldy cocuga

Çevrimdışı yoruk

10 numara ile Ozi ve Tolgay 'ın oyunlarının verimi çok artar.Ama 10 numara olmazsa işimiz çok zor .Geçen seneden de zor.
Herkes sağ bek diyor ama asıl sıkıntı Caner.Bilmiyorum sakatlık mı ama sanırım vücut alarm veriyor sanki bir ürkekliği var gibi ? Savunması zaten sıkıntıydı süpriz değil ama artık fizik de bitiyor ? Adriano'yu pamuklara sarmak lazım.
Gokhan Gönül ise as olara düşünülmemeli.Rotasyonda çok iyi olur.Yani Gönül'ü yedekleyecek değil Gönül'ün yedekleyeceği adam lazım.

Çevrimdışı atalay

Anlaşılması güç değil ama isimlendirelim. Tolgay topla vedalaşma problemleri olsa da net regista rolünde oynar. Medel temiz anchor. Gelmeden önce dediğim gibi mesafeleri kısaltacağı için saha boşaltarak oynanan oyunun stoperi. Derin savunma yaparken kullanmazsın. Yüzü dönük oynamayı seven ve iç-koridoru iyi kullanan Oğuzhan. Sadece merkez ikilide ya da sekiz denilen yerde değil önde de oynar ama ona yüzü dönük ya da yarım tur dönebileceği pozisyonlar yaratmak lazım. Kendini de marke vaziyete çıkarabiliyor. Takım pas açıları ile alakalı. Atiba sekiz kırıntıları taşıyan artık temposu belli seviyesinin altına düşmüş ekonomik kullanılması gereken bir isim. Alan oyunu ve topun kıymetini bilmek adına değerli. Buraya yüzü ve sırtı dönük, derinlik vermesini bilen bir oyuncu gerek. Bu pozisyonlarda kim olacaksa teknik direktörün daha fazla merkez üzeri savunma arkası koşular istemesi ve aksiyon bölgesinde koşu kanalarını kullanması için oyunlar çizmesi lazım. Bunun için önce pas metrajlarını kısaltıp sahayı enine kullanmamak lazım.

Son olarak Adriano da iç gibi kullanılabilir. Zaten iki sezondur bek pozisyonunda oynarken iç gibi oynadığını vurguluyorum. Töre, sağ iç Adriano arkasında da tüm koridoru kullanabilecek bir bek oyuncusu gibi. Belli bölümlerde tercih edilebilir böyle bir şey.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Tolgay ilhan ve guti sayesinde üzerine koyacak gibi bi görüntü var inanıyorum bu sene kendisine
Quaresma Negredo love pektemek i bi yollayabilseydik önümüzdeki duvar kalkacak Babel den de bu dakikadan sonra bi fayda geleceğini sanmıyorum flamengo transfer konusu + yıllık ücret konusundaki.anlaşmazlık kendisini futbola vermesini engelleyebilir satılması doğru hamle olabilir
mümkün mertebe talibi varsa Lens te bu listeye eklenmeli bu şekilde yeni sezonda yürümez bu iş.

Çevrimiçi Necmi

ben takımı beğendim eksikler katıldığında çok iyi olur şu anda ağır idmanlarla takım yorgun düşmüş belli
töre hazır değil ama hazır olduğunda güç katacak nihayet eski oyunumuza dönmenin sinyallerini verdik
larin daha onbire hazır değil ama olacak bu çocuk çok güçlü ozi biraz daha haraketlenmiş daha fazla hücumu düşünüyor
törenin girmesi ona yaradı. tolgay fena değildi. canere bek diyen halt etmiş. kendi bile unutuyor bek olduğunu
ama takımda topa sahip olma iştahı geri gelmiş medel aksadı bugün töre gönülü iyi kullanıyor

Çevrimdışı Erdem Ayaz

ben takımı beğendim eksikler katıldığında çok iyi olur şu anda ağır idmanlarla takım yorgun düşmüş belli
töre hazır değil ama hazır olduğunda güç katacak nihayet eski oyunumuza dönmenin sinyallerini verdik
larin daha onbire hazır değil ama olacak bu çocuk çok güçlü ozi biraz daha haraketlenmiş daha fazla hücumu düşünüyor
törenin girmesi ona yaradı. tolgay fena değildi. canere bek diyen halt etmiş. kendi bile unutuyor bek olduğunu
ama takımda topa sahip olma iştahı geri gelmiş medel aksadı bugün töre gönülü iyi kullanıyor
zamanında Az gömmediniz töreyi , ben daima onun bu formuna kavuşacağına inanır nitelikte yorumlarımada devam ettim sayesinde pas oyunumuza döndük diriltti takımı hem oynuyor hem oynatıyor
fakat Quaresma döndüğü an orta kafa oyununa dönmemiz an meselesi
bu durumda risk
[ Son Düzenleme: 15 Temmuz 2018, 17:25:44 Erdem Ayaz ]

Çevrimdışı atalay

Beşiktaş taraftarı unutkan. Elinde iki sezonda ayrı ayrı çift haneli rakamlar görmüş bir merkez orta saha oyuncusu var. Sol iç ve koridoru iyi kullanıyor. O sebeple 10 numara takıntısı da absürt. İyi bir sağ iç bul. Çift hatta son dönemin revaç modeli özgür iki sekiz arkalarında anchor ile oyna. Elbette bu çizgiye basarak oynayan kenar oyuncuları ile oynanmaz.
[ Son Düzenleme: 15 Temmuz 2018, 17:26:44 atalay ]

Çevrimiçi Necmi

zamanında Az gömmediniz töreyi , ben daima onun bu formuna kavuşacağına inanır nitelikte yorumlarımada devam ettim sayesinde pas oyunumuza döndük diriltti takımı hem oynuyor hem oynatıyor
fakat Quaresma döndüğü an orta kafa oyununa dönmemiz an meselesi
bu durumda risk
törenin oyuncu kalitesini eleştiren tek bir mesajımı gördünmü.
eleştiriyi yanlış yorumlamışsın istediği kadar iyi olsun ona güvenip tuvalete gitmem

Çevrimdışı kyiv

Töre tamam, Oğuzhan tamam, Olcay ????? Yeni Olcayı bulursak özlemini çektiğimiz futbola bir adım daha yaklaşmış olacağız. Yeni Olcay takım içinden de olabilir 10 numar dediğimiz şahıs da olabilir.

Ha bir de bütün bunlara lezzet katacak santrafor.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

törenin oyuncu kalitesini eleştiren tek bir mesajımı gördünmü.
eleştiriyi yanlış yorumlamışsın istediği kadar iyi olsun ona güvenip tuvalete gitmem
Geçen yıl töre artık olmaz kafasını beşiktaş a vermiyor diye sözleriniz olmuştu neyse geçti gitti onu konuşacak değiliz biz şimdiye bakalım geçmiş geçmiştir
ama Hatırlatırım bu sözünüzü , Quaresma Babel olsa orta kafa oyununa devam eder takım töre dönünce işin seyri değişti sadece töreyle olacak iş demiyorum ama bu tarz hızlı pas oyununa yatkın kanat oyuncularına saha içinde çok ihtiyacımız olacak öldürücü + rakip takımdan 3 kişiyi oyundan düşürebilecek pas yeteneğine sahip olması da güzel
Her halukarda Oğuzhan ı sırtlayacak A plus bi 10 numara ve Golcü bi forvet gerek taraftarın da inancı artar.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Töre tamam, Oğuzhan tamam, Olcay ????? Yeni Olcayı bulursak özlemini çektiğimiz futbola bir adım daha yaklaşmış olacağız. Yeni Olcay takım içinden de olabilir 10 numar dediğimiz şahıs da olabilir.

Ha bir de bütün bunlara lezzet katacak santrafor.
Olcay muazzamdı
oğuzhan töre olcay cenk üçlüsü gibi bi üçlü lazım bu üçlü çok iyiydi

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Alman basınında yer alan habere göre; Beşiktaş, Avusturya Ligi ekiplerinden Sturm Graz forması giyen Peter Zulj ile yakın temas halinde. Beşiktaş yönetimin oyuncunun transferi için Avusturyalı yöneticilerle irtibat halinde olduğu öne sürüldü.

10 numara, orta saha ve ön libero oynabilen 25 yaşındaki Avusturyalı oyuncunun 2020 yılı sonuna kadar kulübüyle sözleşmesi bulunuyor.

Geçtiğimiz sezon Sturm Graz ile 42 resmi maçan çıkan Zulj, 10 gol, 1 asistlik performansı ile dikkat çekti

Çevrimdışı Orhan_

Olcay muazzamdı
oğuzhan töre olcay cenk üçlüsü gibi bi üçlü lazım bu üçlü çok iyiydi

Bunlar 4 lü olmuşlar ama :D.

Çevrimdışı savaş altay

Yaşlı çocuk Larin için ikinci bölgesi kanat fw pozisyonu uygun gibi duruyor. Az yavaş ama yerleştiğimizde önemi kalmayacak.
Ondan top sökmek de kolay olmayacak gibi duruyor.. Arıyor saha içinde. Ayrıca pas tekniği sayesinde hızlı atakların içinde kolayca yer alabilir.
Baş döndüren dolgun hucumlar için ceza sahasına herkes girmeli, kim skorer ise alsın formayı.  :bandit: Töre bu sezon 7-10 arası bıraksa
asist'i de var, Töre kendi hızına ulaştığında oyun içi çok katkısı olacak, kimseye de bakmaz! Çok haftalar bekletmez umarım. Forması da hazır gibi  :evillol:

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Bunlar 4 lü olmuşlar ama :D.
4 ü işte pardon  :)
Takımı iyi kordine ediyorlardı bu dörtlü.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Rus ve ukrayna takımlarıyla mümkünse hazırlik maci bile oynamayalım.

Gecen sene takım hazırlık maclarında takım dökülürken burada bu macları ölcü almayın yazanlar vardı. Ama o maclar gayette ölçüymüş. Hazırlık macları az cok belli eder sezonun nasil olacagini.

Çevrimdışı kyiv

yaklaşık 2 saat sonra dünya kupası kaldıran bir futbolcumuz ve akabinde 40 milyon euromuz olacak. Hazır mıyız dualara? :)

Çevrimdışı caner.eryigit

Anti  futbol oynanan ligimizde erken golün ne kadar önemli olduğunu belirtmeye gerek Yok.maalesef biz pozisyona girsek bile gol atamıyoruz.
Olmazsa olmaz olan bu takım için gol atan bir santrafor.artı Oğuzhan’ın oyununa +yazacak bir box to box bir orta saha ya da alan hakimiyeti yüksek bir oyuncu genç Atiba.love lens pektemek Aras Babel(son olaylardan snr)lütfen abi sepeti koluna herkes yoluna rica ediyorum...

Çevrimdışı atalay

Ofsayt. Aktif alan kuralı değişti mi?

Çevrimiçi Liquidator

Vida 50 millyon))

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi 38life

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı mylife1903

Anti  futbol oynanan ligimizde erken golün ne kadar önemli olduğunu belirtmeye gerek Yok.maalesef biz pozisyona girsek bile gol atamıyoruz.
Olmazsa olmaz olan bu takım için gol atan bir santrafor.artı Oğuzhan’ın oyununa +yazacak bir box to box bir orta saha ya da alan hakimiyeti yüksek bir oyuncu genç Atiba.love lens pektemek Aras Babel(son olaylardan snr)lütfen abi sepeti koluna herkes yoluna rica ediyorum...

Senin takimin yarisi topu eliyle atsa bos kaleye gol atamaz

Etiketler: